W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Rusza F1 z Robertem Kubica

Wszystko co związane ze sportem w Polsce i na świecie, a co nie dotyczy Polonii

Moderatorzy: Bzyczek, Lechislaw, Vlad

Awatar użytkownika
Wachu
Posty: 3798
Rejestracja: wt kwie 10, 2012 16:38

Re: Rusza F1 z Robertem Kubica

Post autor: Wachu » ndz paź 27, 2013 20:44

Mało pasjonujące ale stało się Weltmeister Vettel. 4 raz z rzędu z tytułem i dołącza do takich nazwisk jak Schumacher (7), Fangio (5), Prost(4), Red Bull, Newey, Horner chyba nie mają na co narzekać, trzeba przyznać że bolid po raz kolejny mają raczej bezkonkurencyjny, jeśli chodzi o kwalifikacje i tępo wyścigowe. szkoda Webbera. Reszta kierowców pewnie bardzo niepocieszona z Alonso na czele (mam nadzieję, że w przyszłym sezonie bolidy w końcu będą konkurencyjne). pozostaje walka o drugie, trzecie, miejsce w generalce i kasę dla teamu.

Za to Kubica chyba całkiem udany sezon #12 miejsce, 18 puntów w generalce(chyba najlepszy wynik w rajdach polskiego kierowcy), 143pkt i mistrz w klasie WRC2. Wynik zacny jak na stan ręki i doświadczanie. Tytuł w pierwszym sezonie w którym miał się tylko uczyć, całkiem przyzwoite osiągniecie.
14 - 17 listopada już za kierownicą auta klasy WRC będzie pokonywał trasy Wielkiej Brytanii.
https://lh4.googleusercontent.com/-U6HJ ... Kubica.jpg

michalkord
Posty: 2339
Rejestracja: pn lut 09, 2004 17:02
Lokalizacja: Wilanów

Re: Rusza F1 z Robertem Kubica

Post autor: michalkord » wt lip 11, 2017 14:01

odświeżam temat

plotkuje się o powrocie Kubicy do Renault? co sądzicie?

Generalnie przed i po Kubicy zainteresowanie F1 w Polsce było słabe, jak wróci Robcio to i wróci Polsat z transmisjami :)

Szymonek84
Posty: 5
Rejestracja: sob lip 08, 2017 11:48
Kontakt:

Re: Rusza F1 z Robertem Kubica

Post autor: Szymonek84 » wt lip 11, 2017 16:59

Robert z całą pewnością, by chciał. Pytanie, czy ktoś będzie zainteresowany wielką niewiadomą po kontuzji (a raczej w trakcie, bo Robert sam przyznaje, że uczy się jeździć ze swoimi ograniczeniami).

tomoho
Posty: 2628
Rejestracja: pt kwie 11, 2003 9:36

Re: Rusza F1 z Robertem Kubica

Post autor: tomoho » wt lip 11, 2017 22:30

Jak se znów czegoś nie zrobi, to na 99% pojedzie w sierpniu w Belgii.
Pewne info, telefoniczne! 8)

Awatar użytkownika
Wachu
Posty: 3798
Rejestracja: wt kwie 10, 2012 16:38

Re: Rusza F1 z Robertem Kubica

Post autor: Wachu » pn mar 19, 2018 17:51

Nowy sezon i znów mocna trójka i zaraz za nimi cała reszta. Coś czuje, że Kubica może być pewnym planem B dla Williamsa jeśli wyniki czy inne wypadki losowe się przydarzą mają gotowego do jazdy kierowcę (szybszego na tą chwilę niż podstawowa dwójka ). Mam nadzieję ze McLaren nie wtopił biorąc silniki od Renault.

AvantGarde
Posty: 10553
Rejestracja: wt lut 10, 2009 2:37

Re: Rusza F1 z Robertem Kubica

Post autor: AvantGarde » czw lis 22, 2018 9:37

Kubica z Orlenem w F1 :) Cudowna wiadomość!

