W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Mistrzostwa Europy (eliminacje)

Wszystko co związane ze sportem w Polsce i na świecie, a co nie dotyczy Polonii

Moderatorzy: Bzyczek, Lechislaw, Vlad

Natter
Posty: 1075
Rejestracja: pt paź 31, 2003 10:58
Lokalizacja: Z Kątowni

Post autor: Natter » śr lis 21, 2007 21:19

:evil: Anglicy jak na razie przegrywają ja jebię !! chyba już po owocach. Chociaż... oby NIE !!

[j][a][z][z][y]
IFC POLONI@
Posty: 2700
Rejestracja: pn gru 01, 2003 23:37
Lokalizacja: ZooPort

Post autor: [j][a][z][z][y] » śr lis 21, 2007 23:02

oops ale bedzie lament w jutrzejszej prasie...

angole za burta :lol: kto by pomyslal :?:

swoja droga kibicowalem Chorwatom :wink: i ciesze sie z wyniku.

jacek_hc
Posty: 937
Rejestracja: pt sty 16, 2004 12:48
Lokalizacja: Ipswich

Post autor: jacek_hc » śr lis 21, 2007 23:25

bedzie niezle jutro :D juz czesc moich znajomych zapowiedziala ze na Euro beda kibicowac Polakom :twisted:

tommy
Posty: 3528
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 22:26

Post autor: tommy » śr lis 21, 2007 23:57

to jest jak zły sen.....EURO BEZ ANGLII :cry: :cry: :cry: no to jak Polacy odpadną 3mam kciuki za Niemców!

Awatar użytkownika
Zbyniu
Posty: 1900
Rejestracja: pt maja 07, 2004 13:34
Lokalizacja: z bródnej dzielnicy ;)

Post autor: Zbyniu » czw lis 22, 2007 12:07

Prawdę mówiąc odpadnięcie Anglii zrobiło mi wielką radochę. Może nie tak wielką jak awans Polaków, ale jednak!

tommy
Posty: 3528
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 22:26

Post autor: tommy » czw lis 22, 2007 13:07

gdyby nie Anglia to nie byłoby piłki nożnej, punk rocka, ska! [bo kto by tego słuchał?], Spirit of '69, butów Dr. Martensa, koszul Freda Perry'ego i miliona innych rzeczy...poza tym gdzie walczyli Polacy kiedy cała Europa była pod niemieckim butem? W Anglii....

ENGLAND THE LAND OF HOPE AND GLORY!

Awatar użytkownika
ALF
Posty: 3131
Rejestracja: wt sie 24, 2004 13:50

Post autor: ALF » czw lis 22, 2007 13:40

Szkoda ze nie ma Anglii :( Gdyby nie kotuzje i sami nieudacznicy na bramce byliby poza zasiegiem kogokolwiek w Europie. Dlatego z drugiej strony dobre ze Polska ma jednego groznego rywala mniej :wink: Oby tylko niemieccy nazisci jak najszybciej odpadli i byla u nich rozpacz :lol: :lol:

Natter
Posty: 1075
Rejestracja: pt paź 31, 2003 10:58
Lokalizacja: Z Kątowni

Post autor: Natter » czw lis 22, 2007 13:41

och nie odbierajmy braku awansu tak poważnie...

Dzięki niezdecydowanej postawie Angoli nasi rodzice uczyli się rosyjskiego...

Dla mnie to przykre, ale co poradzic ważne, że Polacy awansowali

tommy
Posty: 3528
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 22:26

Post autor: tommy » czw lis 22, 2007 14:25

pogodzić mi jest z tym ciężko że nie będzie, choćby, nowej wersji "Three Lions Euro '08"...ale wierzę że w 2010 powtórzy się 1966...i marzenie żeby znowu był finał Anglia-Niemcy i wynik po 90 minutach 2-2 a po extra time 4-2...marzenie ściętej głowy :P albo powtórka (wyniku) z 1.9.2001 :D
w końcu jest nadzieja dla Synów Albionu w postaci doskonałego Theo Walcotta i paru innych "młodych strzelb".

Awatar użytkownika
Jardel
Posty: 4188
Rejestracja: pn cze 07, 2004 23:01
Lokalizacja: Warszawa - Wawer
Kontakt:

Post autor: Jardel » czw lis 22, 2007 14:49

ALF pisze:Szkoda ze nie ma Anglii :( Gdyby nie kotuzje i sami nieudacznicy na bramce byliby poza zasiegiem kogokolwiek w Europie.
Gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem. Przed każdą imprezą słyszę buńczuczne zapowiedzi Anglików, a potem jest kupa. Czy nie widzisz od kilku lat postępującej degrengolady reprezentacji Anglii :?: Ich meczów na kolejnych mistrzostwach nie dało się oglądać. Moim zdaniem za dużo mają w lidze zagraniczniaków, młodym piłkarzom ciężko się przebić. To samo w następnych eliminacjach może spotkać Niemców czy Włochów

pk
Posty: 4164
Rejestracja: ndz mar 21, 2004 19:49
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: pk » czw lis 22, 2007 22:03

ALF pisze:Szkoda ze nie ma Anglii
oj jaka szkoda :lol:

Lineker
IFC POLONI@
Posty: 4292
Rejestracja: pn lip 05, 2004 11:35
Lokalizacja: >>MURANÓW<<

Post autor: Lineker » czw lis 22, 2007 22:57


szalik
Posty: 881
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 14:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: szalik » czw lis 22, 2007 23:40

pk pisze:
ALF pisze:Szkoda ze nie ma Anglii
oj jaka szkoda :lol:
A no szkoda.

