W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Polska, ME

Wszystko co związane ze sportem w Polsce i na świecie, a co nie dotyczy Polonii

Moderatorzy: Bzyczek, Lechislaw, Vlad

jarz

Post autor: jarz » sob cze 07, 2008 13:01

Ja wlasnie najbardziej nie lubie meczy z umiarkowanymi faworytami jak Chorwacja. Jak to napisal Wujcio wyżej, że do tej pory podchodzilismy do pierwszych meczy jako faworyci. Pytam kiedy? Z Ekwadorem, Korea Pd. ? To ze Polska ma szanse wygrac z Chorwatami to jakis w ogole wymysl opinii publicznej potegowany przez media.

Jedyne w czym sie zgodze z przedmowcami, to to ze z Niemcami mamy wieksze szanse wygrac niz z Chorwacja.

Scandal
Posty: 287
Rejestracja: czw maja 17, 2007 10:47
Lokalizacja: Dziewczyna z Mokotowa, Chłopak z Żoliborza-Komety

Post autor: Scandal » ndz cze 08, 2008 12:43

Bronson. pisze:...Kurcze czasami mam wrażenie, że ludzie naprawdę myślą, że jak będą nażekać i będą negatywnie nastawieni i będą powtarzali, że napewno się nie uda to tylko wtedy się uda.

Polska ma szansę wygrać pierwszy mecz, chociażby dlatego, że w pierwszym meczu w bramce drużyny rywali będzie stał jeden z najgorszych bramkarzy, którzy pojechali na imprezę...

Postawisz na to pieniążki? Postaw 50 tys. a zarobisz na wygranej z Niemcami na mieszkanie :)
Dlaczego mądrzy ludzie a tacy tu tylko piszą :) mają wyłączyć swoją
inteligencje, doświadczenie życiowe, intuicję, znajomość futbolu i pisać
bzdury że wygramy?

P.S
Wkurzają mnie te flagi tyskiego browaru/marketing wirusowy dobrze zrobiony/ tylko może jeden z drugim biało czerwone flagi
by wywiesił a nie to coś. No ale to trzeba w domu mieć jeszcze narodową flagę .

KSP1911
Posty: 1120
Rejestracja: pt gru 30, 2005 21:52

Post autor: KSP1911 » ndz cze 08, 2008 13:13

u mnie flaga (normalna) wisi a i postawiłem dyszke na nasze zwycięstwo.Moze na mieszkanie nie zarobie ale na jakas buteleczke by oblac nasz sukces to i owszem.

jarz

Post autor: jarz » ndz cze 08, 2008 13:22

Niesamowite jak bukmacherzy zarabiaja na patriotyzmie mieszkancow takich turcji, grecji czy polsk ;)

pk
Posty: 4164
Rejestracja: ndz mar 21, 2004 19:49
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: pk » ndz cze 08, 2008 16:20

Ja po tym jak obstawilem w derbach 7:2 50zl na nasza wygrana juz nie obstawiam 8)

Czarnych Koszul Fan
Posty: 15944
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 15:19

Post autor: Czarnych Koszul Fan » ndz cze 08, 2008 21:20

Cóż jeszcze mecz się nie skończył ale już widać, że wyszło jak zwykle :)

Scandal
Posty: 287
Rejestracja: czw maja 17, 2007 10:47
Lokalizacja: Dziewczyna z Mokotowa, Chłopak z Żoliborza-Komety

Post autor: Scandal » ndz cze 08, 2008 21:21

A tak naprawdę to dla mnie piłka to jest klubowa a Repra to taki sztuczny twór.

Czarnych Koszul Fan
Posty: 15944
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 15:19

Post autor: Czarnych Koszul Fan » ndz cze 08, 2008 21:38

Szczególnie, że coraz więcej w tej Reprze farbowanych lisów.


PS:Mam już wymyślony dowcip po tych 3 meczach bo więcej nie będzie.

Leo!
Why?
For funny! :)


Nie Leo wina niby bo z nich więcej nic się nie da wykrzesać.

Awatar użytkownika
elektryk
Posty: 29093
Rejestracja: pt gru 02, 2005 13:22
Lokalizacja: od cioci

Post autor: elektryk » ndz cze 08, 2008 22:31

Nie da się? A ja twierdzę , że da. O ile zostaną zastosowane takie oto warunki. Będą grali piłkarze w najwyższej formie( co k.... robił na boisku Żurawski i dlaczego nie grał Roger od początku??) i gracze, którzy grają na swoich nominalnych pozycjach( dlaczego nie gra lewy obrońca Wawrzyniak tylko Golański, który lewą nogą nie potrafi piłki kopnąć!!). No ludzie jedziemy na ME i nie mamy na boisku lewego obrońcy. Równie dobrze mogli wziąć na EURO Liberdę. Po co nam tam bramkarz w takim razie?

