W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

MŚ w ręczną

Wszystko co związane ze sportem w Polsce i na świecie, a co nie dotyczy Polonii

Moderatorzy: Bzyczek, Lechislaw, Vlad

Piotrek_Ursynow
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2134
Rejestracja: wt maja 06, 2003 10:21

MŚ w ręczną

Post autor: Piotrek_Ursynow » pn sty 22, 2007 17:55

Narazie 2 zwycięstwa i do przerwy wygrywamy z Niemcami (gospodarzem imprezy). Pełne hale, świetna realizacja meczów, jest na co popatrzeć.
pzdr

Awatar użytkownika
ALF
Posty: 3131
Rejestracja: wt sie 24, 2004 13:50

Post autor: ALF » pn sty 22, 2007 18:59

i wygralismy z naziolami !!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D

Kamienny
Posty: 654
Rejestracja: sob sty 20, 2007 14:24
Lokalizacja: Ursynow

Post autor: Kamienny » pn sty 22, 2007 19:08

Tego siępo nich nie spodziewałem... ;). Ciekawe kto będzie naszym przeciwnikiem w drugiej rundzie...

keeper
Posty: 1747
Rejestracja: czw sie 05, 2004 11:22
Lokalizacja: b. ładna
Kontakt:

Post autor: keeper » pn sty 22, 2007 19:08

ALF pisze:i wygralismy z naziolami !!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D
Czyżbyś miał jakieś uprzedzenia :?:

Wygraliśmy bo co niektórzy nasi zawodnicy zaczęli grać... Widziałem wszystkie trzy mecze i muszę powiedzieć , że ze spotkania na spotkanie jest lepiej. Oby tendencja zwyżkowa została utrzymana 8)

Lordi
Posty: 4160
Rejestracja: pt sty 30, 2004 14:13
Lokalizacja: STARÓWECZKA

Post autor: Lordi » pn sty 22, 2007 19:41

No nareszcie,nie chciałem się wychylać z tematem o piłece ręcznej,a tu....po trzech meczach dopiero temat!!!
Fakt ,że wygrana najmniejszą różnicą bramek ,ale mecz chyba najlepszy,teraz Tunezja ,coś tam i 8-ka mistrzostw.Pokonaliśmy |Niemcy ,a wiec teraz ....finał z Niemcami!!!Mam taką cichą nadzieje!!Moze coś ruszyło w naszych grach zaspołowych,Złotka,srebro w sitce,teraz może medal w szczypiorniaku,może i w "soccerze" coś zdziałamy!!!

Obelix
Posty: 6898
Rejestracja: pn maja 16, 2005 18:41

Post autor: Obelix » pn sty 22, 2007 23:12

Bardzo sympatyczna piłka, ponieważ można w niej mieć w grupie Argentynę, Brazylię i Niemcy, następnie wejść na boisko i pokonać Argentynę, Brazylię i Niemcy. Gorąco polecam!

Awatar użytkownika
elektryk
Posty: 29093
Rejestracja: pt gru 02, 2005 13:22
Lokalizacja: od cioci

Post autor: elektryk » wt sty 23, 2007 0:03

Obelix pisze:Bardzo sympatyczna piłka, ponieważ można w niej mieć w grupie Argentynę, Brazylię i Niemcy, następnie wejść na boisko i pokonać Argentynę, Brazylię i Niemcy. Gorąco polecam!
he,he o tym samym pomyślałem. Grupa śmierci by była gdyby chodziło o piłkę kopaną :). Oglądam toto i podoba mi się chyba bardziej jak siatkówka. Hale w jakich grają to kosmos.
No chłopaki oby tak dalej. Dobrze,że mamy Szmal w bramce 8) .

