W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

MKS Kozienice

Wszystko co związane ze sportem w Polsce i na świecie, a co nie dotyczy Polonii

Moderatorzy: Bzyczek, Lechislaw, Vlad

Awatar użytkownika
Masoh
Posty: 2786
Rejestracja: pn mar 31, 2003 22:01
Lokalizacja: Warszawa

MKS Kozienice

Post autor: Masoh » pn lip 11, 2005 8:25

Mam pytano zapewne Siano mi odpowie.Kupiłem dzis Skarb Kibica Fakrtu i tam pisze ze MZKS Kozienicie Prawdopodobnie nie przystąpią do rozgrywek.

W klubie nie ma prezesa,trenera a kadre stanowii czterech piłkarzy.

hmmmm :?:

Lineker
IFC POLONI@
Posty: 4292
Rejestracja: pn lip 05, 2004 11:35
Lokalizacja: >>MURANÓW<<

Post autor: Lineker » pn lip 11, 2005 9:11

Wiele drużyn nie przystąpi do rozgrywek, dlaczego akurat wybrałeś tą?

Awatar użytkownika
Masoh
Posty: 2786
Rejestracja: pn mar 31, 2003 22:01
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Masoh » pn lip 11, 2005 12:09

Bo wiem ze Siano sie nimi intersuje.

Paw3l3k
Wielka Polonia
Posty: 2631
Rejestracja: sob mar 13, 2004 11:47
Lokalizacja: Praga Północ / Tarchomin / Stambuł
Kontakt:

Post autor: Paw3l3k » pn lip 11, 2005 12:29

To nie mogles po prostu wyslac priva do siano? A nie.. przeciez watek musi byc...

Awatar użytkownika
Masoh
Posty: 2786
Rejestracja: pn mar 31, 2003 22:01
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Masoh » pn lip 11, 2005 12:39

A czemu ma nie być wątku ?Moze ktoś oprucz mnie jest ciekawy co sie dzieje w Kozienicach.Po za tym taki temat jest dobry na forum a nie gatki na priv.

To forum to sie robii ostatnio totalne dno nawet nie mozna porozmawiać na rózne tematy bo pytania po co i rozne pierdoly.DNO TOTALNE.I czepianie sie ze wklejam teksty a nie wrzucam linki załosne to jest po maxie.

Paw3l3k
Wielka Polonia
Posty: 2631
Rejestracja: sob mar 13, 2004 11:47
Lokalizacja: Praga Północ / Tarchomin / Stambuł
Kontakt:

Post autor: Paw3l3k » pn lip 11, 2005 12:47

OK. To nikt Ci nie karze wpisywac sie na tym forum. Uwierz mi, ze znajdzie sie wiele osob, ktore uszczesliwi Twoje odejscie... Bo jak na razie to dno tworzysz Ty...

Awatar użytkownika
Masoh
Posty: 2786
Rejestracja: pn mar 31, 2003 22:01
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Masoh » pn lip 11, 2005 12:50

Dobra nie bede wchodził w pyskówke bo to nie ma sensu Ty masz swoje zdanie co tego forum ja mam swoje dla mnie to forum to jest komunistyczne po maxie.Ale nie gadajmy na ten temat bo to nie ma sensu.Dobrze chociasz ze dzieli nas wiele łaczy nas jedno i o to chodzii w tym wszystkim.
Ostatnio zmieniony pn lip 11, 2005 12:53 przez Masoh, łącznie zmieniany 1 raz.

SKJ
Posty: 2361
Rejestracja: pn mar 29, 2004 10:36
Lokalizacja: z nikąd

Post autor: SKJ » pn lip 11, 2005 12:52

Paw3l3k pisze:OK. To nikt Ci nie karze wpisywac sie na tym forum. Uwierz mi, ze znajdzie sie wiele osob, ktore uszczesliwi Twoje odejscie... Bo jak na razie to dno tworzysz Ty...
:):). Nie no, a kto by liczył punkty w lidze typerów? A Kozienice są tak ważną ekipą, że rozpadnięcie się jej wywoła trzęsienie ziemii w polskiej piłce:):)

qrczak
Posty: 1677
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 17:25
Lokalizacja: Muranów

Post autor: qrczak » pn lip 11, 2005 12:53

Płaczesz, narzekasz a na 10 postów codziennie jest 8 Twoich. Więc kto tu tworzy dno ? Nie podoba Ci się to się wogóle nie wpisuj. Zawsze możesz się przerzucić na forum z "bocianami".

kiwi

Post autor: kiwi » pn lip 11, 2005 13:53

Wracając do tematu :/,jakiś czas temu zmodernizowali stadion w kozienicach, więc wydaje mi się że wydatek nie może iść na marne.Mam nadzieje że znajdą się ludzie co uratują ten klub.

Lineker
IFC POLONI@
Posty: 4292
Rejestracja: pn lip 05, 2004 11:35
Lokalizacja: >>MURANÓW<<

Post autor: Lineker » pn lip 11, 2005 14:35

Słuchajcie a co sie dzieje z Darłovią Darłowo, wiecie może coś o transferach do tej ekipy?

u
Posty: 747
Rejestracja: wt gru 28, 2004 15:48

Post autor: u » pn lip 11, 2005 15:58

Oprócz Kozienic, pewnie rozpadnie się Radomsko i Mława... Wpisujcie kolejne, w których sytuacja nie jest zbyt wesoła...

Awatar użytkownika
ALF
Posty: 3131
Rejestracja: wt sie 24, 2004 13:50

Post autor: ALF » pn lip 11, 2005 16:36

Ale w was duzo zawisci i zlosliwosci :? Chcial zapytac to zapytal, chyba proste :? Mysle ze kilka osob na tym forum za osoba siana poczulo sympatie do zespolu MKS Kozienice i chcialo by znac sytuacje w tym klubie, a nie wiedza ze dzieje sie w nim zle... Poza tym ten dzial jest od druzyn ktore nas interesuja, Masoha interesuje ta, wiec zalozyl o niej temat. Czy to takie straszne :?: :?