Grga_Pitić
Posty: 519
Rejestracja: sob sie 18, 2007 3:26

Post autor: Grga_Pitić » ndz cze 08, 2008 22:42

Hmmm, taka gra mimo wszystko powinna starczyć na Austriaków, były bardzo szybkie zrywy czasami. Wierzę, że ostatni mecz grupowy nie będzie o pietruchę. Ebi cieniutko. Lewandowski dobrze :? A Niemcy kiedy przyspieszali w ofensywie to grali mistrzowsko niestety

jędrekKSP
Posty: 1941
Rejestracja: ndz wrz 02, 2007 13:03

Post autor: jędrekKSP » ndz cze 08, 2008 22:55

ech... gdyby tam był Piechna :!: :idea:

tommy
Posty: 3528
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 22:26

Post autor: tommy » ndz cze 08, 2008 23:01

a oglądałeś drugą połowę Austriaków?


Podolski- dwa lata i będzie światowej klasy napastnikiem. niesamowicie rozwinął się od World Cup. a że gra dla Niemiec? cóż, u nas by go zmarnowali a szkoda by go było, tak przynajmniej chłopak ma szansę.
a do Leo straciłem wszelki szacunek za wypuszczenie wielkiego piłkarskiego zera czyli Rogera.


niestety, jak nie ma obrony to dupa. gdybyśmy grali z Iranem to z taką obrona byśmy wyjechali z porażką.


btw. komentatorzy w Polsacie są do d... tak żałosnego komentu to dawno nie słyszałem...

Grga_Pitić
Posty: 519
Rejestracja: sob sie 18, 2007 3:26

Post autor: Grga_Pitić » ndz cze 08, 2008 23:07

fakt :) IMO jeden z komentatorów meczu otwarcia wczoraj to prawdziwy, naturalny nieskażony pomyślunkiem debil (oczywiście ten co miał ze 3 wady wymowy)

Awatar użytkownika
Ziat
Posty: 453
Rejestracja: ndz lis 07, 2004 1:54
Lokalizacja: Śródmieście/Żoliborz/Praga Północ

Post autor: Ziat » ndz cze 08, 2008 23:35

Akurat Roger pokazał się z dobrej strony.

Awatar użytkownika
elektryk
Posty: 29093
Rejestracja: pt gru 02, 2005 13:22
Lokalizacja: od cioci

Post autor: elektryk » ndz cze 08, 2008 23:39

tommy pisze:a oglądałeś drugą połowę Austriaków?


Podolski- dwa lata i będzie światowej klasy napastnikiem. niesamowicie rozwinął się od World Cup. a że gra dla Niemiec? cóż, u nas by go zmarnowali a szkoda by go było, tak przynajmniej chłopak ma szansę.
a do Leo straciłem wszelki szacunek za wypuszczenie wielkiego piłkarskiego zera czyli Rogera.


niestety, jak nie ma obrony to dupa. gdybyśmy grali z Iranem to z taką obrona byśmy wyjechali z porażką.


btw. komentatorzy w Polsacie są do d... tak żałosnego komentu to dawno nie słyszałem...
Sorry ale Ty wiesz co piszesz?
Kto by go zmarnował? Ebi mógł grać w reprze Holandii a gra u nas i ktoś go zmarnował? Jebał ich pies (Podolskiego, Klose i Trochowskiego). I tak dobrze, że to on nam strzelał a nie Miruś...Jak śpiewa Deutschland Deutschland to mało co orgazmu k.... nie dostaje....
Roger piłkarskie ZERO? Możesz go nie lubić za klub w którym gra, ale przestań pieprzyć, że nie umie grać... Wiem, że wolałbyś Wędzyńskiego bo poklaskał kamiennej jak przegrywali ale nazywać go piłkarskim zerem zwyczajnie się ośmieszasz. Daj nam 11 kadrowiczów z takim potencjałem a nie będziesz się już nigdy wkurwiać, że przegrasz z przeciętnymi Niemcami!

Scandal
Posty: 287
Rejestracja: czw maja 17, 2007 10:47
Lokalizacja: Dziewczyna z Mokotowa, Chłopak z Żoliborza-Komety

Post autor: Scandal » ndz cze 08, 2008 23:49

Ale przyznacie chyba że nie zagraliśmy tak dobrze jak z Portugalia?
Tam tajemnicą była gra z pierwszej piłki czy tylko raz na 10 lat
potrafimy zagrać dobry mecz-szybko i z pierwszej piłki?

