W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Filmy o piłce i nie tylko

Wszystko co związane ze sportem w Polsce i na świecie, a co nie dotyczy Polonii

Moderatorzy: Bzyczek, Lechislaw, Vlad

kibicArki
Posty: 17
Rejestracja: pn wrz 24, 2007 12:14
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Filmy o piłce i nie tylko

Post autor: kibicArki » pn lis 19, 2007 20:59

Super filmiki z derbów ARKA-Lechia 4.11.07

Kaptur AG- http://www.sendspace.pl/file/KZD6oeUz/
Sun- http://www.sendspace.com/file/bxfufl
Pucha- http://www.gdynia.mm.pl/~puchaag/derby.rar

+Extra
Historia z Ejsmonda by.Chmiel http://one.revver.com/watch/374221/ :!:

kibicArki
Posty: 17
Rejestracja: pn wrz 24, 2007 12:14
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: kibicArki » pt gru 07, 2007 20:56

http://wojciechstawowy.pl/arka%20teledy ... sk_100.avi
świetny film Motywacyjny przed meczami piłkarzy ARKI GDYNIA
Wojciecha Stawowego

abradab
Posty: 479
Rejestracja: czw paź 30, 2008 1:12

Post autor: abradab » śr lut 18, 2009 12:06


emsi91
Posty: 298
Rejestracja: czw wrz 16, 2010 20:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Filmy o piłce i nie tylko

Post autor: emsi91 » pn cze 06, 2011 2:02

oho jaki rozbudowany temat :D
dodam tylko że w 50 sekundzie tego "filmu motywującego" jest nasza flaga na płocie Arki :) :czytaj:
i jest to prawdopodobnie najpiękniejsza flaga widniejąca na tym filmie :)

no dobra, temat mówi co innego a co innego w postach powyżej, więc przejmuję inicjatywę :D
tym bardziej że może być z tego ciekawy temat bo niektóre filmy o piłce i nie tylko są fajne nawet bardzo fajne i ciekawe, czasem motywujące :)
mogłoby być ich więcej i mogłyby być lepsze
szczególnie przydał by się jakiś z prawdziwego zdarzenia zwłaszcza o polskim piłkarzu, polskim klubie (Polonia :diabel: ) a nie takie byle co pt Skrzydlate Świnie ale to bardziej o kibicach.
ale dobra :)

