W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Radomski i spolka czyli jedziemy po majstra

Wszystko co związane ze sportem w Polsce i na świecie, a co nie dotyczy Polonii

Moderatorzy: Bzyczek, Lechislaw, Vlad

South
Posty: 110
Rejestracja: wt lut 21, 2006 11:52

Post autor: South » śr maja 31, 2006 9:03

nie :lol:

dareksp
Emeriten Gang
Posty: 2020
Rejestracja: pn paź 20, 2003 13:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: dareksp » śr maja 31, 2006 9:58

Mnie akurat reakcja publiki nie wzburzyła, to jest po prostu efekt pracy Janasa. Mówiąc szczerze, gdybym był w Chorzowie pewnie zachowałbym sie tak samo.
Ktoś tu powiedział, że przy 1. bramce Dudek tez by się zesrał :arrow: może by się i zesrał, ale przynajmniej ruszyłby do piłki, a nie leżał jak ten kloc Boruc (on chyba ze 200 kg waży?) :!:
Kuszczak :arrow: parafrazując "dobry bramkarz tylko wyników nie ma" :wink: . A mówiąc poważnie, ja cenię Kuszczaka (czasami go oglądam w C+, ma chłopak refleks), ale niestety zdarzają się mu takie błędy jak wczoraj :( On jest lepszy niż Valdez, ale Valdez gra w lepszej drużynie.
Mówiąc szczerze, po takim występie bramkarzy postawiłbym na Fabiańskiego :arrow: gorszy napewno nie będzie, a moze byc tylko lepszy.
Natomiast to co działo się w polu, to woła o pomstę do nieba :arrow: kompletny bajzel, zero mysli taktycznej, zero stylu :evil:
Grę nieco ozywił Jeleń, ale jeleń wchodzący na ostatnie 15 minut na MŚ nas nie zbawi.
Gwiżdżąca publika miała rację :arrow: Janas popełnił błąd nie biorąc Dudka i Frankowskiego! Od siebie dodam, dlaczego nie wziął Piechny :?: :!: I te gwizdy nie tyle były skierowane do piłkarzy, co do Janasa (przynajmniej ja je tak odebrałem).

NESSUNO

Post autor: NESSUNO » śr maja 31, 2006 10:19

Czy ktoś z was naprawdę wierzy, że Dudek, Franek i Kłos zmieniliby oblicze tej reprezentacji na lepsze? A jak wyglądały poprzednie sparingi, w których ci "giganci futbolu" wchodzili na boisku? Lepiej było? Dobre sobie. Przecież oni są tak samo bez formy. Już zapomnieliście, że Dudek od dawna nie gra w klubie, Franek w ogóle nie strzela bramek (a podobno jest napastnikiem...), a Kłos odwala w Wiśle padakę? I to oni mieli nas uratować na mundialu? Kupa śmiechu. :lol: :lol: :lol:

A dopingowanie Kolumbii i wygwizdywanie własnych piłkarzy za to, że dostali powołanie do reprezentacji zamiast kogoś innego, to już skrajne wieśniactwo. Boruc ma tu świętą rację, jak mówi, że to "wiocha" była. :evil:

Nie wierzę w drużynę Janasa. Już samo wyjście z grupy na MŚ będzie sukcesem. Ale z ocenami reprezentacji poczekajmy do ostatniego meczu na mundialu. I kibicujmy jej, bo niezależnie, kto tam gra, to jest NASZA reprezentacja. :!:

El Sisiorro
Posty: 942
Rejestracja: pt kwie 01, 2005 18:10
Lokalizacja: z tunelu czasoprzestrzennego

Post autor: El Sisiorro » śr maja 31, 2006 10:22

święte słowa! choćby futbol repry był buraczany na potęge, to jednak nasz i zawsze będę za nimi

dareksp
Emeriten Gang
Posty: 2020
Rejestracja: pn paź 20, 2003 13:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: dareksp » śr maja 31, 2006 10:43

