W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

I liga koszykówki kobiet

Wszystkie tematy związane z sekcją koszykówki

Moderatorzy: AvantGarde, Piotr WW

Awatar użytkownika
plonio
Posty: 5325
Rejestracja: czw lis 15, 2012 20:46
Lokalizacja: Białołęka

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: plonio » śr mar 25, 2015 17:25

Wielbladek25 pisze: Występuję jawnie przeciwko koncepcji socios, .
Masz prawo, tylko w tym swoim "nadawaniu " nie przedstawiasz niczego w zamian. Ot, takie trolowanie i wieczne marudzenie. Bez ładu i składu.

Przy okazji, miałem sposobność spotkać się ostatnio z internetowym trolowaniem na ziemi cieszyńskiej po stronie czeskiej. Putinowsko - kagiebowskie trole podburzają w sieci Czechów przeciwko mieszkającym tam Polakom. Oczywiście nie ta skala i nie ta waga problemu. Ale zasada podobna. Namieszać i skłócić, ale nie na swój rachunek. Ten Twój podział: rozsądny zarząd WP i forumowi oracze. Gratuluję zauważenia różnic. Piłkarski oraczu udzielający się na forum.

Awatar użytkownika
rubakin
Posty: 9663
Rejestracja: wt lip 17, 2012 15:19

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: rubakin » śr mar 25, 2015 18:45

Oprawa z meczu z ŁKSem

AvantGarde
Posty: 10553
Rejestracja: wt lut 10, 2009 2:37

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: AvantGarde » śr mar 25, 2015 18:51

Pierwsza klasa :!:

Havok
Posty: 1153
Rejestracja: pt cze 21, 2013 13:58

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: Havok » śr mar 25, 2015 20:22

dajcie sobie spokój z tym trollem "Wielbladek25" bo inaczej nie można nazwać takiego zrzędę, ten osobnik g*wno wie i g*wno widział, nic nie robi, nie chodzi na kosza, ale się wymądrza, wszystkich poucza i krytykuje, bo mu się nie podoba że na koszu jest "normalnie", i tu nie chodzi o pieniądze jak próbuje wszystkim wmówić bo na piłce nożnej to wszystko umarło nie dla tego że kasy nie było tylko dla tego że zaczęto robić kibiców w ch*ja, świetna atmosfera, optymizm, zaangażowanie to wszystko prysło, gdy mentalny beton pokazał kibicom wała.

Awatar użytkownika
elektryk
Posty: 29039
Rejestracja: pt gru 02, 2005 13:22
Lokalizacja: od cioci

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: elektryk » śr mar 25, 2015 20:45

qrczak pisze:
kozi pisze:no bez przesady, kilka z nich na prawdę nie ma po co zostawać, chyba, że się aż tak skumplowaliście, są po prostu za słabe i koniec, klapki z oczu i to natychmiast
Tylko pamiętaj, że gramy o poziom rozgrywkowy niżej. Jeśli już nawet niektóre były za słabe na pierwszą ligę to nie przekreśla ich szans w walce w drugiej lidze.
....
Ostatnio zmieniony śr mar 25, 2015 20:54 przez elektryk, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
elektryk
Posty: 29039
Rejestracja: pt gru 02, 2005 13:22
Lokalizacja: od cioci

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: elektryk » śr mar 25, 2015 20:52

Wielbladek25 pisze:
Jersy pisze:
Wielbladek25 pisze: Gdyby u Olczaka po sezonie kasa by się zgadzała też byliby sponsorzy i tłumy na stadionie. Bez socios.
Gdyby była kasa to byliby sponsorzy? Ciekawe, zawsze myślałem że to działa na odwrót...

Idea socios wynika z nieudolności MKS-u do prowadzenia czegokolwiek. Gdyby kibice widzieli że Akademia się rozwija a sekcja seniorów działa profesjonalnie, pozyskuje sponsorów i robi wszystko żeby przyciągnąć kibiców to nie byłoby w ogóle tematu.
Pardon, wyraziłem się nie precyzyjnie. Chodziło oczywiście o pieniądze tych którzy w IV ligę mocno zainwestowali. Tu były rozbieżności, m. in. co do formy rozliczeń itd. Gdyby tu nie było problemów, piłkarsko mielibyśmy podobną aurę jak w koszykówce. Przynajmniej do czasu przejęcia przez spółkę. Nie mniej źródłem problemów nadal jest kasa, a nie forma organizacji.

Co do poziomu sportowego to w tych dwóch dyscyplinach nie ma bezpośredniego przełożenia, u każdego identyfikującego się z Polonią zakładam waleczność (inaczej by nas tu nie było :D), no ale efekt końcowy jest jaki jest. Mecze pewnie i bywały zacięte i przypałętało się pewnie też trochę pecha. Tylko dokładnie to samo można napisać o ekipie trenera Szczechowicza (made by Piotr Dziewicki) z rundy jesiennej (gdy nie kilka głupich karnych w ostatnich minutach bylibyśmy wyżej).

