W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

PREMIERSHIP i okolice

Wszystko co związane ze sportem w Polsce i na świecie, a co nie dotyczy Polonii

Moderatorzy: Bzyczek, Lechislaw, Vlad

Awatar użytkownika
DEADLY SIN
Posty: 9767
Rejestracja: pt lip 30, 2004 13:21

Re: PREMIERSHIP i okolice

Post autor: DEADLY SIN » pt lip 13, 2012 14:14

OFICJALNIE: Rangersi rozpoczną nowy sezon od Division 3.

;)

P.S. Za przyjęciem Rangersów do Division 3 (czwarta liga) zagłosowało 25 klubów.

Lineker
IFC POLONI@
Posty: 4292
Rejestracja: pn lip 05, 2004 11:35
Lokalizacja: >>MURANÓW<<

Re: PREMIERSHIP i okolice

Post autor: Lineker » sob lip 14, 2012 10:01

"Rangers is my club. Rangers is your club. United we stand." Ally McCoist.

xkubax
Posty: 802
Rejestracja: ndz wrz 21, 2008 15:07
Lokalizacja: Olesno/Warszawa

Re: PREMIERSHIP i okolice

Post autor: xkubax » pn lip 16, 2012 5:44

To już można fanom Celtic Glasgow gratulować mistrzostwa. Teraz to już w SPL będzie totalna nuda

LICHO
Posty: 259
Rejestracja: czw lut 02, 2012 21:49

Re: PREMIERSHIP i okolice

Post autor: LICHO » pn lip 16, 2012 9:10

Moze dzieki temu nie bedziemy musieli tyle czytac o Celticu w tym wątku...

gen_Patton
Posty: 2526
Rejestracja: czw maja 31, 2007 11:35

Re: PREMIERSHIP i okolice

Post autor: gen_Patton » pn lip 16, 2012 11:48

DEADLY SIN pisze: Foto: http://oi50.tinypic.com/353bk40.jpg
Fajny krawacik ma kolo w pierwszym rzędzie :)
moglibyśmy sobie takie zrobić na B-klasę ;)

Awatar użytkownika
DEADLY SIN
Posty: 9767
Rejestracja: pt lip 30, 2004 13:21

Re: PREMIERSHIP i okolice

Post autor: DEADLY SIN » pn lip 16, 2012 17:40

LICHO pisze:Moze dzieki temu nie bedziemy musieli tyle czytac o Celticu w tym wątku...
O Celtiku wciąż będę pisał, jak Ci się nie podoba to nie czytaj. :>

Awatar użytkownika
malpus91
Posty: 3649
Rejestracja: czw wrz 16, 2010 15:34
Lokalizacja: Targówek
Kontakt:

Re: PREMIERSHIP i okolice

Post autor: malpus91 » pn lip 16, 2012 17:59

DEADLY SIN pisze:
LICHO pisze:Moze dzieki temu nie bedziemy musieli tyle czytac o Celticu w tym wątku...
O Celtiku wciąż będę pisał, jak Ci się nie podoba to nie czytaj. :>
Nawet o http://www.weszlo.com/news/11152-Klubow ... ie_kariery :> ?

P.S

Spoko, lubię Celtic :)

Awatar użytkownika
DEADLY SIN
Posty: 9767
Rejestracja: pt lip 30, 2004 13:21

Re: PREMIERSHIP i okolice

Post autor: DEADLY SIN » wt lip 17, 2012 3:13

malpus91 pisze:
DEADLY SIN pisze:
LICHO pisze:Moze dzieki temu nie bedziemy musieli tyle czytac o Celticu w tym wątku...
O Celtiku wciąż będę pisał, jak Ci się nie podoba to nie czytaj. :>
Nawet o http://www.weszlo.com/news/11152-Klubow ... ie_kariery :> ?

P.S

Spoko, lubię Celtic :)
Nawet o tym. Z racji swoich zainteresowań uważam, że należy dążyć do prawy, a nie zatajać lub ją przeinaczać.
Żaden kibic Celtiku nie może być z dumny z tego rozdziału w historii klubu, ale nie jest to też sprawa za którą należy winić ówczesne władze, sztab szkoleniowy czy całą rodzinę Celtiku. Choć oczywiście 'życzliwi' dorzucą do tego wizerunek Kościóła Rzymskokatolickiego na Zachodzie i przedstawią Celtic jako część pedofilskiego kręgu.