Ale kibice maja tez prawo wyrazić swoje niezadowolenie. Kłos, Dudek i Franek napewno by nas nie zbawili, ale myslę, że istnieje znacznie większa szansa, że bramkę strzeliłby Franek niz Rasiak. O Kłosie sie nie wypowiadam, bo rzeczywiście mi go nie brakuje. Co do Dudka :arrow: siedzi na ławce, to fakt, ale on rywalizuje o miejsce z byc moze jednym z najlepszych bramkarzy świata. I on nie siedzi na trybunach, ale na ławce rezerwowych, tak, by być w każdej chwili gotowym do gry. Tak było np. w finale Pucharu Anglii, a gdy Reyna nie mógł zagrać z powodu kartek, to Dudek bronił bramki Liverpoolu w lidze, zresztą ponoć dobrze.
I dlaczego Janas nie powołał Piechny :?: :!:
PIECHNA MUSI NADEJŚĆ :wink:

Marianesco
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 821
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 9:05

Post autor: Marianesco » śr maja 31, 2006 10:55

A Ja mam pytanie, gdzie do k... nedzy przy drugiej bramce byli obrońcy ?! Dlaczego Bąk nie zablokował strzały zawodnika Kolumbijczyka ?! :D
Kolumbia zagrała futboll przyszłości strzelali z każdej pozycji, trzeba się tego spodziewać w meczach o mistrzostwo świata. Dlatego nalegam aby Kłos wrócił i zajął pozycje pierwszego stopera ( tj. przed napastnikami)
Tę bramkę można było obronić, zostawcie Kuszczaka w spokoju :D

Kłos WRÓĆ !

South
Posty: 110
Rejestracja: wt lut 21, 2006 11:52

Post autor: South » śr maja 31, 2006 10:56

dareksp pisze: Ktoś tu powiedział, że przy 1. bramce Dudek tez by się zesrał :arrow: może by się i zesrał, ale przynajmniej ruszyłby do piłki, a nie leżał jak ten kloc Boruc (on chyba ze 200 kg waży?) :!:
Mozna sobie pogdybac.. ale jesli nawet to w pilce nie przyznaje sie pkt za wrazenia artystyczne :wink:

Marianesco
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 821
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 9:05

Post autor: Marianesco » śr maja 31, 2006 11:02

South pisze:
dareksp pisze: Ktoś tu powiedział, że przy 1. bramce Dudek tez by się zesrał :arrow: może by się i zesrał, ale przynajmniej ruszyłby do piłki, a nie leżał jak ten kloc Boruc (on chyba ze 200 kg waży?) :!:
Mozna sobie pogdybac.. ale jesli nawet to w pilce nie przyznaje sie pkt za wrazenia artystyczne :wink:
Walniesz w stół a nożyce się odezwą.
South, masz jakąś misje wobec nas niewiernych ? Lepiej załóż osobny wątek o klocie Borucu i to najlepiej na innym forum.
A gdzie jest Krzyżak Jurgingenlegia? :D

Mrscko

South
Posty: 110
Rejestracja: wt lut 21, 2006 11:52

Post autor: South » śr maja 31, 2006 11:18

no mam ,a co? :wink: brak argumentow?

dareksp
Emeriten Gang
Posty: 2020
Rejestracja: pn paź 20, 2003 13:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: dareksp » śr maja 31, 2006 12:03

South pisze:
dareksp pisze: Ktoś tu powiedział, że przy 1. bramce Dudek tez by się zesrał :arrow: może by się i zesrał, ale przynajmniej ruszyłby do piłki, a nie leżał jak ten kloc Boruc (on chyba ze 200 kg waży?) :!:
Mozna sobie pogdybac.. ale jesli nawet to w pilce nie przyznaje sie pkt za wrazenia artystyczne :wink:
i ja nie mówię o tym, że kloc Boruc miał sie ruszyć, by zrobic dobre wrażenie, ale powinien się zbierać, by spróbowac sięgnąć piłkę. Ta piłka nie była szybka, a ten kloc leżał i się gapił, jak ona leci do bramki :evil: Ja nie twierdzę, że Dudek by to obronił, ale wierzę, że spróbowałby obronić. Porównując obu, Dudek wygląda na sprawniejszego, a napewno na lżejszego.
P.s.
Pomijam kwestię ustawienia muru, co tez należy do bramkarza :evil:

