Cześć,
nie wiem czy temat był (jeśli tak to można skasować).
Dziki Warszawa. Co sądzicie? To jakiś legijny twór czy klub niezależny? Niby piszą, że nie zależny ale cholera wie. Myślałem aby kiedyś pójść na mecz, ktoś był? Co tam śpiewają?
W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.
Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325
Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325
Dziki Warszawa
Moderatorzy: AvantGarde, Piotr WW
-
michalkord
- Posty: 2437
- Rejestracja: pn lut 09, 2004 17:02
- Lokalizacja: Warszawa - Wilanów
- Emiel Regis Godefroy
- Posty: 1005
- Rejestracja: pt gru 30, 2016 12:40
Re: Dziki Warszawa
Piknik. Twór zupełnie nie legijny, ale śpiewający z młyna "InPost dziękujemy" - kompletny modern basketball
Re: Dziki Warszawa
Dziki powstały kilka lat temu i trzeba powiedzieć, ze są fajnie zorganizowani.
Szkoda, ze ich szef/ założyciel nie chciał pomóc w naszej odbudowie.....
Szkoda, ze ich szef/ założyciel nie chciał pomóc w naszej odbudowie.....
Online
Re: Dziki Warszawa
Trzecie miejsce w trzecim sezonie w top lidze, nieźle jak na 9-letni klub.
No ładnie im idzie, mają poukładany klub, dobry trener, zawodnicy, same transfery, zarządzanie i sponsorów.
ale chyba już Renia ich wy**mała(siudała) z ha(7)i na Skrze ...
No ładnie im idzie, mają poukładany klub, dobry trener, zawodnicy, same transfery, zarządzanie i sponsorów.
ale chyba już Renia ich wy**mała(siudała) z ha(7)i na Skrze ...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Re: Dziki Warszawa
Kolejna patologia władzy Rafałka i Reni w naszym mieście.
Koszt budowy do zapłaty dla Mirbudu to aż 200 milinów z kieszeni podatnika. I to ma być prezentem dla Legii. Nie dla drużyn miejskich tylko dla Legii.
Nawet do treningów raz dziennie przez półtora godziny tylko dla Legii. A co z resztą czasu ? Hala ma stać pusta ? Nie ma żadnego powodu, aby Legia nie mogła zagrać np. o 16, Dziki o 19, a Projekt następnego dnia. Z nimi jest jednak gorzej, bo trzeba do meczu i treningu rozkładać im maty siatkarskie, co trwa z dzień cały i jest kosztowne.
Zatem Projekt tam raczej nie zaistnieje.
Koszt budowy do zapłaty dla Mirbudu to aż 200 milinów z kieszeni podatnika. I to ma być prezentem dla Legii. Nie dla drużyn miejskich tylko dla Legii.
Nawet do treningów raz dziennie przez półtora godziny tylko dla Legii. A co z resztą czasu ? Hala ma stać pusta ? Nie ma żadnego powodu, aby Legia nie mogła zagrać np. o 16, Dziki o 19, a Projekt następnego dnia. Z nimi jest jednak gorzej, bo trzeba do meczu i treningu rozkładać im maty siatkarskie, co trwa z dzień cały i jest kosztowne.
Zatem Projekt tam raczej nie zaistnieje.