W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

NBA Fantasy

Wszystko co związane ze sportem w Polsce i na świecie, a co nie dotyczy Polonii

Moderatorzy: Bzyczek, Vlad, Lechislaw

adamtal
Posty: 538
Rejestracja: pt maja 23, 2008 12:08

NBA Fantasy

Post autor: adamtal » pt paź 05, 2012 19:26

Czy są na forum chętni do gry w NBA Fantasy na ESPN? Gra dla każdego miłośnika basketu w wersji zza oceanu dostarczy niewątpliwie dużo rozrywki i emocji, a gdyby udało się stworzyć taką "polonijną" ligę to już w ogóle 8) Rozgrywka pokrótce rzecz ujmując polega na stworzeniu własnego zespołu przez wybór 13 zawodników i rywalizację z zespołami innych "menedżerów" w kategoriach takich jak punkty, zbiórki, asysty, bloki, skuteczność rzutów osobistych i inne. W trakcie rozgrywki można dokonywać wymian, dobierać zawodników pozostających bez zespołu, zasadniczo rozgrywka jest urozmaicona i naprawdę emocjonująca :wink: Nie trzeba też być wielkim znawcą NBA, jest wiele ułatwień dla początkujących (rankingi itd.), zresztą bardziej doświadczeni mogą służyć pomocą i radą :wink:

Liczba uczestników, termin draftu (wyboru zawodników), szczegółowe zasady rozgrywki - to wszystko do ustalenia. Zainteresowanych zapraszam do zgłaszania się w tym temacie lub na priv - także z pytaniami.

Awatar użytkownika
K@mil
Posty: 788
Rejestracja: wt mar 29, 2011 8:10

Re: NBA Fantasy

Post autor: K@mil » sob paź 06, 2012 21:25

To ja tym razem oficjalnie deklaruję swój udział w tym przedsięwzięciu :)

ODPOWIEDZ