W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Polonia 98 Polonia 99

Wszystko o klubie i jego sekcjach

Moderatorzy: Bzyczek, Piotr WW

marcel2007
Posty: 35
Rejestracja: wt lis 13, 2007 19:29

Polonia 98 Polonia 99

Post autor: marcel2007 » wt lis 13, 2007 20:45

Dnia 10.11.2007 odbył się turniej halowy zorganizowany przez burmistrza Warszawa-Śródmieście. W turnieju brały udział kluby z regionu mazowieckiego. POLONIA WARSZAWA I, POLONIA WARSZAWA II, GWARDIA WARSZAWA, KOSA KONSTANCIN, SOKÓŁ STARACHOWICE, SS BIAŁOŁĘKA, SEMP URSYNÓW, A.P. TOMASZA KŁOSA, MEWA MIŃSK MAZ.,
A.P. WŁADYSŁAWA ŻMUDY. Oba zespoły bez problemów awansowały do najlepszej czwórki turnieju. W półfinale obie drużyny trafiły na siebie, doszło więc do „bratobójczego" pojedynku. Po bardzo emocjonującym meczu, spotkanie zakończyło się remisem 2-2, w karnych skuteczniejsi okazali się zawodnicy Polonii II, dlatego to Oni zagrali w finale, w którym również po rzutach karnych wygrali z drużyną KOSY Konstancin. Drużyna Polonia II zajeła I miejsce, Polonia I- III- miejsce. Vice-Burmistrz złożył deklarację wzięcia pod patronat rocznik "Polonia Warszawa 99".
W dniu 11.11.2007 odbył się, również turniej "Delta Cup 98". W turnieju brały udział: DELTA I WARSZAWA, DELTA II WARSZAWA,AGRYKOLA WARSZAWA, NAREW OSTROŁĘKA, INTER KONSTANCIN, KOSA KONSTANCIN, SEMP URSYNÓW, KS PIASECZNO,ALFA PRZYMIERZE, JUNIOR URSYNÓW, BIAŁE ORŁY WARSZAWA, POLONIA WARSZAWA.
Zmagania grupowe Polonia zakończyła na 1 miejscu, jako jedyna drużyna nie straciła gola. Oto wyniki: POLONIA - JUNIOR URSYNÓW 2:0, POLONIA - NAREW OSTROŁĘKA 0-0, POLONIA - DELTA II WARSZAWA 4-0, POLONIA - KOSA KONSTANCIN 1-0, POLONIA - KS PIASECZNO 4-0 . W półfinale Polonia poległa w rzutach karnych z NAREW OSTROŁĘKA Ostatecznie POLONIA 98 przegrała spotkanie z drużyną BIAŁE ORŁY i uplasowała się na 4 miejscu tracąc w turnieju 1 bramkę w meczu.

Mam nadzieję, że informacje te zainspirują Was "fanów" pokibicować kiedyś tym najmłodszym a może kiedyś sztandarowym graczom Wielkiej POLONII.
Pozdrawiam, kibic Polonii
:idea: [/b]

ODPOWIEDZ