W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

LT 8 kolejka

Tu możesz obstawiać wyniki kolejnych spotkań Polonii

Moderator: Soopie

Paw3l3k
Wielka Polonia
Posty: 2631
Rejestracja: sob mar 13, 2004 11:47
Lokalizacja: Praga Północ / Tarchomin / Stambuł
Kontakt:

LT 8 kolejka

Post autor: Paw3l3k » czw kwie 19, 2007 16:32

21 kwietnia 2007
16:00 Unia Janikowo - Zagłębie Sosnowiec
17:00 Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław

22 kwietnia 2007

11:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Polonia Bytom
15:00 Kmita Zabierzów - Miedź Legnica
18:30 Polonia Warszawa - Jagiellonia Białystok
19:00 Ruch Chorzów - Piast Gliwice

Typujemy do 15:45 w sobotę (21 kwietnia).

Wyniki z ostatnich dwóch kolejek niedługo się pojawią.

Awatar użytkownika
Soopie
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 4412
Rejestracja: śr lis 05, 2003 11:42
Lokalizacja: z kartonu

Post autor: Soopie » czw kwie 19, 2007 16:35

Unia Janikowo - Zagłębie Sosnowiec 1:1
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 2:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Polonia Bytom 0:0
Kmita Zabierzów - Miedź Legnica 1:0
Polonia Warszawa - Jagiellonia Białystok 2:1
Ruch Chorzów - Piast Gliwice 3:0

InTeLos
Posty: 576
Rejestracja: sob wrz 10, 2005 11:10

Post autor: InTeLos » czw kwie 19, 2007 16:39

Unia Janikowo - Zagłębie Sosnowiec 0:2
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 1:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Polonia Bytom 0:1
Kmita Zabierzów - Miedź Legnica 1:0
Polonia Warszawa - Jagiellonia Białystok 3:1
Ruch Chorzów - Piast Gliwice 3:0

michalkord
Posty: 2130
Rejestracja: pn lut 09, 2004 17:02
Lokalizacja: Wilanów

Post autor: michalkord » czw kwie 19, 2007 16:39

Unia Janikowo - Zagłębie Sosnowiec 1:2
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 2:1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Polonia Bytom 0:0
Kmita Zabierzów - Miedź Legnica 1:0
Polonia Warszawa - Jagiellonia Białystok 2:1
Ruch Chorzów - Piast Gliwice 2:1

Gocu
Posty: 1224
Rejestracja: pt lut 27, 2004 18:05
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Gocu » czw kwie 19, 2007 16:41

16:00 Unia Janikowo - Zagłębie Sosnowiec 0-1
17:00 Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 2-2

22 kwietnia 2007
11:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Polonia Bytom 1-0
15:00 Kmita Zabierzów - Miedź Legnica 2-1
18:30 Polonia Warszawa - Jagiellonia Białystok 3-1
19:00 Ruch Chorzów - Piast Gliwice 1-2

Dominator
Posty: 13
Rejestracja: pn mar 05, 2007 15:35
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dominator » czw kwie 19, 2007 17:17

Unia Janikowo-Zagłębie Sosnowiec 1-3
Lechia Gdańsk-Śląsk Wrocław 3-1
Podbeskidzie Bielsko Biała-Polonia Bytom 0-1
Kmita Zabierzów-Miedź Legnica 3-0
Polonia Warszawa-Jagiellonia Białystok 0-0
Ruch Chorzów-Piast Gliwice 4-0

Kamienny
Posty: 654
Rejestracja: sob sty 20, 2007 14:24
Lokalizacja: Ursynow

Post autor: Kamienny » czw kwie 19, 2007 17:38

21 kwietnia 2007
16:00 Unia Janikowo - Zagłębie Sosnowiec 0:3
17:00 Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 2:0

22 kwietnia 2007
11:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Polonia Bytom 0:1
15:00 Kmita Zabierzów - Miedź Legnica 0:0
18:30 Polonia Warszawa - Jagiellonia Białystok 0:1
19:00 Ruch Chorzów - Piast Gliwice 2:1

Michallek
Posty: 321
Rejestracja: czw lip 20, 2006 21:24

Post autor: Michallek » czw kwie 19, 2007 17:41

Unia Janikowo - Zagłębie Sosnowiec 0-2
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 1-0
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Polonia Bytom 0-1
Kmita Zabierzów - Miedź Legnica 2-1
Polonia Warszawa - Jagiellonia Białystok 3-1
Ruch Chorzów - Piast Gliwice 1-0