Czekam na pozytywne efekty socios-eksperymentu w dłuższej perspektywie, może zmienię zdanie względem takich inicjatyw. Nie podoba mi się tylko publiczne upatrywanie nadziei na utrzymanie w reformie ligi. Przywołuje złe wspomnienia...
Weź Ty się Pan odpierdol od Dziewika... I nie porównuj go z tym tępakiem trenerskim na Sz.

TytusPullo
Posty: 11172
Rejestracja: pn gru 01, 2008 23:29

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: TytusPullo » śr mar 25, 2015 20:55

Paweł, dzięki za odpowiedź. Zgoda, ale: jeśli jednak nie spadniemy,to czasu na kompletowanie składu będzie znowu niedużo. Konkurencja nie śpi. Poza tym, nawet przy założeniu, że walczymy o awans na parkiecie, twierdzenie Kasi znajdujące się w tekście Gazety o "mocnej drużynie"jest bardzo optymistyczne.

Awatar użytkownika
solidus
Posty: 1621
Rejestracja: wt mar 06, 2012 23:08

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: solidus » czw mar 26, 2015 1:19

Wielbladek25 pisze: 0 - Tylko nie wiem co to ma do rzeczy. (...) Nie zmienia to faktu że poza samozadowoleniem kibiców kosza te całe socios nie przyniosło żadnej wartości dodanej.
Gdyby u Olczaka po sezonie kasa by się zgadzała też byliby sponsorzy i tłumy na stadionie. Bez socios.
Piszesz, że bez socios byłby tłum jakby kasa się zgadzała. Po tym, jak zachowano się wobec trenerów, piłkarzy, kibiców, to jakieś przejęzyczenie czy naprawdę tak uważasz?

Co do tej wartości dodanej - jestem zwykłym oglądaczem, ale ponieważ nie znalazłeś chwili, żeby wpaść na jakiś mecz koszykarek - to tak z 10 innych niż wynik sportowy powodów, dla których taki prosty kibic jak ja z przyjemnością chodził na babskiego kosza nawet jak dziewczyny przegrywały:
- działacze - kibice, jedna wybitna persona zakłada opaski, inna lata po trybunie - krótko mówiąc - upadek autorytetów :),
- zawodniczki - dziewczyny jedne grają lepiej, inne jeszcze muszą sporo potrenować, ale starają się jak mogą, co widać nawet jak się nie zna na koszykówce,
- kibice - kto normalny przychodzi na polonijną koszykówkę kobiet, jak mamy w Warszawie taką światową potęgę jak CWKS i jeszcze siatkówkę w pluslidze. Chyba tylko sami wariaci 8) - z tego, co zauważyłem, bardzo sympatyczne towarzystwo,
- doping - przez cały mecz, co robi różnicę z tym co było na meczu z Wartą...
- oprawy - treść i wykonanie możesz zobaczyć z ostatniego meczu z ŁKS-em,
- kultura - nie śpiewa się zarówno o przeciwniczkach nieobecnych, jak i obecnych, skupiając się na swojej drużynie,
- trenerzy - trenerka jest nie tylko mistrzynią Europy, ale i Polonistką, o czym się pamięta i przypomina z trybun,
- szacunek - dla wygranych i przegranych, po meczu z ŁKS-em oklaski dla dziewczyn z Łodzi, które mimo ambicji nic nie mogły zdziałać i schodziły ze zwieszonymi głowami,
- historia - ta bliższa taka, jak to kiedyś bywało, bez czyjegoś poświęcenia nie byłoby tej drużyny, ta dalsza jest obecna w każdej przerwie (a jak ktoś chce się sprawdzić może wygrać piłkę z podpisami dziewczyn),
- pożegnanie po meczu - dziewczyny nie idą ot tak do szatni, a my nie schodzimy ot tak z trybun.
Oczywiście możesz uważać, że w przypadku piłkarskiej Polonii poczucie więzi z klubem ma mniejsze znaczenie, a nowi kibice zaczną chodzić na mecze tylko po to, żeby oglądać gwiazdy środka tabeli I (II, III) ligi, cóż, każdy może mieć swoje zdanie.

Awatar użytkownika
rubakin
Posty: 9663
Rejestracja: wt lip 17, 2012 15:19

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: rubakin » pt mar 27, 2015 14:02

Dzisiaj o 19 spotkanie z drużyną, jak ktoś jest zainteresowany info na priv

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: Profesor Ciekawski » sob mar 28, 2015 9:34

dzięki za wczorajsze spotkanie. Kto nie był ten trąba

TytusPullo
Posty: 11172
Rejestracja: pn gru 01, 2008 23:29

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: TytusPullo » sob mar 28, 2015 10:19

Nie mogłem być z powodu niedoleczonej grypy- antybiotyk nadal niestety...

Pozdr

nkrzych
Posty: 950
Rejestracja: śr lip 16, 2003 17:07

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: nkrzych » ndz mar 29, 2015 9:38

Kiedy nastęmy sezon? Już nie mogę się doczekać!

