W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

LT 7 kolejka

Tu możesz obstawiać wyniki kolejnych spotkań Polonii

Moderator: Soopie

qrczak
Posty: 1677
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 17:25
Lokalizacja: Muranów

LT 7 kolejka

Post autor: qrczak » śr sie 30, 2006 9:04

Lechia Gdańsk - Polonia Bytom 2 września, 14:00

Ruch Chorzów - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2 września, 18:00

Górnik Polkowice - Polonia Warszawa 2 września, 19:00

Stal Stalowa Wola - Zagłębie Sosnowiec 3 września, 14:40

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Odra Opole 3 września, 17:00

Unia Janikowo - Śląsk Wrocław 3 września, 17:00

Typujemy do soboty 2 wrzesnia do godziny do godziny 13:45
Edit: (zmieniła sie godzina rozpoczęcia meczu w Gdańsku)
Ostatnio zmieniony wt wrz 12, 2006 22:23 przez qrczak, łącznie zmieniany 2 razy.

JaRo
Posty: 289
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 14:28
Lokalizacja: prawa strona kamiennej

Post autor: JaRo » śr sie 30, 2006 9:51

Lechia Gdańsk - Polonia Bytom 1-0
Ruch Chorzów - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2-1
Górnik Polkowice - Polonia Warszawa 1-3
Stal Stalowa Wola - Zagłębie Sosnowiec 1-2
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Odra Opole 0-2
Unia Janikowo - Śląsk Wrocław 1-1

zwierzak
Posty: 344
Rejestracja: pt wrz 09, 2005 22:32

Post autor: zwierzak » śr sie 30, 2006 10:40

Lechia Gdańsk - Polonia Bytom 3-1
Ruch Chorzów - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2-2
Górnik Polkowice - Polonia Warszawa 1-3
Stal Stalowa Wola - Zagłębie Sosnowiec 1-3
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Odra Opole 0-1
Unia Janikowo - Śląsk Wrocław 1-1

dLg
Posty: 144
Rejestracja: sob lut 05, 2005 14:10
Lokalizacja: sŁż
Kontakt:

Post autor: dLg » śr sie 30, 2006 10:40

Lechia Gdańsk - Polonia Bytom 2-2
Ruch Chorzów - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1-1
Górnik Polkowice - Polonia Warszawa 1-1
Stal Stalowa Wola - Zagłębie Sosnowiec 0-2
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Odra Opole 1-3
Unia Janikowo - Śląsk Wrocław 0-2

MARJOS
Posty: 1529
Rejestracja: śr kwie 02, 2003 6:31

Post autor: MARJOS » śr sie 30, 2006 10:45

Lechia Gdańsk - Polonia Bytom 3-1
Ruch Chorzów - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2-0
Górnik Polkowice - Polonia Warszawa 1-1
Stal Stalowa Wola - Zagłębie Sosnowiec 0-2
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Odra Opole 0-0
Unia Janikowo - Śląsk Wrocław 1-2

grud
Posty: 236
Rejestracja: pt mar 19, 2004 10:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: grud » śr sie 30, 2006 10:48

Lechia Gdańsk - Polonia Bytom 2:0
Ruch Chorzów - KSZO Ostrowiec Świetokrzyski 1:0
Górnik Polkowice - Polonia Warszawa 0:0
Stal Stalowa wola - Zagłębie Sosnowiec 1:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Odra Opole 1:2
Unia Janikowo - Śląsk Wrocław 2:2

Natter
Posty: 1075
Rejestracja: pt paź 31, 2003 10:58
Lokalizacja: Z Kątowni

Post autor: Natter » śr sie 30, 2006 11:02

Lechia Gdańsk - Polonia Bytom 1-2
Ruch Chorzów - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2-0
Górnik Polkowice - Polonia Warszawa 1-1
Stal Stalowa Wola - Zagłębie Sosnowiec 1-2
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Odra Opole 0-2
Unia Janikowo - Śląsk Wrocław 2-1

Canus_Ochota
Posty: 1274
Rejestracja: śr lut 02, 2005 20:45
Lokalizacja: Stara Dzielnica Ochota

