W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

LT 2 kolejka

Tu możesz obstawiać wyniki kolejnych spotkań Polonii

Moderator: Soopie

qrczak
Posty: 1677
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 17:25
Lokalizacja: Muranów

LT 2 kolejka

Post autor: qrczak » pn mar 12, 2007 23:27

17 marca (sobota)
Stal Stalowa Wola - Górnik Polkowice g. 14:00
ŁKS Łomża - Śląsk Wrocław g. 14:00

18 marca (niedziela)
Kmita Zabierzów - Odra Opole g.14:00
Piast Gliwice - KSZO Ostrowiec g. 14:40
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok g. 15:00

19 marca (poniedzialek)
Ruch Chorzów - KSP Polonia Warszawa g. 18:30

Typujemy do soboty 17 marca do godziny 13:45
Ostatnio zmieniony pn kwie 02, 2007 14:39 przez qrczak, łącznie zmieniany 1 raz.

adeekk1989
Posty: 1060
Rejestracja: pn paź 04, 2004 20:56
Lokalizacja: PP

Post autor: adeekk1989 » pn mar 12, 2007 23:33

17 marca (sobota)
Stal Stalowa Wola - Górnik Polkowice 1:2
ŁKS Łomża - Śląsk Wrocław 0:2

18 marca (niedziela)
Kmita Zabierzów - Odra Opole 2:0
Piast Gliwice - KSZO Ostrowiec 0:0
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 2:1

19 marca (poniedzialek)
Ruch Chorzów - KSP Polonia Warszawa 0:1

Siegfried
Posty: 173
Rejestracja: czw mar 02, 2006 17:22
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Siegfried » pn mar 12, 2007 23:56

Stal Stalowa Wola - Górnik Polkowice 0:2
ŁKS Łomża - Śląsk Wrocław 1:3
Kmita Zabierzów - Odra Opole 2:1
Piast Gliwice - KSZO Ostrowiec Św. 2:0
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 3:0
Ruch Chorzów - Polonia Warszawa 2:3

kapusta
Posty: 3617
Rejestracja: pt sie 06, 2004 11:23
Lokalizacja: czerwone zagłębie
Kontakt:

Post autor: kapusta » pn mar 12, 2007 23:57

17 marca (sobota)
Stal Stalowa Wola - Górnik Polkowice 0-2
ŁKS Łomża - Śląsk Wrocław 1-0

18 marca (niedziela)
Kmita Zabierzów - Odra Opole 2-0
Piast Gliwice - KSZO Ostrowiec 1-1
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 1-2

19 marca (poniedzialek)
Ruch Chorzów - KSP Polonia Warszawa 3-1

Vlad
Moderator
Posty: 1015
Rejestracja: czw lut 26, 2004 0:09
Lokalizacja: Warszawa Praga Płn.

Post autor: Vlad » wt mar 13, 2007 7:45

Stal Stalowa Wola - Górnik Polkowice 0:2
ŁKS Łomża - Śląsk Wrocław 1:2
Kmita Zabierzów - Odra Opole 2:0
Piast Gliwice - KSZO Ostrowiec Św. 1:3
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 1:2
Ruch Chorzów - Polonia Warszawa 1:1

ramones
Posty: 69
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 10:38
Lokalizacja: zewszad

Post autor: ramones » wt mar 13, 2007 9:05

Stal Stalowa Wola - Górnik Polkowice 1-1
ŁKS Łomża - Śląsk Wrocław 1-2
Kmita Zabierzów - Odra Opole 2-0
Piast Gliwice - KSZO Ostrowiec 0-0
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 1-1
Ruch Chorzów - KSP Polonia Warszawa 1-0

Kamienny
Posty: 654
Rejestracja: sob sty 20, 2007 14:24
Lokalizacja: Ursynow

Post autor: Kamienny » wt mar 13, 2007 9:19

Stal Stalowa Wola-Górnik Polkowice 0-2
ŁKS Łomża - Śląsk Wrocław 0-3
Kmita Zabierzów- Odra Opole 1:0
Piast Gliwice - KSZO Ostrowiec 0:1
Lechia Gdansk-Jagiellonia Białystok 1:2
Ruch Chorzów-Polonia Warszawa 1:1

dLg
Posty: 144
Rejestracja: sob lut 05, 2005 14:10
Lokalizacja: sŁż
Kontakt:

Post autor: dLg » wt mar 13, 2007 10:09

Stal Stalowa Wola - Górnik Polkowice 1-1
ŁKS Łomża - Śląsk Wrocław 0-1
Kmita Zabierzów - Odra Opole 3-2
Piast Gliwice - KSZO Ostrowiec Św. 0-3
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 1-3
Ruch Chorzów - Polonia Warszawa 3-2