To tak jakby jakiś zagraniczny kibic dowiedział się o wszystkich historiach z JW w roli głównej i uznał Polonię za wieśniacki klub.

Awatar użytkownika
czajak
Posty: 1924
Rejestracja: pt mar 20, 2009 9:10
Lokalizacja: Kabaty

Re: PREMIERSHIP i okolice

Post autor: czajak » wt lip 17, 2012 9:31

Biletów na Tarczę Wspólnoty nie mam, ale na mecze z Reading i Newcastle już jak najbardziej! :) Brave yourself, czajak is coming! ;)

Awatar użytkownika
DEADLY SIN
Posty: 9767
Rejestracja: pt lip 30, 2004 13:21

Re: PREMIERSHIP i okolice

Post autor: DEADLY SIN » ndz lip 29, 2012 16:59

1-1 po dziewięćdziesięciu minutach meczu Brechin City FC (Divison II) - The Rangers FC (Division III). ;)

Dogrywka!
Link do meczu: http://www.thefirstrow.eu/watch/132728/ ... rs-fc.html

Awatar użytkownika
DEADLY SIN
Posty: 9767
Rejestracja: pt lip 30, 2004 13:21

Re: PREMIERSHIP i okolice

Post autor: DEADLY SIN » sob sie 11, 2012 14:53

Z nudów obejrzałem kolejny mecz The Rangers. ;) W swoim pierwszym meczu w Third Division zremisowali na wyjeździe z Peterhead 2-2. Wyrównujący gol dla gości padł w ostatnich minutach.

Michał Hamburger
Posty: 636
Rejestracja: wt cze 05, 2012 10:20

Re: PREMIERSHIP i okolice

Post autor: Michał Hamburger » sob sie 11, 2012 15:17

Ilu zawodników z ostatniego sezonu zostało?

Awatar użytkownika
DEADLY SIN
Posty: 9767
Rejestracja: pt lip 30, 2004 13:21

Re: PREMIERSHIP i okolice

Post autor: DEADLY SIN » sob sie 11, 2012 16:13

Trochę podstawowych zostało: grał Alexander (wcześniej drugi bramkarz) Broadfoot, Goian (rok temu przeszedł z Fiorentiny), Bocanegra (kapitan USA), Little, Wallace, McCulloch. Ponadto doszło dwóch wyróżniających się zawodników poprzedniego sezonu szkockiej ekstraklasy, Shiels i Sandaza, którzy w zeszłym sezonie strzelili po kilkanaście bramek, a także Ian Black, były pomocnik Hearts i zdobywca Pucharu Szkocji. Reszta to młodzi i "no name'y", które ostały się z poprzedniego sezonu.

Innymi słowy, kiepski wynik przeciwko drużynie złożonej ze studentów, listonoszy, sprzedawców ryb, itp. ;) Chociaż trzeba przyznać, że gdyby nie Rangersi, to Peterhead byliby głównym faworytem do awansu do Second Divison.

P.S. Przypomniało mi się, co Pan Cyga pisał, kiedy byliśmy przekonani że nowy sezon zaczniemy w czwartej lidze ("skoro Rangersi mogą, to my też"). Nie mówię już o potencjale kibicowskim, bo zwykle na Peterhead przychodzi niewielu kibiców, a dziś na stadionie było pięc tysięcy ludzi. ALE, ku mojemu zaskoczeniu, mecz transmitował Sky Sports 1 (!). Gdyby nas spotkał podobny los, to niewielu by po nas płakało, i o porównywalnym zainteresowaniu ze strony mediów nie byłoby mowy.

Awatar użytkownika
malpus91
Posty: 3649
Rejestracja: czw wrz 16, 2010 15:34
Lokalizacja: Targówek
Kontakt:

Re: PREMIERSHIP i okolice

Post autor: malpus91 » sob sie 11, 2012 19:24

Deadly - gdzieś chyba czytałem, że wszystkie mecze Rangersów będą transmitowane.

