W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Mila 'Mordercą Futbolu'

Wszystko co związane ze sportem w Polsce i na świecie, a co nie dotyczy Polonii

Moderatorzy: Bzyczek, Lechislaw, Vlad

krol_olch
IFC POLONI@
Posty: 4221
Rejestracja: sob lis 01, 2003 2:21
Lokalizacja: znad jeziora
Kontakt:

Mila 'Mordercą Futbolu'

Post autor: krol_olch » ndz lut 11, 2007 8:41

tak tak - jest nas Polaków jeszcze wiecej w Norwegii (jakby juz bylo malo).
Sebek Mila, bohater jednego rzutu wolnego i serii wywiadow o swych problemach psychologicznych podpisal kontrakt z wiekszym z osielskich klubów Vaalerenga Oslo.
http://www.vif-fotball.no/article893730.ece

gratuluje wyboru ligi slabszej niz Polska, co moze gwarantowac conajmnej ławkę rezerwowych.

nie wiem jednak czy przebywanie tak daleko na polnocy bez rodziny posluzy Sebastianowi.

w wywiadzie dla VIF TV juz wyglada na ciezko przerazonego -
http://www.viftv.no/script/video.php?cl ... ry=nyheter
najpierw pan trener musi odeprzec ataki dziennikarza czy to aby dobry pilkarz jest, a potem Mila walczy z jezykiem niemieckim :)

moze sie nawet wybiore zobaczyc 'Mordercow fytbolu' w akcji i pomachac Mili na ławce. Moze nawet wejdzie w koncowce - kto wie.

pk
Posty: 4164
Rejestracja: ndz mar 21, 2004 19:49
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: pk » ndz lut 11, 2007 18:23

Ja mysle, ze po prostu mu zazdroscisz.
Stad ta zawisc ;-)

krol_olch
IFC POLONI@
Posty: 4221
Rejestracja: sob lis 01, 2003 2:21
Lokalizacja: znad jeziora
Kontakt:

Post autor: krol_olch » pn lut 12, 2007 9:05

zazdroszcze mu - dlugiej blond czupryny :D

dareksp
Emeriten Gang
Posty: 2020
Rejestracja: pn paź 20, 2003 13:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: dareksp » pn lut 12, 2007 9:43

A ja podziwiam menedżera Mili, który niegrajacego piłkarza potrafi gdzies sprzedać :shock:

Choc to napewno nie jest jakis wyczyn nadzwyczajny. Kilka lat temu z dośc pewnego źródła dowiedziałem się, że jakiemuś menedżerowi udało się sprzedać z Polski do Anglii (podejrzewam, że do jakiejs III czy IV ligi) bramkarza, który ..... niedowidział na jedno oko :lol:

P.s. W Poloni tez mielismy czasami nieprawdopodobne transfery :wink:

krol_olch
IFC POLONI@
Posty: 4221
Rejestracja: sob lis 01, 2003 2:21
Lokalizacja: znad jeziora
Kontakt:

Post autor: krol_olch » pn lut 12, 2007 10:59

bramkarza, który ..... niedowidział na jedno oko
od chłopaka który trenował z Kieszkiem w Marymoncie słyszałem, że ten jest krótkowidzem, tylko że (przynajmniej za czasów gry w Marymoncie) nie nosił podczas meczów kontaktów. To może troche tłumaczyć :)

dareksp
Emeriten Gang
Posty: 2020
Rejestracja: pn paź 20, 2003 13:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: dareksp » pn lut 12, 2007 12:09

krol_olch pisze: od chłopaka który trenował z Kieszkiem w Marymoncie słyszałem, że ten jest krótkowidzem, tylko że (przynajmniej za czasów gry w Marymoncie) nie nosił podczas meczów kontaktów. To może troche tłumaczyć :)
Sugerujesz, że wybiegał z bramki żeby piłke zobaczyć? :lol:

krol_olch
IFC POLONI@
Posty: 4221
Rejestracja: sob lis 01, 2003 2:21
Lokalizacja: znad jeziora
Kontakt:

Post autor: krol_olch » pn lut 12, 2007 13:08

...i nie odijal jej klata tylko na nią wpadał :D

Grzejnik
Posty: 527
Rejestracja: pt cze 24, 2005 14:08

Post autor: Grzejnik » pn lut 12, 2007 21:19

dareksp pisze:A ja podziwiam menedżera Mili, który niegrajacego piłkarza potrafi gdzies sprzedać :shock:

Choc to napewno nie jest jakis wyczyn nadzwyczajny. Kilka lat temu z dośc pewnego źródła dowiedziałem się, że jakiemuś menedżerowi udało się sprzedać z Polski do Anglii (podejrzewam, że do jakiejs III czy IV ligi) bramkarza, który ..... niedowidział na jedno oko :lol:

P.s. W Poloni tez mielismy czasami nieprawdopodobne transfery :wink:
Dla mnie transfer stulecia to sprzedania Mikulenasa za grubą kasę do Croatii Zagrzeb,a w drugą stronę sciągniącie tego bramkarza z Litwy,Vlade Danilowa czy ostatnio tego Di Buano.

pk
Posty: 4164
Rejestracja: ndz mar 21, 2004 19:49
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: pk » wt lut 13, 2007 22:07

Ja wspominam Mikulenasa calkiem milo.
Na pierwszym moim meczu na Polonii strzerlil hat-tricka.

Dobry transfer byl tez Venceviciusa do FC Kopenhaga.
Moze nie za taka kase, ale to tez byla sztuka.

suligus
Posty: 2117
Rejestracja: pn kwie 07, 2003 22:52
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: suligus » pt lut 16, 2007 23:27

Biedny chłopak (Mila) - stał jak na tureckim kazaniu a potem faktycznie umiera z przerażenia musząc sie wypowiadać...........

ODPOWIEDZ