W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Bramki Polaków na świecie :)

Wszystko co związane ze sportem w Polsce i na świecie, a co nie dotyczy Polonii

Moderatorzy: Bzyczek, Lechislaw, Vlad

Syriusz
Posty: 3588
Rejestracja: pn mar 01, 2004 18:21
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Bramki Polaków na świecie :)

Post autor: Syriusz » ndz lut 19, 2006 16:55

FT Dunfermline [1 - 8] Celtic

3' [0 - 1] S. Petrov

14' [1 - 1] A. Tod

24' [1 - 2] J. Hartson

32' [1 - 3] M. Zurawski

40' [1 - 4] M. Zurawski

56' [1 - 5] M. Zurawski

74' [1 - 6] S. Maloney

82' [1 - 7] N. Lennon

88' [1 - 8] M. Zurawski



O kurde :D
Ostatnio zmieniony ndz lut 19, 2006 17:13 przez Syriusz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Masoh
Posty: 2786
Rejestracja: pn mar 31, 2003 22:01
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Masoh » ndz lut 19, 2006 17:04

Oglądałem meczyk na Polsacie Sport.Zuraw umie strzelić z lewej nogii i prawej tak samo.Mamy klasowego napastnika na Mundial.Bartek Tarachulski niestety przesiedzial mecz na ławie. :x

P.S
Zmien temat na bramki wszystkich Polaków za granicą bedziemy wrzucać infa o Polakach którzy strzelaja bramy za granicą naszego kraju. :wink:

Awatar użytkownika
Luk
Posty: 1195
Rejestracja: ndz lut 22, 2004 12:56
Lokalizacja: Warszawa - Mokotów

Post autor: Luk » ndz lut 19, 2006 18:02

Masoh pisze:Oglądałem meczyk na Polsacie Sport.Zuraw umie strzelić z lewej nogii i prawej tak samo.Mamy klasowego napastnika na Mundial.Bartek Tarachulski niestety przesiedzial mecz na ławie. :x
cos chyba niedokladnie ogladales ten meczyk, bo ja tez ogladalem i Tarachulski wszedl na boisko w drugiej polowie, coprawda nie wyroznil sie jakos specialnie, ale nie byl tez gorszy od reszty swoich kolegow z druzyny.
pozdro i polecam na przyszlosc uwazniejsze ogladanie
a Tarantuli nie poznac na boisku ktory byl wyzszy o glowe od wiekszosci kopaczy to jzu wogole sie popisales :wink:

Awatar użytkownika
Masoh
Posty: 2786
Rejestracja: pn mar 31, 2003 22:01
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Masoh » ndz lut 19, 2006 18:03

Dzieki za poprawnienie Luk.Pozdro.

michalkord
Posty: 2353
Rejestracja: pn lut 09, 2004 17:02
Lokalizacja: Wilanów

Post autor: michalkord » ndz lut 19, 2006 19:37

Z tego co słyszałem, kreowany na Polską Gwiazdę, Boruc zawalił bramkę w tym meczu.

PACO
IFC POLONI@
Posty: 2320
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 19:18
Lokalizacja: WARSZAWSKI MURANÓW

Post autor: PACO » ndz lut 19, 2006 19:51

Jedna zawalona bramka to nie tragedia.
Sczegolnie jesli druzyna strzela 8 .

Altze
Posty: 1697
Rejestracja: pn mar 08, 2004 3:02
Lokalizacja: z bagien
Kontakt:

Post autor: Altze » ndz lut 19, 2006 20:17

Moim zdaniem Boruc jest dobry na linii, natomiast cienutki własnie przy dośrodkowaniach. Nogami też gra nienajlepiej. Ostrożny byłbym do typowania go na nr 1 reprezentacji. Juz wolę Kuszczaka.
To ich 8-1 podobno jest najwyższym zwyciestwem w historii szkockiej Premier League.

Ulryk_von_Jungingen
Posty: 305
Rejestracja: śr sty 12, 2005 22:16

Post autor: Ulryk_von_Jungingen » ndz lut 19, 2006 20:22

Altze pisze:Moim zdaniem Boruc jest dobry na linii, natomiast cienutki własnie przy dośrodkowaniach. Nogami też gra nienajlepiej. Ostrożny byłbym do typowania go na nr 1 reprezentacji. Juz wolę Kuszczaka.
To ich 8-1 podobno jest najwyższym zwyciestwem w historii szkockiej Premier League.
Którego pewnie widziałeś w jednym meczu i który puscił ostatnio 4 bramki podobno nie z jego winy. :roll:

Altze
Posty: 1697
Rejestracja: pn mar 08, 2004 3:02
Lokalizacja: z bagien
Kontakt:

Post autor: Altze » ndz lut 19, 2006 20:26

Z Dundee United na przykład. 2 bramka dla Dundee. To ostatni mecz jaki sobie przypominam. Dobry bramkarz, ale w tych elementach gry popełnia błędy.Analizując ostatnią formę Kuszczaka i Boruca minimalnie wygrywa u mnie ten pierwszy. Kto wie, moze jeszcze Białkowski na mundial pojedzie. Z tego co czytałem w angielskiej prasie - szaleje niemal w kazdym meczu :)

Awatar użytkownika
Masoh
Posty: 2786
Rejestracja: pn mar 31, 2003 22:01
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Masoh » ndz lut 19, 2006 20:27

Boruc powinien byc numerem 1 w bramce nie ma aktualnie lepszego bramkarza od Artura.

No Boruc zwalil jedna bramke minol sie z piłką.

Jezeli chcecie sciaganc wszystkie bramki z meczu macie to tutaj :arrow: http://rapidshare.de/files/13641836/daf ... c.rar.html

Altze
Posty: 1697
Rejestracja: pn mar 08, 2004 3:02
Lokalizacja: z bagien
Kontakt:

Post autor: Altze » ndz lut 19, 2006 20:32

Ulryk_von_Jungingen pisze:
Którego pewnie widziałeś w jednym meczu i który puscił ostatnio 4 bramki podobno nie z jego winy. :roll:
Oczywiście, widziałem tylko 1 mecz ligi szkockiej w swoim istnie krótkim życiu. Własnie Celtic - Dundee United. Puścił 3, jedną zawalił. W szoku ?

4Robert
Posty: 279
Rejestracja: wt sty 24, 2006 23:12

Post autor: 4Robert » ndz lut 19, 2006 22:18

Altze pisze:...To ich 8-1 podobno jest najwyższym zwyciestwem w historii szkockiej Premier League.
To niemożliwe ponieważ od zawsze była to liga (to nie najlepsze słowo) rozwarstwiona albo zpolaryzowana, liga gdzie były 3 - 4 drużyny i kilku chłopców do bicia.
Nie wierzę że wcześniej nikt nie pyknął kogoś na wyjeździe z dychę.

4Robert
Posty: 279
Rejestracja: wt sty 24, 2006 23:12

Post autor: 4Robert » ndz lut 19, 2006 22:20

michalkord pisze:Z tego co słyszałem, kreowany na Polską Gwiazdę, Boruc zawalił bramkę w tym meczu.
Artur ma teraz na głowie walentynkowe spotkanie z najlepszymi kibicami świata.

Marianesco
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 821
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 9:05

Post autor: Marianesco » ndz lut 19, 2006 22:21

Walnij w stół a Urlich sie odezwie :)

Kuszczak gra w Premiership, Boruc w lidze szkockiej.
To jak dla mnie olbrzymi punkt przewagi dla Kuszczaka jezeli chcemy porównywać tych piłkarzy. Chłopak prawie w każdym meczu wystawiony jest na ciężką próbe przez najlepszych napastników w anglii. Borucowi kto ma strzelać bramki? (Bartek Trachulski? :D ). I tak go uważam za super bramkarza ale jednak chciałbym go poobserwować w mocniejszej lidze - mam nadzieje ze zabłyśnie w lidze Mistrzów, chyba ze wcześniej dogada sie z Arsenalem :)
Olbrzymi szacunek dla Zurawskiego. Rozkreca sie chłopak, strzelanie przychodzi mu łatwiej niż w lidze polskiej.

PS. Walentynkowe spotkania - super opcja i kibice znad kanałku mogą być dumni. Chodz niektóre słowa Arturka dość nieroztropne. Celtowie wcale nie są tacy jakich on widzi ich podczas meczu.

MRSCKO

michalkord
Posty: 2353
Rejestracja: pn lut 09, 2004 17:02
Lokalizacja: Wilanów

Post autor: michalkord » ndz lut 19, 2006 22:30

Moim zdaniem:

1. Dudek
2. Boruc
3. Kuszczak

Boruc coś za pewny siebie ostatnio jest. Zrobiło się panisko z niego wielkie. Przy dośrodkowaniach bardzo nie pewny.

krol_olch
IFC POLONI@
Posty: 4221
Rejestracja: sob lis 01, 2003 2:21
Lokalizacja: znad jeziora
Kontakt:

Post autor: krol_olch » ndz lut 19, 2006 22:34

To niemożliwe ponieważ od zawsze była to liga (to nie najlepsze słowo) rozwarstwiona albo zpolaryzowana, liga gdzie były 3 - 4 drużyny i kilku chłopców do bicia.
tak podaje oficjalna strona Celticu, moze wiedzą o czym mówią