Eternia
Posty: 1101
Rejestracja: śr kwie 25, 2007 13:44

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: Eternia » pn mar 30, 2015 23:15

Wiadomo czy jest już jakiś szkielet zespołu na przyszły sezon ?
Słyszałem, ze odchodzi rozgrywająca :evil: Prawda ?

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: Profesor Ciekawski » wt mar 31, 2015 5:48

Eternia pisze:Wiadomo czy jest już jakiś szkielet zespołu na przyszły sezon ?
Słyszałem, ze odchodzi rozgrywająca :evil: Prawda ?
chodzi o Natalię? Tak, od samego początku była umówiona z nami na jeden rok tylko. Teraz chciałaby się zająć swoimi sprawami osobistymi, w szczególności urodzeniem dziecka

TytusPullo
Posty: 11172
Rejestracja: pn gru 01, 2008 23:29

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: TytusPullo » wt mar 31, 2015 9:32

Trzymamy kciuki! Pozdrowienia dla Natalii!
Paweł, napisz jak możesz czy wiadomo kto raczej na pewno zostanie w drużynie?

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: Profesor Ciekawski » wt mar 31, 2015 15:49

TytusPullo pisze:Paweł, napisz jak możesz czy wiadomo kto raczej na pewno zostanie w drużynie?
Tytus, a cóż jest pewnego na tym świecie? Powiem inaczej: na razie nic nie wiem by ktoś jeszcze miał odejść.

TytusPullo
Posty: 11172
Rejestracja: pn gru 01, 2008 23:29

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: TytusPullo » wt mar 31, 2015 16:48

OK, rozumiem. Ważne, że jak widać,zachowany zostanie "szkielet" ekipy. Opcja z centrem,o której pisałeś też fajna, bo już sprawdzona.

Awatar użytkownika
rubakin
Posty: 9663
Rejestracja: wt lip 17, 2012 15:19

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: rubakin » wt mar 31, 2015 18:56

Profesor szerzej na temat przeszłości i przyszłości http://skkpolonia.pl/profesorskim-okiem ... o-kwasnym/

kwachu
Posty: 703
Rejestracja: pn lut 28, 2005 16:14
Lokalizacja: Ursynów

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: kwachu » czw kwie 02, 2015 10:41

Ponieważ o sondzie Interii kiedyś tu wspominałem to pozwolę sobie i tu wyniki wrzucić


Internetowa sonda Interii zakończona.

Wyniki kibiców dla Warszawy: sąsiedzi 42,6% - Polonia 19,9%.

W kategoriach wiekowych rozpiętość od 13,7% do 29,2%, ale większość grup wiekowych w okolicach 20%.

W skali województwa mazowieckiego 9%.

W skali kraju 18 miejsce 1,15% (sąsiedzi 6,68%)

Oczywiście to sonda jakich wiele każdy ma prawo mieć własne zdanie.

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: Profesor Ciekawski » czw kwie 02, 2015 10:52

kwachu pisze:Ponieważ o sondzie Interii kiedyś tu wspominałem to pozwolę sobie i tu wyniki wrzucić


Internetowa sonda Interii zakończona.

Wyniki kibiców dla Warszawy: sąsiedzi 42,6% - Polonia 19,9%.

W kategoriach wiekowych rozpiętość od 13,7% do 29,2%, ale większość grup wiekowych w okolicach 20%.

W skali województwa mazowieckiego 9%.

W skali kraju 18 miejsce 1,15% (sąsiedzi 6,68%)

Oczywiście to sonda jakich wiele każdy ma prawo mieć własne zdanie.
Ale w kategorii koszykówka kobiet królujemy. Tzn gdyby była taka kategoria

Awatar użytkownika
szybszy
Posty: 1105
Rejestracja: pt maja 14, 2004 14:35

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: szybszy » czw kwie 02, 2015 12:04

Dopiero przeczytałem oba podsumowania sezonu (profesorskie i studenckie 8) ) i stwierdzam, że są ŚWIETNIE napisane.

Awatar użytkownika
rubakin
Posty: 9663
Rejestracja: wt lip 17, 2012 15:19

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: rubakin » wt kwie 07, 2015 14:45

Nowe promo :)

AvantGarde
Posty: 10553
Rejestracja: wt lut 10, 2009 2:37

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: AvantGarde » wt kwie 07, 2015 15:27

Mistrzowskie!

AvantGarde
Posty: 10553
Rejestracja: wt lut 10, 2009 2:37

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: AvantGarde » wt kwie 07, 2015 15:27

Mistrzowskie!

Awatar użytkownika
rubakin
Posty: 9663
Rejestracja: wt lip 17, 2012 15:19

Re: I liga koszykówki kobiet

Post autor: rubakin » sob kwie 11, 2015 17:26

Kiedy ruszają rozgrywki? Odtrutka na tę żenadę na gwałt potrzebna 8)

ODPOWIEDZ