W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Domachowska vs Radwańska

Wszystko co związane ze sportem w Polsce i na świecie, a co nie dotyczy Polonii

Moderatorzy: Bzyczek, Lechislaw, Vlad

KSP1911
Posty: 1120
Rejestracja: pt gru 30, 2005 21:52

Re: Domachowska vs Radwańska

Post autor: KSP1911 » ndz lip 08, 2012 10:01

no własnie na fB widziałem.tak jest 2.

Awatar użytkownika
czajak
Posty: 1924
Rejestracja: pt mar 20, 2009 9:10
Lokalizacja: Kabaty

Re: Domachowska vs Radwańska

Post autor: czajak » sob sie 18, 2012 17:39

Radwańska znowu pokazała "klasę"...

Górska niedźwiedzica
Posty: 657
Rejestracja: czw wrz 11, 2003 15:21
Lokalizacja: Wa7ha77a

Re: Domachowska vs Radwańska

Post autor: Górska niedźwiedzica » sob sie 18, 2012 18:00

moze cos wiecej?

Awatar użytkownika
malpus91
Posty: 3649
Rejestracja: czw wrz 16, 2010 15:34
Lokalizacja: Targówek
Kontakt:

Re: Domachowska vs Radwańska

Post autor: malpus91 » sob sie 18, 2012 18:02

Górska niedźwiedzica pisze:moze cos wiecej?
Chodzi o to, że przegrała z Chinką.

E: http://www.eurosport.pl/tenis/wta-cinci ... tory.shtml

PoloniaWilno
Posty: 183
Rejestracja: pn kwie 16, 2012 20:45
Kontakt:

Re: Domachowska vs Radwańska

Post autor: PoloniaWilno » sob sie 18, 2012 22:23

No i?

Jakby przegrała z Japonką to ok?

Awatar użytkownika
malpus91
Posty: 3649
Rejestracja: czw wrz 16, 2010 15:34
Lokalizacja: Targówek
Kontakt:

Re: Domachowska vs Radwańska

Post autor: malpus91 » sob sie 18, 2012 22:24

PoloniaWilno pisze:No i?

Jakby przegrała z Japonką to ok?
Tak :lol: ja nie mogę... :roll:

Awatar użytkownika
Ochotnik
Posty: 4582
Rejestracja: czw sie 26, 2010 13:16

Re: Domachowska vs Radwańska

Post autor: Ochotnik » ndz sie 19, 2012 7:25

PoloniaWilno pisze:No i?

Jakby przegrała z Japonką to ok?
To jeszcze gorzej, bo najwyżej sklasyfikowana Japonka jest w okolicach setnego miejsca w rankingu, a Na Li jest na 9. Ale odnoszę wrażenie, że nie o to Ci chodziło ;)

PoloniaWilno
Posty: 183
Rejestracja: pn kwie 16, 2012 20:45
Kontakt:

Re: Domachowska vs Radwańska

Post autor: PoloniaWilno » ndz sie 19, 2012 8:59

Dobre wrażenie odnosisz :)

Po prostu mamy Polkę na 2 miejscu w rankingu jak niegdy w dziejach a tu się zaczyna typowo polskie narzekanie. Gdyby jeszcze Na Li przegrała z 99 w rankingu to ok ale z 9? Normalne dla kobiecego tenisa gdzie wachania formy są duże w krótkim czasie. Jedni mówią, że to przez przetrenowania bo za duzo turniejów inni, że to kobiety:) Przecież nasz siatkarki też po zdobyciu złota potrafiły potem przegrać wszystko by nagle znów osiągnąc sukces.

Awatar użytkownika
Ochotnik
Posty: 4582
Rejestracja: czw sie 26, 2010 13:16

Re: Domachowska vs Radwańska

Post autor: Ochotnik » ndz sie 19, 2012 10:16

Ja sympatię do Isi straciłem po Londynie. I nie o to chodzi, że przegrała co tylko mogła, zdarza się. Nie można jednak wg mnie najpierw lansować się jako chorąży reprezentacji, a potem radośnie oświadczyć że IO to małe miki. Gdyby nie wystartowała nie miałbym żadnych uwag, ale jak juz coś robisz to rób na maksa.
Z tego co widziałem w Cinncinati i wcześniej w Toronto, to w US Open będzie maks 3 runda. Tym bardziej, że jej zachowanie wraca do czasów kiedy trenowała z ojcem. Czyli fochy i nadęta mina. Nie wróży to za dobrze. Bardziej juz w Ulę wierzę, ale jej drabinka będzie ciezsża z kolei.
PS: nie wiem czy po kreczu cokolwiek będzie z US Open. Tydzień do rozpoczęcia, a tu kontuzja.

