W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Nowa odsłona Forum Wielkiej Polonii

Wszystko o klubie i jego sekcjach

Moderatorzy: Bzyczek, Piotr WW

Awatar użytkownika
eyraud

Re: Nowa odsłona Forum Wielkiej Polonii

Post autor: eyraud » wt sie 18, 2020 8:08

Zompson - nie ten temat... ;)

KrzysiuKSP

Post autor: KrzysiuKSP » wt sie 18, 2020 8:56

Ja tylko nieśmiało chciałbym przypomnieć co może od jakiegoś czasu niektórzy zapomnieli, na trybunach nie ma demokracji. Ja wiem, chcemyntworzyc społeczność itd. ale w sprawach stricte kibicowskich demokracji nie ma.
Flagi by nie było gdyby postawa klubu była inna, to Grzesiu znowu się nie wykazał dobrą komunikacją. Jest stowarzyszenie o którym dobrze wie, wystarczyło popytać jak to rozegrać by media były spełnione oraz nie wyjeżdżać z przymilaniem się kręgom lgbt i nie irytować części kibiców. Na stadion może przyjść kazdy dopóki nie afiszuje się ze swoimi pogladami lewymi i przychodzi dla Polonii. Zapytacie a czemu nie działa to w drugą stronę, po pierwsze co mecz nikt nie lata z flagami z celtykami i liczy się dla nas Polonia. Czasem trafi się ktoś z prawicową koszulka, chociaz prędzej po prostu patriotyczną. Jak już mówiłem, tu nie ma demokracji i gtw jest bardziej na prawo i wszelkie odchyly mają reakcję. Juz kiedyś pewnej grupie zachciało się przejąć władzę na Polonii ale niezbyt im się to udało

gulczao

Post autor: gulczao » wt sie 18, 2020 22:38

Nitot bezmyślnie skomentował nic nie znaczący prowokacyjny wrzut. A tzw. GTW bezmyślnie wywiesiła wieśniacką szmatę na płocie.

pepege

Post autor: pepege » pt sie 21, 2020 17:17

aktoto pisze:
śr lip 29, 2020 14:45
Jak zlikwidować konto na tym forum?
Nie ma możliwości. Pisałem dwukrotnie do adminów, ale mają mnie w dupie.
Ale to nic nowego, oni mają wszystko w dupie, za wyjątkiem własnego ego...

destroyer

Post autor: destroyer » pt sie 21, 2020 19:37

Myślę, że zbyt emocjonalnie do tego podchodźcie. Mi też nie zawsze wszystko się podoba na Polonii, ale z powodu poszczególnych osób, czy incydentów szkoda od razu obrażać się na cały klub, czy całe forum.

gulczao

Post autor: gulczao » pt sie 21, 2020 19:41

Też tak uważam. Nie można pozbawiać forum rozsądnych głosów.

ODPOWIEDZ