W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

LT 3 kolejka

Tu możesz obstawiać wyniki kolejnych spotkań Polonii

Moderator: Soopie

qrczak
Posty: 1677
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 17:25
Lokalizacja: Muranów

LT 3 kolejka

Post autor: qrczak » wt mar 20, 2007 10:30

24 marca - sobota
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice g. 14:00
Podbeskidzie Bielsko Biała - Lechia Gdańsk g.14:30
Polonia Bytom - Kmita Zabierzów g. 14:30

25 marca - niedziela
Odra Opole - Ruch Chorzów g. 14:40
Polonia Warszawa - Stal Stalowa Wola g. 18:00

26 marca - poniedzialek
KSZO Ostrowiec - Miedź Legnica g. 18:30

Typujemy do soboty 24 marca do godziny 13:45
Ostatnio zmieniony wt mar 27, 2007 13:51 przez qrczak, łącznie zmieniany 1 raz.

Siegfried
Posty: 173
Rejestracja: czw mar 02, 2006 17:22
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Siegfried » wt mar 20, 2007 10:43

Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2:1
Podbeskidzie Bielsko Biała - Lechia Gdańsk 0:2
Polonia Bytom - Kmita Zabierzów 0:0
Odra Opole - Ruch Chorzów 1:1
Polonia Warszawa - Stal Stalowa Wola 3:0
KSZO Ostrowiec Św. - Miedź Legnica 2:0

AMI
IFC POLONI@
Posty: 851
Rejestracja: czw mar 27, 2003 21:57
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: LT 3 kolejka

Post autor: AMI » wt mar 20, 2007 10:51

Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2 - 1
Podbeskidzie Bielsko Biała - Lechia Gdańsk 1 - 2
Polonia Bytom - Kmita Zabierzów 2 - 1
Odra Opole - Ruch Chorzów 1 - 2
Polonia Warszawa - Stal Stalowa Wola 1 - 2
KSZO Ostrowiec - Miedź Legnica 2 - 1

Pozdr. :>

Mokotowski
Wielki Elektronik
Posty: 693
Rejestracja: czw cze 05, 2003 10:36
Lokalizacja: Wola

Re: LT 3 kolejka

Post autor: Mokotowski » wt mar 20, 2007 11:00

Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1:0
Podbeskidzie Bielsko Biała - Lechia Gdańsk 1:0
Polonia Bytom - Kmita Zabierzów 1:1
Odra Opole - Ruch Chorzów 0:1
Polonia Warszawa - Stal Stalowa Wola 1:0
KSZO Ostrowiec - Miedź Legnica 1:0

kapusta
Posty: 3617
Rejestracja: pt sie 06, 2004 11:23
Lokalizacja: czerwone zagłębie
Kontakt:

Post autor: kapusta » wt mar 20, 2007 11:00

24 marca - sobota
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2-0
Podbeskidzie Bielsko Biała - Lechia Gdańsk 2-1
Polonia Bytom - Kmita Zabierzów 2-2

25 marca - niedziela
Odra Opole - Ruch Chorzów 1-3
Polonia Warszawa - Stal Stalowa Wola 2-0

26 marca - poniedzialek
KSZO Ostrowiec - Miedź Legnica 1-0

Awatar użytkownika
Soopie
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 4412
Rejestracja: śr lis 05, 2003 11:42
Lokalizacja: z kartonu

Post autor: Soopie » wt mar 20, 2007 11:14

Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2:0
Podbeskidzie Bielsko Biała - Lechia Gdańsk 1:1
Polonia Bytom - Kmita Zabierzów 0:1
Odra Opole - Ruch Chorzów 0:1
Polonia Warszawa - Stal Stalowa Wola 4:1
KSZO Ostrowiec Św. - Miedź Legnica 1:0

adeekk1989
Posty: 1060
Rejestracja: pn paź 04, 2004 20:56
Lokalizacja: PP

Post autor: adeekk1989 » wt mar 20, 2007 12:38

Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1:0
Podbeskidzie Bielsko Biała - Lechia Gdańsk 1:2
Polonia Bytom - Kmita Zabierzów 0:0
Odra Opole - Ruch Chorzów 0:2
Polonia Warszawa - Stal Stalowa Wola 2:0
KSZO Ostrowiec Św. - Miedź Legnica 0:0