Awatar użytkownika
Ochotnik
Posty: 4582
Rejestracja: czw sie 26, 2010 13:16

Re: Domachowska vs Radwańska

Post autor: Ochotnik » pn sie 27, 2012 15:30

I niepostrzeżenie zaczyna się US Open. Obie siostry są w dolnej części drabinki. Iśka gra z Rosjanką Bratchikovą (91 miejsce), która jest bardziej deblowa, w każdym razie Radwańska powinna pozamiatać, ale... nie wiadomo jak z jej ramieniem i ona ma ogólną tendencję ;) do męczenia się z ogórkami. Także normalnie obstawiałbym 6-2 6-1, ale czort znajet.
Ulka natomiast ma oczywiście gorzej - Włoszkę Vinci, nad którą ma przewagę 15 cm wzrostu, ale to nie boks w sumie ;) Włoszka to już rasowa deblistka - 4. miejsce w rankingu, wygrana w tegorocznym French Open (z Errani, z którą grają od ponad 2 lat) i finał w AO 2012. Ciekawostką jest, że w 2004 w Canberze wygrała turniej debla mając za partnerkę Domachowską. W US Open do tej pory wygrała 3 razy i 9 razy przegrała. Za Ulkę płacą 2,70 także można zaryzykować, bo powinna Włoszkę ograć.

Awatar użytkownika
Ochotnik
Posty: 4582
Rejestracja: czw sie 26, 2010 13:16

Re: Domachowska vs Radwańska

Post autor: Ochotnik » czw sie 30, 2012 12:18

No to Ulki nie wyczułem, czy też Vinci jak kto woli ;) Drabinka dla starszej jest łaskawa więc może do ćwierćfinału się dostać. Potem zaczną się schody w postaci Venus (oby, bo ciężko dziewczyna pracuje), a wcześniej może wpaść na pogromczynię Ulki. Wczoraj bardzo dobry mecz Robson z Kim Clijsters i młoda Angielka będzie teraz miała Na Li. Ciekawe czy z nią sobie poradzi.
Reszta naszych już odpadła (poza Ignacik) więc jeśli chodzi o panów to Tsonga allez allez allez :)

PoloniaWilno
Posty: 183
Rejestracja: pn kwie 16, 2012 20:45
Kontakt:

Re: Domachowska vs Radwańska

Post autor: PoloniaWilno » czw sie 30, 2012 13:57

Orientujesz się jak daleko Isia musiałaby dojść by zostać nr 1 :?: :wink:

Awatar użytkownika
Ochotnik
Posty: 4582
Rejestracja: czw sie 26, 2010 13:16

Re: Domachowska vs Radwańska

Post autor: Ochotnik » czw sie 30, 2012 17:29

Teoretycznie półfinał, licząc na to że Azarenka odpadnie wcześnie. Finał na 100% jej daje 1sze miejsce, no chyba że przerżnie w nim właśnie z Azarenką. Jak dla mnie to jeszcze góra 3 mecze ją czekają tutaj, obym się mylił. Jak dla mnie Serena pozamiata. Zobaczymy jak ta Na Li zagra. Jest jeszcze Venus czy Szarapowa. Ciekawe czy siostry się spotkają w finale? :)
PS: z tego co widzę to chyba Radwańska wróci na właściwe dla niej miejsce w rankingu.
PS II: ogarnęła się w końcu. Jak nie będzie ją ramię szarpało i zacznie lepiej grać to może być półfinał. Poza tym Tsonga, paździerz jeden, odpadł. Venus też, ale i tak jest dzielna, że walczy dalej mimo kłopotów ze zdrowiem. W deblu będzie miszcz! :)

Awatar użytkownika
Ochotnik
Posty: 4582
Rejestracja: czw sie 26, 2010 13:16

Re: Domachowska vs Radwańska

Post autor: Ochotnik » pn wrz 03, 2012 22:11

Ja rozumiem, że Vinci dużo rzeczy wychodziło, ale to co grała Radwańska to padaczka. Serena zamiata natomiast fantastycznie. W kolejnym meczu załatwi Ivanović więc można będzie popatrzeć i na ładną grę (Serena) i na ładną dziewczynę (Anka).

