W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Atletico Madryt planuje zerwanie ze stuletnią tradycją

Wszystko co związane ze sportem w Polsce i na świecie, a co nie dotyczy Polonii

Moderatorzy: Bzyczek, Lechislaw, Vlad

ZEKE
Posty: 376
Rejestracja: sob maja 22, 2004 11:56
Lokalizacja: Visitors
Kontakt:

Atletico Madryt planuje zerwanie ze stuletnią tradycją

Post autor: ZEKE » śr mar 29, 2006 21:18

Władze hiszpańskiego klubu Atletico Madryt planują zmienić wygląd strojów, w jakich występować będą piłkarze tej drużyny - chcą zrezygnować z rozpoznawanych na całym świecie biało-czerwonych pionowych pasów na koszulkach.Zespół z Madrytu gra w takich trykotach od 1903 roku - dnia swego powstania.

Zmiana wynika z podpisania nowej umowy z dostarczycielem strojów dla drużyny - amerykańskim koncernem Nike. Kierownictwo klubu uważa, że dzięki temu porozumieniu Atletico będzie się mogło lepiej rozwijać.

Nie poinformowano jednak, jak będą wyglądać nowe stroje, władze klubu nie chcą do końca zrywać z tradycją. Nowe koszulki składać się będą prawdopodobnie z dwóch dużych pasów - jednego czerwonego i jednego białego.

Kibice stołecznej drużyny przyjęli decyzję władz Atletico z niezadowoleniem.
Wladze klubu pewnie ze zdziwieniem przyjely niezadowolenie kibicow. Ciekawe co by bylo gdyby Nike zaproponowalo Manchesterowi United kolor np zielony. Swiat schodzi na psy... :evil:

4Robert
Posty: 279
Rejestracja: wt sty 24, 2006 23:12

Post autor: 4Robert » śr mar 29, 2006 22:46

mogę przyjąć zakład że nie przejdzie
Atletico Nike Madrit
nie nie nie

dareksp
Emeriten Gang
Posty: 2020
Rejestracja: pn paź 20, 2003 13:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: dareksp » czw mar 30, 2006 9:11

4Robert pisze:mogę przyjąć zakład że nie przejdzie
Atletico Nike Madrit
nie nie nie
Obawiam się, że przejdzie :arrow: pecunia non olet :(

Mnie najbardziej wkur... argument , jakoby zmiana barw miała sprzyjac rozwojowi klubu. Żenada.

Awatar użytkownika
Luk
Posty: 1195
Rejestracja: ndz lut 22, 2004 12:56
Lokalizacja: Warszawa - Mokotów

Re: Atletico Madryt planuje zerwanie ze stuletnią tradycją

Post autor: Luk » czw mar 30, 2006 11:15

ZEKE pisze:
Wladze klubu pewnie ze zdziwieniem przyjely niezadowolenie kibicow. Ciekawe co by bylo gdyby Nike zaproponowalo Manchesterowi United kolor np zielony. Swiat schodzi na psy... :evil:
jak by im takie stroje przygotowali to by napewno w nich zagrali, byly juz czarne, biale, niebieskie wiec czemu nie zielone??!! a to ze kibicom to sie nie podoba to juz druga sprawa

ZEKE
Posty: 376
Rejestracja: sob maja 22, 2004 11:56
Lokalizacja: Visitors
Kontakt:

Post autor: ZEKE » czw mar 30, 2006 18:50

Tak, tyle, ze to byly stroje rezerwowe a mi o podstawowe chodzilo. Reprezentacja tez wystepowala w czarnych i niebieskich strojach i nikt z tego powodu szumu nie robil bo to byly rezerwowe kostiumy i grali w nich w meczach towarzyskich ale wyobrazasz sobie co by bylo gdyby w meczu np na MS Polacy wystapili w blekitnych strojach? Zenada i wstyd.

pk
Posty: 4164
Rejestracja: ndz mar 21, 2004 19:49
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: pk » czw mar 30, 2006 22:20

Mam nadzieje, ze w firmie TICO pracuja rozsadni ludzi ..

adeekk1989
Posty: 1061
Rejestracja: pn paź 04, 2004 20:56
Lokalizacja: PP

Post autor: adeekk1989 » czw mar 30, 2006 22:51

Dla mnie Tico kojarzy sie tylko wylacznie z samochodzikami :D A wracajac do tematu to dla mnie koszulki w jakich graja pilkarze sa rownie wazne co barwy klubowe. Jest to wizytowka druzyny. Ja sobie nie wyobrazam gdyby nasi pilkarze mieli wybiec w niebieskich badz zielonych koszulkach. A tym bardziej w zielonych 8)
Pzdr

ODPOWIEDZ