W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Kto prezesem PZPNu?

Wszystko co związane ze sportem w Polsce i na świecie, a co nie dotyczy Polonii

Moderatorzy: Bzyczek, Lechislaw, Vlad

Kto prezesem PZPN?

Ryszard Czarnecki
1
2%
Janusz Wójcik
0
Brak głosów
Włodzimierz Lubański
6
14%
Roman Kosecki
5
12%
Henryk Kasperczak
17
40%
Grzegorz Lato
1
2%
Michał Listkiewicz
2
5%
inny
11
26%
 
Liczba głosów: 43

Awatar użytkownika
Jardel
Posty: 4188
Rejestracja: pn cze 07, 2004 23:01
Lokalizacja: Warszawa - Wawer
Kontakt:

Kto prezesem PZPNu?

Post autor: Jardel » czw lut 08, 2007 13:27

Szykują się nam wybory na stanowisko prezesa piłkarskiej centrali. Pojawiają się coraz to nowe nazwiska, kto Waszym zdaniem powinien zajmować to stanowisko i dlaczego :?:

Lordi
Posty: 4160
Rejestracja: pt sty 30, 2004 14:13
Lokalizacja: STARÓWECZKA

Post autor: Lordi » czw lut 08, 2007 14:31

Jardelu ,a może poczekajmy na wszystkich kadydató ,bo wątpię ,aby tylko tylku kandytowa ... w USA :)

MilaGros
Posty: 373
Rejestracja: pn maja 08, 2006 17:11
Lokalizacja: buja Sadyba, buja Sadyba, buja Sadyba mnie

Post autor: MilaGros » czw lut 08, 2007 14:42

Lordi pisze:a nie alkoholików którzy dają się zabić ciężarówce w USA :)
człowiek, który zasłużył się Polskiej Reprezentacji i nie żyje prawie 20 lat a Ty nie możesz zapomnieć mu że grał tam gdzie grał

to porażające jest i takie polskie - nienawiść dla samej nienawiści

Awatar użytkownika
Jardel
Posty: 4188
Rejestracja: pn cze 07, 2004 23:01
Lokalizacja: Warszawa - Wawer
Kontakt:

Post autor: Jardel » czw lut 08, 2007 14:47

Może masz Lordi racje, że nieco za wcześnie z tą ankietą. Mi się wydaje, że wiem, kto mógł zagłosować na Czarneckiego :lol: Z tego grona faktycznie Lubański wydaje się najbardziej sensowny, ale nie przekreślałbym też (mam nadzieje, że mnie nie zabijecie) Koseckiego. Co by nie mówić pokazał, że coś dla piłki potrafi zrobić, choćby klub w Konstancinie gdzie trenują dzieciaki. Czarnecki zaś zabłysnął tym, że się lubi wszędzie pod wszystko podczepiać. Zaś Kasperczak, trener dobry, ale prezes piłkarskiego związku powinien umieć sklecić ze dwa zdania.

_Rydz
Posty: 1814
Rejestracja: sob lut 05, 2005 18:45
Lokalizacja: zza krzaka

Post autor: _Rydz » czw lut 08, 2007 14:51

Ja bym był za Janem Tomaszewskim, bo:
1) Jest to zdesperowany pomyleniec
2) Zdesperowany pomyleniec jest zdeterminowany w swoim działaniu, więc na pewno wprowadzi w życie swoje pomysły
3) Panu T. leży na sercu bardziej dobro polskiej piłki niż własne (tak mnie się bynajmniej wydaje)
4) Dajmy mu szansę, żeby poza krzyczeniem coś zrobił. Krzyczeć umie każdy - zobaczymy, co wyjdzie w działaniu.

Awatar użytkownika
ALF
Posty: 3131
Rejestracja: wt sie 24, 2004 13:50

Post autor: ALF » czw lut 08, 2007 15:41

Tomaszewski na prezesa !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lineker
IFC POLONI@
Posty: 4292
Rejestracja: pn lip 05, 2004 11:35
Lokalizacja: >>MURANÓW<<

Post autor: Lineker » czw lut 08, 2007 16:11

Balcerowicz!!!

Awatar użytkownika
Jardel
Posty: 4188
Rejestracja: pn cze 07, 2004 23:01
Lokalizacja: Warszawa - Wawer
Kontakt:

Post autor: Jardel » czw lut 08, 2007 16:57

Eeee tam Balcerowicz, Kazik Marcinkiewicz :)

Lordi
Posty: 4160
Rejestracja: pt sty 30, 2004 14:13
Lokalizacja: STARÓWECZKA

Post autor: Lordi » czw lut 08, 2007 17:49

MilaGros pisze:
Lordi pisze:a nie alkoholików którzy dają się zabić ciężarówce w USA :)
człowiek, który zasłużył się Polskiej Reprezentacji i nie żyje prawie 20 lat a Ty nie możesz zapomnieć mu że grał tam gdzie grał

to porażające jest i takie polskie - nienawiść dla samej nienawiści
Bycie porażającym i polskim to dziś nazywa się polityczna poprawność!!!
Nienawiśc -bardzo daleko mi do tego,stwierdziłem tylko fakt.Zresztą śmierć tego pana powinna kandydować łącznie z innym na tej stronie do głównej nagrody.
http://www.nagrody.jeja.pl/d45.php

Sorka za mały oftopic!!!

