Dla mnie zgłupieli............Angielski klub Everton zaproponował tygodniową pensję w wysokości 50 tysięcy funtów szterlingów swojemu piłkarzowi Wayne'owi Rooney'owi. Wysokie wynagrodzenie ma przekonać gwiazdę Euro-2004 do pozostania w tej drużynie.
Tak wysoka gaża byłaby rekordowa w historii Evertonu. Władze klubu nie żałują jednak pieniędzy. "To jest najlepszy piłkarz na świecie i chcę go zatrzymać u siebie. Dlatego proponujemy mu najwyższą pensję w historii. To wcale nie jest żart, to jest poważna propozycja kontraktu" - powiedział menedżer Evertonu David Moyes.
Kilka dni temu Everton poinformował, że zaproponował Rooney'owi nowy pięcioletni kontrakt. Obecna umowa jest ważna jeszcze przez dwa sezony.
Wayne Rooney był gwiazdą angielskiego zespołu podczas zakończonych 4 lipca w Portugalii finałów mistrzostw Europy. W czterech meczach zdobył cztery bramki, będąc przez kilka dni najmłodszym strzelcem w historii ME. Zdobywając gola 17 czerwca w meczu ze Szwajcarią miał 18 lat, siedem miesięcy i 24 dni.
Po zakończeniu Euro-2004 najlepsze kluby Europy wyraziły zainteresowanie tym piłkarzem. Oferty kupna złożyły m.in. Manchester United, Chelsea Londyn i Real Madryt.
W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.
Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325
Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325
Rooney w Manu.
Moderatorzy: Bzyczek, Lechislaw, Vlad
Rooney w Manu.
Ostatnio zmieniony wt sie 31, 2004 13:01 przez Masoh, łącznie zmieniany 1 raz.
Pewnie ,ze zgłupieli. Już mają spory dług. Jak spadną, to podzielą losy Bradford City, Sheffield Wednesday itd. Zarząd komisaryczny (czy jak to się tam nazywa...) i po wielkim Evertonie. Ostatnio gdzieś czytałem ,ze mają problemy ze znależieniem pieniędzy na budowę nowego stadionu i rozważają nową-wspólną arenę z "The Reds". Paranoja. Poza tym ,jak dla mnie, Goodinson Park to jeden z fajniejszych stadionów (pod względem architektonicznym) w całej premiership.
-
Jorge Colmenares
- Posty: 863
- Rejestracja: śr kwie 28, 2004 16:00
-
Wilk
-
Roy
Nie no niechce go w moich diabełkach dla mnie to jest drewniakWayne Rooney będzie grał w Manchesterze United. Gwiazda Euro-2004 przejdzie z Evertonu do nowego klubu za 25 milionów funtów szterlingów, czyli 44,94 mln dolarów - poinformowała oficjalna strona internetowa Evertonu.
2004-08-31 (12:30) PAP
-
Specjalista
- Posty: 756
- Rejestracja: czw mar 25, 2004 9:33
- Lokalizacja: Wiadoma rzecz - Stolica