W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.
Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325
Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325
I liga kobiet - typerzy
Moderatorzy: AvantGarde, Piotr WW
Re: I liga kobiet - typerzy
A: 1, 2, 1, 1, 2
B: 1, 2, 2, 1, 2
B: 1, 2, 2, 1, 2
-
- (P)ierwsza Drużyna
- Posty: 2960
- Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
- Kontakt:
Re: I liga kobiet - typerzy
no faktycznie zupełnie się nie mogę pozbierać i nadążyć za życiem po przewie świątecznej.
Wrzucam (w ostatniej chwili) swoje typy:
Olsztyn - MonPol 1
Polonia - Pruszków 2 (żeby nie zapeszyć)
Łomianki II - Politechnika 2
Arka - AZS UW 1
Aleksandrów - Łomianki I 2
Good Lood AZS PK Kraków - Olimpia Wodzisław Śląski 1
Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. - KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 2
MUKS Poznań - MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 1
Grot TomiQ Pabianice - Enea AZS II Poznań 2
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra - Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 2
Wrzucam (w ostatniej chwili) swoje typy:
Olsztyn - MonPol 1
Polonia - Pruszków 2 (żeby nie zapeszyć)
Łomianki II - Politechnika 2
Arka - AZS UW 1
Aleksandrów - Łomianki I 2
Good Lood AZS PK Kraków - Olimpia Wodzisław Śląski 1
Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. - KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 2
MUKS Poznań - MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 1
Grot TomiQ Pabianice - Enea AZS II Poznań 2
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra - Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 2
-
- (P)ierwsza Drużyna
- Posty: 2960
- Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
- Kontakt:
Re: I liga kobiet - typerzy
zakończyła się już 13 kolejka można więc podsumować wyniki. Nikt nie odgadł prawidłowo wszystkich wyników w naszej grupie. A w grupie B zresztą też.
Podsumowując łączną liczbę dotychczasowych punktów:
- w kategorii "Grupa A": Profesor Ciekawski 36,5, Agata 36, mt6878 30
- w kategorii "Grupa A + B": Profesor Ciekawski 67, Agata 63,5, Tytus Pollo 50
Podsumowując łączną liczbę dotychczasowych punktów:
- w kategorii "Grupa A": Profesor Ciekawski 36,5, Agata 36, mt6878 30
- w kategorii "Grupa A + B": Profesor Ciekawski 67, Agata 63,5, Tytus Pollo 50
-
- (P)ierwsza Drużyna
- Posty: 2960
- Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
- Kontakt:
Re: I liga kobiet - typerzy
A teraz typowanie następnej kolejki:
Grupa A
KKS Olsztyn - AZS Uniwersytet Gdański 2
Panattoni Europe Lider Pruszków - SMS PZKosz II Łomianki 1
Mon-Pol Płock - SKK Polonia Warszawa 2 (no przecież)
Golden Tulip Politechnika Gdańska II - Arka II Gdynia 1 (obawiam się, że tak)
AZS Uniwersytet Warszawski - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 1
uwaga: mecz AZS UW dopiero 20 stycznia, więc podsumowanie typowania będzie dla obu następnych kolejek razem
Gruba B
Olimpia Wodzisław Śląski - MUKS Poznań 2
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy - Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 1
KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec - Grot TomiQ Pabianice 1
Good Lood AZS PK Kraków - Tęcza Leszno 1
Enea AZS II Poznań - MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 1
Grupa A
KKS Olsztyn - AZS Uniwersytet Gdański 2
Panattoni Europe Lider Pruszków - SMS PZKosz II Łomianki 1
Mon-Pol Płock - SKK Polonia Warszawa 2 (no przecież)
Golden Tulip Politechnika Gdańska II - Arka II Gdynia 1 (obawiam się, że tak)
AZS Uniwersytet Warszawski - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 1
uwaga: mecz AZS UW dopiero 20 stycznia, więc podsumowanie typowania będzie dla obu następnych kolejek razem
Gruba B
Olimpia Wodzisław Śląski - MUKS Poznań 2