Awatar użytkownika
elektryk
Posty: 29093
Rejestracja: pt gru 02, 2005 13:22
Lokalizacja: od cioci

Post autor: elektryk » pn cze 09, 2008 0:05

Scandal pisze:Ale przyznacie chyba że nie zagraliśmy tak dobrze jak z Portugalia?
Tam tajemnicą była gra z pierwszej piłki czy tylko raz na 10 lat
potrafimy zagrać dobry mecz-szybko i z pierwszej piłki?
Nie przyznam Ci racji, bo to Portugalia wtedy zagrała skandalicznie źle. Przyjechała jak po swoje co zresztą mściło się na nich także w innych meczach eliminacyjnych tak w domu jak i na wyjeździe. Niemcy zagrali swoje. Bez fajerwerków ale solidnie. I to wystarczyło. My powinniśmy się cieszyć, że zaczynamy gościć na takich imprezach bo jak widzę, że nie ma tu Angoli, Duńczyków, Norwegów czy Ukrainy to się cieszę z tego co mam. Choćby z kilkunastu dni emocji. Wystarczy porównać w jakich klubach grają Niemcy a w jakich Polacy. Wierzyć w wygraną mogli tylko wierzyć ludzie posiadający mocną fantazję. Ja liczyłem na cudowny remis ale tak jak w przypadku naszych kopaczy z K6 nie było to poparte żadnymi racjonalnymi przesłąnkami.

Awatar użytkownika
Kwik
Posty: 7264
Rejestracja: pn maja 05, 2003 9:24
Lokalizacja: Pilzno
Kontakt:

Post autor: Kwik » pn cze 09, 2008 5:21

tommy pisze:a do Leo straciłem wszelki szacunek za wypuszczenie wielkiego piłkarskiego zera czyli Rogera.


niestety, jak nie ma obrony to dupa. gdybyśmy grali z Iranem to z taką obrona byśmy wyjechali z porażką.


btw. komentatorzy w Polsacie są do d... tak żałosnego komentu to dawno nie słyszałem...
Czym ci on podpadł? A widziałeś w pierwszej połowie Żurawskiego? Ten to dopiero jest zero! Po wejściu Rogera gra się szybsza zrobiła i w ogóle zaczęliśmy grać coś co wyglądało jak europejska piłka... Do Żurawia straciłem szacunek już w Korei, a jednak dalej gra... i psuje!

Żal mi Krzynówka, bo się starał (oj gdyby to w pierwszej!), ale cóż!

Najlepsza była u nas trójka: Lewandowski (nie sądziłem, że to kiedyś powiem), Roger i Boruc (choć jakby wybronił obie bramki to by może udowodnił dla mnie tę klasę światową, ale grał dobrze)...

Dobrze pokazali się zmiennicy, bo Łobodziński (kaleka :roll: ) i Golański (nieźle, ale osrany grał od 5 min spotkania) nie zachwycili...

Jeśli Leo wyciągnie odpowiednie wnioski i się nie będzie patyczkował to z Austrią wygramy

Czarnych Koszul Fan
Posty: 15944
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 15:19

Post autor: Czarnych Koszul Fan » pn cze 09, 2008 7:00

Takich gości co nic nie grali było więcej nie tylko Żurawski. Ja się cały czas zastanawiałem co na boisku robi Krzynówek i Smolarek.

pionek
Posty: 723
Rejestracja: ndz maja 13, 2007 7:12
Lokalizacja: Tu i tam

Post autor: pionek » pn cze 09, 2008 7:22

Obrona - bez komentarza...
Lewandowski - waleczny jak zawsze, kilka strzałów z dystansu. Widać, że mu się chciało.
Krzynówek - szok...
Żurawski - może raz dotknął piłkę w całym spotkaniu :/
Smolarek - słabo grał bo nie miał mu kto podawać :/
Łobodziński - on ma zastąpić Błaszczykowskiego?! to jakiś żart!

Roger - jedyny obok Lewandowskiego, któremu się chciało i w dodatku mu to wychodziło. Kilka razy ładnie pognał skrzydłem.

Awatar użytkownika
Jardel
Posty: 4188
Rejestracja: pn cze 07, 2004 23:01
Lokalizacja: Warszawa - Wawer
Kontakt:

Post autor: Jardel » pn cze 09, 2008 7:30

Polonia znaczy Polska, Polska jak Polonia z Niemcami pewnie wygra jak Czarne Koszule z wojskowymi za kilkadziesiąt lat :x Poważnie to Niemcy nic nie pokazały, mam wrażenie, że to słabszy team niż jeszcze dwa lata temu, ale na nas to wystarczyło. Wydaje mi się też, że nasi też się spalili. Krzynówek powinien na początku strzelić na 1-0, ale uderzył jak by był z teamu Baki ze Strejlauem. Byłem przeciwny grze w reprezentacji Rogera, ale przyznaje, że był najlepszy i zdziwiłbym się gdyby z Austrią siedział na ławce.