William
Posty: 1110
Rejestracja: czw gru 18, 2003 13:33

Post autor: William » wt mar 13, 2007 10:45

Stal Stalowa Wola-Górnik Polkowice 1:1
ŁKS Łomża - Śląsk Wrocław 1:2
Kmita Zabierzów- Odra Opole 2:1
Piast Gliwice - KSZO Ostrowiec 0:2
Lechia Gdansk-Jagiellonia Białystok 3:3
Ruch Chorzów-Polonia Warszawa 1:1

Michallek
Posty: 321
Rejestracja: czw lip 20, 2006 21:24

Post autor: Michallek » wt mar 13, 2007 15:14

Stal Stalowa Wola - Górnik Polkowice 1-2
ŁKS Łomża - Śląsk Wrocław 0-1
Kmita Zabierzów - Odra Opole 1-0
Piast Gliwice - KSZO 1-1
Łechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 2-0
Ruch Chorzów - Polonia Warszawa 1-1

PACO
IFC POLONI@
Posty: 2320
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 19:18
Lokalizacja: WARSZAWSKI MURANÓW

Post autor: PACO » wt mar 13, 2007 15:15

Stal Stalowa Wola-Górnik Polkowice 1:2
ŁKS Łomża - Śląsk Wrocław 1:2
Kmita Zabierzów- Odra Opole 2:1
Piast Gliwice - KSZO Ostrowiec 1:2
Lechia Gdansk-Jagiellonia Białystok 3:1
Ruch Chorzów-Polonia Warszawa 1:3

AMI
IFC POLONI@
Posty: 851
Rejestracja: czw mar 27, 2003 21:57
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: LT 2 kolejka

Post autor: AMI » wt mar 13, 2007 15:31

Stal Stalowa Wola - Górnik Polkowice 2 - 1
ŁKS Łomża - Śląsk Wrocław 1 - 2
Kmita Zabierzów - Odra Opole 1 - 2
Piast Gliwice - KSZO Ostrowiec 2 - 1
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 1 - 2
Ruch Chorzów - KSP Polonia Warszawa 2 - 1

Pozdr. :>

Gocu
Posty: 1224
Rejestracja: pt lut 27, 2004 18:05
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Gocu » wt mar 13, 2007 15:36

Stal Stalowa Wola - Górnik Polkowice 0-2
ŁKS Łomża - Śląsk Wrocław 3-2
Kmita Zabierzów - Odra Opole 0-0
Piast Gliwice - KSZO Ostrowiec 1-0
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 3-2
Ruch Chorzów - KSP Polonia Warszawa 1-2

El Sisiorro
Posty: 942
Rejestracja: pt kwie 01, 2005 18:10
Lokalizacja: z tunelu czasoprzestrzennego

Post autor: El Sisiorro » wt mar 13, 2007 15:39

Stal Stalowa Wola - Górnik Polkowice 1:0
ŁKS Łomża - Śląsk Wrocław 1:1
Kmita Zabierzów - Odra Opole 2:0
Piast Gliwice - KSZO Ostrowiec Św. 0:1
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 2:1
Ruch Chorzów - Polonia Warszawa 2:1

Mokotowski
Wielki Elektronik
Posty: 693
Rejestracja: czw cze 05, 2003 10:36
Lokalizacja: Wola

Post autor: Mokotowski » wt mar 13, 2007 16:26

Stal Stalowa Wola - Górnik Polkowice 1:1
ŁKS Łomża - Śląsk Wrocław 0:1
Kmita Zabierzów - Odra Opole 1:0
Piast Gliwice - KSZO Ostrowiec Św. 1:0
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 1:0
Ruch Chorzów - Polonia Warszawa 1:0

TOMIK
Posty: 835
Rejestracja: sob kwie 24, 2004 5:04
Lokalizacja: MATRIX

Post autor: TOMIK » wt mar 13, 2007 17:37

stal polkowice 0 0
lomza slask 1 2
kmita odra 1 0
piast kszo 0 2
lechia jaga 2 1
ruch polonia 1 1

Canus_Ochota
Posty: 1274
Rejestracja: śr lut 02, 2005 20:45
Lokalizacja: Stara Dzielnica Ochota

Post autor: Canus_Ochota » wt mar 13, 2007 17:59

Stal Stalowa Wola - Górnik Polkowice 1:1
ŁKS Łomża - Śląsk Wrocław 2:2
Kmita Zabierzów - Odra Opole 1:0
Piast Gliwice - KSZO Ostrowiec 0:1
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 2:2
Ruch Chorzów - KSP Polonia Warszawa 2:1