1. Do Przerwy 0:1 / Paragon Gola
2. Ucieczka do zwycięstwa - ze Stallonem, Pele i Deyną
3. Czarodziejskie buty Jimmy'ego lub Mały Mistrz / a po angielsku There's Only One Jimmy Grimble :D - akcja w Manchesterze jak to młodego chłopaka z ManCity gnębią chłopaki z ManUtd a potem on... jak obejrzycie to się dowiecie
4. Green Street Hooligans - piłka nożna i nie tylko 8)
5. Gol, Gol 2, Gol 3... po angielsku Goal Łan and Tu end fri :oops:
6. Mecz ostatniej szansy / Mean Machine - z udziałem piłkarza m.in. Wimbledonu i bodajże zdobywcy Pucharu Anglii z 1988 roku
7. A Shot At Glory / Zwycięski Gol chyba? (tytuły po polsku prawie zawsze się różnią, wybaczcie) - film z udziałem piłkarza Glasgow Rangers Ally McCoista który w tym filmie gra albo byłego piłkarza Celticu albo kibica albo jedno i drugie, juz nie pamiętam, trzeba będzie obejrzeć bo film fajny.
8. The Damned United / Przeklęta Liga - o Leeds United a właściwie to bardziej o legendarnym trenerze Brianie Clough, dużo o Leeds ale raczej więcej o tym gościu, zdobywcy Pucharu Europy z Nottiingham Forest
9. El Portero - o bramkarzu Realu Madryt który jeździł po Hiszpanii i zarabiał pieniądze dając strzelać sobie karne, czasy chyba generała Franco, niestety nie oglądałem go, nie mogłem znaleźć, nigdzie nie ma.
10. Kapitan Jastrząb / Tsubasa :D:D:D
11. Piłkarski Poker - i słynne "powinien być rzut rożny" :mrgreen:
12. Shaolin Soccer - ale nie wiem czy to ma coś wspólnego z pilką, nie dotrwałem do końca w oglądaniu tego, no ale piłkę też kopali :) Chociaż to bardziej chyba humor i jakaś komedia, nie wiem.
13. Bend It Like Beckham / Podkręć jak Beckham - nie znam ale poznam :)
14. She's the Man / Ona to on - fajnie się ogląda szczególnie że występuje tam fajna blondynka :) ale to raczej dla podstawówki, gimnazjum, liceum i romantyków :oops:
15. Football Factory - ale gdzie tam jest piłka? jako takiej chyba nie ma tylko dziwki, koks i mordobicie :) aha i walka za klub :D
16. Offside - jakiś film o irańskich dziewczynach które ryzykując więzienie chcą wejść na mecz, na stadion, a tam było to zabronione dla kobiet? jakoś tak. A film nakręcony w czasie autentycznego meczu Iran v Bahrajn podczas el. do MŚ 2006, tak piszą :D
17. Tygrysy Murawy / Kicking and Screaming - coś o przedszkolakach czy jakiś 12latkach zbierających drużynę? i jakimś trenerze? a przeciwną drużynę trenuję ojciec trenera? w każdym razie nadrobię to :)
18. Boisko bezdomnych - nawet mi się przyjemnie oglądało, mimo tych Ka i Chu i Pier... :D i fajny początek i zakończenie :)
19. niech będzie... Skrzydlate Świnie, jak już o wszystkich piszę to i to, ale dla mnie to w ogóle się klimatu nie trzymało. Jedyny raz serce mocniej zabiło jak słyszałem przeróbkę " o Moja Polonio nie zdradzę Cię" :D a tak to... takie sobie
20. Garpastum - film o jakiś ruskach, chcących wybudować boisko i kochających piłkę, akcja dzieje się w czasie rewolucji październikowej czy jakoś tak, z gazetki to spisuję nie oglądałem :P
21. LooKing for Eric - przepraszam że o królu Cantonie dopiero tak późno :) fajny film szczególnie zakończenie i akcja kibiców :) wszystko wokół futbolu i pojawiają się także inne wątki, Cantona też gra, zajebisty film mimo że nic nie rozumiałem bo chyba nie zrobili jeszcze lektora po polsku (tzn rozumiałem fucking, Manchester i jeszcze coś mówili znajomego :lol: )
22. w następnym odcinku będzie 22 :) jak się ktoś tym tematem zainteresuje :twisted: Dobranoc!

AvantGarde
Posty: 10553
Rejestracja: wt lut 10, 2009 2:37

Re: Filmy o piłce i nie tylko

Post autor: AvantGarde » pn cze 06, 2011 11:01

Kurde, żeś po odświeżał tematów ho ho, ale kurde
3. Czarodziejskie buty Jimmy'ego lub Mały Mistrz / a po angielsku There's Only One Jimmy Grimble - akcja w Manchesterze jak to młodego chłopaka z ManCity gnębią chłopaki z ManUtd a potem on... jak obejrzycie to się dowiecie
Kurde, leciało to 9 lat temu, oglądałem jak byłem w szpitalu, pamiętam jak dziś, film niby dla młodszych, ale... KOZAK. :D
Fajnie pokazuje Manchester, faktycznie ganiają go czerwoni, ale on nie odpuszcza, końca nawet nie pamiętam, pamiętam że był to dobry film, więc dzięki, w życiu bym nie pamiętał jak to się zwało.

