Strona 1 z 1

Polonia w mediach społecznościowych

: pt paź 24, 2014 10:09
autor: KRG
Od jakiegoś czasu WP ma kontrolę nad fanpagem piłkarskiej Polonii, domyślam się, że stronę SKK na Facebooku również prowadzą "nasi". Dlaczego zatem nie potraficie się dogadać w sprawach tak banalnie podstawowych, jak stworzenie jednego wydarzenia meczowego zamiast dwóch?

linki:


Można mówić, że to detale, ale weźcie się za to i przynajmniej w polonijnych mediach społecznościowych niech zapanuje porządek. Niech SKK zakłada swoje wydarzenia, a strona Polonii piłkarskiej udostępnia je na swojej ścianie i vice versa.

Dodam tylko, że w czołówce wydarzenia utworzonego przez admina strony SKK Polonia Warszawa jest napisane, że mecz zacznie się o 17:30, a kilka pikseli niżej w opisie wydarzenia jako godzina rozpoczęcia spotkania figuruje 17:00. Siara.

Re: Polonia w mediach społecznościowych

: pn paź 27, 2014 10:50
autor: goora
tu jest istotnie błąd podobnie jak błędem jest gdy wydarzenie założy np profil Enigmy. Wszystkie wydarzenia powinny być zakładane przez profil o największej ilości subskrybentów czyli profil główny, czasem ktoś wyskakuje przed szereg.

Godzina ulegała zmianie i widocznie poprawiono tylko w jednym miejscu...

Re: Polonia w mediach społecznościowych

: pn paź 27, 2014 12:53
autor: dada6
Jeśli się nie mylę, to założyć może dowolna strona - ważne tylko, żeby dodała drugą stronę jako współorganizatora eventu. Wtedy wydarzenie widoczne będzie w wydarzeniach na obu stronach.

Re: Polonia w mediach społecznościowych

: sob lis 01, 2014 1:08
autor: KRG
a ten potworek? Kolejna strona dublująca informacje z facebook.com/PoloniaWarszawa

Re: Polonia w mediach społecznościowych

: sob lis 01, 2014 19:08
autor: Paolo_Maldini
A kto ma pieczę nad "oficjalnym" profilem twitter-owym?
https://twitter.com/Polonia1911
...ostatni post 14 czerwca 2014...

Jedyny żywy: https://twitter.com/PoloniaWars