W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Rugby

Wszystko co związane ze sportem w Polsce i na świecie, a co nie dotyczy Polonii

Moderatorzy: Bzyczek, Lechislaw, Vlad

norbee
Posty: 571
Rejestracja: ndz paź 26, 2003 16:12

Rugby

Post autor: norbee » czw sie 25, 2005 23:09

Szalenie widowiskowa rywalizacja wyłącznie dla prawdziwych twardzieli. Na świecie gra skupiająca może nie tylu fanów co piłka kopana, ale trybuny zazwyczaj są wypełnione po brzegi. W Polsce niestety z żadka można usłyszeć wieści o tym fantastycznym sporcie. Chciałbym zaprosić Was do dyskusji o tej dyscyplinie sportu, chodzi mi o Wasze doświadczenia z Rugby, spostrzeżenia itp, itd. Może jest ktoś kto nawet trenuje, bądż często odwiedza stadiony w celu podglądania Skry lub AZS.

_Rydz
Posty: 1814
Rejestracja: sob lut 05, 2005 18:45
Lokalizacja: zza krzaka

Post autor: _Rydz » pt sie 26, 2005 13:37

Mieliśmy drużynę (amatorską ofkors) młodzików rugby siedmioosobowego. Trenowalismy się sami z tego co nam (a raczej mi) udało się zobaczyć na meczach Skry. Ja grałem jako napstnik, bo jesetm chudy jak patyk, ale szybki i uparty w dązeniu do celu.

Wg mnie rugby to najpiękniejszy sport na świecie. Szkoda, że w Polsce tak mało popularny, bo reprezentacja gra nieźle. Moze ja, gdy nabiorę trochę masy też w niej wystąpię :wink:

Lech
Posty: 1075
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 18:53
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lech » czw wrz 01, 2005 13:08

_Rydz pisze:Mieliśmy drużynę (amatorską ofkors) młodzików rugby siedmioosobowego. Trenowalismy się sami z tego co nam (a raczej mi) udało się zobaczyć na meczach Skry. Ja grałem jako napstnik, bo jesetm chudy jak patyk, ale szybki i uparty w dązeniu do celu.

Wg mnie rugby to najpiękniejszy sport na świecie. Szkoda, że w Polsce tak mało popularny, bo reprezentacja gra nieźle. Moze ja, gdy nabiorę trochę masy też w niej wystąpię :wink:
Popieram. Rugby na najwyższym poziome (np. Puchar Narodów) i profesjonalnie filmowane (np. z góry) to uczta dla ducha i sport o wiele bardziej dynamiczny niż fussball.

ODPOWIEDZ