W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

LT 8 kolejka

Tu możesz obstawiać wyniki kolejnych spotkań Polonii

Moderator: Soopie

enrico
Posty: 683
Rejestracja: sob kwie 24, 2004 20:19
Lokalizacja: Warszawa-Wilanów
Kontakt:

Post autor: enrico » pt kwie 20, 2007 11:31

Unia Janikowo - Zagłębie Sosnowiec 0:1
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 2:2
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Polonia Bytom 1:0
Kmita Zabierzów - Miedź Legnica 1:0
Polonia Warszawa - Jagiellonia Białystok 3:1
Ruch Chorzów - Piast Gliwice 1:1

Natter
Posty: 1075
Rejestracja: pt paź 31, 2003 10:58
Lokalizacja: Z Kątowni

Post autor: Natter » pt kwie 20, 2007 12:59

Unia Janikowo - Zagłębie Sosnowiec 1:1
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 2:1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Polonia Bytom 0:1
Kmita Zabierzów - Miedź Legnica 0:1
Polonia Warszawa - Jagiellonia Białystok 3:2
Ruch Chorzów - Piast Gliwice 3:1

StefanKSP
Posty: 51
Rejestracja: sob sie 05, 2006 21:12

Post autor: StefanKSP » pt kwie 20, 2007 13:06

Unia Janikowo - Zagłębie 0:2
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 1:0
Podbeskidzie - Polonia Bytom 1:1
Kmita Zabierzów - Miedź Legnica 1:1
Polonia Warszawa - Jagiellonia 2:1
Ruch Chorzów - Piast Gliwice 2:0

keeper
Posty: 1747
Rejestracja: czw sie 05, 2004 11:22
Lokalizacja: b. ładna
Kontakt:

Post autor: keeper » pt kwie 20, 2007 13:48

Unia Janikowo - Zagłębie Sosnowiec 0:4
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 1:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Polonia Bytom 0:2
Kmita Zabierzów - Miedź Legnica 2:0
Polonia Warszawa - Jagiellonia Białystok 3:0
Ruch Chorzów - Piast Gliwice 1:1

[j][a][z][z][y]
IFC POLONI@
Posty: 2700
Rejestracja: pn gru 01, 2003 23:37
Lokalizacja: ZooPort

Re: LT 8 kolejka

Post autor: [j][a][z][z][y] » pt kwie 20, 2007 14:06

21 kwietnia 2007
16:00 Unia Janikowo - Zagłębie Sosnowiec 1 : 1
17:00 Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 1 : 2

22 kwietnia 2007
11:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Polonia Bytom 2 : 1
15:00 Kmita Zabierzów - Miedź Legnica 0 : 0
18:30 Polonia Warszawa - Jagiellonia Białystok 2 : 1
19:00 Ruch Chorzów - Piast Gliwice 2 : 0

Mokotowski
Wielki Elektronik
Posty: 693
Rejestracja: czw cze 05, 2003 10:36
Lokalizacja: Wola

Post autor: Mokotowski » pt kwie 20, 2007 15:36

Unia Janikowo - Zagłębie Sosnowiec 0:1
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 0:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Polonia Bytom 1:0
Kmita Zabierzów - Miedź Legnica 1:0
Polonia Warszawa - Jagiellonia Białystok 1:0
Ruch Chorzów - Piast Gliwice 1:0

Awatar użytkownika
Lechu579
Posty: 1527
Rejestracja: sob kwie 03, 2004 15:56
Lokalizacja: Warszawa-Wola

Post autor: Lechu579 » pt kwie 20, 2007 15:43

Unia Janikowo - Zagłębie Sosnowiec 1:0
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 2:1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Polonia Bytom 0:2
Kmita Zabierzów - Miedź Legnica 1:1
Polonia Warszawa - Jagiellonia Białystok 2:1
Ruch Chorzów - Piast Gliwice 1:0

Hareng
Posty: 860
Rejestracja: ndz paź 23, 2005 15:08
Lokalizacja: Sektor dla Vip-ów
Kontakt:

Post autor: Hareng » pt kwie 20, 2007 17:46

Unia Janikowo - Zagłębie Sosnowiec 0:2
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 1:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Polonia Bytom 2:1
Kmita Zabierzów - Miedź Legnica 2:0
Polonia Warszawa - Jagiellonia Białystok 3:1
Ruch Chorzów - Piast Gliwice 1:1

JaRo
Posty: 289
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 14:28
Lokalizacja: prawa strona kamiennej

Post autor: JaRo » pt kwie 20, 2007 18:17

Unia Janikowo - Zagłębie Sosnowiec 0-0
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 2-0
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Polonia Bytom 1-0
Kmita Zabierzów - Miedź Legnica 1-1
Polonia Warszawa - Jagiellonia Białystok 2-1
Ruch Chorzów - Piast Gliwice 2-0

----OL-----
Posty: 115
Rejestracja: czw lut 02, 2006 20:29
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: ----OL----- » pt kwie 20, 2007 19:40

Unia Janikowo - Zagłębie Sosnowiec 0:2
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 1:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Polonia Bytom 0:1
Kmita Zabierzów - Miedź Legnica 1:0
Polonia Warszawa - Jagiellonia Białystok 3:1
Ruch Chorzów - Piast Gliwice 3:0

Dusiu91
Posty: 6
Rejestracja: wt kwie 17, 2007 18:51
Lokalizacja: Warszawa POLONIA!!
Kontakt:

Post autor: Dusiu91 » pt kwie 20, 2007 20:23

Unia Janikowo - Zagłębie Sosnowiec 1-1
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 0-1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Polonia Bytom 0-0
Kmita Zabierzów - Miedź Legnica 2-1
Polonia Warszawa - Jagiellonia Białystok 2-0
Ruch Chorzów - Piast Gliwice 3-0