Awatar użytkownika
Ochotnik
Posty: 4582
Rejestracja: czw sie 26, 2010 13:16

Re: Domachowska vs Radwańska

Post autor: Ochotnik » ndz wrz 09, 2012 20:51

Ferrer-Tipsarevic póki co mecz nr 1 US Open. Dziś to już były nudy na pudy - Djoko rozjechał Hiszpana szybko i sprawnie. Za chwilę Serena zacznie grać/masakrować Azarenkę, chyba że okaże się że trafi jak Federer na swojego Berdycha ;) I tym sposobem sezon dobiega końca. Dla Radwańskiej ważna będzie Australia - tam musi pokazać co jest warta, na świeżości, bez zajechania. To pokaże gdzie jest tak naprawdę.

PoloniaWilno
Posty: 183
Rejestracja: pn kwie 16, 2012 20:45
Kontakt:

Re: Domachowska vs Radwańska

Post autor: PoloniaWilno » ndz wrz 09, 2012 21:08

Jeśli Azarenka bedzie grac tak równo jak w tym orku to dla Agnieszki raczej utrzymanie nr 2 światowego rankigu bedzie szczytem marzeń...

Awatar użytkownika
Ochotnik
Posty: 4582
Rejestracja: czw sie 26, 2010 13:16

Re: Domachowska vs Radwańska

Post autor: Ochotnik » pn wrz 10, 2012 11:59

Radwańska spadła teraz na 3 miejsce. W tym sezonie rozegrała najwięcej turniejów (23), część z niezłym skutkiem i stąd jej wysoka pozycja. Serena rozegrała ich 15, a Azarenka i Maryśka odpowiednio 18 i 17. Efekt jest taki, że Radwańska goni w piętkę, a jeszcze czeka ją Masters. Potem na szczęście są 2 miesiące luzu i dlatego w pełni wypoczęta powinna pojechać do Australii i wtedy zobaczymy co potrafi na pełnym gazie.
Azarenka jest poza zasięgiem w tym momencie, wczoraj co prawda to Serena psuła mnóstwo piłek, ale Białorusinka postawiła jej twarde warunki i była o jedną piłkę od zwycięstwa. A potem psycha siadła i Williams wygrała 4 gemy z rzędu i pozamiatała.

PoloniaWilno
Posty: 183
Rejestracja: pn kwie 16, 2012 20:45
Kontakt:

Re: Domachowska vs Radwańska

Post autor: PoloniaWilno » ndz sty 20, 2013 10:26

Agnieszka własnie zakończyła swój mecz jest już w ćwierćfianle Australian Open. Szybko i sprawnie jej idzie jak narazie. :D

Awatar użytkownika
Ochotnik
Posty: 4582
Rejestracja: czw sie 26, 2010 13:16

Re: Domachowska vs Radwańska

Post autor: Ochotnik » sob sty 26, 2013 9:56

Isia znowu pokazała swój minimalizm. Jak można po porażce z 1szą poważniejszą przeciwniczką mówić, że "i tak zaszłam daleko"? I te jej miny w meczu z Na Li. Mentalność jej a Sereny lub Maryśki to niebo a ziemia.
AO się dla mnie de facto skończyło. W finale pań kibicuję Chince na zasadzie mniejszego zła, a u facetów odpadł Federer także czy Dżoku czy Szkot to obojętne - pewnie ten pierwszy.
Janowicz - poprawnie, szkoda tych tie-breaków z Almagro, ale trzeba mieć nadzieję, że w następnym turnieju ATP pokona kogoś z pierwszej "20".

PoloniaWilno
Posty: 183
Rejestracja: pn kwie 16, 2012 20:45
Kontakt:

Re: Domachowska vs Radwańska

Post autor: PoloniaWilno » sob sty 26, 2013 14:50

Ja po odpadnięciu Isi juz nie śledziłem kobiecej rywalizaji został mi tylko Marey dla którego mam sympatię pewną.

Awatar użytkownika
Ochotnik
Posty: 4582
Rejestracja: czw sie 26, 2010 13:16

Re: Domachowska vs Radwańska

Post autor: Ochotnik » wt sty 29, 2013 14:46


ODPOWIEDZ