W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Polska, ME

Wszystko co związane ze sportem w Polsce i na świecie, a co nie dotyczy Polonii

Moderatorzy: Bzyczek, Lechislaw, Vlad

Czarnych Koszul Fan
Posty: 15944
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 15:19

Post autor: Czarnych Koszul Fan » wt cze 17, 2008 11:23

Panowie tak z innej beczki może ktoś wie? Uległem powszechnemu szaleństwu i po wylosowaniu warunkowego biletu na ćwierćfinał opłaciłem go. Teraz zastanawiam się kiedy zostanie zwrócona kasa bo jak wiadomo nie wyszliśmy? Czy ktoś może wie?

Jersy
Posty: 2948
Rejestracja: pt maja 23, 2003 20:01
Lokalizacja: Piaski

Post autor: Jersy » wt cze 17, 2008 11:27

Nieważne czy grupa była słaba czy niesłaba. Po obejrzeniu kilku meczy innych grup z rzędu (i nie mówię tu o grze Holandii i Hiszpanii, raczej Turcji czy Rosji) to co prezentowali Polacy to był zupełnie inny sport.

Co do Leo. Mimo że zawodników mamy jakich mamy, ME powinny wyglądać dużo lepiej. Nie mówię aby powtórzyć mecz z Portugalią bo taki się zdarza raz na 10 lat ale choćby grę z Belgami. Pomimo popełnionych błędów nie widzę dla Leo alternatywy. Obrona, stałe fragmenty, skuteczność - nie grało nic oprócz bramkarza, przygotowanego zresztą przez innych trenerów. Jednak niesamowicie ciężko będzie znaleźć drugiego trenera z takim autorytetem i posłuchem u zawodników. Nadzieja polskiej piłki w przyszłych pokoleniach, dla których przykład Pazdana, Majewskiego czy Szczęsnego jest wielką zachętą do pracy nad sobą. Trener nie uczy bezmyślnego pałowania jak Engel, stara się nauczyć grajków operować piłką.

Awatar użytkownika
7kosa7
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 1202
Rejestracja: śr maja 16, 2007 8:58
Lokalizacja: nikąd

Post autor: 7kosa7 » śr cze 18, 2008 11:18

7kosa7 pisze:a z Austrią będzie remis :)

1-1 :roll:
Ochłonołem trochę ale wiedziałem, że tak będzie choć bardzo chciałem aby było inaczej. nasza reprezentacja przypominała mi naszą Polonię kopnij biegnij bez składu i ładu.

Leo powinien zostać....... ale

prawda jst taka, że nasza druzyna była najgorsza na Euro potem długo długo nic i Grecja z Rumunią.

Przegraliśmy ewidentnie Z Niemcami i Chorwacją załużenie remis Austrią.

przygotowanie fizyczne w znaczeniu szybkościowym totalna porażka nasz najszybszy zawodnik jak pokazują statystyki osiągał prędkosc 26 km/h. Leo tłumaczy, że biegali dużo a nawet więcej niż rywale - więc kondycyjnie wytrzymali - kompletna bzdura.

taktyka trochę bez sensu jeden atakujący Saganowski lub Smolarek obok 2 kryjących obrońców - z kąd my to znamy :roll: :lol:

Dlaczego nawet nie sprawdził Jelenia, Zieńczuka, Brożka .... nie mieliśmy kim grać ... a nasi boczni Krzynówek, Łobodziński nie miał kto ich zmienić..

Słaba forma tych na których najbardzij liczyliśmy Smolarek, Krzynówek, Żurawski.

Pamiętam mecz z Anglią przegrany 2-1 po którym Żurawski powiedział mniej wiecej tak >> przez moment uwierzyłem, że wygramy z Anglikami>>
tem noment to jakiś 15 minu pomiędzy bramką Polaków na 1-1 a bramką Anglików na 1-2.

To w pełni oddaje charakter i ambicje naszych piłkarzy, maluczkich.