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy - Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 1
KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec - Grot TomiQ Pabianice 1
Good Lood AZS PK Kraków - Tęcza Leszno 1
Enea AZS II Poznań - MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 1
Re: I liga kobiet - typerzy
Grupa A
KKS Olsztyn - AZS Uniwersytet Gdański 2
Panattoni Europe Lider Pruszków - SMS PZKosz II Łomianki 1
Mon-Pol Płock - SKK Polonia Warszawa 2 ( )
Golden Tulip Politechnika Gdańska II - Arka II Gdynia 2(nie może być inaczej )
AZS Uniwersytet Warszawski - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 1
Gruba B (tą razą zgadzam się z Profesorem - nie ma się gdzie wychylić na "farta" )
Olimpia Wodzisław Śląski - MUKS Poznań 2
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy - Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 1
KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec - Grot TomiQ Pabianice 1
Good Lood AZS PK Kraków - Tęcza Leszno 1
Enea AZS II Poznań - MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 1
KKS Olsztyn - AZS Uniwersytet Gdański 2
Panattoni Europe Lider Pruszków - SMS PZKosz II Łomianki 1
Mon-Pol Płock - SKK Polonia Warszawa 2 ( )
Golden Tulip Politechnika Gdańska II - Arka II Gdynia 2(nie może być inaczej )
AZS Uniwersytet Warszawski - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 1
Gruba B (tą razą zgadzam się z Profesorem - nie ma się gdzie wychylić na "farta" )
Olimpia Wodzisław Śląski - MUKS Poznań 2
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy - Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 1
KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec - Grot TomiQ Pabianice 1
Good Lood AZS PK Kraków - Tęcza Leszno 1
Enea AZS II Poznań - MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 1
Re: I liga kobiet - typerzy
2, 1, 2, 2, 1
Re: I liga kobiet - typerzy
KKS Olsztyn - AZS Uniwersytet Gdański 2
Panattoni Europe Lider Pruszków - SMS PZKosz II Łomianki 1
Mon-Pol Płock - SKK Polonia Warszawa 1 (niech się mój typ w g...obróci )
Golden Tulip Politechnika Gdańska II - Arka II Gdynia 1 (obawiam się, że tak)
AZS Uniwersytet Warszawski - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 1
uwaga: mecz AZS UW dopiero 20 stycznia, więc podsumowanie typowania będzie dla obu następnych kolejek razem
Gruba B
Olimpia Wodzisław Śląski - MUKS Poznań 2
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy - Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 1
KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec - Grot TomiQ Pabianice 1
Good Lood AZS PK Kraków - Tęcza Leszno 2 (żeby nie było nudno)
Enea AZS II Poznań - MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 1
Panattoni Europe Lider Pruszków - SMS PZKosz II Łomianki 1
Mon-Pol Płock - SKK Polonia Warszawa 1 (niech się mój typ w g...obróci )
Golden Tulip Politechnika Gdańska II - Arka II Gdynia 1 (obawiam się, że tak)
AZS Uniwersytet Warszawski - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 1
uwaga: mecz AZS UW dopiero 20 stycznia, więc podsumowanie typowania będzie dla obu następnych kolejek razem
Gruba B
Olimpia Wodzisław Śląski - MUKS Poznań 2
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy - Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 1
KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec - Grot TomiQ Pabianice 1
Good Lood AZS PK Kraków - Tęcza Leszno 2 (żeby nie było nudno)
Enea AZS II Poznań - MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 1
Re: I liga kobiet - typerzy
Profesorze, Agato:
Golden Tulip Politechnika Gdańska II - Arka II Gdynia 1 (obawiam się, że tak)
przeczuwacie jakiś pomorski układ?
Golden Tulip Politechnika Gdańska II - Arka II Gdynia 1 (obawiam się, że tak)
przeczuwacie jakiś pomorski układ?
Ostatnio zmieniony czw sty 10, 2019 15:23 przez rubakin, łącznie zmieniany 1 raz.