Awatar użytkownika
Parazauroloff
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 3633
Rejestracja: ndz sty 25, 2004 9:03
Lokalizacja: N 52'14'30 E 21'0"43

Post autor: Parazauroloff » czw lut 08, 2007 18:24

Wg. mnie tacy kandydaci jak Czarnecki, Wójcik, Kosecki czy Tomaszewski są gorsi (każdy ma fabryczny feler, choć każdy innego rodzaju) od obecnego prezesa. Z pozostałych Lubański wydaje się mieć najwięcej atutów i na niego kliknąłem. Lato i Kasperczak znają pewnie lepiej od Lubańskiego środowisko i realia ale to wątły argument, bo właśnie o zmianę tych realiów biega.
P.S. A Kazik Deyna - choć lubiał sie napić :wink: - to alkoholikiem żadnem nie był...A inteligencji i wyobraźni boiskowej miał wiecej niż wszyscy kandydaci razem wzięci. Tylko webalnie odstawał :wink: i do detali typu "jakaś ciężarówka" , "jakaś kobieta", "jakiś kontrakt" zbyt małą wagę przywiazywał.

Vlad
Moderator
Posty: 1015
Rejestracja: czw lut 26, 2004 0:09
Lokalizacja: Warszawa Praga Płn.

Post autor: Vlad » czw lut 08, 2007 18:28

Dodac do ankiety Kononowicza, skoro znalazl sie tam cwok Tomaszewski.

Awatar użytkownika
Decik
Posty: 2310
Rejestracja: ndz lut 05, 2006 2:10

Post autor: Decik » czw lut 08, 2007 20:12

Wlasnie Tomaszewski i Czarnecki moga sobie ręke podac z Lepperem.....
Kasperczak ma własne problemy z Senegalem:D
Lato to taka pacynka...zrobi to co mu "koledzy "powiedza zreszta jego "talenta" oratorskie stoja na poziomie pana pięknego Romana K. a jak ktoś ma problemy z przekazaniem tego co mysli to znaczy ze albo nie mysli albo to nie jego powołanie (ja mam to 2-gie):)

Wójcik: jego mozna określić cyt. "kasa misiu kasa"
Listkiewicz....bez komentarza

Wynik: Lubański.....ale bardziej z braku alternatywy

Kamienny
Posty: 654
Rejestracja: sob sty 20, 2007 14:24
Lokalizacja: Ursynow

Post autor: Kamienny » czw lut 08, 2007 22:06

Kasperczak jest chyba najlepszy... Wszyscy inni kojarzą się z polityką :twisted:

Awatar użytkownika
elektryk
Posty: 29093
Rejestracja: pt gru 02, 2005 13:22
Lokalizacja: od cioci

Post autor: elektryk » czw lut 08, 2007 22:22

Z tych co tu są to Lubański lub Kasperczak. Ale ja swojego kandydata upatrywałbym w Dziurowiczu jr. lub eks arbitrze, zdegradowanym przez PZPN z powodu niebrania łapówek czyli Piotrowskim( o ile nazwiska nie przekręciłem).

Piotrek_Ursynow
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2134
Rejestracja: wt maja 06, 2003 10:21

Post autor: Piotrek_Ursynow » czw lut 08, 2007 22:53

Kosecki lub Lubański
Lato to przygłup , Kasperczak tez do mnie nie przemawia
Tomaszewski jest psychicznie chory
reszta bez komentarza

PawelK
Posty: 465
Rejestracja: pt sty 26, 2007 22:14
Lokalizacja: Ursynów

Post autor: PawelK » czw lut 08, 2007 23:35

Mój głos na Kasperczaka.
Tomaszewski to dla mnie taki Lepper polskiej piłki, Kosecki zielonym trąci, Lubański ? czy ja wiem... jako drugi kandydat niech będzie.