Awatar użytkownika
Zbyniu
Posty: 1900
Rejestracja: pt maja 07, 2004 13:34
Lokalizacja: z bródnej dzielnicy ;)

Post autor: Zbyniu » wt sty 23, 2007 7:34

Obelix pisze:Bardzo sympatyczna piłka, ponieważ można w niej mieć w grupie Argentynę, Brazylię i Niemcy, następnie wejść na boisko i pokonać Argentynę, Brazylię i Niemcy. Gorąco polecam!
Niby racja. Tyle, że ekipa niemiecka jest proporcjonalnie jeszcze lepsza od tej wziętej z piłki kopanej. To tak gwoli przypomnienia. Mają najlepszą ligę świata, zdobywają mistrzostwa i medale mistrzostw Europy i Świata. Od wielu lat. I oczywiście są jednym z głównych faworytów tych mistrzostw.
Pozdrowionka

Kamienny
Posty: 654
Rejestracja: sob sty 20, 2007 14:24
Lokalizacja: Ursynow

Post autor: Kamienny » wt sty 23, 2007 14:03

Nie sądzę aby była to prawda, ale po mojej szkole krąży plotka, że mamy szanse na medal... :)

Czarnych Koszul Fan
Posty: 15944
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 15:19

Post autor: Czarnych Koszul Fan » czw sty 25, 2007 20:17

Cóż jestem po kolejnym dreszczowcu z Islandią. Kurdę fajnie, że się udało cieszę się jak cholera. Ale jak patrzę na te mecze to mnie krew zalewa. Są dobrzy, nawet bardzo dobrzy ale jakby się kurdę panicznie bali odnieść ten sukces. Grają super, super zaczynają prowadzić i walą takie babole, że to się w pale nie mieści. Takie straty w ataku jakie serwowali z Francją albo dzisiaj to nparawdę nie uchodzi na tym poziomie. Mają wszystko jako swoich sprzymierzeńców:
a)szczęście
b)fenomenalnie grającego bramkarza (bez jego interwencji tak daleko by nie zaszli)
c)umiejętności

Kurdę ale brakuje koncentracji czyli zawsze kurdę tego samego. Tego co nie pozwala nigdy Polakom być zwycięzcami a wiecznie co najwyżej drugimi. II miejsce oczywiście będzie nie lada sukcesem ale takie turnieje gra się tylko raz a jest szansa by być pierwszym. Ale jestem pewien, że to przegrają bo oni się boją wygrać. Ten minimalizm jest porażający ale my jako naród już tak mamy. Cóż powodzenia życzę i plis zacznijcie myśleć, możecie wygrywać te mecze wkładając mniej wysiłku. Mniej porażających swoją głupotą strat w ataku a będzie różowo przy tak grającym Szmalu. I trza pamiętać zwycięzca jest tylko jeden reszta to pokonani.

Kamienny
Posty: 654
Rejestracja: sob sty 20, 2007 14:24
Lokalizacja: Ursynow

Post autor: Kamienny » czw sty 25, 2007 20:19

ten Szmal w bramce to cudotwórca. Brawka, brawka. Oby tak dalej!!! :)

Obelix
Posty: 6898
Rejestracja: pn maja 16, 2005 18:41

Post autor: Obelix » czw sty 25, 2007 21:43

CKF - no to ja nareszcie zaczynam Cię rozumieć! Twe sądy na temat świata są tożsame z Twymi sądami na temat Polonii. Tożsame z sądami na temat piłki ręcznej. Pewnie gdybyś się wypowiedział na temat wiosennego sadzenia buraków, to też by wyszło, że słabo są te buraki sadzone i można by to zrobić lepiej, ale my, Polacy, do niczego się nie nadajemy i gdzie nam do profesjonalnego sadzenia buraków, które to (profesjonalne sadzenie) czasem da się obejrzeć za granicą.

Moim zdaniem brak Ci dopaminy. Parę tabletek w tygodniu - i inny człowiek!!!


