W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

PREMIERSHIP i okolice

Wszystko co związane ze sportem w Polsce i na świecie, a co nie dotyczy Polonii

Moderatorzy: Bzyczek, Vlad, Lechislaw

Lendzik
Kontakt:

Re: PREMIERSHIP i okolice

Post autor: Lendzik » ndz wrz 16, 2018 21:54

Dla mnie 2018 to wieści nt. New Plough Lane. Jak patrzyłem na mapie to jest to 480 metrów od starego stadionu, który FC Wimbledon ukradli. Wtedy nie można było zbudować stadionu w miejsce wybiegu dla piesków, teraz można. Trzymam za nich kciuki.

Awatar użytkownika
Ochotnik

Post autor: Ochotnik » pn wrz 17, 2018 8:00

Przyjemnie bedzie wygladal. Szkoda, ze nasz London Stadium ma bieznie, to juz nie Upton Park niestety. No ale cos za cos - pojemnosc o 20k wieksza co daje pewnie kolo £10M wiecej w sezonie lekko liczac.

Awatar użytkownika
Ochotnik

Post autor: Ochotnik » czw wrz 27, 2018 9:27

I wczoraj 8-0. Wiem, ze to bylo League Two, ale wynik i gra drugiego skladu cieszy. Mam nadzieje, ze w sobote zaspiewamy "you're getting sacked in the morning" Jose :)

Awatar użytkownika
DEADLY SIN

Post autor: DEADLY SIN » czw sie 08, 2019 17:07

Kieran Tierney piłkarzem Arsenalu.

Niewielu z Was pewnie pamięta, że 5 lat temu w drużynie Celtiku, która dostała lanie przy Łazienkowskiej, był późniejszy obrońca Liverpoolu i zwycięzca tegorocznej edycji Ligi Mistrzów, Virgil van Dijk.

Polecam tym, którzy lekceważą poziom ligi szkockiej, pilnie obserwować nowego lewego obrońcę kanonierów. Przed nim wielka przyszłość. :)

ODPOWIEDZ