W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Leo - drugi Janas?

Wszystko co związane ze sportem w Polsce i na świecie, a co nie dotyczy Polonii

Moderatorzy: Bzyczek, Lechislaw, Vlad

towot.ksp
Posty: 397
Rejestracja: ndz lut 29, 2004 14:19
Lokalizacja: born on Starówka,obecnie Ursynów

Leo - drugi Janas?

Post autor: towot.ksp » śr sie 02, 2006 13:14

Zobaczyłem dzisiejsze powołania na mecz z Danią i zastanawia mnie czy ktoś sobie jaja robi, czy Janasowi przypadkiem udało się zarazić głupotą nowego selekcjonera podczas jakiejs ich rozmowy :?:
Mila :shock:
Gancarczyk :shock:
Gorawski :shock:
Frankowski :shock:
A podobno mieli grać najlepsi...

Ciekawe co Wy sądzicie o tym żarcie :?:

El Sisiorro
Posty: 942
Rejestracja: pt kwie 01, 2005 18:10
Lokalizacja: z tunelu czasoprzestrzennego

Post autor: El Sisiorro » śr sie 02, 2006 13:20

Leo i z gówna bicz ukręcał. Jak bedzie potrafił ich zmotywowac i nauczyć jakiejs taktyki (czego Paweł nie potrafił) to nawet z tymi kopaczami powinno byc niezle

MARJOS
Posty: 1529
Rejestracja: śr kwie 02, 2003 6:31

Post autor: MARJOS » śr sie 02, 2006 13:23

Kolego nie wiem co ,masz do kilku zawodnikow z Twojej listy {Gancarczyk,Gorawski,Frankowski} dwoch pierwszych gra regularnie w klubach i zbieraja dobre noty,trzeciego cala Polska chciala bo mimo wszystko strzela dla kadry caly czas.
Osobiscie jestem zdziwiony powolaniami dla takich tuzow jak:BAK,Szymkowiak,Mila,Dudek.
Pierwszych trzech juz pokazalo ze do kadry sie nie nadaja szczegolnie Szymek na rozgrywajacego wiec nalezaloby zastosowac"poszukac" kogos nowego a nie znow to samo.
Dudek jest problematyczny ,po prostu nie lubie bramkarzy broniacych{lub nie :)} tylko na lini bramkowej,wole takich Majdanow,Fabianskich itp.
Pozatym po co opierac team na dzisiejszych trzydziestoparolatkach----bez przyszlosci??????

Syriusz
Posty: 3588
Rejestracja: pn mar 01, 2004 18:21
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Syriusz » śr sie 02, 2006 13:35

- Chciałem jednak dać szansę rehabilitacji zawodnikom, którzy grali na mistrzostwach świata. Polską ligę będę dalej uważnie obserwował. Nie będę jednak wymieniał żadnych zawodników, którzy mieliby szansę na powołanie w przyszłości - mówił jeszcze Beenhakker.

To chyba wszystko wyjaśnia, nie?

towot.ksp
Posty: 397
Rejestracja: ndz lut 29, 2004 14:19
Lokalizacja: born on Starówka,obecnie Ursynów

Post autor: towot.ksp » śr sie 02, 2006 14:59

MARJOS pisze:Kolego nie wiem co ,masz do kilku zawodnikow z Twojej listy {Gancarczyk,Gorawski,Frankowski} dwoch pierwszych gra regularnie w klubach i zbieraja dobre noty...
Tak, tylko z nimi jest jak z dzielnicowym - każdy wie, że jest ale nikt go nie widział.
Widziałeś kiedyś Gancarczyka czy Gorawskiego (jego akurat osobiście bardzo lubie, ale nie o to chodzi) w jakimś meczu ligii rosyjskiej? Noty wystawiają zazwyczaj gazety czyli dziennikarze, a na ich zdaniu nie opierałbym powołań.
Frankowski, według mnie to jeden z najlepszych napastników jakich mieliśmy, ale zupełnie bez formy i "w dołku". Bardzo bym chciał widzieć go w kadrze, ale w formie, bo to ona powinna decydować o powołaniach.