William
Posty: 1110
Rejestracja: czw gru 18, 2003 13:33

Post autor: William » czw kwie 19, 2007 17:54

Unia Janikowo - Zagłębie Sosnowiec 1:4
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 1:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Polonia Bytom 1:2
Kmita Zabierzów - Miedź Legnica 2:0
Polonia Warszawa - Jagiellonia Białystok 1:0
Ruch Chorzów - Piast Gliwice 1:0

u
Posty: 747
Rejestracja: wt gru 28, 2004 15:48

Post autor: u » czw kwie 19, 2007 18:18

Unia Janikowo - Zagłębie Sosnowiec 0-0
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 0-0
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Polonia Bytom 1-0
Kmita Zabierzów - Miedź Legnica 1-0
Polonia Warszawa - Jagiellonia Białystok 2-1
Ruch Chorzów - Piast Gliwice 0-0

Awatar użytkownika
Kwik
Posty: 5449
Rejestracja: pn maja 05, 2003 9:24
Lokalizacja: Pilzno
Kontakt:

Post autor: Kwik » czw kwie 19, 2007 18:22

Unia Janikowo - Zagłębie Sosnowiec 0:2
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 1:1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Polonia Bytom 1:2
Kmita Zabierzów - Miedź Legnica 1:1
Polonia Warszawa - Jagiellonia Białystok 3:1
Ruch Chorzów - Piast Gliwice 1-0

TOMIK
Posty: 834
Rejestracja: sob kwie 24, 2004 5:04
Lokalizacja: MATRIX

Post autor: TOMIK » czw kwie 19, 2007 18:53

UNIA JANIKOWO SOSNOWIEC 1 2
LECHIA SLASK 2 0
PODBESKIDZIE POLONIA B 1 1
KMITA MIEDZ 0 0
POLONIA JAGA 2 0
RUCH PIAST 1 0

peep show
Posty: 1628
Rejestracja: śr kwie 02, 2003 18:08
Lokalizacja: z pracowitości rodziców
Kontakt:

Post autor: peep show » czw kwie 19, 2007 20:01

Unia Janikowo - Zagłębie Sosnowiec 1:1
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 2:1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Polonia Bytom 2:1
Kmita Zabierzów - Miedź Legnica 1:0
Polonia Warszawa - Jagiellonia Białystok 2:1
Ruch Chorzów - Piast Gliwice 2-0
Ostatnio zmieniony pt kwie 20, 2007 14:59 przez peep show, łącznie zmieniany 1 raz.

Bzyczek
IFC POLONI@
Posty: 316
Rejestracja: pt mar 28, 2003 10:11
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: LT 8 kolejka

Post autor: Bzyczek » czw kwie 19, 2007 20:08

16:00 Unia Janikowo - Zagłębie Sosnowiec 1:1
17:00 Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 0:0
11:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Polonia Bytom 2:1
15:00 Kmita Zabierzów - Miedź Legnica 1:0
18:30 Polonia Warszawa - Jagiellonia Białystok 1:0
19:00 Ruch Chorzów - Piast Gliwice 2:2

Czarnych Koszul Fan
Posty: 15944
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 15:19

Post autor: Czarnych Koszul Fan » czw kwie 19, 2007 20:19

Unia Janikowo-Zagłębie Sosnowiec 1-1
Lechia Gdańsk-Śląsk Wrocław 1-1
Podbeskidzie Bielsko Biała-Polonia Bytom 1-0
Kmita Zabierzów-Miedź Legnica 2-1
Polonia Warszawa-Jagiellonia Białystok 2-0
Ruch Chorzów-Piast Gliwice 1-0

Vlad
Moderator
Posty: 1015
Rejestracja: czw lut 26, 2004 0:09
Lokalizacja: Warszawa Praga Płn.

