W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Towarzyskie mecze Reprezentacja

Wszystko co związane ze sportem w Polsce i na świecie, a co nie dotyczy Polonii

Moderatorzy: Bzyczek, Lechislaw, Vlad

Awatar użytkownika
malpus91
Posty: 3649
Rejestracja: czw wrz 16, 2010 15:34
Lokalizacja: Targówek
Kontakt:

Re: Towarzyskie mecze Reprezentacja

Post autor: malpus91 » pt lis 19, 2010 8:10

Ktoś ostatnio narzekał na wyjazd do USA i na to, że nie gramy z Europą:
W przyszłym roku polską reprezentację czekają mecze z największymi piłkarskimi potęgami. Biało-czerwoni zmierzą się z zespołami, które mają w dorobku tytuły mistrzów świata - Niemcami, Francją i Włochami, a być może z Anglią.
Ale jeszcze w tym roku w krajowym składzie zagramy 7 grudnia z ekipą Bośni i Hercegowiny. - Papiery mam już gotowe do podpisania i tylko skład naszych rywali jest jeszcze zagadką - mówi kierownik reprezentacji Konrad Paśniewski.

Za to w przyszłym roku potyczek z mocnymi rywalami będzie co nie miara. - Zaczniemy od zgrupowania w Portugalii, podczas którego zagramy nie z zespołem tego kraju, lecz prawdopodobnie z mocną reprezentacją Norwegii - wyjawia Paśniewski.
Pod koniec marca kadra Polski zmierzy się na wyjeździe z Grecją, być może w krajowym składzie rozegramy też tam mecz z Litwą. A potem czekają nas potyczki z piłkarskimi potentatami. - Wielkim wydarzeniem będzie mecz z Niemcami (6 września), który uświetni otwarcie Stadionu Narodowego w Warszawie. Z kolei obiekt w Gdańsku otworzymy spotkaniem z Francją, a w listopadzie na nowym stadionie we Wrocławiu zagramy prawdopodobnie z Włochami - wylicza Paśniewski.

Pierwotnie zapowiadano, że na otwarcie obiektu we Wrocławiu zawita reprezentacji Anglii, ale zespół Fabio Capello bardzo się ceni i rozgrywa niewiele meczów towarzyskich. A jeśli już, to zazwyczaj z bardzo mocnymi rywalami. Mimo to przyjazdu Anglików nie należy jeszcze definitywnie wykluczać. Nikt nie wątpi, że Synowie Albionu awansują do Euro 2012, a skoro tak, to Capello może potraktować wypad do Polski jako pierwszy rekonesans przed turniejem. Dla polskich kibiców potyczka biało-czerwonych z angielską reprezentacją byłby na pewno wielkim wydarzeniem.

- Niezły zestaw przeciwników nam się szykuje. Żarty się skończyły, ale nie ukrywam, że dla mnie generalnym sprawdzianem będzie mecz z Niemcami, z którymi jeszcze nigdy nie wygraliśmy. Sądzę, że już w tym spotkaniu zobaczymy ostateczny skład naszego zespołu. Zależy mi na zwycięstwie, bo chciałbym przejść do historii jako pierwszy polski trener, który pokonał niemiecką reprezentację - mówi selekcjoner biało-czerwonych Franciszek Smuda.

- W przyszłym roku nastawiamy się na potyczki wyłącznie z europejskimi zespołami. Do turnieju Euro 2012 coraz bliżej i musimy grać jak najwięcej z przeciwnikami z naszego kontynentu - podsumował Paśniewski.


infarmacja
Posty: 161
Rejestracja: wt sie 23, 2011 16:00

Re: Towarzyskie mecze Reprezentacja

Post autor: infarmacja » ndz wrz 04, 2011 21:01

Obrazek
:)

Awatar użytkownika
elektryk
Posty: 29093
Rejestracja: pt gru 02, 2005 13:22
Lokalizacja: od cioci

Re: Towarzyskie mecze Reprezentacja

Post autor: elektryk » ndz wrz 04, 2011 22:13

"Rewelacyjny" doping. Brakowało wuwuzeli. Co do meczu to Mierzej spierdolił setkę w stylu Sikorskiego (no prawie, bo Sikorski strzeliłby 5 metrów nad bramką". No i po raz kolejny się zapytam. CO ROBI DUDKA W KADRZE? Moim zdaniem umiejętności Trałki i Dudki NICZYM SIĘ NIE RÓŻNIĄ, a nie jest to klasa reprezentacyjna!