Awatar użytkownika
Wachu
Posty: 3798
Rejestracja: wt kwie 10, 2012 16:38

Re: Rusza F1 z Robertem Kubica

Post autor: Wachu » czw lis 22, 2018 10:44

info robi robotę :D

Awatar użytkownika
Wachu
Posty: 3798
Rejestracja: wt kwie 10, 2012 16:38

Re: Rusza F1 z Robertem Kubica

Post autor: Wachu » pt mar 29, 2019 9:52

No to zaczynamy weekend wyścigowy, druga runda i rywalizacja w czołówce zapowiada się ciekawie , pytanie czy Williams zacznie zmniejszać stratę do środka stawki.

Awatar użytkownika
Wachu
Posty: 3798
Rejestracja: wt kwie 10, 2012 16:38

Re: Rusza F1 z Robertem Kubica

Post autor: Wachu » pn lip 29, 2019 10:06

Williams słabo przędzie, nie spodziewałem sie po niech tak marnej konstrukcji. Bolidy różnią się miedzy sobą, a w dotaku nie są w stanie rywalizować z nikim. Niezawodność moze i jest ale co z tego kiedy sekunda z hakiem straty o przedostatniego teamu nie pozwala na nic więcej niż na jazdę w ogonie i dublowanie po 1/3 wyścigu.
Punkt dopisany za 10 miejsce przy mega farcie, jakoś buduje ale nie prędko to sie chyba powtórzy.

Awatar użytkownika
Wachu
Posty: 3798
Rejestracja: wt kwie 10, 2012 16:38

Re: Rusza F1 z Robertem Kubica

Post autor: Wachu » ndz paź 18, 2020 13:53

Kubica na 3 miejscu całkiem nieźle !!! Troche szczęscia na początku kilku z gółwki wypadło potem dobra robota przez resztę wyścigu ale fura przynajmnije nie wydinęła numeru tym razem no i mechanicy dali radę.

Awatar użytkownika
Wachu
Posty: 3798
Rejestracja: wt kwie 10, 2012 16:38

Re: Rusza F1 z Robertem Kubica

Post autor: Wachu » pn gru 06, 2021 15:11

ciekawy szykuje się finał sezonu w Abu Dhabi
ostatni wyścig Raikkonena
pojedynek Redbulla z Mercedesem
Hamiltona z Verstappenem

Awatar użytkownika
eyraud
Posty: 1255
Rejestracja: wt maja 26, 2020 8:25
Lokalizacja: Saska Kępa

Re: Rusza F1 z Robertem Kubica

Post autor: eyraud » śr sie 03, 2022 13:48

Niezłe jaja z tym Oscarem Piastrim. Niby dogadany z Alpine, a niby nie... Ciekawe, gdzie wyląduje i kto będzie u Francuzów jeździł w przyszłym sezonie ;)

Awatar użytkownika
Etienne
Posty: 3071
Rejestracja: pt lip 27, 2012 8:41
Lokalizacja: Wola i Ochota, Bródno i Włochy

Re: Rusza F1 z Robertem Kubica

Post autor: Etienne » pt sie 05, 2022 19:44

Dla mnie to będzie ostatni sezon oglądania F1. Po pierwsze, bo w przyszłym roku przechodzą do Viaplay a nigdy tego dziadostwa nie kupię. Już Eleven mnie irytowało (w szczególności ten typek co kiedyś był w radiowej Trójce), ale mam w pakiecie TV za grosze, to oglądam. Do Viaplay dopłacać nie będę. Po drugie nie wyobrażam sobie Alonso u Strolla. Do Alonso zawsze miałem szacunek, nieważne jaki numer by zrobił. On i Raikkonen zawsze byli dla mnie ostatnimi oldschoolowymi kierowcami, takimi jak Senna, Prost, Mansell, Lauda. Fin na emeryturze a Hiszpan w atmosferze skandalu idzie do największego szkodnika w całym padoku. Prawdziwych kierowców już nie ma, zostali tylko sojowi celebryci. To już nie dla mnie.

ODPOWIEDZ