South
Posty: 110
Rejestracja: wt lut 21, 2006 11:52

Post autor: South » śr maja 31, 2006 12:22

dareksp pisze:
South pisze:
dareksp pisze: Ktoś tu powiedział, że przy 1. bramce Dudek tez by się zesrał :arrow: może by się i zesrał, ale przynajmniej ruszyłby do piłki, a nie leżał jak ten kloc Boruc (on chyba ze 200 kg waży?) :!:
Mozna sobie pogdybac.. ale jesli nawet to w pilce nie przyznaje sie pkt za wrazenia artystyczne :wink:
i ja nie mówię o tym, że kloc Boruc miał sie ruszyć, by zrobic dobre wrażenie, ale powinien się zbierać, by spróbowac sięgnąć piłkę. Ta piłka nie była szybka, a ten kloc leżał i się gapił, jak ona leci do bramki :evil: Ja nie twierdzę, że Dudek by to obronił, ale wierzę, że spróbowałby obronić. Porównując obu, Dudek wygląda na sprawniejszego, a napewno na lżejszego.
P.s.
Pomijam kwestię ustawienia muru, co tez należy do bramkarza :evil:
Wyglada na sprawniejszego,lzejszego ale ostatnio mam wrazenie tak jakby pilki ''przez niego'' przelatywaly , zadna nie chce go trafic... choc w sumie co mozna powiedziec o bramkarzu ktory nie gra.

El Sisiorro
Posty: 942
Rejestracja: pt kwie 01, 2005 18:10
Lokalizacja: z tunelu czasoprzestrzennego

Post autor: El Sisiorro » śr maja 31, 2006 12:37

ligi szkockiej to ty najwyraźniej nie oglądasz. tam to dopiero Borsuk babole wpuszczał, ale temat jest o reprezentacji i to w reprezentacji wpuścił szmaciure jak nie wiem, i nie ma nic na usprawiedliwienie, ale bede mu kibicował, bo jest bramkarzem reprezentacji a nie Legii, co zapewne zdążyłeś odnotować

MARJOS
Posty: 1529
Rejestracja: śr kwie 02, 2003 6:31

Post autor: MARJOS » śr maja 31, 2006 13:11

Wedlug mnie to Janas dobrze zrobil nie biorac Dudka.Powinien zostawic jeszcze w domu Rasiaka{drewno},Baka{nie gral caly rok na jakimkolwiek poziomie},Kosowskiego{lawa caly prawie rok},Mille{j/w},Zewlakowa{drewno}

South
Posty: 110
Rejestracja: wt lut 21, 2006 11:52

Post autor: South » śr maja 31, 2006 13:13

Nie chce mi sie bawic w wyliczanki ile to baboli puscil Dudek, czy to w reprezentacji (mecz w Szwecji) czy w klubie (hmm np. mecz z UTD ;) ).
Mnie na dzien dzisiejszy bardziej przekonuja powolania dla tych co sa powolani niz dla Dudka.

MARJOS
Posty: 1529
Rejestracja: śr kwie 02, 2003 6:31

Post autor: MARJOS » śr maja 31, 2006 13:15

Tytaj sie z Toba w 100% zgadzam.

