W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Kolejny polski atak na Ligę Mistrzów

Wszystko co związane ze sportem w Polsce i na świecie, a co nie dotyczy Polonii

Moderatorzy: Bzyczek, Lechislaw, Vlad

Natter
Posty: 1075
Rejestracja: pt paź 31, 2003 10:58
Lokalizacja: Z Kątowni

Post autor: Natter » śr sie 23, 2006 22:38

:) a mi sie podobał trans football który w drugiej połowie został humorystycznie przesłoniety... :lol: :lol: :lol: krzyz z hakami przesłonieto przekreślonym sierpomłotem i gwiazdka o intensywnym kolorze wywołującym agresje u zwierzyny rzeźnej na przykład... Idzie ku lepszemu ????? :D

Ulryk_von_Jungingen
Posty: 305
Rejestracja: śr sty 12, 2005 22:16

Post autor: Ulryk_von_Jungingen » śr sie 23, 2006 23:15

A ja dziekuję Włodarczykowi i jeszcie reszcie zawodników za tę chwile radości po pierwszym golu. Dla tej akcji i eksplozji radości warto było być na stadionie. Potem oczywiście się kurwowało na gra moich, ale co tam - karuzela kręci się dalej, kolejny cel to obrona mistrzostwa i awans do grupowych rozgrywek UEFA. Jako że pewnie Was to g....o obchodzi temat mozna uznac za wyczerpany :).

suligus
Posty: 2117
Rejestracja: pn kwie 07, 2003 22:52
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: suligus » śr sie 23, 2006 23:28

Ulryk_von_Jungingen pisze:A ja dziekuję Włodarczykowi i jeszcie reszcie zawodników za tę chwile radości po pierwszym golu.
Szczęśliwi co tak niewiele potrzebują. 5 minut? Przed kobietą to by się człowiek wstydził tak szybko paść... ale widać nie każdy ;)

_Rydz
Posty: 1814
Rejestracja: sob lut 05, 2005 18:45
Lokalizacja: zza krzaka

Post autor: _Rydz » czw sie 24, 2006 7:28

A ja wolałem sobie do teatru iść... Taka ciekwostka :wink:

Pozdrawiam
_Rydz

dareksp
Emeriten Gang
Posty: 2020
Rejestracja: pn paź 20, 2003 13:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: dareksp » czw sie 24, 2006 10:00

Pewnie nie uwierzycie, jak powiem, ze szkoda mi iz Legia odpadła :?

I słusznie, że nie wierzycie :lol:

Ale o ile nie martwi, a cieszy mnie odpadniecie Legii :D , to martwi róznica poziomu gry między bądź co bądź Mistrzem Polski a bodaj drugą drużyną Ukrainy :( To była przepaść :!:

jeżeli Legia prezentowała typowy dla polskiego mistrza poziom :arrow: to tragedia :!:

Mysle jednak, ze Wdowczyk popełnił błąd w przygotowaniach (było to widac po motoryce zawodników, także Kucharski wspomniał coś o kontuzjach wynikajacych ze złego przygotowania). Czyzby rysa na pomniku :?:

Obelix
Posty: 6898
Rejestracja: pn maja 16, 2005 18:41

Post autor: Obelix » czw sie 24, 2006 11:32

Kibice Legii coraz bardziej przypominają fanów siatkówki. Nic dziwnego, że piłkarzom się nie chce starać, skoro dla kibiców wynik nie jest istotny - i tak się cieszą! :) :) :)

I jeszcze to zwycięskie, rytmiczne podnoszenie rąk po porażce ze słabym rywalem... :shock: :shock: :shock:

Czekamy na powtórkę w lidze! 8)

MICHAL KSP
Posty: 1212
Rejestracja: śr lip 09, 2003 2:18
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: MICHAL KSP » czw sie 24, 2006 13:38

Częste kontuzje w drużynie sa najczęsciej błedem trenera a nie przypadkowym napadem nieszczęść na drużynę.
Wdowczyk źle przygotował swój zespół do sezonu.

Włodarczyk prawdopodobnie nie wkładał 100% zaangażowania do treningów bo wczoraj strzelił bramki.