Dominik Fanatyk
Posty: 2232
Rejestracja: śr paź 08, 2008 20:36

Re: Towarzyskie mecze Reprezentacja

Post autor: Dominik Fanatyk » pn wrz 05, 2011 5:59

elektryk pisze:"Rewelacyjny" doping. Brakowało wuwuzeli. Co do meczu to Mierzej spierdolił setkę w stylu Sikorskiego (no prawie, bo Sikorski strzeliłby 5 metrów nad bramką". No i po raz kolejny się zapytam. CO ROBI DUDKA W KADRZE? Moim zdaniem umiejętności Trałki i Dudki NICZYM SIĘ NIE RÓŻNIĄ, a nie jest to klasa reprezentacyjna!
SŁUUUUUUUUUUUUUCHAAAAAAAAAAM? Jeśli chodzi o mecz z Meksykiem to jeden z lepszych na boisku. Grał praktycznie każdą piłę z pierwszej i dokładnie. Starał się rozgrywać, a jak było za tłoczno z przodu, to grał do tyłu. Sam nie mogłem się nadziwić, że to Dudka. Jeżeli będzie grał tak samo jak z Meksykiem to chętnie widzę go na Euro :P

PawelK(P)
Posty: 540
Rejestracja: wt lip 27, 2010 22:04
Lokalizacja: Ursynów

Re: Towarzyskie mecze Reprezentacja

Post autor: PawelK(P) » wt wrz 06, 2011 21:55

legionista j....y !!!!

konradek
Posty: 451
Rejestracja: śr kwie 09, 2008 7:34

Re: Towarzyskie mecze Reprezentacja

Post autor: konradek » wt wrz 06, 2011 21:58

Osobiście zakazałbym gry w reprezentacji Głowackiemu - jest największym pechowcem, nie jest to pierwszy mecz w którym delikatnie mówiąc nie dopisało mu szczęscie!

PawelK(P)
Posty: 540
Rejestracja: wt lip 27, 2010 22:04
Lokalizacja: Ursynów

Re: Towarzyskie mecze Reprezentacja

Post autor: PawelK(P) » wt wrz 06, 2011 22:14

Z Głowackim w jedenastu, czy bez niego w dziesięciu na jedno wychodzi !


pacman
Posty: 31
Rejestracja: wt wrz 20, 2011 17:31
Kontakt:

Re: Towarzyskie mecze Reprezentacja

Post autor: pacman » pt paź 07, 2011 12:50

Pierwsze 45 minut Polacy zagrali bardzo dobrze. Agresywnie, mądrze w obronie. Widać, że Lewandowski i Błaszczykowski doskonale się rozumieją. Raczej nie przeważaliśmy, mecz wyrównany, ale prowadzenie cieszy. Chwilę po golu Koreańczycy szybko mogli wyrównać, kiedy mój faworyt Wawrzyniak "zgubił" pozycję. Ładnie na przedpolu gra Fabiański, tylko według mnie za szybko wykopuje piłkę po przechwycanych dośrodkowaniach. Drażni mnie komentarz, nudny jak flaki z olejem, a gościu prowadzący do teraz nie wie, że żółtą dostał Wawrzyniak, a nie Rybus.

adam_k
Posty: 13
Rejestracja: wt lis 01, 2011 20:46

Re: Towarzyskie mecze Reprezentacja

Post autor: adam_k » pt sty 13, 2012 22:49

Wywiad ze Smudą na pięć miesięcy przed Euro

http://czasfutbolu.pl/index.php?option= ... lnosciduze

Awatar użytkownika
mesc
Posty: 1917
Rejestracja: sob gru 06, 2008 21:57
Lokalizacja: SND

Re: Towarzyskie mecze Reprezentacja

Post autor: mesc » śr lut 29, 2012 20:39

k...., Hadaj na Narodowym... Zaraz zwymiotuję.

Pilit
Posty: 765
Rejestracja: śr gru 10, 2003 9:44
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Re: Towarzyskie mecze Reprezentacja

Post autor: Pilit » śr lut 29, 2012 20:42

mesc pisze:k...., Hadaj na Narodowym... Zaraz zwymiotuję.
miałem się pytać czy to urwane jaja się drą, która k... z jZPN go zciągnęła :twisted:

ODPOWIEDZ