-
- (P)ierwsza Drużyna
- Posty: 2960
- Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
- Kontakt:
Re: I liga kobiet - typerzy
nie, żaden układ (trudno mi sobie wyobrazić układ Gdańska z Gdynią, to już prędzej Radomia z Kielcami albo Torunia z Bydgoszczą, albo Ostrowa Wlkp z Kaliszem), tylko... Zresztą nie będę tu pisał co przewiduję, żeby nie podpowiadać innym typerom,
Re: I liga kobiet - typerzy
Tzn., że Gdańsk wystawi ekstraklasę... innego wyjścia nie widzę
-
- Posty: 11336
- Rejestracja: pn gru 01, 2008 23:29
Re: I liga kobiet - typerzy
2,1,2,1,1
2,1,1,1,1,
2,1,1,1,1,
Re: I liga kobiet - typerzy
A: 2, 1, 2, 2, 1
B: 2, 1, 1, 1, 1
B: 2, 1, 1, 1, 1
Re: I liga kobiet - typerzy
21111Profesor Ciekawski pisze: ↑śr sty 09, 2019 20:51A teraz typowanie następnej kolejki:
Grupa A
KKS Olsztyn - AZS Uniwersytet Gdański 2
Panattoni Europe Lider Pruszków - SMS PZKosz II Łomianki 1
Mon-Pol Płock - SKK Polonia Warszawa 2 (no przecież)
Golden Tulip Politechnika Gdańska II - Arka II Gdynia 1 (obawiam się, że tak)
AZS Uniwersytet Warszawski - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 1
uwaga: mecz AZS UW dopiero 20 stycznia, więc podsumowanie typowania będzie dla obu następnych kolejek razem
Gruba B
Olimpia Wodzisław Śląski - MUKS Poznań 2
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy - Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 1
KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec - Grot TomiQ Pabianice 1
Good Lood AZS PK Kraków - Tęcza Leszno 1
Enea AZS II Poznań - MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 1
Re: I liga kobiet - typerzy
Broń Boże, po prostu na szybkości pracowałam na skopiowanym poście i tym samym mam więcej niezamierzonych plagiatów (poza typami, które są przemyślane )
Proszę o wybaczenie
-
- (P)ierwsza Drużyna
- Posty: 2960
- Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
- Kontakt:
Re: I liga kobiet - typerzy
Czekamy jeszcze na ostatnie mecze, by móc podsumować kolejkę, a tymczasem... następna kolejka zaczyna się już w środę, więc zostało bardzo mało czasu na typowanie.
AZS Uniwersytet Gdański - SMS PZKosz Łomianki 1 (choć jak tego meczu AZS UG nie przegra, to już chyba nie ma czego przegrać. No chyba, że na K6 )
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - Golden Tulip Politechnika Gdańska II 2 (choć trochę tu liczę na niespodziankę(
SMS PZKosz II Łomianki - Mon-Pol Płock 2
SKK Polonia Warszawa - KKS Olsztyn 1 (no przecież)
Arka II Gdynia - Panattoni Europe Lider Pruszków 2
Grupa B:
Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. - Olimpia Wodzisław Śląski 2
MUKS Poznań - Good Lood AZS PK Kraków 1 (no dobra, stawiam na fuksa)
Grot TomiQ Pabianice - MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 1 (i tu też)
Tęcza Leszno - Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 2
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra - KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 2
AZS Uniwersytet Gdański - SMS PZKosz Łomianki 1 (choć jak tego meczu AZS UG nie przegra, to już chyba nie ma czego przegrać. No chyba, że na K6 )
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - Golden Tulip Politechnika Gdańska II 2 (choć trochę tu liczę na niespodziankę(
SMS PZKosz II Łomianki - Mon-Pol Płock 2
SKK Polonia Warszawa - KKS Olsztyn 1 (no przecież)
Arka II Gdynia - Panattoni Europe Lider Pruszków 2
Grupa B:
Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. - Olimpia Wodzisław Śląski 2
MUKS Poznań - Good Lood AZS PK Kraków 1 (no dobra, stawiam na fuksa)
Grot TomiQ Pabianice - MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 1 (i tu też)
Tęcza Leszno - Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 2
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra - KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 2
