W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

LT 1 kolejka 2006/2007 jesień

Tu możesz obstawiać wyniki kolejnych spotkań Polonii

Moderator: Soopie

qrczak
Posty: 1677
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 17:25
Lokalizacja: Muranów

LT 1 kolejka 2006/2007 jesień

Post autor: qrczak » ndz lip 16, 2006 21:06

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Jagiellonia Białystok

Kmita Zabierzów - Polonia Warszawa

Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec

Stal Stalowa Wola - Podbeskidzie Bielsko-Biała

ŁKS Łomża - Polonia Bytom

Górnik Polkowice - Ruch Chorzów

Typujemy do ... Jeszcze nie wiem. Jak się dogrzebie do godzin rozpoczęcia meczy podam w tym poscie.
Powodzenia

Skoku
Posty: 281
Rejestracja: sob lip 24, 2004 13:47
Lokalizacja: STARA OCHOTA!!!

Post autor: Skoku » ndz lip 16, 2006 21:36

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Jagiellonia Białystok 1:3

Kmita Zabierzów - Polonia Warszawa 0:1

Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec 2:0

Stal Stalowa Wola - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:3

ŁKS Łomża - Polonia Bytom 2:0

Górnik Polkowice - Ruch Chorzów 1:2

Na chybil trafil :D

Hareng
Posty: 860
Rejestracja: ndz paź 23, 2005 15:08
Lokalizacja: Sektor dla Vip-ów
Kontakt:

Post autor: Hareng » ndz lip 16, 2006 22:10

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Jagiellonia Białystok 0:2

Kmita Zabierzów - Polonia Warszawa 1:2

Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec 0:2

Stal Stalowa Wola - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:1

ŁKS Łomża - Polonia Bytom 3:1

Górnik Polkowice - Ruch Chorzów 1:2

artur895
Posty: 197
Rejestracja: śr mar 31, 2004 15:31

Post autor: artur895 » ndz lip 16, 2006 22:21

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Jagiellonia Białystok 1 : 3

Kmita Zabierzów - Polonia Warszawa 1:2

Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec 0:1

Stal Stalowa Wola - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:1

ŁKS Łomża - Polonia Bytom 2:0

Górnik Polkowice - Ruch Chorzów 0:0

Dritt
Posty: 156
Rejestracja: wt maja 13, 2003 12:03
Lokalizacja: Praga / Szanghaj

Post autor: Dritt » pn lip 17, 2006 4:09

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Jagiellonia Białystok 1:1

Kmita Zabierzów - Polonia Warszawa 1:2

Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec 1:1

Stal Stalowa Wola - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:0

ŁKS Łomża - Polonia Bytom 0:0

Górnik Polkowice - Ruch Chorzów 0:1

norweg
Posty: 339
Rejestracja: pt gru 12, 2003 12:17

Post autor: norweg » pn lip 17, 2006 8:38

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Jagiellonia Białystok 2-1

Kmita Zabierzów - Polonia Warszawa 1_3

Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec 1-0

Stal Stalowa Wola - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3-0

ŁKS Łomża - Polonia Bytom 1-2

Górnik Polkowice - Ruch Chorzów 3-1

keeper
Posty: 1747
Rejestracja: czw sie 05, 2004 11:22
Lokalizacja: b. ładna
Kontakt:

Post autor: keeper » pn lip 17, 2006 8:44

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Jagiellonia Białystok 1 - 2

Kmita Zabierzów - Polonia Warszawa 0 - 1

Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec 1 - 3

Stal Stalowa Wola - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 2

ŁKS Łomża - Polonia Bytom 1 - 0

Górnik Polkowice - Ruch Chorzów 0 - 0

michalkord
Posty: 2105
Rejestracja: pn lut 09, 2004 17:02
Lokalizacja: Wilanów

Post autor: michalkord » pn lip 17, 2006 8:54

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Jagiellonia Białystok 1 - 1
Kmita Zabierzów - Polonia Warszawa 1 - 1
Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec 1 - 2
Stal Stalowa Wola - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 2
ŁKS Łomża - Polonia Bytom 0 - 0
Górnik Polkowice - Ruch Chorzów 0 - 0

Canus_Ochota
Posty: 1274
Rejestracja: śr lut 02, 2005 20:45
Lokalizacja: Stara Dzielnica Ochota