Awatar użytkownika
Pan Cyga
Posty: 4184
Rejestracja: śr sty 14, 2009 21:36
Lokalizacja: Pruszków, się wie

Re: PREMIERSHIP i okolice

Post autor: Pan Cyga » wt sie 14, 2012 19:57

DEADLY SIN pisze:Trochę podstawowych zostało: grał Alexander (wcześniej drugi bramkarz) Broadfoot, Goian (rok temu przeszedł z Fiorentiny), Bocanegra (kapitan USA), Little, Wallace, McCulloch. Ponadto doszło dwóch wyróżniających się zawodników poprzedniego sezonu szkockiej ekstraklasy, Shiels i Sandaza, którzy w zeszłym sezonie strzelili po kilkanaście bramek, a także Ian Black, były pomocnik Hearts i zdobywca Pucharu Szkocji. Reszta to młodzi i "no name'y", które ostały się z poprzedniego sezonu.

Innymi słowy, kiepski wynik przeciwko drużynie złożonej ze studentów, listonoszy, sprzedawców ryb, itp. ;) Chociaż trzeba przyznać, że gdyby nie Rangersi, to Peterhead byliby głównym faworytem do awansu do Second Divison.

P.S. Przypomniało mi się, co Pan Cyga pisał, kiedy byliśmy przekonani że nowy sezon zaczniemy w czwartej lidze ("skoro Rangersi mogą, to my też"). Nie mówię już o potencjale kibicowskim, bo zwykle na Peterhead przychodzi niewielu kibiców, a dziś na stadionie było pięc tysięcy ludzi. ALE, ku mojemu zaskoczeniu, mecz transmitował Sky Sports 1 (!). Gdyby nas spotkał podobny los, to niewielu by po nas płakało, i o porównywalnym zainteresowaniu ze strony mediów nie byłoby mowy.
Aj, doczepiłeś się tych słów. One miały nas nakręcać do działania 8) Niemniej cały czas myślę, że poradzilibyśmy sobie w 4. lidze.

Michał Hamburger
Posty: 636
Rejestracja: wt cze 05, 2012 10:20

Re: PREMIERSHIP i okolice

Post autor: Michał Hamburger » śr sie 15, 2012 19:49

Robin van Persie przechodzi do Manchesteru United:

http://www.sport.pl/pilka/1,65080,12313 ... ited_.html

Akurat w ten transfer nie wierzyłem. RvP to niezły grajek ale z perspektywy United i ich potrzeb nie rozwiązuje ich najważniejszego problemu. Nie łata dziury w środku pola. Poza tym z tego co pamiętam to w ramach polityki zaciskania pasa United miało ściągać samych młodych zawodników, których mogą później opchnąć Realom i innym Barcelonom tego świata. Dziwi mnie ten transfer. Zawodnik nie dość, że stary (w stosunku do zakładanych wcześniej planów transferowych) to na dodatek podatny na kontuzje i zaliczył tylko jeden naprawdę fenomenalny sezon. Najważniejsze pytanie: jak jego transfer wpłynie na chemię w drużynie?

PS Przynajmniej Arsenal zarobił na tym transferze. RvP przyszedł za niecałe 3 miliony funtów. Sprzedali go na rok przed końcem kontraktu za 24 milionów. Not bad Arsene, not bad...

Awatar użytkownika
czajak
Posty: 1924
Rejestracja: pt mar 20, 2009 9:10
Lokalizacja: Kabaty

Re: PREMIERSHIP i okolice

Post autor: czajak » śr sie 15, 2012 21:00

Ciekawie, ciekawie... Zobaczymy jak wyjdzie Chelsea z Hazardem, dla mnie to tykająca bomba...

Michał Hamburger
Posty: 636
Rejestracja: wt cze 05, 2012 10:20

Re: PREMIERSHIP i okolice

Post autor: Michał Hamburger » śr sie 15, 2012 21:13

Modric idzie do Realu. Transfer podobno jest dogadany i na dniach zostanie ogłoszony. Jeśli nawet nie zostanie ogłoszony teraz, to na bank Modric przed zamknięciem okienka transferowego przejdzie do Realu. Drugi raz Spurs nie uda się go zatrzymać.