Altze
Posty: 1697
Rejestracja: pn mar 08, 2004 3:02
Lokalizacja: z bagien
Kontakt:

Post autor: Altze » ndz lut 19, 2006 22:34

4Robert pisze:
Altze pisze:...To ich 8-1 podobno jest najwyższym zwyciestwem w historii szkockiej Premier League.
To niemożliwe ponieważ od zawsze była to liga (to nie najlepsze słowo) rozwarstwiona albo zpolaryzowana, liga gdzie były 3 - 4 drużyny i kilku chłopców do bicia.
Nie wierzę że wcześniej nikt nie pyknął kogoś na wyjeździe z dychę.
Szkocka SPL istnieje mniej więcej od tego czasu, co angielska premiership. Wczęsniej była nazywana jako division one.

http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/footbal ... 722242.stm

Ulryk_von_Jungingen
Posty: 305
Rejestracja: śr sty 12, 2005 22:16

Post autor: Ulryk_von_Jungingen » ndz lut 19, 2006 22:59

Altze pisze:
Ulryk_von_Jungingen pisze:
Którego pewnie widziałeś w jednym meczu i który puscił ostatnio 4 bramki podobno nie z jego winy. :roll:
Oczywiście, widziałem tylko 1 mecz ligi szkockiej w swoim istnie krótkim życiu. Własnie Celtic - Dundee United. Puścił 3, jedną zawalił. W szoku ?
Pogladaj wiecej meczy Boruca i Kuszczaka. Ten drugi dopiero co stanał w bramce od wielu lat, bo wczesniej od siedzenia na ławce porobiły mu sie odciski na dupie. Gdybyś był bardziej obiektywny to byś zauwązył ze gdyby nie Boruc to Celtic dostał by kilka razy w dupe w tym sezonie, a już napewno nie wygrał by w ostatnich derbach Glasgow. No ale on jest z Legii i nie moze grac w reprezentacji tak z zasady prawda?

PS.Owszem stał się ostatnio zbyt gwiazdorski ale mam nadzieje ze kumple z zespołu powiedza mu to i owo i trochę ochłonie, co wyszło by mu na dobre

Lineker
IFC POLONI@
Posty: 4292
Rejestracja: pn lip 05, 2004 11:35
Lokalizacja: >>MURANÓW<<

Post autor: Lineker » ndz lut 19, 2006 23:03

Napewno mu chlopaki powiedzą bo doszły juz do Szkocji głosy jakie tu pierdoly opowiada Boruc, tak jak szybko sie zaczeła kariera tego buca tak szybko sie skończy, i bedzie kopał piłeczke z Wojtkiem Kowalczykiem, mając oczywiście Legiunie CWKS w sercu.

Lineker
IFC POLONI@
Posty: 4292
Rejestracja: pn lip 05, 2004 11:35
Lokalizacja: >>MURANÓW<<

Post autor: Lineker » ndz lut 19, 2006 23:06

Marianesco pisze:Walnij w stół a Urlich sie odezwie :)

Kuszczak gra w Premiership, Boruc w lidze szkockiej.
To jak dla mnie olbrzymi punkt przewagi dla Kuszczaka jezeli chcemy porównywać tych piłkarzy. Chłopak prawie w każdym meczu wystawiony jest na ciężką próbe przez najlepszych napastników w anglii. Borucowi kto ma strzelać bramki? (Bartek Trachulski? :D ). I tak go uważam za super bramkarza ale jednak chciałbym go poobserwować w mocniejszej lidze - mam nadzieje ze zabłyśnie w lidze Mistrzów, chyba ze wcześniej dogada sie z Arsenalem :)
Olbrzymi szacunek dla Zurawskiego. Rozkreca sie chłopak, strzelanie przychodzi mu łatwiej niż w lidze polskiej.

PS. Walentynkowe spotkania - super opcja i kibice znad kanałku mogą być dumni. Chodz niektóre słowa Arturka dość nieroztropne. Celtowie wcale nie są tacy jakich on widzi ich podczas meczu.

MRSCKO
Do Arsenalu? Oby nie, nie zniósłbym tego..., zresztą tam też jest jak w teatrze bo nie ma kibiców Legii wiec to nie jest klub dla Arturka.

Ulryk_von_Jungingen
Posty: 305
Rejestracja: śr sty 12, 2005 22:16

Post autor: Ulryk_von_Jungingen » ndz lut 19, 2006 23:11

Lineker pisze:Napewno mu chlopaki powiedzą bo doszły juz do Szkocji głosy jakie tu pierdoly opowiada Boruc, tak jak szybko sie zaczeła kariera tego buca tak szybko sie skończy, i bedzie kopał piłeczke z Wojtkiem Kowalczykiem, mając oczywiście Legiunie CWKS w sercu.
Byłeś u wróżki?