...a tak w ogóle to jestem dumny z naszych piłkarzy ręcznych. Wiem, że Islandia jest krajem wielkości Torunia, ale tak się składa, że oni tam mają tylko jeden sport narodowy i jest nim właśnie piłka ręczna. Więc miło, żeśmy ten Toruń ograli w ich grę.

Piotrek_Ursynow
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2134
Rejestracja: wt maja 06, 2003 10:21

Post autor: Piotrek_Ursynow » pt sty 26, 2007 0:05

Mecz był niesamowity. Wystarczyło żeby M.Lijewski strzelił sam na sam w koncowce i byłby spokój a tak były niesamowite emocje do ostatniej sekundy. To jest prawdziwy mundial w porownaniu do Japonii gdzie grali siatkarze. Byleby nasi wreszcie uwierzyli ze mogą zdobyc medal!

Czarnych Koszul Fan
Posty: 15944
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 15:19

Post autor: Czarnych Koszul Fan » pt sty 26, 2007 9:43

Obelix widzisz i na tym to właśnie polega Ty jesteś gotów ich nosić na rękach za wygranie 2 - 3 meczy. Ja widzę, że mogą wygrać mistrzostwa. Piszę co według mnie jest nie tak i to wszystko. Ludzie tacy jak Ty powodują, że Polska zawsze cieszy się z okruchów. Sportowiec wychodząc na mecz musi chcieć wygrać każde inne miejsce poza 1 to porażka!

Nie rozumiesz, że jak się nie wykorzysta tej jednej w życiu szansy to drugiej nie będzie. Szmal na nastęonych zawodach może nie łapać piłek niemożliwych. Dzięki niemu mają szansę na wygraną tylko ich głowy nie muszą tego spitolić.

Vlad
Moderator
Posty: 1015
Rejestracja: czw lut 26, 2004 0:09
Lokalizacja: Warszawa Praga Płn.

Post autor: Vlad » pt sty 26, 2007 10:58

Tylko po co rzucac brednie typu "boja sie wygrac" :D To jedno z najglupszych stwierdzen w sporcie. jak by sie bali to by w ogole nie grali.

Poza tym CKF proponujesz zeby ich "glaskac po glowach" tylko w przypadku 1-go miejsca? Wiesz czym sa motywacje dla zawodnika? Komentarze takie jak "2 czy 3 miejsce to sobie wsadzcie w d..." spowoduja tylko zniechecenia do dalszej gry, a co za tym idzie cala wiare ze cos mozna wygrac.

(ja od Polonii wygrania LM nie "wymagam" :) )

adeekk1989
Posty: 1061
Rejestracja: pn paź 04, 2004 20:56
Lokalizacja: PP

Post autor: adeekk1989 » pt sty 26, 2007 11:51

A ja mam pytanie... Czy transmisje są tylko w Polsat Sport ?? ;/

Awatar użytkownika
elektryk
Posty: 29093
Rejestracja: pt gru 02, 2005 13:22
Lokalizacja: od cioci

Post autor: elektryk » pt sty 26, 2007 12:07

Ja to się zastanawiam nieraz czy CKF to nie jest mój brat bliźniak :lol: . Mam podobne zdanie jeśli chodzi o sport co Ty, chłopie. Po to jedziesz na MŚ,żeby je wygrać, choćby nie było ku temu przesłanek, a nie zadowalać się 2 czy 5 miejscem. Bo to jest impreza życia a szansa jaka się wytworzyła może już nigdy się wiecej nie powtórzyć. To samo tyczy się siatkarze. Niby wielki sukces, ale w finale zagrali jakby pierwszy raz spotkali się na parkiecie. Dlaczego? Bo już wygrali w pólfinale i zamiast spiąć się ten ostatni raz to zagrali piach. To samo powtarza się teraz w ręczną. Spalają sie chłopaki. Wczoraj dupę uratował im Szmal i Bielecki. Ale jeśli inni nie pójdą w ich ślady to zapomnijmy o medalu. Dobrzy są, ale nie mają w głowie zakodowane,że mogą to wygrać. Tak mi się wydaje.
Vlad- ja też od Polonii nie wymagam wygrania LM, ale wymagam od Citki i spólki wygrywania meczów Z Łomżą, Janikowem, Opolem czy innym KSZO. Na dzień dzisiejszy to jest ich zasrany obowiązek. Jak już zagrają kiedyś w LM choćby w grupach, to wtedy będe wymagał od nich by tę ligę wygrali. No bo chyba po to tam grają by wygrywać, a nie pograć.