Re: I liga kobiet - typerzy
AZS Uniwersytet Gdański - SMS PZKosz Łomianki 2
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - Golden Tulip Politechnika Gdańska II 2
SMS PZKosz II Łomianki - Mon-Pol Płock 2
SKK Polonia Warszawa - KKS Olsztyn 1
Arka II Gdynia - Panattoni Europe Lider Pruszków 2
Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - Golden Tulip Politechnika Gdańska II 2
SMS PZKosz II Łomianki - Mon-Pol Płock 2
SKK Polonia Warszawa - KKS Olsztyn 1
Arka II Gdynia - Panattoni Europe Lider Pruszków 2
Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Re: I liga kobiet - typerzy
AZS Uniwersytet Gdański - SMS PZKosz Łomianki 2 (dam 2 na fuksa )
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - Golden Tulip Politechnika Gdańska II 1 ( Może w końcu coś wygrają )
SMS PZKosz II Łomianki - Mon-Pol Płock 2
SKK Polonia Warszawa - KKS Olsztyn 1
Arka II Gdynia - Panattoni Europe Lider Pruszków 2 (AG - żenada, nie mogę doczekać się rewanżu)
Grupa B:
Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. - Olimpia Wodzisław Śląski 2
MUKS Poznań - Good Lood AZS PK Kraków 2
Grot TomiQ Pabianice - MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 2)
Tęcza Leszno - Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 1
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra - KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 2
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - Golden Tulip Politechnika Gdańska II 1 ( Może w końcu coś wygrają )
SMS PZKosz II Łomianki - Mon-Pol Płock 2
SKK Polonia Warszawa - KKS Olsztyn 1
Arka II Gdynia - Panattoni Europe Lider Pruszków 2 (AG - żenada, nie mogę doczekać się rewanżu)
Grupa B:
Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. - Olimpia Wodzisław Śląski 2
MUKS Poznań - Good Lood AZS PK Kraków 2
Grot TomiQ Pabianice - MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 2)
Tęcza Leszno - Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 1
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra - KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 2
Re: I liga kobiet - typerzy
Grupa A
AZS Uniwersytet Gdański - SMS PZKosz Łomianki 1
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - Golden Tulip Politechnika Gdańska II 1
SMS PZKosz II Łomianki - Mon-Pol Płock 2
SKK Polonia Warszawa - KKS Olsztyn 1
Arka II Gdynia - Panattoni Europe Lider Pruszków 2
Grupa B:
Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. - Olimpia Wodzisław Śląski 2
MUKS Poznań - Good Lood AZS PK Kraków 2
Grot TomiQ Pabianice - MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 1
Tęcza Leszno - Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 1
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra - KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 2
AZS Uniwersytet Gdański - SMS PZKosz Łomianki 1
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - Golden Tulip Politechnika Gdańska II 1
SMS PZKosz II Łomianki - Mon-Pol Płock 2
SKK Polonia Warszawa - KKS Olsztyn 1
Arka II Gdynia - Panattoni Europe Lider Pruszków 2
Grupa B:
Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. - Olimpia Wodzisław Śląski 2
MUKS Poznań - Good Lood AZS PK Kraków 2
Grot TomiQ Pabianice - MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 1
Tęcza Leszno - Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 1
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra - KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 2
-
- Posty: 11336
- Rejestracja: pn gru 01, 2008 23:29
Re: I liga kobiet - typerzy
1,1,1,1,1,
2,2,2,2,2,
2,2,2,2,2,
Re: I liga kobiet - typerzy
12112Profesor Ciekawski pisze: ↑pn sty 14, 2019 22:08Czekamy jeszcze na ostatnie mecze, by móc podsumować kolejkę, a tymczasem... następna kolejka zaczyna się już w środę, więc zostało bardzo mało czasu na typowanie.
