W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Ile herbów ma Polonia

Wszystko o klubie i jego sekcjach

Moderatorzy: Bzyczek, Piotr WW

Awatar użytkownika
Paolo_Maldini
Posty: 52
Rejestracja: czw sie 08, 2013 14:18
Lokalizacja: Żoliborz

Re: Ile herbów ma Polonia

Post autor: Paolo_Maldini » ndz lis 09, 2014 0:40

..ano był pan Wąsowski, dzięki, za odpowiedzi...

A nie wie ktoś czy nie dało by się odebrać historycznego (juz) herbu spółce która upadła i ma długi...
...słup słupem, czy pan Wąsowski nie powienien przypadkiem wylądować w więzieniu za przekręt, za długi spółki którą kupił (formalnie był/jest ostatnim włascicielem) i której długów nie spłacił, a jezeli nie on... to czy nie powinien być świadkiem koronnym w sprawie przekrętów Króla... przecież on nie tylko zniszczył Polonię ale dalej naciąga wszystkich podatników na grube miliony złotych z kasy panstwa :-] (nie do końca rozumiem podejscie słup i już nic nie da się zrobić - aczkolwiek rozumiem że chodzi o koszty)
odszkodowanie dla ideon 09.01.2014 to historia jak ze wschodu... lub lat 90-tych... każdy wie że przekręt, ale bandyta rozgryzł system. :-]

...ale to była dygresja...

Mnie ciekawi "własnośc intelektualna" tego logo, w koncu KSP i MKS to dwa rózne podmioty a MKS z ziną dalej kozystają z logo KSP czasami, i prędzej czy pózniej sprawa tego (nie zapominając najbardziej rozpoznawalnego) herbu KSP może do nas wrócić.. :-] Sprawa Króla ewidentnie jeszcze nie została zamknięta - niestety, a Polonii "KSP" w formie spółki de facto dalej nie ma... co może, nie musi - być problemem w kwestii dalszego rozwoju.. i sciągania sponsorów.
AvantGarde pisze:...dla zasady warto by było mieć i prawa do tamtego.
Wiadomo kto co sobie może wymyślić?..
:? ole!

PS: mi się akurat herb z laurami.. napisem Polonia i datą 1911 całkiem podobał, i to część naszej dosyć świerzej i burzliwej historii - również miłych momentów jak 3:0 z legią.. z Mierzejeskim, Smolarkiem pod wodzą Bakero.

:czytaj:

Awatar użytkownika
dada6
Posty: 2781
Rejestracja: pt lip 19, 2013 20:43

Re: Ile herbów ma Polonia

Post autor: dada6 » śr lip 22, 2020 7:30

Sporo się dzieje wokół herbu Polonii, to odświeżam stary temat i poszerzam dyskusję o pytanie dotyczące wersji herbu, która pojawiła się na nowych koszulkach MKS-u. Wersja z odwróceniem barw (biel na dole) plus górna połowa herbu w kolorze koszulki - czarnej w przypadku piłkarzy z pola, pomarańczowej u bramkarza. To chyba nowy pomysł? Skąd się wziął? Mnie mocno zaskoczył.


ODPOWIEDZ