El Sisiorro
Posty: 942
Rejestracja: pt kwie 01, 2005 18:10
Lokalizacja: z tunelu czasoprzestrzennego

Post autor: El Sisiorro » czw sie 24, 2006 13:44

MICHAL KSP pisze:Częste kontuzje w drużynie sa najczęsciej błedem trenera a nie przypadkowym napadem nieszczęść na drużynę.
Wdowczyk źle przygotował swój zespół do sezonu.

Włodarczyk prawdopodobnie nie wkładał 100% zaangażowania do treningów bo wczoraj strzelił bramki.
To prawda. Choć oglądałem fragmenty na zmianę z Ligą + to widać było że Włodarczyk ma rozregulowany swój naturalny celownik (nastawiony zazwyczaj na bandy reklamowe obok bramki).

Awatar użytkownika
Peter
Posty: 3645
Rejestracja: pt mar 19, 2004 20:35

Post autor: Peter » czw sie 24, 2006 14:44

W II połowie już żyleta nie pytała krytej kto wygra mecz :)
Szkoda tylko, że TVP znowu się nie popisała i równolegle do transmisji meczu dali na TVP 2 klasykę japońskiej kinematografii, czyli "Godzillę" i przez to tylko fragment na reklamach obejrzałem :(

Ulryk_von_Jungingen
Posty: 305
Rejestracja: śr sty 12, 2005 22:16

Post autor: Ulryk_von_Jungingen » czw sie 24, 2006 15:37

Obelix pisze:Kibice Legii coraz bardziej przypominają fanów siatkówki. Nic dziwnego, że piłkarzom się nie chce starać, skoro dla kibiców wynik nie jest istotny - i tak się cieszą! :) :) :)

I jeszcze to zwycięskie, rytmiczne podnoszenie rąk po porażce ze słabym rywalem... :shock: :shock: :shock:

Czekamy na powtórkę w lidze! 8)
Hehehe a znasz powiedzenie "c... z wynikami hej Legio jesteśmy z Wami"? 8) Jesli nie, to już wiesz dlaczego nikt nie kurwował i nie opuszczał stadionu na 5 minut przed końcem.
Co do Szachtara to okazał się wcale nie słabym przeciwnikiem(zresztą wiedziałem to już na poczatku porównjac szanse awansu, bodajże na tym forum). Opykał nas jak chciał a grał pewnie na 50% swoich mozliwości, wiec nie przesadzaj.

dareksp
Emeriten Gang
Posty: 2020
Rejestracja: pn paź 20, 2003 13:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: dareksp » czw sie 24, 2006 16:11

Ulryk_von_Jungingen pisze: Co do Szachtara to okazał się wcale nie słabym przeciwnikiem. Opykał nas jak chciał a grał pewnie na 50% swoich mozliwości,
Na 50% mozliwości, to Szachtar grał ostatnie 25 - 20 minut, kiedy okazało się, że Legia jest bardzo słaba. Oczywiście czas pokaze - czyli LM - czy Szachtar jest słaby - moim zdaniem jest....hm, niemocny (nie chce powiedzieć, że słaby bo jednak w LM zagra).
Natomiast odniosłem wrażenie, że słabość Legii wynikała jednak ze złego przygotowania.

meteor91
Posty: 3
Rejestracja: śr sie 23, 2006 16:34

Post autor: meteor91 » czw sie 24, 2006 16:13

Od początku meczu by widać ze legia nie ma szans z Szachtarem i te dwie bramki to wypadek przy pracy :tabliczka: :szal: :flaga: :eee: :eee: :eee: :eee: :eee: :eee: :eee: :eee: :eee:

suligus
Posty: 2117
Rejestracja: pn kwie 07, 2003 22:52
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: suligus » czw sie 24, 2006 19:27

No i dzis Wisła Płocka umoczyła z kolejnymi Ukraincami. Pepiki nie pomogły na Kozaków ;)

Ale poważnie - choć w zasadzie niczego innego nie można było się spodziewać, to ZAŁAMKA !!!

Vlad
Moderator
Posty: 1015
Rejestracja: czw lut 26, 2004 0:09
Lokalizacja: Warszawa Praga Płn.

Post autor: Vlad » czw sie 24, 2006 20:40

Ulryk_von_Jungingen pisze:Jesli nie, to już wiesz dlaczego nikt nie kurwował i nie opuszczał stadionu na 5 minut przed końcem.
A moglbys tak bezczelnie nie klamac, wiedzac ze byla transmisja w TV? Wyobraz sobie ze kamery sie zalapaly na taki widok.
:?