Czarnych Koszul Fan
Posty: 15944
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 15:19

Post autor: Czarnych Koszul Fan » pt sty 26, 2007 13:21

I oto kurdę właśnie chodzi sportowiec musi tak myśleć. Zresztą tego nawet uczy historia. Liczą się tylko zwycięzcy. II miejsce to już pokonani. Nie zawsze się da wygrać ale nie można w tak głupi sposób przegrywać swojej szansy. II miejsce siatkarzy było osiągnięciem, sukcesem ale oni przegrali finał i to jest ważne. Robić tak żeby go drugi raz nie przegrać bo II miejsce cho c dobre to nie jest chwałą.

Kamienny
Posty: 654
Rejestracja: sob sty 20, 2007 14:24
Lokalizacja: Ursynow

Post autor: Kamienny » ndz sty 28, 2007 15:44

Cicho... Najważniejsze jest to, że wygraliśmy z Tunezją...

keeper
Posty: 1747
Rejestracja: czw sie 05, 2004 11:22
Lokalizacja: b. ładna
Kontakt:

Post autor: keeper » ndz sty 28, 2007 20:20

Wygraliśmy ze Słowenją... Zagramy z Ruskimi... Nie widzialem zadnego ich meczu... Niby zajeli czwarte miejsce w grupie ale Rosja to Rosja...

Kamienny
Posty: 654
Rejestracja: sob sty 20, 2007 14:24
Lokalizacja: Ursynow

Post autor: Kamienny » ndz sty 28, 2007 20:43

Nie słyszał o nich świat jednak nie można ich zlekceważyć... Wielkie gratulacje dla Marcina Lijewskiego za kapitalny występ... 12 bramek... Łuhu... Nie lada wyczyn...

Awatar użytkownika
El_Cycunio!
Posty: 1683
Rejestracja: sob gru 02, 2006 10:54

Post autor: El_Cycunio! » ndz sty 28, 2007 21:15

bramkarz zagra łekstra

Lordi
Posty: 4160
Rejestracja: pt sty 30, 2004 14:13
Lokalizacja: STARÓWECZKA

Post autor: Lordi » ndz sty 28, 2007 21:37

keeper pisze:Wygraliśmy ze Słowenją... Zagramy z Ruskimi... Nie widzialem zadnego ich meczu... Niby zajeli czwarte miejsce w grupie ale Rosja to Rosja...
Akurat w tej dyscyplinie Ruscy raczej słąbo.
Hiszpania,Chorwacja,Dania,Niemcy,Francja to światowa czołówka!!!

Kamienny
Posty: 654
Rejestracja: sob sty 20, 2007 14:24
Lokalizacja: Ursynow

Post autor: Kamienny » ndz sty 28, 2007 21:39

Lordi pisze: Akurat w tej dyscyplinie Ruscy raczej słąbo.
Hiszpania,Chorwacja,Dania,Niemcy,Francja to światowa czołówka!!!
I po tych mistrzostwach do czołówki jesteśmy dopisani my...

michalkord
Posty: 2353
Rejestracja: pn lut 09, 2004 17:02
Lokalizacja: Wilanów

Post autor: michalkord » pn sty 29, 2007 8:46

Nie możemy zlekceważyć Rosji, a tego się boję, po w sparingu przed MŚ z nimi wygraliśmy.

ODPOWIEDZ