Post autor: Vlad » czw kwie 19, 2007 20:50

Unia Janikowo - Zagłębie Sosnowiec 0:2
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 2:1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Polonia Bytom 0:0
Kmita Zabierzów - Miedź Legnica 1:1
Polonia Warszawa - Jagiellonia Białystok 2:0
Ruch Chorzów - Piast Gliwice 2:1

dLg
Posty: 144
Rejestracja: sob lut 05, 2005 14:10
Lokalizacja: sŁż
Kontakt:

Post autor: dLg » czw kwie 19, 2007 21:35

Unia Janikowo-Zagłębie Sosnowiec 0-3
Lechia Gdańsk-Śląsk Wrocław 1-1
Podbeskidzie Bielsko Biała-Polonia Bytom 1-1
Kmita Zabierzów-Miedź Legnica 2-0
Polonia Warszawa-Jagiellonia Białystok 3-1
Ruch Chorzów-Piast Gliwice 2-0

PawelK
Posty: 465
Rejestracja: pt sty 26, 2007 22:14
Lokalizacja: Ursynów

Post autor: PawelK » czw kwie 19, 2007 22:02

Unia Janikowo - Zagłębie Sosnowiec 0:2
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 2:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Polonia Bytom 1:2
Kmita Zabierzów - Miedź Legnica 3:0
Polonia Warszawa - Jagiellonia Białystok 3:1
Ruch Chorzów - Piast Gliwice 1:1

kolekcjoner kości
Posty: 77
Rejestracja: wt gru 28, 2004 23:58
Lokalizacja: z łutki (podpis a'la Masoch)
Kontakt:

Post autor: kolekcjoner kości » czw kwie 19, 2007 22:07

Unia Janikowo - Zagłębie Sosnowiec 1:0
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 1:1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Polonia Bytom 2:0
Kmita Zabierzów - Miedź Legnica 2:1
Polonia Warszawa - Jagiellonia Białystok 3:0
Ruch Chorzów - Piast Gliwice 1:1

Canus_Ochota
Posty: 1274
Rejestracja: śr lut 02, 2005 20:45
Lokalizacja: Stara Dzielnica Ochota

Post autor: Canus_Ochota » pt kwie 20, 2007 7:10

Unia Janikowo - Zagłębie 0:1
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 1:1
Podbeskidzie - Polonia Bytom 0:0
Kmita Zabierzów - Miedź Legnica 2:1
Polonia Warszawa - Jagiellonia 2:1
Ruch Chorzów - Piast Gliwice 2:0

grud
Posty: 236
Rejestracja: pt mar 19, 2004 10:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: grud » pt kwie 20, 2007 7:16

Unia Janikowo - Zagłębie Sosonowiec 1:2
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 2:2
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Polonia Bytom 1:3
Kmita Zabierzów - Miedź Legnica 2:0
Polonia Warszawa - Jagiellonia Białystok 2:1
Ruch Chorzów - Piast Gliwice 1:0

ramones
Posty: 69
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 10:38
Lokalizacja: zewszad

Post autor: ramones » pt kwie 20, 2007 8:46

Unia Janikowo - Zagłębie Sosnowiec 0-2
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 0-0
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Polonia Bytom 1-1
Kmita Zabierzów - Miedź Legnica 1-0
Polonia Warszawa - Jagiellonia Białystok 2-0
Ruch Chorzów - Piast Gliwice 0-0

prezeho
Posty: 119
Rejestracja: wt sie 22, 2006 14:02

Post autor: prezeho » pt kwie 20, 2007 8:49

Unia Janikowo - Zagłębie Sosnowiec 0-2
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 0-0
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Polonia Bytom 0-1
Kmita Zabierzów - Miedź Legnica 1-1
Polonia Warszawa - Jagiellonia Białystok 3-1
Ruch Chorzów - Piast Gliwice 2-0

Awatar użytkownika
Jardel
Posty: 3870
Rejestracja: pn cze 07, 2004 23:01
Lokalizacja: Warszawa - Wawer
Kontakt:

Post autor: Jardel » pt kwie 20, 2007 8:55

Unia Janikowo - Zagłębie Sosnowiec 0:0
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 1:1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Polonia Bytom 0:0
Kmita Zabierzów - Miedź Legnica 2:0
Polonia Warszawa - Jagiellonia Białystok 2:1
Ruch Chorzów - Piast Gliwice 3:0

El Sisiorro
Posty: 942
Rejestracja: pt kwie 01, 2005 18:10
Lokalizacja: z tunelu czasoprzestrzennego

Post autor: El Sisiorro » pt kwie 20, 2007 10:15

Unia Janikowo - Zagłębie Sosnowiec 0:2
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 2:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Polonia Bytom 1:1
Kmita Zabierzów - Miedź Legnica 1:0
Polonia Warszawa - Jagiellonia Białystok 2:1
Ruch Chorzów - Piast Gliwice 2:2

Zablokowany