Awatar użytkownika
czajak
Posty: 1924
Rejestracja: pt mar 20, 2009 9:10
Lokalizacja: Kabaty

Re: PREMIERSHIP i okolice

Post autor: czajak » śr sie 15, 2012 21:14

To tak patrząc szeroko to Chelsea wcale nie zrobiła jakiś znowu zajebistych transferów...

Awatar użytkownika
czajak
Posty: 1924
Rejestracja: pt mar 20, 2009 9:10
Lokalizacja: Kabaty

Re: PREMIERSHIP i okolice

Post autor: czajak » śr sie 15, 2012 21:29

Za trzy dni ruszamy do Wigan !!!

Michał Hamburger
Posty: 636
Rejestracja: wt cze 05, 2012 10:20

Re: PREMIERSHIP i okolice

Post autor: Michał Hamburger » śr sie 15, 2012 21:35

Na chwile obecną najlepsze wrażenie robi na mnie Arsenal. Arsene ściągnął całkiem niezłą pakę (Podolski, Giroud, Cazorla). Do tego mają dwa tygodnie na wprowadzenie w życie planu B, który znając życie mieli już od dawna przygotowany.

Ale ten transfer prędzej czy później dojdzie do skutku. Modric chce odejść do Realu, zaś Spurs nie są w stanie go zatrzymać. Podobnie jak ja uważa najlepszy spec od Tottenhamu w Polsce:




Jeśli chodzi o Adebayora to z tego co wiem nic oficjalnie nie jest dogadane. Trwa przeciąganie liny.

Najważniejszym transferem Chelsea jest pozbycie się Drogby. Di Matteo nie ma teraz wyboru, będzie musiał ustawić drużynę pod Torresa a ten będzie musiał się w końcu przełamać.

Awatar użytkownika
czajak
Posty: 1924
Rejestracja: pt mar 20, 2009 9:10
Lokalizacja: Kabaty

Re: PREMIERSHIP i okolice

Post autor: czajak » śr sie 15, 2012 21:41

Jak dla mnie jeżeli chodzi o Arsenal to dupy nie urywa... I nie zgadzam się, że najważniejszym transferem Di Matteo jest pozbycie się Drogby, bo zostali sprowadzeni młodzi, obiecujący gracze. Szkoda tylko wypożyczenia Lukaku, Chelsea ma w tej chwili tylko dwóch nominalnych napastników + dużą siłę rażenia w pomocy. Jestem ogromnie ciekawy formy Hazarda, o Marina jestem spokojny, gdyż w sparingach to właśnie Marko był najlepszym zawodnikiem zespołu. O formę Torresa też jestem jakoś dziwnie spokojny, mam nadzieję, że już w niedziele pokaże swoje umiejętności.

Awatar użytkownika
Pan Cyga
Posty: 4184
Rejestracja: śr sty 14, 2009 21:36
Lokalizacja: Pruszków, się wie

Re: PREMIERSHIP i okolice

Post autor: Pan Cyga » śr sie 15, 2012 21:45

czajak pisze:Za trzy dni ruszamy do Wigan !!!
Szef robi kolejny wieczorek integracyjny? :mrgreen:

Awatar użytkownika
czajak
Posty: 1924
Rejestracja: pt mar 20, 2009 9:10
Lokalizacja: Kabaty

Re: PREMIERSHIP i okolice

Post autor: czajak » śr sie 15, 2012 21:46

W niedzielę nie ma mowy ;)

Michał Hamburger
Posty: 636
Rejestracja: wt cze 05, 2012 10:20

Re: PREMIERSHIP i okolice

Post autor: Michał Hamburger » śr sie 15, 2012 22:26

Mi też transfery Arsenalu dupy nie urywają. Ale biorąc pod uwagę aktualne możliwości Arsenalu są to bardzo dobre transfery.

Czajak, nie łapiesz. :) W transferze Drogby nie chodzi o dzieciaków których ściągnął Di Matteo, ale o Torresa. Drogba wymuszał na Chelsea określony styl grania, w którym zarówno Szewczenko jak i Torres kompletnie się nie odnajdywali. Pasowali do niego jak pięść do oka. Chelsea zmieniła styl gry i wygląda na to, że Torres się odblokował.

ODPOWIEDZ