Lechislaw
IFC POLONI@
Posty: 2644
Rejestracja: pn mar 31, 2003 21:08
Lokalizacja: Ursynów

Post autor: Lechislaw » wt mar 13, 2007 18:47

SSW-Gornik P 1-0
ŁKS - Slask 1-1
Kmita - Odra 2-0
Piast - KSZO 1-2
Lechia - Jaga 2-2
Ruch - Polonia 3-0

Awatar użytkownika
Soopie
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 4412
Rejestracja: śr lis 05, 2003 11:42
Lokalizacja: z kartonu

Post autor: Soopie » wt mar 13, 2007 18:53

Stal Stalowa Wola - Górnik Polkowice 0:0
ŁKS Łomża - Śląsk Wrocław 2:1
Kmita Zabierzów - Odra Opole 1:0
Piast Gliwice - KSZO Ostrowiec Św. 0:2
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 1:2
Ruch Chorzów - Polonia Warszawa 2:0

Lampart
Lampart
Posty: 2399
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 5:48
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: Lampart » wt mar 13, 2007 18:58

Stal Stalowa Wola - Górnik Polkowice 1:2
ŁKS Łomża - Śląsk Wrocław 1:4
Kmita Zabierzów - Odra Opole 3:1
Piast Gliwice - KSZO Ostrowiec Św. 2:2
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 0-0
Ruch Chorzów - Polonia Warszawa 4-0

ORANJE
Posty: 616
Rejestracja: pn lut 26, 2007 18:55
Lokalizacja: WuWuA

Post autor: ORANJE » wt mar 13, 2007 19:29

17 marca (sobota)
Stal Stalowa Wola - Górnik Polkowice 0:0
ŁKS Łomża - Śląsk Wrocław 0:2

18 marca (niedziela)
Kmita Zabierzów - Odra Opole 1:0
Piast Gliwice - KSZO Ostrowiec 0:0
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 2:2

19 marca (poniedzialek)
Ruch Chorzów - KSP Polonia Warszawa 1:1

Lemur
Posty: 988
Rejestracja: pn lut 13, 2006 15:56
Lokalizacja: z szafy Lesiaka

Post autor: Lemur » wt mar 13, 2007 20:55

Stal Stalowa Wola - Górnik Polkowice 1:2
ŁKS Łomża - Śląsk Wrocław 1:2
Kmita Zabierzów - Odra Opole 2:0
Piast Gliwice - KSZO Ostrowiec Św. 0:1
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 2:0
Ruch Chorzów - Polonia Warszawa 2:1
Ostatnio zmieniony czw mar 15, 2007 22:50 przez Lemur, łącznie zmieniany 1 raz.

Grzejnik
Posty: 527
Rejestracja: pt cze 24, 2005 14:08

Post autor: Grzejnik » wt mar 13, 2007 21:04

Stal Stalowa Wola - Górnik Polkowice 1:1
ŁKS Łomża - Śląsk Wrocław 0:2
Kmita Zabierzów - Odra Opole 2:1
Piast Gliwice - KSZO Ostrowiec Św. 0:0
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 3:1
Ruch Chorzów - Polonia Warszawa 2:2

PawelK
Posty: 465
Rejestracja: pt sty 26, 2007 22:14
Lokalizacja: Ursynów

Post autor: PawelK » wt mar 13, 2007 22:09

Stal Stalowa Wola - Górnik Polkowice 1:3
ŁKS Łomża - Śląsk Wrocław 0:2
Kmita Zabierzów - Odra Opole 2:0
Piast Gliwice - KSZO Ostrowiec 1:0
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 2:2
Ruch Chorzów - KSP Polonia 1:1

P.S
Czemu nie ma dwóch meczów jeszcze ?
Ostatnio zmieniony wt mar 13, 2007 22:12 przez PawelK, łącznie zmieniany 1 raz.

kujek0
Posty: 498
Rejestracja: sob wrz 10, 2005 8:21
Lokalizacja: Bemowo

Post autor: kujek0 » wt mar 13, 2007 22:12

17 marca (sobota)
Stal Stalowa Wola - Górnik Polkowice g. 14:00 0:2
ŁKS Łomża - Śląsk Wrocław g. 14:00 0:1

18 marca (niedziela)
Kmita Zabierzów - Odra Opole g.14:00 2:1
Piast Gliwice - KSZO Ostrowiec g. 14:40 1:2
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok g. 15:00 2:3

19 marca (poniedzialek)
Ruch Chorzów - KSP Polonia Warszawa g. 18:30 2:0

Zablokowany