Awatar użytkownika
Decik
Posty: 2309
Rejestracja: ndz lut 05, 2006 2:10

Post autor: Decik » pt kwie 20, 2007 20:52

Unia Janikowo - Zagłębie Sosnowiec 0-1
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 2-1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Polonia Bytom 0-1
Kmita Zabierzów - Miedź Legnica 1-1
Polonia Warszawa - Jagiellonia Białystok 3-1
Ruch Chorzów - Piast Gliwice 2-2

Lechislaw
IFC POLONI@
Posty: 2644
Rejestracja: pn mar 31, 2003 21:08
Lokalizacja: Ursynów

Post autor: Lechislaw » pt kwie 20, 2007 21:00

Unia - Zaglebie 1-1
Lechia - Slask 0-0
Podbeskidzie - Polonia 0-2
Kmita - Miedz 1-0
Polonia - Jaga 2-0
Ruch - Piast 2-1

adeekk1989
Posty: 1060
Rejestracja: pn paź 04, 2004 20:56
Lokalizacja: PP

Post autor: adeekk1989 » pt kwie 20, 2007 21:04

21 kwietnia 2007
16:00 Unia Janikowo - Zagłębie Sosnowiec 0:1
17:00 Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 1:1

22 kwietnia 2007
11:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Polonia Bytom 1:1
15:00 Kmita Zabierzów - Miedź Legnica 0:0
18:30 Polonia Warszawa - Jagiellonia Białystok 2:0
19:00 Ruch Chorzów - Piast Gliwice 2:1

wesul
Posty: 320
Rejestracja: czw kwie 08, 2004 14:50
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: wesul » sob kwie 21, 2007 0:05

Unia Janikowo - Zagłębie Sosnowiec 1:1
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 1:1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Polonia Bytom 1:1
Kmita Zabierzów - Miedź Legnica 1:1
Polonia Warszawa - Jagiellonia Białystok 2:1
Ruch Chorzów - Piast Gliwice 1:1

kujek0
Posty: 498
Rejestracja: sob wrz 10, 2005 8:21
Lokalizacja: Bemowo

Post autor: kujek0 » sob kwie 21, 2007 7:16

21 kwietnia 2007
16:00 Unia Janikowo - Zagłębie Sosnowiec 0:3
17:00 Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 1:1

22 kwietnia 2007
11:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Polonia Bytom 0:1
15:00 Kmita Zabierzów - Miedź Legnica 0:0
18:30 Polonia Warszawa - Jagiellonia Białystok 2:1
19:00 Ruch Chorzów - Piast Gliwice 3:0

towot.ksp
Posty: 397
Rejestracja: ndz lut 29, 2004 14:19
Lokalizacja: born on Starówka,obecnie Ursynów

Post autor: towot.ksp » sob kwie 21, 2007 8:53

Unia Janikowo - Zagłębie Sosnowiec 0:0
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 1:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Polonia Bytom 2:1
Kmita Zabierzów - Miedź Legnica 3:1
Polonia Warszawa - Jagiellonia Białystok 2:1
Ruch Chorzów - Piast Gliwice 2:0

Badenow
Posty: 2318
Rejestracja: ndz wrz 14, 2003 19:14
Lokalizacja: Anglia

Post autor: Badenow » sob kwie 21, 2007 8:54

Unia Janikowo - Zagłębie Sosnowiec 0:1
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 1:1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Polonia Bytom 1:0
Kmita Zabierzów - Miedź Legnica 2:1
Polonia Warszawa - Jagiellonia Białystok 2:1
Ruch Chorzów - Piast Gliwice 2:0

Awatar użytkownika
Kylu
Posty: 325
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 11:51
Lokalizacja: Tarchomin

Post autor: Kylu » sob kwie 21, 2007 9:56

Unia-Zagłębie 1:1
Lechia-Śląsk 1:0
Podbeskidzie-Polonia 2:2
Kmita-Miedź 2:1
Polonia-Jagiellonia 3:1
Ruch-Piast 2:0

Siegfried
Posty: 173
Rejestracja: czw mar 02, 2006 17:22
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Siegfried » sob kwie 21, 2007 10:58

Unia Janikowo - Zagłębie Sosnowiec 1-1
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 1-1
Podbeskidzie Bielsko Biała - Polonia Bytom 0-2
Kmita Zabierzów - Miedź Legnica 0-0
Polonia Warszawa - Jagiellonia Białystok 2-0
Ruch Chorzów - Piast Gliwice 1-0

szpenio
Posty: 55
Rejestracja: pn cze 09, 2003 10:12

Re: LT 8 kolejka

Post autor: szpenio » sob kwie 21, 2007 11:49

21 kwietnia 2007
16:00 Unia Janikowo - Zagłębie Sosnowiec 1:0
17:00 Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 1:1

22 kwietnia 2007

11:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Polonia Bytom 2:1
15:00 Kmita Zabierzów - Miedź Legnica 1:0
18:30 Polonia Warszawa - Jagiellonia Białystok 2:0
19:00 Ruch Chorzów - Piast Gliwice 1:1

Awatar użytkownika
Colexx
Emeriten Gang
Posty: 437
Rejestracja: ndz kwie 13, 2003 15:26
Lokalizacja: Praga
Kontakt:

Post autor: Colexx » sob kwie 21, 2007 11:54

Unia-Zagłębie 1:2
Lechia-Śląsk 2:0
Podbeskidzie-Polonia 1:1
Kmita-Miedź 1:0
Polonia-Jagiellonia 2:1
Ruch-Piast 3:0

Zablokowany