Post autor: Canus_Ochota » śr sie 30, 2006 11:59

Lechia Gdańsk - Polonia Bytom 2:2
Ruch Chorzów - KSZO 3:0
Górnik Polkowice - Polonia Warszawa 1:1
Stal Stalowa Wola - Zagłębie Sosnowiec 1:2
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Odra Opole 0:2
Unia Janikowo - Śląsk Wrocław 0:2
Ostatnio zmieniony czw sie 31, 2006 12:56 przez Canus_Ochota, łącznie zmieniany 2 razy.

prezeho
Posty: 119
Rejestracja: wt sie 22, 2006 14:02

Post autor: prezeho » śr sie 30, 2006 13:35

Lechia Gdańsk - Polonia Bytom 1-1
Ruch Chorzów - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1-0
Górnik Polkowice - Polonia Warszawa 0-2
Stal Stalowa Wola - Zagłębie Sosnowiec 0-2
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Odra Opole 1-3
Unia Janikowo - Śląsk Wrocław 0-0

abder
Posty: 82
Rejestracja: ndz mar 21, 2004 20:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: abder » śr sie 30, 2006 14:19

Lechia Gdańsk - Polonia Bytom 1-0
Ruch Chorzów - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2-1
Górnik Polkowice - Polonia Warszawa 0:1
Stal Stalowa Wola - Zagłębie Sosnowiec 2-0
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Odra Opole 1:0
Unia Janikowo - Śląsk Wrocław 1-1

Michallek
Posty: 321
Rejestracja: czw lip 20, 2006 21:24

Post autor: Michallek » śr sie 30, 2006 16:55

Lechia Gdańsk - Polonia Bytom 2-0
Ruch Chorzów - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0-1
Górnik Polkowice - Polonia Warszawa 1-1
Stal Stalowa Wola - Zagłębie Sosnowiec 1-2
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Odra Opole 0-0
Unia Janikowo - Śląsk Wrocław 0-2

Luke
Posty: 444
Rejestracja: ndz mar 14, 2004 20:03
Lokalizacja: sk±din±d

Post autor: Luke » śr sie 30, 2006 17:45

Lechia Gdańsk - Polonia Bytom 1-0
Ruch Chorzów - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2-1
Górnik Polkowice - Polonia Warszawa 0:1
Stal Stalowa Wola - Zagłębie Sosnowiec 2-2
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Odra Opole 1:0
Unia Janikowo - Śląsk Wrocław 1-2

enrico
Posty: 683
Rejestracja: sob kwie 24, 2004 20:19
Lokalizacja: Warszawa-Wilanów
Kontakt:

Post autor: enrico » śr sie 30, 2006 17:46

Lechia Gdańsk - Polonia Bytom 2:1

Ruch Chorzów - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:0

Górnik Polkowice - Polonia Warszawa 0:0

Stal Stalowa Wola - Zagłębie Sosnowiec 1:1

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Odra Opole 0:1

Unia Janikowo - Śląsk Wrocław 2:2

Hareng
Posty: 860
Rejestracja: ndz paź 23, 2005 15:08
Lokalizacja: Sektor dla Vip-ów
Kontakt:

Post autor: Hareng » śr sie 30, 2006 20:00

Lechia Gdańsk - Polonia Bytom 2:2
Ruch Chorzów - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2:0
Górnik Polkowice - Polonia Warszawa 0:2
Stal Stalowa Wola - Zagłębie Sosnowiec 2:1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Odra Opole 0:0
Unia Janikowo - Śląsk Wrocław 1:1

Syriusz
Posty: 3565
Rejestracja: pn mar 01, 2004 18:21
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Syriusz » śr sie 30, 2006 20:04

Lechia Gdańsk - Polonia Bytom 1:2
Ruch Chorzów - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2:1
Górnik Polkowice - Polonia Warszawa 1:2
Stal Stalowa Wola - Zagłębie Sosnowiec 0:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Odra Opole 0:1
Unia Janikowo - Śląsk Wrocław 0:0

feemp
Posty: 1733
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 6:59
Lokalizacja: a po dwóch wu

Post autor: feemp » śr sie 30, 2006 20:27

Lechia Gdańsk - Polonia Bytom 2:0
Ruch Chorzów - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2:1
Górnik Polkowice - Polonia Warszawa 0:3
Stal Stalowa Wola - Zagłębie Sosnowiec 1:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Odra Opole 0:0
Unia Janikowo - Śląsk Wrocław 0:2