Awatar użytkownika
Zbyniu
Posty: 1900
Rejestracja: pt maja 07, 2004 13:34
Lokalizacja: z bródnej dzielnicy ;)

Post autor: Zbyniu » pt lut 09, 2007 7:54

Wszyscy wymienieni - nawet Listek :lol: - byle nie Czarnecki, Wójcik (to by się zaczęło dno i nieustanne pasmo "sukcesów" wiadomo jakiego klubu...) lub Tomaszewski (choć nie ma go na liście). Ktoś tu nazwał tego ostatniego "Lepperem polskiej pilki". Powiem tylko - nie obrażajcie Leppera... :lol: :wink:
Lubański moim zdaniem się nie nadaje - bo jako menadżer nieźle czasem kręcił. Z tego chyba powodu przestał m.in. komentować mecze dla TVP (z Darkiem). Jak był mecz to chwalił swoich. Trochę żałosne to było. I być może z tego powodu byłby dosyć "ukladowy" jako prezes.
Z braku lepszych kandydatów (tak, tak!) oddaję głos na Kasperczaka. Jedyny przyzwoity kandydat.

keeper
Posty: 1747
Rejestracja: czw sie 05, 2004 11:22
Lokalizacja: b. ładna
Kontakt:

Post autor: keeper » pt lut 09, 2007 8:41

Kosecki to palant... Jak dla mnie zbyt blisko mu do Dariusza D. Poza tym jako mieszkaniec KCN'a nie jestem entuzjastą ani jego klubu ani jego pracy w Radzie Gminy. Dodatkowo jego syn jest strasznie wkurwiający. Córkę ma , podobnie jak Tusk , niczego sobie :twisted: Zatem albo Heniek Kasperczak albo jakiś dobry menadżer spoza całego tego bajzlu.

http://sport.onet.pl/0,1248675,1482380,wiadomosc.html

Awatar użytkownika
Kwik
Posty: 7264
Rejestracja: pn maja 05, 2003 9:24
Lokalizacja: Pilzno
Kontakt:

Post autor: Kwik » sob lut 10, 2007 20:19

_Rydz pisze:Ja bym był za Janem Tomaszewskim, bo:
1) Jest to zdesperowany pomyleniec
2) Zdesperowany pomyleniec jest zdeterminowany w swoim działaniu, więc na pewno wprowadzi w życie swoje pomysły
3) Panu T. leży na sercu bardziej dobro polskiej piłki niż własne (tak mnie się bynajmniej wydaje)
4) Dajmy mu szansę, żeby poza krzyczeniem coś zrobił. Krzyczeć umie każdy - zobaczymy, co wyjdzie w działaniu.
Zagłosowałem na Grzesia Latę, ale szczerze to bym był także za Tomaszewskim!

Jasiu
Posty: 2017
Rejestracja: ndz mar 13, 2005 11:29
Lokalizacja: z mamusi
Kontakt:

Post autor: Jasiu » sob lut 10, 2007 22:27

Na pewno nie DEBIL Czernecki
moim zdaniem powinien być Boniek, który ma
kontekt z Platinim (UEFA)
nie Tomaszewski - denerwuje mnie u niego, że jest taką alfą i omegą. Ma sporo racji w tym mówi, ale to że w PZPNie jest źle może mówieć każdy z Nas

Awatar użytkownika
DZIADEKKSP
Posty: 1304
Rejestracja: ndz paź 12, 2003 15:26
Lokalizacja: W-wa

Post autor: DZIADEKKSP » wt lut 20, 2007 21:47

wróble ćwierkają , że tą osobą zostanie kasperczak
kosecki .:-) ??
Może wyjawi jak powstał jego klub kosa konstancin ..jeden wielki wałek

kapusta
Posty: 3617
Rejestracja: pt sie 06, 2004 11:23
Lokalizacja: czerwone zagłębie
Kontakt:

Post autor: kapusta » wt lut 20, 2007 22:21

heniu kasperczak rulezzz. ale tylko dlatego, że nie ma aletrnatywy. ale proponowany balcerowicz by się sprawdził.

keeper
Posty: 1747
Rejestracja: czw sie 05, 2004 11:22
Lokalizacja: b. ładna
Kontakt:

Post autor: keeper » śr lut 21, 2007 9:13

DZIADEKKSP pisze: Może wyjawi jak powstał jego klub kosa konstancin ..jeden wielki wałek
:evil: w tej sprawie musze niestety stanąć po stronie Koseckiego... Nie pisz takich bzdur na drugi raz bez głębszej wiedzy na temat... Kosecki sie nie nadaje z innych wzgledow. Jest po prostu durniem i to go skresla jesli chodzi o kandydowanie na fotel prezesa PZPN... 8)

Kasperczak to jedyny człowiek ze srodowiska obecnego PZPN którego mogłbym zaakceptowac jako prezesa...

Awatar użytkownika
DZIADEKKSP
Posty: 1304
Rejestracja: ndz paź 12, 2003 15:26
Lokalizacja: W-wa

Post autor: DZIADEKKSP » śr lut 21, 2007 19:22

nie powiedziałbym , że to sa bzdury

ODPOWIEDZ