Natter
Posty: 1075
Rejestracja: pt paź 31, 2003 10:58
Lokalizacja: Z Kątowni

Post autor: Natter » pt lis 23, 2007 10:43

Skoro makarony i bratwursty są następni nie mogę się doczekac :D

A wyspiarze niech pójdą po rozum do głowy.

Awatar użytkownika
Peter
Posty: 3645
Rejestracja: pt mar 19, 2004 20:35

Post autor: Peter » pt lis 23, 2007 22:07

No to z mieszkańców Wysp Brytyjskich, to tylko Polacy pojadą na EURO :lol: A Anglia to nędza. Oczywiście zawsze trzymają jakiś poziom, ale gadanie co to by nie oni gdyby... jest śmieszne. Poza mistrzostwem w '66 u siebie, to nigdy nawet do żadnego finału nie doszli.

[j][a][z][z][y]
IFC POLONI@
Posty: 2700
Rejestracja: pn gru 01, 2003 23:37
Lokalizacja: ZooPort

Post autor: [j][a][z][z][y] » pt lis 23, 2007 23:47

Peter pisze:No to z mieszkańców Wysp Brytyjskich, to tylko Polacy pojadą na EURO :lol: A Anglia to nędza. Oczywiście zawsze trzymają jakiś poziom, ale gadanie co to by nie oni gdyby... jest śmieszne. Poza mistrzostwem w '66 u siebie, to nigdy nawet do żadnego finału nie doszli.
otoz to.
najbardziej bunczuczni z mozliwych i aroganccy, zakochani w sobie pilkarze jakich mozna sobie wyobrazic.
angielska prasa juz liczy ile odpadniecie angielskiej repry z euro bedzie kosztowalo, przedsiebiorcow. liczyli na masowe grillowanie i sprzedaz wyjazdowych koszulek a tu lipa. WAGs (wives and girlfriends) nie beda mialy sie gdzie popisywac a co najwazniejsze oznacza to zmarnowany sezon dla Victorii Beckham. To dla kibicow najwieksza strata. pozatym McClaren to nienajlepszy manager dla takich pudelkow jak reprezentacja angli i tyle.
niema sie czym podniecac.
Jak napisal Peter - '66 to bylo 31 lat temu.

Lineker
IFC POLONI@
Posty: 4292
Rejestracja: pn lip 05, 2004 11:35
Lokalizacja: >>MURANÓW<<

Post autor: Lineker » sob lis 24, 2007 0:05


Awatar użytkownika
Peter
Posty: 3645
Rejestracja: pt mar 19, 2004 20:35

Post autor: Peter » ndz lis 25, 2007 21:16

A ja polecam lekturę tego tematu od początku, by zobaczyć jak to życie potrafi zweryfikować poglądy. Np. Jardel chciał kasować piłkę nożną w Polsce, elektryk wywalać Krzynówka i EURO w ogóle było nie dla nas :)

Nie warto zakładać nowego tematu dot. losowania grup do eliminacji MŚ, więc tu sobie popiszę: nie wiem czemu "eksperci" w studio tak się bali grupy z Czarnogórą? (Którą zresztą Szpakowski potem z Serbią pomylił, a Irlandię Północną z Rep. Irlandii). Ja akurat Czarnogórę sobie życzyłem. Czechy to też to, co chciałem. Lepiej niż Francja z I koszyka w każdym razie. Tyle, że zamiast Irlandii Północnej wolałem tą na południe od niej. Ulster mieszał ostro w swojej grupie eliminacyjnej, a Rep. Irlandii w sumie mocna nie jest, ale tak czy owak można liczyć na duży odsetek Polaków na trybunach w Belfaście :)
Nie jest źle, ale wiadomo, że być nie mogło, bo byliśmy w drugim koszyku. A już dawanie nam przez dziennikarzy do grupy śmierci Estonii i Albanii, to śmiech na sali.