Czarnych Koszul Fan
Posty: 15944
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 15:19

Post autor: Czarnych Koszul Fan » śr cze 18, 2008 11:54

"prawda jst taka, że nasza druzyna była najgorsza na Euro potem długo długo nic i Grecja z Rumunią."

Veto najgorsza statystycznie była Francja. A tytuł baranów turnieju zdobyli Czesi :lol:

Awatar użytkownika
elektryk
Posty: 29093
Rejestracja: pt gru 02, 2005 13:22
Lokalizacja: od cioci

Post autor: elektryk » śr cze 18, 2008 13:41

elektryk pisze:Też dziwię się, że o Jeleniu taka cisza! Moim zdaniem genialny zawodnik do gry z kontry.I to jest nasz najlepszy napastnik a nie żaden Ebi. Tylko idiota mógł go przemianować na prawego pomocnika! Ciekawe czym się tak naraził Leonowi, że go w ogóle nie powołuje :roll: ?
Może jeszcze Sikora by się nadał, bo mały ale szybki i sprytny. A Brożek to dla mnie gwiazdeczka polskiej ligi. Gdyby grał w cienkiej drużynie to gówno by nastrzelał. Sam sobie nigdy nie stworzył sytuacji tylko wykańcza maruderów. Co nie jest dziwne w przypadku gdy Wisła robi 10 okazji 100% w każdym ligowym meczu.
A co do ME nie liczę na awans. Jakbyśmy jakiś mecz w ogóle wygrali to byłby cud. Ale z Jopem czy Dudką w składzie to nie ma na to co specjalnie liczyć.
To i ja się pochwalę :).

ORANJE
Posty: 616
Rejestracja: pn lut 26, 2007 18:55
Lokalizacja: WuWuA

Post autor: ORANJE » pt cze 20, 2008 10:09


keeper
Posty: 1747
Rejestracja: czw sie 05, 2004 11:22
Lokalizacja: b. ładna
Kontakt:

Post autor: keeper » pt cze 20, 2008 14:04

Boże, uchowaj :!:

Czarnych Koszul Fan
Posty: 15944
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 15:19

Post autor: Czarnych Koszul Fan » pt cze 20, 2008 14:32

I jak w tym kraju ma być dobrze? Gość jeszcze nie zaczął być trenerem, nie zdobył nic choćby nawet w VIII lidze a ma zostać trenerem Reprezentacji. Śmiech w żywe oczy!!!

Awatar użytkownika
elektryk
Posty: 29093
Rejestracja: pt gru 02, 2005 13:22
Lokalizacja: od cioci

Post autor: elektryk » pt cze 20, 2008 16:10

Sorry ale to jest jakiś dramat! Ten gość jest tak chujowy a w dodatku ma zachwianą psychę i on ma być trenerem repry???? To jakiś ponury żart... Jeśli tak by się stało to już dzisiaj mogę spokojnie napisać "bye,bye MŚ". LISTKIEWICZ TO JEDNAK ŚMIEĆ MAKSYMALNY :evil:

Awatar użytkownika
sidhe
Posty: 1617
Rejestracja: ndz sty 14, 2007 23:26
Lokalizacja: K6
Kontakt:

Post autor: sidhe » wt sie 19, 2008 16:02

Nie chciałem tworzyć nowego tematu więc wrzucam tu, wkońcu też o reprezentacji :wink:

A w składzie i ten nasz mega zdolniacha Wilczek też był :lol: http://90minut.pl/news.php?id=766818

Awatar użytkownika
elektryk
Posty: 29093
Rejestracja: pt gru 02, 2005 13:22
Lokalizacja: od cioci

Post autor: elektryk » wt sie 19, 2008 16:28

Sam meczu ani nie wygra ani nie przegrał. Pojechali odbębnić temat i tyle. Awans stracili już dawno. A wyjazd do Kazachów to chyba była kara za wcześniejsze porażki.

ODPOWIEDZ