Awatar użytkownika
Peter
Posty: 3645
Rejestracja: pt mar 19, 2004 20:35

Post autor: Peter » śr maja 31, 2006 14:12

Wie ktoś gdzie w necie można tą bramkę obejrzeć albo ściągnąć?

borxon
Posty: 388
Rejestracja: ndz sie 08, 2004 19:29
Lokalizacja: spod Wa-wy

Post autor: borxon » śr maja 31, 2006 15:08

http://rapidshare.de/files/21831283/kuszczak.wmv.html

"ostatni wykop bramkarza... pilka leeci leeci leci i GOOOL cos niesamowitego :) " fajnie to ktos skleil

a Kuszczak drugi raz juz takiego bledu nie popelni, dobrze, ze to tylko w sparingu

Awatar użytkownika
Peter
Posty: 3645
Rejestracja: pt mar 19, 2004 20:35

Post autor: Peter » śr maja 31, 2006 17:09

Dzięki :)

Ja znalazłem chyba jeszcze lepszego gola :P


Obelix
Posty: 6898
Rejestracja: pn maja 16, 2005 18:41

Post autor: Obelix » śr maja 31, 2006 17:33

Ludzie, obwinianie bramkarza po rykoszecie nie ma sensu i tyle. Z kolei druga bramka była tak potężnym absurdem, że też w zasadzie nie mieści się w kategoriach "błąd bramkarza". To był bardziej nonsens niż błąd, takie coś nigdy się już nie powtórzy. Zresztą Kuszczak mi jakoś tam zaimponował - jako jeden z niewielu wyszedł do dziennikarzy i wziął ten cały syf "na klatę", po męsku. Jeśli go to nie załamie - to go wzmocni. Młodszym oznajmiam, a starszym przypominam, że najlepszy bramkarz w historii tego kraju - Młynarczyk - też puścił babola - i to w debiucie, w Budapeszcie (pod brzuchem). Dwa lata później był najlepszym bramkarzem na mundialu (czyli najlepszym bramkarzem świata - pewny, silny, zwarty i gotowy). Z kolei pisanie, że z Dudkiem i Frankiem ta kadra byłaby lepsza... Przecież Franek nie umie strzelać goli, do cholery!!! Nie zauważyliście jeszcze tego?! Pudło Rasiaka to było nic w porównaniu z pudłem Franka z Litwą. Rasiak poza tym umie strzelać gole, Franek nie. Rasiak umie, Franek nie. Rasiak umie, Franek nie! (stan na rok 2006)

michalkord
Posty: 2353
Rejestracja: pn lut 09, 2004 17:02
Lokalizacja: Wilanów

Post autor: michalkord » śr maja 31, 2006 18:19

Moim zdaniem Janas w kwestii bramkarzy się pomylił. Wystarczy, że ten tłuścioch Borc dostanie kontuzji w pierwszym meczu z Ekwadorem, to na następny mecz z Niemcami mamy dwóch niedoświadczonych reprezentacyjnie małolatów, którzy jak wyjdą na boisko to na sam doping niemieckich fanów się posrają w gacie.

Ulryk_von_Jungingen
Posty: 305
Rejestracja: śr sty 12, 2005 22:16

Post autor: Ulryk_von_Jungingen » śr maja 31, 2006 18:37

Marianesco pisze:Walniesz w stół a nożyce się odezwą.
South, masz jakąś misje wobec nas niewiernych ? Lepiej załóż osobny wątek o klocie Borucu i to najlepiej na innym forum.
A gdzie jest Krzyżak Jurgingenlegia? :D

Mrscko
Żyje i ma się dobrze.

Ja wiem że Ty bys chciała by to Boruc puścił taką szmate, jak mocno lansowany swego czasu na tym forum Kuszczak, ale stało się na odwrót. A nie wpisywałem się w tym temacie, bo znowu zaczęłoby się gadanie ze uprawiam jakąs "prolegijną megalomanię". Zadowolony?