Awatar użytkownika
elektryk
Posty: 29093
Rejestracja: pt gru 02, 2005 13:22
Lokalizacja: od cioci

Post autor: elektryk » ndz lis 25, 2007 21:48

elektryk pisze:
Jardel pisze:Żenada. Nie będzie żadnego Euro, zlikwidować zawodową piłkę w Polsce, zawiesić PZPN, działaczy pozamykać w więzieniach, klubom zabronić grać w europejskich pucharach, a piłkarzyków pajacyków popędzić do uczciwej roboty przy kopaniu dołów i układaniu chodników.
Dawno już to mówiłem.
POLONIA ZNACZY POLSKA a to równa się ŻENADA.
Jak długo będzie ciągnięty za uszy najbardziej przereklamowany obrońca mr. Głowacki. Ile jeszcze spierdoli zanim ktoś powie dość? No i popisał się świetnie grający nogą Dudek :twisted: . Najlepszy zawodnik na mistrzostwach zaczyna na ławce. Ale jak się ma TAAAAAKICH pomocników jak śmieć Dziekanowski to już nie ma co się dziwić. Dobra można zawieszać ten PZPN już w piz.u. I mam nadzieję,ze teraz już nikt nie będzie miał co do tego obiekcji. ZIOBRO DO ROBOTY! a Kiełbasa nie dostaje wciąż szansy. Dudk, Franki,Żurawie i Krzynówki z Bąkami powinni zostać w końcu wyjebani w piździec
No pomyliłem się tylko z Krzynówkiem ;). Co do reszty to dalej podtrzymuje swoje zdanie. Czyli w 80% miałem rację :D . No może jeszcze Żuraw jako tako, ale Bąk to żenada. A reszta sama się wykasowała. No i zobacz, że Głowacki nie gra i wyniki się pojawiły haha. Że nie wspomnę o Dziekanowskim 8) .
Co do dzisiejszego losowania. To po pierwszych trzech wylosowanych koszykach myślałem tylko o 3 grupie. Bałem się, że wrzucą nam jeszcze Makaroniarzy. Ale super. Są Czesi. Niech zaczną ze Słowakami budować stadiony na 100 tys miejsc, bo mogą się przydać. Północni Irlandczycy też niech budują, bo tam też chyba naszych niemało :lol:

kapusta
Posty: 3617
Rejestracja: pt sie 06, 2004 11:23
Lokalizacja: czerwone zagłębie
Kontakt:

Post autor: kapusta » ndz lis 25, 2007 22:45

no będzie ciekawie. jak nasi kibice zaplanują inwazje na południe. bo o frekwencje w Ulsterze nie ma co się martwić- będzie lepiej jak w Belgradzie

Awatar użytkownika
elektryk
Posty: 29093
Rejestracja: pt gru 02, 2005 13:22
Lokalizacja: od cioci

Post autor: elektryk » ndz lis 25, 2007 23:24

elektryk pisze:
elektryk pisze:
Jardel pisze:Żenada. Nie będzie żadnego Euro, zlikwidować zawodową piłkę w Polsce, zawiesić PZPN, działaczy pozamykać w więzieniach, klubom zabronić grać w europejskich pucharach, a piłkarzyków pajacyków popędzić do uczciwej roboty przy kopaniu dołów i układaniu chodników.
Dawno już to mówiłem.
POLONIA ZNACZY POLSKA a to równa się ŻENADA.
Jak długo będzie ciągnięty za uszy najbardziej przereklamowany obrońca mr. Głowacki. Ile jeszcze spierdoli zanim ktoś powie dość? No i popisał się świetnie grający nogą Dudek :twisted: . Najlepszy zawodnik na mistrzostwach zaczyna na ławce. Ale jak się ma TAAAAAKICH pomocników jak śmieć Dziekanowski to już nie ma co się dziwić. Dobra można zawieszać ten PZPN już w piz.u. I mam nadzieję,ze teraz już nikt nie będzie miał co do tego obiekcji. ZIOBRO DO ROBOTY! a Kiełbasa nie dostaje wciąż szansy. Dudk, Franki,Żurawie i Krzynówki z Bąkami powinni zostać w końcu wyjebani w piździec
No pomyliłem się tylko z Krzynówkiem ;). Co do reszty to dalej podtrzymuje swoje zdanie. Czyli w 80% miałem rację :D . Nawet więcej niż w 80% bo Głowacki jak był drewniakiem tak jest i będzie. Myliłem się (na razie) co do Piechny(jeszcze zacznie strzelać gole mogę iść o zakład) a dziwię się, że Jeleń nie jest powoływany(Rasiak mógłby mu buty czyścić). Bosackiego chyba wykluczyła kontuzja?
No może jeszcze Żuraw jako tako, ale Bąk to żenada. A reszta sama się wykasowała. No i zobacz, że Głowacki nie gra i wyniki się pojawiły haha. Że nie wspomnę o Dziekanowskim 8) .
Co do dzisiejszego losowania. To po pierwszych trzech wylosowanych koszykach myślałem tylko o 3 grupie. Bałem się, że wrzucą nam jeszcze Makaroniarzy. Ale super. Są Czesi. Niech zaczną ze Słowakami budować stadiony na 100 tys miejsc, bo mogą się przydać. Północni Irlandczycy też niech budują, bo tam też chyba naszych niemało :lol:

ODPOWIEDZ