Odnośnie kwestii kibicowskich. Napinki przed meczem było tyle jak byśmy mieli iść na wojnę, lub grać co najmniej finał mistrzostw świata. Oglądałem ten mecz na Podzamczu i był to głupi pomysł. Banda podpitych i zakompleksiałych(Podolski ch.. ci na imię czy szajze Deutschland) gówniarzy.

Podolski - wierzę, że chłopak miał nieco rozdarte serce. Jakoś po golach specjalnie nie manifestował radości.

Czarnych Koszul Fan
Posty: 15944
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 15:19

Post autor: Czarnych Koszul Fan » pn cze 09, 2008 7:35

Przestań już pitolić jakby taki cacy ten podolski był to by w niemieckiej koszulce nie grał. Są jakoś porządni ludzie na przykład też nasz pływak (nazwiska nie pamiętam) Qatar płacił w złocie on woli pływać dla Polski. A takie sprzedawczyki jak podolski, michalczewski to sorry. Chcieli go w kadrze niemiec to tym bardziej chcieliby go i u nas. Tylko cóż książę nie mógł czekać?

emd

Post autor: emd » pn cze 09, 2008 9:09

Jakby mial rozdarte serce to by koszulki niemieckiej nie zalozyl. Dla mnie szczytem wiesniactwa na stadionie byly gwizdy jak spiewany byl hymn Niemiec, zwlaszcza ze gdy nasz lecial to szwaby nie gwizdaly...

tommy
Posty: 3528
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 22:26

Post autor: tommy » pn cze 09, 2008 9:29

jezu, przestańcie: sprzedawczyki, szwaby. wojna się skończyła 60 lat temu, i nadal ją ciągniecie? Niemcy są naszym sojusznikiem i w NATO i UE [ruscy to co innego....widać komunistyczna propaganda nadal ma się świetnie, umiejętnie podsycając nienawiść do Niemców]. Michalczewski musiał uciekać z tego kraju, poza tym był inny system polityczny.


prawda jest taka że jak Podolski zaczął grać i strzelać bramki w Niemczech to pies z kulawą nogą z Polski nie ruszył dupy żeby mu zaproponować grę w reprezentacji. miał przyjść na kolanach i błagać o powołanie? to samo Klose, Trochorowski, Borowski, żeby wymienić reprezentantów Niemiec z polskimi korzeniamia.


Turcy mają w Niemczech ludzi którzy wyłapują młodych piłkarzy którzy mogą grać dla nich i proponują im to w odpowiednim czasie. a u nas sie robi wielki szum bo trzech buców pojechało, dało koszulki, pouśmiechało sie i tak dalej.

dlaczego Niemcy są tacy zajebiści? bo mają 25000 klubów piłkarskich i 3,5 mln zarejestrowanych piłkarzy. w Anglii jest 40000 klubów piłkarskich. a u nas? korupcja i bandyci w PZPNie. jesteśmy 1000 lat za piłkarską Europą, co wczoraj było widoczne choćby przy pierwszej bramce.
Ostatnio zmieniony pn cze 09, 2008 9:34 przez tommy, łącznie zmieniany 1 raz.

Jersy
Posty: 2948
Rejestracja: pt maja 23, 2003 20:01
Lokalizacja: Piaski

Post autor: Jersy » pn cze 09, 2008 9:31

Żeby wygrać albo zremisować z Niemcami trzeba było powtórzyć Portugalię. W innym wypadku jesteśmy po prostu za słabi piłkarsko żeby dorównać Niemcom. Ambicja u chłopaków była wielka, taktycznie też było ok ale umiejętności brakowało. Do tego, żeby odnieść sukces w takim meczu potrzeba jeszcze mnóstwo szczęścia. Krzynówek, Żurawski i Smolarek zagrali słabiutko ale nie ma dla nich żadnych alternatyw. Piszczek, Zahorski, Saganowski, Brożek, Zieńczuk, Jeleń? Bez żartów...
Czepiacie się Łobodzińskiego ale kilka razy było groźnie właśnie po jego akcjach (płaska wrzutka na początku, dośrodkowanie do Żurawskiego). Szacunek dla Lewandowskiego za świetny mecz, wszystkim się chciało ale tylko jemu wychodziło.

Co do Podolskiego w ogóle nie rozumiem tej napinki. Wyjechał z Polski jak był mały, wychował się w Niemczech. Nic dziwnego, że gra dla Niemiec. Miał ładować swojaki? Przynajmniej utożsamia się jakoś z krajem pochodzenia w przeciwieństwie do Klosego.

ODPOWIEDZ