W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

LT 6 kolejka

Tu możesz obstawiać wyniki kolejnych spotkań Polonii

Moderator: Soopie

qrczak
Posty: 1677
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 17:25
Lokalizacja: Muranów

LT 6 kolejka

Post autor: qrczak » pn sie 28, 2006 14:43

Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów 30 sierpnia, 17:00

Polonia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała 30 sierpnia, 18:00

Górnik Polkowice - Jagiellonia Białystok 30 sierpnia, 19:00

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Kmita Zabierzów 30 sierpnia, 19:00

Odra Opole - Lechia Gdańsk 30 sierpnia, 19:00

Piast Gliwice - Hydrobudowa 30 sierpnia, 20:00

Typujemy do środy 30 sierpnia do godziny 16:45
Ostatnio zmieniony sob wrz 02, 2006 12:46 przez qrczak, łącznie zmieniany 1 raz.

Canus_Ochota
Posty: 1274
Rejestracja: śr lut 02, 2005 20:45
Lokalizacja: Stara Dzielnica Ochota

Post autor: Canus_Ochota » pn sie 28, 2006 14:48

Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów 1:2
Polonia Warszawa - Podbeskidzie 2:1
Górnik Polkowice - Jagiellonia Białystok 0:3
KSZO - Kmita Zabierzów 1:1
Odra Opole - Lechia Gdańsk 0:1
Piast Gliwice - Hydrobudowa 0:3

ramones
Posty: 69
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 10:38
Lokalizacja: zewszad

Post autor: ramones » pn sie 28, 2006 14:53

Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów 0-3
Polonia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-1
Górnik Polkowice - Jagiellonia Białystok 1-0
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Kmita Zabierzów 2-3
Odra Opole - Lechia Gdańsk 0-0
Piast Gliwice - Hydrobudowa 1-1

El Sisiorro
Posty: 942
Rejestracja: pt kwie 01, 2005 18:10
Lokalizacja: z tunelu czasoprzestrzennego

Post autor: El Sisiorro » pn sie 28, 2006 14:53

Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów 1:1
Polonia Warszawa - Podbeskidzie 0:0
Górnik Polkowice - Jagiellonia Białystok 1:2
KSZO - Kmita Zabierzów 1:2
Odra Opole - Lechia Gdańsk 1:0
Piast Gliwice - Hydrobudowa 2:2

Awatar użytkownika
Peter
Posty: 3507
Rejestracja: pt mar 19, 2004 20:35

Post autor: Peter » pn sie 28, 2006 15:03

Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów 0:2
Polonia Warszawa - Podbeskidzie B-B 2:0
Górnik Polkowice - Jagiellonia Białystok 0:2
KSZO Ostrowiec Św. - Kmita Zabierzów 2:1
Odra Opole - Lechia Gdańsk 2:0
Piast Gliwice - Hydrobudowa 1:3

Vlad
Moderator
Posty: 1015
Rejestracja: czw lut 26, 2004 0:09
Lokalizacja: Warszawa Praga Płn.

Post autor: Vlad » pn sie 28, 2006 15:07

Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów 1:2
Polonia Warszawa - Podbeskidzie 2:1
Górnik Polkowice - Jagiellonia Białystok 0:3
KSZO - Kmita Zabierzów 1:2
Odra Opole - Lechia Gdańsk 1:1
Piast Gliwice - Hydrobudowa 2:0

zwierzak
Posty: 344
Rejestracja: pt wrz 09, 2005 22:32

Post autor: zwierzak » pn sie 28, 2006 15:07

Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów 2:2
Polonia Warszawa - Podbeskidzie 3:1
Górnik Polkowice - Jagiellonia Białystok 0:3
KSZO - Kmita Zabierzów 2:1
Odra Opole - Lechia Gdańsk 1:1
Piast Gliwice - Hydrobudowa 0:2

Hareng
Posty: 860
Rejestracja: ndz paź 23, 2005 15:08
Lokalizacja: Sektor dla Vip-ów
Kontakt:

