W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Polska - Łotwa

Wszystko co związane ze sportem w Polsce i na świecie, a co nie dotyczy Polonii

Moderatorzy: Bzyczek, Lechislaw, Vlad

Obelix
Posty: 6899
Rejestracja: pn maja 16, 2005 18:41

Post autor: Obelix » sob sie 19, 2006 14:10

Latkowski jest zajebisty. Najlepszy był, jak do Tomaszewskiego, Wójcika, Koseckiego i jakiegoś dziennikarza mówił "drodzy państwo". Chyba jakaś sugestia gejostwa, czy jak? :)

jacek_hc
Posty: 937
Rejestracja: pt sty 16, 2004 12:48
Lokalizacja: Ipswich

Post autor: jacek_hc » sob sie 19, 2006 15:03

no mi generalnie chodzilo o zupelnie inna organizacje i mentalnosc. generalnie to co mi sie tu wlasnie podoba to to ze na wszystko jest miejsce. no i ten fanatyzm, pilka traktowana jak religia.. jedynie ultrasowania brakuje. na jednym z meczow na ktorym bylem, kibice gosci puscili ok 20 balonow i to bylo ich ultrasowanie :D

Bronson.

Post autor: Bronson. » sob sie 19, 2006 19:00

PACO pisze:
Ładnie napisane. Zupełnie jakby pisał to jakis marny dziennikarzyna co nigdy nie był na stadionie.
Bo Gdzie Ty widzisz samych lysych karkow lub i mlodych nasladowników? No tak Na Wisle 12 tys karkow, Na Legii 10 tys karkow, Na polonii 3 tys karkow i tak k.... jest co mecz. No co za ludzie
Może niezbyt się precyzyjnie wyraziłem z tymi karkami, bo ogólnie nie pisałem o tym kto przychodzi na mecze, tylko kto decyduje o obliczu obrazu kibicowskiego w Polsce.
No bo kto trzyma za ryj całą "żyletę"? Pewnie chudzielce z długimi piórami, a niestety w każdej gazecie przeczytasz, że "najwspanialsa publiczność", komentatorzy się rozpływają nad oprawami i wszystko gra. Podobnie jest na Wiśle, i z tego co słyszałem na Lechu, czyli w zasadzie największe ekipy.

El Torrero
Posty: 1546
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 10:51
Lokalizacja: z daleka

Post autor: El Torrero » czw wrz 07, 2006 22:05

Obelix pisze:Latkowski jest zajebisty. Najlepszy był, jak do Tomaszewskiego, Wójcika, Koseckiego i jakiegoś dziennikarza mówił "drodzy państwo". Chyba jakaś sugestia gejostwa, czy jak? :)

a co nie widzi Ci się ? :D

a poprawność polityczno - społeczo - kulturalna gdzie :?:

ODPOWIEDZ