PoloniaOle
Posty: 510
Rejestracja: śr sie 16, 2006 16:18

Re: Filmy o piłce i nie tylko

Post autor: PoloniaOle » pn cze 06, 2011 20:38

Ta scena, w której go ganiają była kręcona na Belle Vue w okolicach Hyde Road - Pottery Lane, gdzie w świecie rzeczywistym większość stanowią jednak kibice City. Stamtąd niedaleko już do Alan Turing Way i Eastlands.

A co do puenty tego filmu, to taka sytuacja miała miejsce naprawdę. Był taki młody, utalentowany dzieciak, który grał dla młodzieżowej drużyny Salford Boys, która z kolei miała podpisaną satelicką umowę ze School of Excellence Man City (czyli takiej ich sieci szkół - SMSów) i po skończeniu wieku juniora miał grać dla MC. Dzieciaka wypatrzył jednak skaut Man United Harold Wood i kiedy zapytał go (niczym w filmie) czy chce dołączyć do United, dzieciak nie zawahał się. Nazywał się Ryan Giggs.

kapusta
Posty: 3617
Rejestracja: pt sie 06, 2004 11:23
Lokalizacja: czerwone zagłębie
Kontakt:

Re: Filmy o piłce i nie tylko

Post autor: kapusta » pn cze 06, 2011 21:29

PoloniaOle pisze:Ta scena, w której go ganiają była kręcona na Belle Vue w okolicach Hyde Road - Pottery Lane, gdzie w świecie rzeczywistym większość stanowią jednak kibice City. Stamtąd niedaleko już do Alan Turing Way i Eastlands.

A co do puenty tego filmu, to taka sytuacja miała miejsce naprawdę. Był taki młody, utalentowany dzieciak, który grał dla młodzieżowej drużyny Salford Boys, która z kolei miała podpisaną satelicką umowę ze School of Excellence Man City (czyli takiej ich sieci szkół - SMSów) i po skończeniu wieku juniora miał grać dla MC. Dzieciaka wypatrzył jednak skaut Man United Harold Wood i kiedy zapytał go (niczym w filmie) czy chce dołączyć do United, dzieciak nie zawahał się. Nazywał się Ryan Giggs.
w filmie było mniej więcej tak
-chcesz grac dla MUćkow?
-nie, mam lepszą propozycję
-co może być lepszego od MU?
-CITY (i banan na pysku kolesia)

emsi91
Posty: 298
Rejestracja: czw wrz 16, 2010 20:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Filmy o piłce i nie tylko

Post autor: emsi91 » pn cze 06, 2011 21:40

ja to sobie wyobrażałem trochę inaczej.
ja - młody i utalentowany junior w sieci zainteresowań KP Legia i...

A;synu, chcesz dołączyć do Legii?
B;nie dziękuję, w sercu mam już inny klub
A;cooo???? jaki klub może być lepszy od Legii Warszawa ?!
B;Polonia Warszawa. :D


fajnie że ktoś opisał że to historia o Giggsie bo teraz będzie mi się lepiej oglądało. Ale oni też go tak ganiali i m.in. obsikali mu plecak? to jakby do nich poszedł jeszcze potem to by było coś nie tak. Powinien się im zrewanżować za plecak i odejść niedługo do City :twisted:
swoją drogą te prześladowania w tym filmie trochę mi przypomniały naszą sytuację więc gdy City ogrywało ManU zawsze czułem satysfakcję :D
ciekawe czy Giggs też skakał na 2m w górę jak na tym filmie :shock: i miał takie śmierdzące korki :o

adam_k
Posty: 13
Rejestracja: wt lis 01, 2011 20:46

Re: Filmy o piłce i nie tylko

Post autor: adam_k » pt lis 25, 2011 13:01

Polecam ranking najlepszych reklamówek piłkarskich. Gwiazdy światowej piłki w świetnych reklamach Nike, Pepsi i Adidasa.

http://czasfutbolu.pl/index.php?option= ... lnosciduze

ODPOWIEDZ