Post autor: Hareng » pn sie 28, 2006 15:09

Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów 1:3
Polonia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:0
Górnik Polkowice - Jagiellonia Białystok 1:2
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Kmita Zabierzów 2:0
Odra Opole - Lechia Gdańsk 1:1
Piast Gliwice - Zawisza Bydgoszcz 1:3

Mokotowski
Wielki Elektronik
Posty: 693
Rejestracja: czw cze 05, 2003 10:36
Lokalizacja: Wola

Re: LT 6 kolejka

Post autor: Mokotowski » pn sie 28, 2006 15:18

Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów 1:0
Polonia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:0
Górnik Polkowice - Jagiellonia Białystok 0:1
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Kmita Zabierzów 1:0
Odra Opole - Lechia Gdańsk 1:1
Piast Gliwice - Hydrobudowa 1:0

Lechislaw
IFC POLONI@
Posty: 2644
Rejestracja: pn mar 31, 2003 21:08
Lokalizacja: Ursynów

Post autor: Lechislaw » pn sie 28, 2006 15:51

Zaglebie-Ruch 1-3
Polonia - Podbeskidzie 2-0
Gornik - Jaga 2-1
KSZO - Kmita 2-0
Odra - Lechia 1-0
Piast - Hydrobudowa 1-2

Markbov
IFC POLONI@
Posty: 2000
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 7:39
Lokalizacja: KRAWATOWO
Kontakt:

Re: LT 6 kolejka

Post autor: Markbov » pn sie 28, 2006 15:51

Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów 3-1
Polonia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3-1
Górnik Polkowice - Jagiellonia Białystok 1-3
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Kmita Zabierzów 2-0
Odra Opole - Lechia Gdańsk 1-1
Piast Gliwice - Hydrobudowa 0-2

Syriusz
Posty: 3565
Rejestracja: pn mar 01, 2004 18:21
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Syriusz » pn sie 28, 2006 16:15

Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów 2-2
Polonia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-1
Górnik Polkowice - Jagiellonia Białystok 0-2
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Kmita Zabierzów 0-1
Odra Opole - Lechia Gdańsk 0-2
Piast Gliwice - Hydrobudowa 0-1

enrico
Posty: 683
Rejestracja: sob kwie 24, 2004 20:19
Lokalizacja: Warszawa-Wilanów
Kontakt:

Post autor: enrico » pn sie 28, 2006 16:31

Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów 1:3

Polonia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:1

Górnik Polkowice - Jagiellonia Białystok 0:4

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Kmita Zabierzów 2:3

Odra Opole - Lechia Gdańsk 2:1

Piast Gliwice - Hydrobudowa 1:2

szpenio
Posty: 55
Rejestracja: pn cze 09, 2003 10:12

Re: LT 6 kolejka

Post autor: szpenio » pn sie 28, 2006 16:50

Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów 1:2

Polonia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:0

Górnik Polkowice - Jagiellonia Białystok 1:1

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Kmita Zabierzów 1:0

Odra Opole - Lechia Gdańsk 0:1

Piast Gliwice - Hydrobudowa 0:1

Michallek
Posty: 321
Rejestracja: czw lip 20, 2006 21:24

Post autor: Michallek » pn sie 28, 2006 16:50

Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów 1-0
Polonia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-0
Górnik Polkowice - Jagiellonia Białystok 0-2
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Kmita Zabierzów 2-1
Odra Opole - Lechia Gdańsk 1-3
Piast Gliwice - Hydrobudowa 0-2

dLg
Posty: 144
Rejestracja: sob lut 05, 2005 14:10
Lokalizacja: sŁż
Kontakt:

Post autor: dLg » pn sie 28, 2006 17:05

Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów 1-1
Polonia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-0
Górnik Polkowice - Jagiellonia Białystok 2-3
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Kmita Zabierzów 4-1
Odra Opole - Lechia Gdańsk 3-3
Piast Gliwice - Hydrobudowa 0-1

u
Posty: 747
Rejestracja: wt gru 28, 2004 15:48

Post autor: u » pn sie 28, 2006 17:22

Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów 2:1
Polonia Warszawa - Podbeskidzie 2:0
Górnik Polkowice - Jagiellonia Białystok 0:1
KSZO - Kmita Zabierzów 1:0
Odra Opole - Lechia Gdańsk 1:0
Piast Gliwice - Hydrobudowa 0:0