Lineker
IFC POLONI@
Posty: 4292
Rejestracja: pn lip 05, 2004 11:35
Lokalizacja: >>MURANÓW<<

Post autor: Lineker » ndz lut 19, 2006 23:12

Byłem i wiesz co mi dziwnego powiedziła? Że zaraz sie tu pojawisz.

Altze
Posty: 1697
Rejestracja: pn mar 08, 2004 3:02
Lokalizacja: z bagien
Kontakt:

Post autor: Altze » ndz lut 19, 2006 23:18

Ulryk_von_Jungingen pisze:
Altze pisze:
Ulryk_von_Jungingen pisze:
Którego pewnie widziałeś w jednym meczu i który puscił ostatnio 4 bramki podobno nie z jego winy. :roll:
Oczywiście, widziałem tylko 1 mecz ligi szkockiej w swoim istnie krótkim życiu. Własnie Celtic - Dundee United. Puścił 3, jedną zawalił. W szoku ?
Pogladaj wiecej meczy Boruca i Kuszczaka. Ten drugi dopiero co stanał w bramce od wielu lat, bo wczesniej od siedzenia na ławce porobiły mu sie odciski na dupie. Gdybyś był bardziej obiektywny to byś zauwązył ze gdyby nie Boruc to Celtic dostał by kilka razy w dupe w tym sezonie, a już napewno nie wygrał by w ostatnich derbach Glasgow. No ale on jest z Legii i nie moze grac w reprezentacji tak z zasady prawda?

PS.Owszem stał się ostatnio zbyt gwiazdorski ale mam nadzieje ze kumple z zespołu powiedza mu to i owo i trochę ochłonie, co wyszło by mu na dobre
A ja napisałem,ze nie moze grac w reprezentacji :lol: ?

"Obiektywny" sąd na temat Boruca to taki , w którym przyznałbym mu złotą piłkę. Nie lubię go,prawda. Mało kto go tutaj lubi -z wiadomych względów. Derby Glasgow (tamte) juz się skończyły, proponuję śledzić tą ligę nie tylko w przypadku "Old Firm". Gdyby nie jego błąd, mieliby 3 pkt z Dundee -na jedno wychodzi. Nie neguję tego,ze należy mu się miejsce w reprezie,ale Kuszczak ostatnio pokazał w lepszej lidze lepszą grę. A Co robił wcześniej gówno mnie obchodzi. Wcześniej Boruc grał w Pogoni Siedlce i śpiewał jakies Disco Polo. Juz wolę miec odciski z ławki w Berlinie ;)
A ligę szkocką oglądam jak tylko moge -moja ulubiona 8)
Greenock Morton skrada się do 2 ligi, wiesz?:)

Ulryk_von_Jungingen
Posty: 305
Rejestracja: śr sty 12, 2005 22:16

Post autor: Ulryk_von_Jungingen » pn lut 20, 2006 0:16

Skoro jesteś takim ekspertem ligi szkockiej to tym bardziej dziwi mnie Twoje porównanie obu bramkarzy w kontekscie gry w reprezentacji.

Altze
Posty: 1697
Rejestracja: pn mar 08, 2004 3:02
Lokalizacja: z bagien
Kontakt:

Post autor: Altze » pn lut 20, 2006 0:41

O co ci chodzi :)?
Ołtarzyka B**ucowi nie postawię przecież. Po prostu nie chcę pierwszego bramkarza reprezentacji, który po każdym dośrodkowaniu na wysokiego napastnika ma kupę w majtach.
Z całym szacunkiem, Dundee United, Aberdeen, Hibernian ,czy nawet Hearts to poziom angielskiej championship i dołu tabeli premier. Czołowy napastnik Dundee United nie przebił się w 3 ligowym Bristol City (Lee Miller). Fajnie ,ze twój pupil gra w niezłym klubie, szkoda,ze popełnia błędy jakich popełniac nie powinien. Gdyby nie było to Dunfermline ,to moze byłby dziś przedmiotem drwin w jakże nieprzychylnej brytyjskiej prasie np. the Sun? Po takim przedmeczowym pierdzieleniu? Nie trawię go , ale życzę mu tego Arsenalu (Lineker:)),dla reprezentacji było by lepiej. Moze czegoś się jeszcze nauczy.
Tak na marginesie, coś czuję ,ze i Bober dostałby za swoje, gdyby ocenił takiego Cezarego K. mianem niespełnionego talentu 2 ligi hiszpańskiej :)
"Ekspertów" ligi greckiej na forum nie mamy, śmiało możesz propagandę uprawiać. Jak tam w Iraklisie było :)?

ODPOWIEDZ