Tytus
Posty: 1376
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 10:55
Lokalizacja: Mazury

Post autor: Tytus » śr maja 31, 2006 19:50

Kiedys jak bylem piekny i mlody (teraz jestem tylko piekny) bronilem w bardzo dobrej druzynie szostek pilkarskich przez pare ladnych lat i powiem tak.Wszyscy Nasi bramkarze poza Fabianskim bronia na wyspach a tam frajerow raczj nie biora.Prawda jest ze najmniej pracy ma Boruc bo tak naprawde w sezonie ligowym ma moze 4 ciezkie mecze bo Celtic i Rangersi bija wszystkich na glowe w kazdej formacji w lidze szkockiej.Kuszczak broni regularnie w WBA a to juz nie kazdemu Polakowi jest dane.Jesli chodzi o Dudka zycze wszystkim w PZPN i tym wszystkim powolanym zeby byli na lawie w Liverpoolu.Jesli chodzi o Fabianskiego , wlidze polskiej bronil bardzo dobrze, ale mistrzostwa swiata to troche inny rozmiar buta i tam szczegolnie na tej pozycji nie powinno sie eksperymentowac.

Marianesco
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 821
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 9:05

Post autor: Marianesco » śr maja 31, 2006 20:21

Ulryk_von_Jungingen pisze:
Marianesco pisze:Walniesz w stół a nie uprawiam jakąs "prolegijną megalomanię". Zadowolony?
Jasne że zadowolony, nie ma to jak liczyć na stałych i wiernych bywalców forum Polonii Warszawa :D

A co się tyczy Kuszczaka to od wczoraj dzieki m.in niemu jestem w wyśmienitym humorze. To było coś niesamowitego.....Kuszczak Puszczak :D. Mam nadzieje że na treningach gra w inną gierke i łapie nawet troche trudniejsze piłeczki. Oby piłkarze Chorwacji nie sprowokowali nastepnych salw śmiechu, bo jeszcze bedziemy jak Edwards na igrzyskach w Calgary :D

Ale cóż gwizdano na Dejne, na Grzegorza Lato, Górski wtapiał systematycznie sparingi a później jakoś to się kreciło.
Ja tam wystarczy ze wcisne przycisk w pilocie i jestem na mistrzostwach świata. Puszczaki i Drewniaki musiały w życiu zrobić cos o wiele wiecej aby jeszcze do tego deptać murawe stadionów w niemczech. Mam nadzieje że wzniosą się na wyżyny i nie bedzie sie czego wstydzić. Oby tylko mieli Jaja i nie wymiekli pod wpływem tej ogólno narodowej krytyki i polewki.

Kibicuje reprezentacji Polski i nawet jak kurczak Fabiański stanie miedzy słupkami to bedzie dla mnie przez 90 minut najbardziej ulubionym, najlepszym bramkarzem któremu z całego serca bede kibicował.

pozdro kibice !
Marian

Awatar użytkownika
ALF
Posty: 3131
Rejestracja: wt sie 24, 2004 13:50

Post autor: ALF » śr maja 31, 2006 22:12

Co do interwencji kuszczaka, to moze sie myle, ale on poprostu bal sie dostac po rekach... z jego perspektywy moglo to wygladac tak ze pilka leci na poprzeczke, i gdyby wsadzil reke przybilo by mu dlon do poprzeczki co jest dosc bolesne ( gram na bramce i tez kilka razy cofnalem reke w takiej sytuacji... )

SKJ
Posty: 2361
Rejestracja: pn mar 29, 2004 10:36
Lokalizacja: z nikąd

Post autor: SKJ » śr maja 31, 2006 22:29

ALF pisze:Co do interwencji kuszczaka, to moze sie myle, ale on poprostu bal sie dostac po rekach... z jego perspektywy moglo to wygladac tak ze pilka leci na poprzeczke, i gdyby wsadzil reke przybilo by mu dlon do poprzeczki co jest dosc bolesne ( gram na bramce i tez kilka razy cofnalem reke w takiej sytuacji... )
Przybić to sobie możesz ręke gwoździem, a nie piłką. Chłopak się oszukał, bo myślał,że pójdzie nad bramką. Pewnie już nigdy w życiu nie zostawi takiej piłki

ODPOWIEDZ