StefanKSP
Posty: 51
Rejestracja: sob sie 05, 2006 21:12

Post autor: StefanKSP » śr sie 30, 2006 21:24

Lechia Gdańsk - Polonia Bytom 2-0
Ruch Chorzów - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2-0
Górnik Polkowice - Polonia Warszawa 1-2
Stal Stalowa Wola - Zagłębie Sosnowiec 1-1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Odra Opole 0-1
Unia Janikowo - Śląsk Wrocław 0-2

Aneta
Posty: 15
Rejestracja: pn lip 17, 2006 9:34

Post autor: Aneta » śr sie 30, 2006 21:55

Lechia Gdańsk-Polonia Bytom2-0
Ruch Chorzów-KSZO Ostrowiec2-1
Górnik Polkowice-Polonia Warszawa1-2
Stal Stalowa Wola-Zagłębie Sosnowiec0-3
Podbeskidzie Bielsko-Biała-Odra Opole2-2
Unia Janikowo-Śląsk Wrocław1-3

Awatar użytkownika
Peter
Posty: 3507
Rejestracja: pt mar 19, 2004 20:35

Post autor: Peter » śr sie 30, 2006 23:34

Lechia Gdańsk - Polonia Bytom 1-1
Ruch Chorzów - KSZO Ostrowiec 1-0
Górnik Polkowice - Polonia Warszawa 1-2
Stal Stalowa Wola - Zagłębie Sosnowiec 1:1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Odra Opole 0-0
Unia Janikowo - Śląsk Wrocław 2:3

Gocu
Posty: 1224
Rejestracja: pt lut 27, 2004 18:05
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Gocu » czw sie 31, 2006 8:12

Lechia Gdańsk - Polonia Bytom 2-0
Ruch Chorzów - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 4-1
Górnik Polkowice - Polonia Warszawa 3-4
Stal Stalowa Wola - Zagłębie Sosnowiec 2-2
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Odra Opole 1-0
Unia Janikowo - Śląsk Wrocław 1-2

Lechislaw
IFC POLONI@
Posty: 2644
Rejestracja: pn mar 31, 2003 21:08
Lokalizacja: Ursynów

Post autor: Lechislaw » czw sie 31, 2006 8:54

Lechia - Polonia 2-0
Ruch - Kszo 3-0
Gornik - Polonia 2-1
SSW - Zaglebie 1-1
Podbeskidzie - Odra 0-1
Unia - Sląska 0-2

michalkord
Posty: 2130
Rejestracja: pn lut 09, 2004 17:02
Lokalizacja: Wilanów

Post autor: michalkord » czw sie 31, 2006 9:12

Lechia Gdańsk - Polonia Bytom 2-1
Ruch Chorzów - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3-1
Górnik Polkowice - Polonia Warszawa 2-1
Stal Stalowa Wola - Zagłębie Sosnowiec 2-2
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Odra Opole 1-1
Unia Janikowo - Śląsk Wrocław 1-2

El Sisiorro
Posty: 942
Rejestracja: pt kwie 01, 2005 18:10
Lokalizacja: z tunelu czasoprzestrzennego

Post autor: El Sisiorro » czw sie 31, 2006 9:19

Lechia Gdańsk - Polonia Bytom 1:0

Ruch Chorzów - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:1

Górnik Polkowice - Polonia Warszawa 1:1

Stal Stalowa Wola - Zagłębie Sosnowiec 2:1

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Odra Opole 1:0

Unia Janikowo - Śląsk Wrocław 0:0

ramones
Posty: 69
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 10:38
Lokalizacja: zewszad

Post autor: ramones » czw sie 31, 2006 9:34

Lechia Gdańsk - Polonia Bytom 1-0
Ruch Chorzów - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2-0

Górnik Polkowice - Polonia Warszawa 1-0

Stal Stalowa Wola - Zagłębie Sosnowiec 1-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Odra Opole 2-0

Unia Janikowo - Śląsk Wrocław 0-1

szpenio
Posty: 55
Rejestracja: pn cze 09, 2003 10:12

Re: LT 7 kolejka

Post autor: szpenio » czw sie 31, 2006 10:09

Lechia Gdańsk - Polonia Bytom 2:0

Ruch Chorzów - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2:1

Górnik Polkowice - Polonia Warszawa 1:1

Stal Stalowa Wola - Zagłębie Sosnowiec 2:0

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Odra Opole 0:2

Unia Janikowo - Śląsk Wrocław 1:1

Zablokowany