Ale skoro Beenhakker powiedział, to co zacytował Syriusz, to ok., chociaż jak na razie tym ruchem mojej sympatii nie wzbudził.
Mimo wszysto mam nadzieję, że "śmieszne" miłego poczatki :D

El Sisiorro
Posty: 942
Rejestracja: pt kwie 01, 2005 18:10
Lokalizacja: z tunelu czasoprzestrzennego

Post autor: El Sisiorro » śr sie 02, 2006 15:21

Doswiadczeniem i wiedzą Leo bije naszych treneiros na glowe razem wzietych, wierzę, że bedzie umial ich poustawiac do grania 4-4-2 (albo i nawet innego...) jak nikt w tym kraju. Poza tym jesli nie tych, to kogo ma brac? :? Iwanskiego, ktorego Klejdinst wlasnie oducza grać w piłke, Janczyka (no comment), Bonina? moze Kiełbasy brak w tym towarzychu. I zobaczymy co pokaza Kazmierczak i Grzelak w Boaviscie.

_Rydz
Posty: 1814
Rejestracja: sob lut 05, 2005 18:45
Lokalizacja: zza krzaka

Post autor: _Rydz » śr sie 02, 2006 18:58

Jedna dobra decyzja: nie ma Brzuchatego - jest KOWALEWSKI!!!!! :brawa:

suligus
Posty: 2117
Rejestracja: pn kwie 07, 2003 22:52
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: suligus » śr sie 02, 2006 23:16

Przeciwnicy Leona twierdzili, że nie należy zmieniać trenera kiedy tak mało czasu zostało do elominacji ME. I troche mieli racji. Tyle że Leon wie co robi i na początek opiera się na kadrze Janasa. Powołał kilku kolesi co nie grali w finałach MŚ - zeby im sie przyjrzeć. Ale gdybym był na jego miejscu to do końca jesieni oparłbym kadrę na dotychczasowej - z małymi zmianami. Czas na rewoluje bedzie zimą - facet zbierze wiecej materiałów, bedą mecze kontrolne itp. Teraz trzeba szybko przygotowac drużynę na zdoycie maksimum punktów. Więc wartość ma nie tylko umiejetności poszczególnych zawodników, ale zgranie i doswiadczenie w meczach kadry. A nowy trener ma nimi wstrząsnąć i wykrzesać co najlepsze.
Tak wiec uważam, ze Leon bardzo mądrze działa!

Specjalista
Posty: 756
Rejestracja: czw mar 25, 2004 9:33
Lokalizacja: Wiadoma rzecz - Stolica

Post autor: Specjalista » czw sie 03, 2006 9:19

A kogo miał powołać, jak polską piłkę zna od paru tygodni? Jak czyta się wypociny naszych dziennikarzy to odnieść można wrażenie, że wszyscy oczekiwali powołania Ronaldinho, Robbena, Pirlo i Buffona. Ludzie opamiętajcie się - musiał się zdać na podpowiedzi, bo polscy piłkarze nie są powszechnie znani i Leo niewiele o nich jak na razie wie.

Awatar użytkownika
Zbyniu
Posty: 1900
Rejestracja: pt maja 07, 2004 13:34
Lokalizacja: z bródnej dzielnicy ;)

Post autor: Zbyniu » czw sie 03, 2006 13:47

_Rydz pisze:Jedna dobra decyzja: nie ma Brzuchatego - jest KOWALEWSKI!!!!! :brawa:
Niestety... :wink:

Natomiast z Suligusem zgadzam się w 100%.

Bronson.

Post autor: Bronson. » pt sie 04, 2006 19:51

Wszystko ładnie, pięknie tylko gdzie jest Grzesiek Rasiak?

zwierzak
Posty: 344
Rejestracja: pt wrz 09, 2005 22:32

Post autor: zwierzak » pt sie 04, 2006 21:12

Czyzby Leo nie poznal sie na jego wielkim talencie? :]

ODPOWIEDZ