Post autor: Canus_Ochota » pn lip 17, 2006 9:18

KSZO - Jagiellonia 1:1

Kmita Zabierzów - Polonia Warszawa 0:3

Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec 0:1

Stal Stalowa Wola - Podbeskidzie 0:2

ŁKS Łomża - Polonia Bytom 3:1

Górnik Polkowice - Ruch Chorzów 0:0

Canus_Ochota
Posty: 1274
Rejestracja: śr lut 02, 2005 20:45
Lokalizacja: Stara Dzielnica Ochota

Post autor: Canus_Ochota » pn lip 17, 2006 9:22

typy Badenowa

KSZO - Jagiellonia 1:1

Kmita Zabierzów - Polonia Warszawa 0:2

Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec 1:2

Stal Stalowa Wola - Podbeskidzie 1:0

ŁKS Łomża - Polonia Bytom 2:1

Górnik Polkowice - Ruch Chorzów 1:1

adeekk1989
Posty: 1060
Rejestracja: pn paź 04, 2004 20:56
Lokalizacja: PP

Post autor: adeekk1989 » pn lip 17, 2006 9:39

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Jagiellonia Białystok 0:1
Kmita Zabierzów - Polonia Warszawa 0:3
Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec 1:1
Stal Stalowa Wola - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:1
ŁKS Łomża - Polonia Bytom 0:1
Górnik Polkowice - Ruch Chorzów 0:1

Gocu
Posty: 1224
Rejestracja: pt lut 27, 2004 18:05
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Gocu » pn lip 17, 2006 9:53

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Jagiellonia Białystok 1-3

Kmita Zabierzów - Polonia Warszawa 0-2

Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec 0-1

Stal Stalowa Wola - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-3

ŁKS Łomża - Polonia Bytom 1-1

Górnik Polkowice - Ruch Chorzów 1-0

Awatar użytkownika
Peter
Posty: 3507
Rejestracja: pt mar 19, 2004 20:35

Re: LT 1 kolejka 2006/2007 jesień

Post autor: Peter » pn lip 17, 2006 10:19

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Jagiellonia Białystok 1:2

Kmita Zabierzów - Polonia Warszawa 0:1

Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec 1:1

Stal Stalowa Wola - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:0

ŁKS Łomża - Polonia Bytom 0:1

Górnik Polkowice - Ruch Chorzów 0:0

Vlad
Moderator
Posty: 1015
Rejestracja: czw lut 26, 2004 0:09
Lokalizacja: Warszawa Praga Płn.

Post autor: Vlad » pn lip 17, 2006 10:51

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Jagiellonia Białystok 0 - 2
Kmita Zabierzów - Polonia Warszawa 0 - 3
Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec 1 - 2
Stal Stalowa Wola - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 2
ŁKS Łomża - Polonia Bytom 0 - 1
Górnik Polkowice - Ruch Chorzów 0 -2

Czarnych Koszul Fan
Posty: 15944
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 15:19

Post autor: Czarnych Koszul Fan » pn lip 17, 2006 10:52

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Jagiellonia Białystok 1-1

Kmita Zabierzów - Polonia Warszawa 1-0

Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec 0-0

Stal Stalowa Wola - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-1

ŁKS Łomża - Polonia Bytom 0-2

Górnik Polkowice - Ruch Chorzów 1-2

RoPuCh
Posty: 6
Rejestracja: pn lip 17, 2006 11:15
Lokalizacja: JANIKOWO
Kontakt:

Post autor: RoPuCh » pn lip 17, 2006 11:21

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Jagiellonia Białystok 1:2

Kmita Zabierzów - Polonia Warszawa 0:1

Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec 1:0

Stal Stalowa Wola - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:3

ŁKS Łomża - Polonia Bytom 1:1

Górnik Polkowice - Ruch Chorzów 0:1

[/b]

Awatar użytkownika
Lechu579
Posty: 1527
Rejestracja: sob kwie 03, 2004 15:56
Lokalizacja: Warszawa-Wola