Awatar użytkownika
Soopie
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 4412
Rejestracja: śr lis 05, 2003 11:42
Lokalizacja: z kartonu

Post autor: Soopie » pn sie 28, 2006 17:47

Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów 3:3
Polonia Warszawa - Podbeskidzie 1:1
Górnik Polkowice - Jagiellonia Białystok 1:2
KSZO - Kmita Zabierzów 1:2
Odra Opole - Lechia Gdańsk 1:1
Piast Gliwice - Hydrobudowa 1:1

Gocu
Posty: 1224
Rejestracja: pt lut 27, 2004 18:05
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Gocu » pn sie 28, 2006 17:52

Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów 1-3
Polonia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała 4-1
Górnik Polkowice - Jagiellonia Białystok 1-2
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Kmita Zabierzów 1-1
Odra Opole - Lechia Gdańsk 2-3
Piast Gliwice - Hydrobudowa 1-2

Aneta
Posty: 15
Rejestracja: pn lip 17, 2006 9:34

Post autor: Aneta » pn sie 28, 2006 17:53

Zagłębie Sosnowiec-Ruch Chorzów2-1
Polonia Warszawa-Podbeskidzie3-0
Górnik Polkowice-Jagiellonia Białystok0-0
KSZO-Kmita Zabierzów0-1
Odra Opole-Lechia Gdańsk0-0
Piast Gliwice-Hydrobudowa0-0

_Rydz
Posty: 1814
Rejestracja: sob lut 05, 2005 18:45
Lokalizacja: zza krzaka

Post autor: _Rydz » pn sie 28, 2006 17:58

Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów 0-2
Polonia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-1
Górnik Polkowice - Jagiellonia Białystok 1-1
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Kmita Zabierzów 0-1
Odra Opole - Lechia Gdańsk 2-0
Piast Gliwice - Hydrobudowa 2-2

Trevor
Posty: 342
Rejestracja: śr kwie 28, 2004 18:13

Post autor: Trevor » pn sie 28, 2006 18:15

Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów 30 sierpnia, 17:00 1-3

Polonia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała 30 sierpnia, 18:00 1-0

Górnik Polkowice - Jagiellonia Białystok 30 sierpnia, 19:00 0-2

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Kmita Zabierzów 30 sierpnia, 19:00 2-1

Odra Opole - Lechia Gdańsk 30 sierpnia, 19:00 1-2

Piast Gliwice - Hydrobudowa 30 sierpnia, 20:00 1-3

M@rcin
Posty: 2040
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 14:51
Lokalizacja: K6

Post autor: M@rcin » pn sie 28, 2006 18:23

Zagłębie Sosnowiec-Ruch Chorzów 0-0
Polonia Warszawa-Podbeskidzie 2-0
Górnik Polkowice-Jagiellonia Białystok 2-2
KSZO-Kmita Zabierzów 2-0
Odra Opole-Lechia Gdańsk 1-1
Piast Gliwice-Hydrobudowa 0-2

feemp
Posty: 1733
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 6:59
Lokalizacja: a po dwóch wu

Post autor: feemp » pn sie 28, 2006 20:16

Zagłębie Sosnowiec-Ruch Chorzów 1:1
Polonia Warszawa-Podbeskidzie 4:0
Górnik Polkowice-Jagiellonia Białystok 1:2
KSZO-Kmita Zabierzów 2:0
Odra Opole-Lechia Gdańsk 0:1
Piast Gliwice-Hydrobudowa 0:1

abder
Posty: 82
Rejestracja: ndz mar 21, 2004 20:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: abder » pn sie 28, 2006 20:20

Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów 2:2
Polonia Warszawa - Podbeskidzie 2:1
Górnik Polkowice - Jagiellonia Białystok 1:2
KSZO - Kmita Zabierzów 1:1
Odra Opole - Lechia Gdańsk 0:1
Piast Gliwice - Hydrobudowa 1:0

Zablokowany