AZS Uniwersytet Gdański - SMS PZKosz Łomianki 1 (choć jak tego meczu AZS UG nie przegra, to już chyba nie ma czego przegrać. No chyba, że na K6 )
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - Golden Tulip Politechnika Gdańska II 2 (choć trochę tu liczę na niespodziankę(
SMS PZKosz II Łomianki - Mon-Pol Płock 2
SKK Polonia Warszawa - KKS Olsztyn 1 (no przecież)
Arka II Gdynia - Panattoni Europe Lider Pruszków 2
Grupa B:
Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. - Olimpia Wodzisław Śląski 2
MUKS Poznań - Good Lood AZS PK Kraków 1 (no dobra, stawiam na fuksa)
Grot TomiQ Pabianice - MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 1 (i tu też)
Tęcza Leszno - Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 2
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra - KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 2
Re: I liga kobiet - typerzy
A: 1, 2, 2, 1, 2
B: 2, 1, 2, 1, 2
B: 2, 1, 2, 1, 2
-
- (P)ierwsza Drużyna
- Posty: 2960
- Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
- Kontakt:
Re: I liga kobiet - typerzy
Pierwszy mecz nowej kolejki nam uciekł (był wczoraj), reszta strasznie rozciągnięta w czasie. Ale nie ma, że boli. Trzeba ostawiać.
SKK Polonia Warszawa - AZS Uniwersytet Gdański 2
Panattoni Europe Lider Pruszków - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 1
Mon-Pol Płock - Arka II Gdynia 2 (na to liczę, ale wątpliwości mam)
KKS Olsztyn - SMS PZKosz II Łomianki 1
Grupa B
Olimpia Wodzisław Śląski - Grot TomiQ Pabianice 1
Enea AZS II Poznań - Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 1
MUKS Poznań - Tęcza Leszno 1
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy - MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 1
(pominąłem ostatni mecz kolejki, który ma być rozegrany dopiero 22 lutego)
SKK Polonia Warszawa - AZS Uniwersytet Gdański 2
Panattoni Europe Lider Pruszków - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 1
Mon-Pol Płock - Arka II Gdynia 2 (na to liczę, ale wątpliwości mam)
KKS Olsztyn - SMS PZKosz II Łomianki 1
Grupa B
Olimpia Wodzisław Śląski - Grot TomiQ Pabianice 1
Enea AZS II Poznań - Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 1
MUKS Poznań - Tęcza Leszno 1
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy - MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 1
(pominąłem ostatni mecz kolejki, który ma być rozegrany dopiero 22 lutego)
Re: I liga kobiet - typerzy
SKK Polonia Warszawa - AZS Uniwersytet Gdański 1 (a tak )
Panattoni Europe Lider Pruszków - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 1
Mon-Pol Płock - Arka II Gdynia 1
KKS Olsztyn - SMS PZKosz II Łomianki 1
Grupa B
Olimpia Wodzisław Śląski - Grot TomiQ Pabianice 2
Enea AZS II Poznań - Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 1
MUKS Poznań - Tęcza Leszno 2
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy - MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 1
Panattoni Europe Lider Pruszków - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 1
Mon-Pol Płock - Arka II Gdynia 1
KKS Olsztyn - SMS PZKosz II Łomianki 1
Grupa B
Olimpia Wodzisław Śląski - Grot TomiQ Pabianice 2
Enea AZS II Poznań - Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 1
MUKS Poznań - Tęcza Leszno 2
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy - MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 1
-
- Posty: 11336
- Rejestracja: pn gru 01, 2008 23:29
Re: I liga kobiet - typerzy
1,1,1,1
2,1,2,1
2,1,2,1
Re: I liga kobiet - typerzy
Jestem urodzonym optymistą, ale nie aż tak, żeby typować naszą wygraną z gdańszczankami ? Fiu, fiu ....
No, ale niech się ziści.
No, ale niech się ziści.