William
Posty: 1110
Rejestracja: czw gru 18, 2003 13:33

Post autor: William » wt mar 20, 2007 14:19

Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1:0
Podbeskidzie Bielsko Biała - Lechia Gdańsk 1:3
Polonia Bytom - Kmita Zabierzów 0:1
Odra Opole - Ruch Chorzów 0:2
Polonia Warszawa - Stal Stalowa Wola 3:0
KSZO Ostrowiec Św. - Miedź Legnica 0:0

El Sisiorro
Posty: 942
Rejestracja: pt kwie 01, 2005 18:10
Lokalizacja: z tunelu czasoprzestrzennego

Post autor: El Sisiorro » wt mar 20, 2007 15:58

Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1:0
Podbeskidzie Bielsko Biała - Lechia Gdańsk 0:2
Polonia Bytom - Kmita Zabierzów 3:0
Odra Opole - Ruch Chorzów 0:1
Polonia Warszawa - Stal Stalowa Wola 1:0
KSZO Ostrowiec - Miedź Legnica 0:0

Grzejnik
Posty: 527
Rejestracja: pt cze 24, 2005 14:08

Post autor: Grzejnik » wt mar 20, 2007 16:16

Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2:0
Podbeskidzie Bielsko Biała - Lechia Gdańsk 1:1
Polonia Bytom - Kmita Zabierzów 0:0
Odra Opole - Ruch Chorzów 1:2
Polonia Warszawa - Stal Stalowa Wola 3:1
KSZO Ostrowiec - Miedź Legnica 2:0

Vlad
Moderator
Posty: 1015
Rejestracja: czw lut 26, 2004 0:09
Lokalizacja: Warszawa Praga Płn.

Post autor: Vlad » wt mar 20, 2007 16:21

Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2 - 1
Podbeskidzie Bielsko Biała - Lechia Gdańsk 1 - 1
Polonia Bytom - Kmita Zabierzów 2 - 3
Odra Opole - Ruch Chorzów 1 - 2
Polonia Warszawa - Stal Stalowa Wola 3 - 2
KSZO Ostrowiec - Miedź Legnica 2 - 1

keeper
Posty: 1747
Rejestracja: czw sie 05, 2004 11:22
Lokalizacja: b. ładna
Kontakt:

Post autor: keeper » wt mar 20, 2007 17:09

Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1-0
Podbeskidzie Bielsko Biała - Lechia Gdańsk 1-3
Polonia Bytom - Kmita Zabierzów 2-1
Odra Opole - Ruch Chorzów 0-1
Polonia Warszawa - Stal Stalowa Wola 2-0
KSZO Ostrowiec - Miedź Legnica 1-1

Canus_Ochota
Posty: 1274
Rejestracja: śr lut 02, 2005 20:45
Lokalizacja: Stara Dzielnica Ochota

Post autor: Canus_Ochota » wt mar 20, 2007 18:04

Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2:1
Podbeskidzie - Lechia Gdańsk 0:1
Polonia Bytom - Kmita Zabierzów 2:0
Odra Opole - Ruch Chorzów 0:1
Polonia Warszawa - Stal Stalowa Wola 3:1
KSZO Ostrowiec - Miedź Legnica 3:0

Awatar użytkownika
Kwik
Posty: 5562
Rejestracja: pn maja 05, 2003 9:24
Lokalizacja: Pilzno
Kontakt:

Post autor: Kwik » wt mar 20, 2007 18:09

Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2:1
Podbeskidzie - Lechia Gdańsk 0:1
Polonia Bytom - Kmita Zabierzów 2:1
Odra Opole - Ruch Chorzów 0:2
Polonia Warszawa - Stal Stalowa Wola 3:1
KSZO Ostrowiec - Miedź Legnica 1:0

Gocu
Posty: 1224
Rejestracja: pt lut 27, 2004 18:05
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Gocu » wt mar 20, 2007 19:52

Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2:0
Podbeskidzie Bielsko Biała - Lechia Gdańsk 2:1
Polonia Bytom - Kmita Zabierzów 1:0
Odra Opole - Ruch Chorzów 0:2
Polonia Warszawa - Stal Stalowa Wola 4:1
KSZO Ostrowiec Św. - Miedź Legnica 2:1

michalkord
Posty: 2141
Rejestracja: pn lut 09, 2004 17:02
Lokalizacja: Wilanów

Post autor: michalkord » wt mar 20, 2007 21:03

Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2 - 1
Podbeskidzie Bielsko Biała - Lechia Gdańsk 1 - 1
Polonia Bytom - Kmita Zabierzów 1 - 1
Odra Opole - Ruch Chorzów 1 - 2
Polonia Warszawa - Stal Stalowa Wola 2 - 1
KSZO Ostrowiec - Miedź Legnica 2 - 1