Post autor: Lechu579 » pn lip 17, 2006 11:53

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Jagiellonia Białystok 0-2

Kmita Zabierzów - Polonia Warszawa 1-3

Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec 1-1

Stal Stalowa Wola - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-1

ŁKS Łomża - Polonia Bytom 1-0

Górnik Polkowice - Ruch Chorzów 2-2

enrico
Posty: 683
Rejestracja: sob kwie 24, 2004 20:19
Lokalizacja: Warszawa-Wilanów
Kontakt:

Post autor: enrico » pn lip 17, 2006 13:12

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Jagiellonia Białystok 1:2

Kmita Zabierzów - Polonia Warszawa 0:2

Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec 1:1

Stal Stalowa Wola - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:0

ŁKS Łomża - Polonia Bytom 0:1

Górnik Polkowice - Ruch Chorzów 3:3
Ostatnio zmieniony pn lip 17, 2006 14:52 przez enrico, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Zbyniu
Posty: 1844
Rejestracja: pt maja 07, 2004 13:34
Lokalizacja: z bródnej dzielnicy ;)

Re: LT 1 kolejka 2006/2007 jesie?

Post autor: Zbyniu » pn lip 17, 2006 14:04

KSZO Ostrowiec ?wi?tokrzyski - Jagiellonia Bia?ystok 0-1

Kmita Zabierzów - Polonia Warszawa 0-2

Piast Gliwice - Zag??bie Sosnowiec 1-1

Stal Stalowa Wola - Podbeskidzie Bielsko-Bia?a 2-0

?KS ?om?a - Polonia Bytom 3-1

Górnik Polkowice - Ruch Chorzów 0-0

Tak na chybi?-trafi?, bo prawd? mówi?c to od pewnego czasu nie ?ledzi?em zaplecza ekstraklasy...

Veemo
Posty: 13
Rejestracja: pn lip 04, 2005 10:34
Kontakt:

Post autor: Veemo » pn lip 17, 2006 14:43

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Jagiellonia Białystok 1:1

Kmita Zabierzów - Polonia Warszawa 0:2

Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec 0:1

Stal Stalowa Wola - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:0

ŁKS Łomża - Polonia Bytom 0:0

Górnik Polkowice - Ruch Chorzów 2:1

Torped
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 666
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 17:03
Lokalizacja: z kapusty

Post autor: Torped » pn lip 17, 2006 14:52

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Jagiellonia Białystok 0:1

Kmita Zabierzów - Polonia Warszawa 0:1

Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec 1:0

Stal Stalowa Wola - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:0

ŁKS Łomża - Polonia Bytom 0:1

Górnik Polkowice - Ruch Chorzów 1:1

Anty_legionista
Posty: 114
Rejestracja: sob mar 18, 2006 14:55
Lokalizacja: Muranow

Post autor: Anty_legionista » wt lip 18, 2006 0:01

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Jagiellonia Białystok 0:1

Kmita Zabierzów - Polonia Warszawa 2:0

Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec 0:1

Stal Stalowa Wola - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:2

ŁKS Łomża - Polonia Bytom 0:0

Górnik Polkowice - Ruch Chorzów 0:2

Laska21
Posty: 413
Rejestracja: wt wrz 20, 2005 12:25

Post autor: Laska21 » wt lip 18, 2006 0:11

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Jagiellonia Białystok 0-1

Kmita Zabierzów - Polonia Warszawa 0-1

Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec 0-3

Stal Stalowa Wola - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-0

ŁKS Łomża - Polonia Bytom 1-2

Górnik Polkowice - Ruch Chorzów 0-0

mwp
Posty: 221
Rejestracja: sob lis 20, 2004 15:56
Lokalizacja: Warszawa-Ochota

Post autor: mwp » wt lip 18, 2006 1:28

KSZO-Jagiellonia 0:2
Kmita-Polonia 1:2
Piast-Zagłębie 2:2
Stal Stalowa Wola-Podbeskidzie 2:1
ŁKS-Polonia Bytom 0:1
Polkowice-Ruch 1:1

abder
Posty: 82
Rejestracja: ndz mar 21, 2004 20:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: abder » wt lip 18, 2006 10:15

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Jagiellonia Białystok 0:1

Kmita Zabierzów - Polonia Warszawa 0:2

Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec 0:1

Stal Stalowa Wola - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:1

ŁKS Łomża - Polonia Bytom 1:1

Górnik Polkowice - Ruch Chorzów 0:1

Zablokowany