Obelix
Posty: 6898
Rejestracja: pn maja 16, 2005 18:41

Post autor: Obelix » czw sie 24, 2006 22:12

Ulryk_von_Jungingen pisze:
Obelix pisze:Kibice Legii coraz bardziej przypominają fanów siatkówki. Nic dziwnego, że piłkarzom się nie chce starać, skoro dla kibiców wynik nie jest istotny - i tak się cieszą! :) :) :)

I jeszcze to zwycięskie, rytmiczne podnoszenie rąk po porażce ze słabym rywalem... :shock: :shock: :shock:

Czekamy na powtórkę w lidze! 8)
Hehehe a znasz powiedzenie "c... z wynikami hej Legio jesteśmy z Wami"? 8) Jesli nie, to już wiesz dlaczego nikt nie kurwował i nie opuszczał stadionu na 5 minut przed końcem.
Co do Szachtara to okazał się wcale nie słabym przeciwnikiem(zresztą wiedziałem to już na poczatku porównjac szanse awansu, bodajże na tym forum). Opykał nas jak chciał a grał pewnie na 50% swoich mozliwości, wiec nie przesadzaj.
Ja rozumiem doping do końca i takie tam. Ale to już zakrawało na jakiś mega-entuzjazm, z tym podnoszeniem rąk na koniec włącznie. Chodzi mi o to, że Wasza radość po ewentualnym awansie nie byłaby o wiele większa, niż Wasze szczęście po tym odpadnięciu. No bo w którymś momencie skala na podziałce radości się kończy, a byliście wczoraj dość wysoko :lol:

Szachtar nie był słaby, ale Wasz entuzjazm podniósł tych biednych afroukraińców do potęgi Chelsea lub Barcy. No bo porażkę 2:3 z Barcą lub Chelsea, to - przyznaję ze wstydem - może i sam bym fetował :oops:

...choć pewnie nieco mniej triumfalnie. W każdym razie po odpadnięciu Z Panathinaikosem aż taki zachwycony nie byłem. No ale - każdy świętuje inaczej :wink:

Ulryk_von_Jungingen
Posty: 305
Rejestracja: śr sty 12, 2005 22:16

Post autor: Ulryk_von_Jungingen » czw sie 24, 2006 22:59

Vlad pisze:
Ulryk_von_Jungingen pisze:Jesli nie, to już wiesz dlaczego nikt nie kurwował i nie opuszczał stadionu na 5 minut przed końcem.
A moglbys tak bezczelnie nie klamac, wiedzac ze byla transmisja w TV? Wyobraz sobie ze kamery sie zalapaly na taki widok.
:?
Na trybunie tego nei zauwazyłem, ale skoro tak było to zwracam honor.

Obelixie, a pamieasz derby 7-2?? Jak widizałem waszą eksplozję radości po drugim z kolei golu to też nie wiedizałem z czego Wy się tak cieszycie :D

Obelix
Posty: 6898
Rejestracja: pn maja 16, 2005 18:41

Post autor: Obelix » czw sie 24, 2006 23:28

No tak. Tylko piłkarze nie stanęli wtedy na wysokości zadania i nie zrobili z nami tego triumfalnego, rytmicznego wyrzucania rąk w górę. Dopiero teraz, dzięki Tobie, zrozumiałem, czego mi wtedy brakowało w tym radosnym dniu :lol: :lol: :lol:

Dzięki!

dareksp
Emeriten Gang
Posty: 2020
Rejestracja: pn paź 20, 2003 13:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: dareksp » czw lis 02, 2006 11:26

Oglądałem wczoraj mecz Celtiku w LM. I cały czas zastanawiałem się, jak taka druzyna jak Celtic, grajaca na poziomie Odry Wodzisław (w porywach Zagłebia Lubin) gra w LM, a nie ma tam żadnej polskiej druzyny :?

Obelix
Posty: 6898
Rejestracja: pn maja 16, 2005 18:41

Post autor: Obelix » czw lis 02, 2006 16:01

Bo u nich Żurawski często siedzi na ławce, a w Odrze Wodzisław byłby gwiazdą. W Zagłębiu Lubin też. W Wiśle też. To pewnie dlatego.

ODPOWIEDZ