----OL-----
Posty: 115
Rejestracja: czw lut 02, 2006 20:29
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: ----OL----- » wt mar 20, 2007 21:38

Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1:0
Podbeskidzie Bielsko Biała - Lechia Gdańsk 0:2
Polonia Bytom - Kmita Zabierzów 1:0
Odra Opole - Ruch Chorzów 0:0
Polonia Warszawa - Stal Stalowa Wola 1:0
KSZO Ostrowiec Św. - Miedź Legnica 1:0
_________________

InTeLos
Posty: 576
Rejestracja: sob wrz 10, 2005 11:10

Post autor: InTeLos » wt mar 20, 2007 21:42

Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice1:0
Podbeskidzie Bielsko Biała - Lechia Gdańsk0:2
Polonia Bytom - Kmita Zabierzów2:1
Odra Opole - Ruch Chorzów0:2
Polonia Warszawa - Stal Stalowa Wola 2:0
KSZO Ostrowiec - Miedź Legnica 2:0

StefanKSP
Posty: 51
Rejestracja: sob sie 05, 2006 21:12

Post autor: StefanKSP » wt mar 20, 2007 22:13

Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1:0
Podbeskidzie - Lechia Gdańsk 0:1
Polonia Bytom - Kmita Zabierzów 0:0
Odra Opole - Ruch Chorzów 0:1
Polonia Warszawa - Stal Stalowa Wola 3:0
KSZO Ostrowiec - Miedź Legnica 2:0

TOMIK
Posty: 835
Rejestracja: sob kwie 24, 2004 5:04
Lokalizacja: MATRIX

Post autor: TOMIK » wt mar 20, 2007 22:19

jaga piast 2 0
podbeskidzie lechia 1 2
polonia kmita 1 1
odra ruch 0 2
polonia stal 2 0
kszo miedz 1 1

[j][a][z][z][y]
IFC POLONI@
Posty: 2700
Rejestracja: pn gru 01, 2003 23:37
Lokalizacja: ZooPort

Re: LT 3 kolejka

Post autor: [j][a][z][z][y] » śr mar 21, 2007 0:22

24 marca - sobota
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2 : 0
Podbeskidzie Bielsko Biała - Lechia Gdańsk 1 : 0
Polonia Bytom - Kmita Zabierzów 0 : 0

25 marca - niedziela
Odra Opole - Ruch Chorzów 1 : 1
Polonia Warszawa - Stal Stalowa Wola 3 : 0

26 marca - poniedzialek
KSZO Ostrowiec - Miedź Legnica 1 : 2

PACO
IFC POLONI@
Posty: 2320
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 19:18
Lokalizacja: WARSZAWSKI MURANÓW

Post autor: PACO » śr mar 21, 2007 1:18

Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2:0
Podbeskidzie Bielsko Biała - Lechia Gdańsk 1:2
Polonia Bytom - Kmita Zabierzów 2:1
Odra Opole - Ruch Chorzów 0:1
Polonia Warszawa - Stal Stalowa Wola 3:0
KSZO Ostrowiec - Miedź Legnica 1:1

ramones
Posty: 69
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 10:38
Lokalizacja: zewszad

Post autor: ramones » śr mar 21, 2007 8:24

Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1-0
Podbeskidzie Bielsko Biała - Lechia Gdańsk 0-2
Polonia Bytom - Kmita Zabierzów 1-1
Odra Opole - Ruch Chorzów 1-3
Polonia Warszawa - Stal Stalowa Wola 2-0
KSZO Ostrowiec - Miedź Legnica 0-0

Hareng
Posty: 860
Rejestracja: ndz paź 23, 2005 15:08
Lokalizacja: Sektor dla Vip-ów
Kontakt:

Post autor: Hareng » śr mar 21, 2007 9:25

Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1:0
Podbeskidzie Bielsko Biała - Lechia Gdańsk 0:2
Polonia Bytom - Kmita Zabierzów 1:1
Odra Opole - Ruch Chorzów 1:2
Polonia Warszawa - Stal Stalowa Wola 3:0
KSZO Ostrowiec - Miedź Legnica 2:0

grud
Posty: 236
Rejestracja: pt mar 19, 2004 10:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: grud » śr mar 21, 2007 10:15

Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk 1:1
Polonia Bytom - Kmita Zabierzów 1:0
Odra Opole - Ruch Chorzów 2:4
Polonia Warszawa - Stal Stalowa wola 2:0
KSZO Ostrowiec Św. - Miedź Legnica 3:0

Zablokowany