Vlad
Moderator
Posty: 1015
Rejestracja: czw lut 26, 2004 0:09
Lokalizacja: Warszawa Praga Płn.

Post autor: Vlad » pn lip 11, 2005 19:33

Masoh pisze:dla mnie to forum to jest komunistyczne po maxie.
:shock:
Sorry Masoh - mozesz jasniej? Bo strasznie mnie ten fragment zainteresowal...

Awatar użytkownika
Masoh
Posty: 2786
Rejestracja: pn mar 31, 2003 22:01
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Masoh » pn lip 11, 2005 20:39

Vlad pisze:
Masoh pisze:dla mnie to forum to jest komunistyczne po maxie.
:shock:
Sorry Masoh - mozesz jasniej? Bo strasznie mnie ten fragment zainteresowal...
Napisałem Priv tobie zeby nie było zbędnej dyskusii w tym temacie i tak temat jest rozmyty prponuje skasować niepotrzebne posty.

Lineker
IFC POLONI@
Posty: 4292
Rejestracja: pn lip 05, 2004 11:35
Lokalizacja: >>MURANÓW<<

Post autor: Lineker » pn lip 11, 2005 21:34

No właśnie skupmy sie na Kozienicach, my tu gadu gadu a każdy dzień z historii MKS Kozienice przechodzi nam przez palce.

prozak
Posty: 611
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 9:35
Lokalizacja: [get.physical]
Kontakt:

Re: MKS Kozienice

Post autor: prozak » śr lip 13, 2005 11:59

Masoh pisze:..Kupiłem dzis Skarb Kibica Faktu i tam pisze ze MZKS Kozienicie Prawdopodobnie nie przystąpią do rozgrywek [przystąpili!!].

W klubie nie ma prezesa [zgadza się!!]. ,trenera [zgadza się!!].,a kadre stanowii czterech piłkarzy[niestety tak!!]..

hmmmm :?:
ok.. jestem.. właśnie wróciłem z owych Kozienic [w weekend tam koncerty Demono i Papa Dance były to 3eba było się wybrać - wielkie świeto.. hehehe..]. za specjalnych wieści nie mam, ale co mam zamieszczam poniżej..


po pierwsze.. ostatnio (12.07.2005) przechodzilem kolo stadionu w Kozienicach (qtfa - robi skubany wrazenie.. jak ktos ciekawy zapraszam na stronke z fotkami) i chyba (?) odbywal sie tam jakis trening, po drugie informacje sytuacja w klubie faktycznie nie nalezy do najweselszych (ale powiedzcie mi gdzie wesolo jest?) i juz od końca czerwca czarne chmury wiszą nad klubem.. skonczyly sie kontrakty.. ale ale ale.. klub zostal w koncu zgloszony do rozgrywek.. pytanie tylko czy wystapi.. i czy bedzie mial KIM grac.. nadzieją są chyba tylko juniorzy.. polecam artykuł - mało optymistyczny, ale od tamtej pory coś się w klubie dzieje.. co, to sam nie wiem - jak się dowiem.. na pewno poinformuje tych co zainteresowani będą.. :)

ogólnie 3 lipca odbył się "pierwszy trening" (a raczej niby gra po 5'ciu na boisku prz PSP nr 3).. obecni to: Grzegorz Seremak, Edward Czaplarski, Paweł Potent, Marcin Karski, Arek Gosa, Konrad Kłos, Robert Stawiarski, Gienek Kołodziejczyk, Dariusz Misztal, Mateusz Kocyk.. mała fotka dostępna

wniosek jest jeden: nie ma kasy.. nie ma kto grać.. ale grac będą.. na pewno nie ma co marzyć o 2 lidze.. lepiej będzie w ogóle marzyć o pozostaniu w 3'ciej.. to tyle.. narazie.. ja tu jeszcze wróce..

---------
info z ostatniej chwili.. burmistrz Kozienic zapowiedział, że MKS wystartuje w lidze .. więc jakies światełko optymizmu jest..

prozak
Posty: 611
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 9:35
Lokalizacja: [get.physical]
Kontakt:

Post autor: prozak » pn lip 18, 2005 7:08

mhm.. taki ładny temacik i pusto.. ok.. w sumie w klubie sie nic nie działo.. ale jako ze juz się dzieje więc to rzeczy:

KS WARKA - MKS KOZIENICE 1:2 (0:1)
16 lipca 2005 o 17:00 na stadionie w Warce piłkarze MKS'u rozegrali mecz sparingowy z drużyną KS Warka. Był to pierwszy mecz sparingowy w letnich przygotowaniach do sezonu. Jak każdy się domyśla drużyna była bardzo okrojona kadrowo. Mecz nie stał na wysokim poziomie. Pierwszy bramkę zdobywa MKS, a strzelcem jest Arek Gosa, który wykorzystał błąd bramkarza gospodarzy. W drugiej połowie wyrównującą bramkę zdobywaja piłkarze Warki. Pada ona po błędzie bramkarza MKS'u Roberta Stawiarskiego. Kilka minut przed końcem spotkania bramkę dającą zwycięstwo zdobywa młody piłkarz MKS'u Sebastian Kocoń. W drużynie żółto-zielonych zagrało 15 zawodników.
Skład:
Stawiarski-Potent, Misztal, Strąg, Narojczyk- Kłos, Czaplarski, Jańczyk, Kocyk -Gosa, Seremak.
W drugiej połowie na boisku pojawiła się reszta zawodników m.in. Sebastian Kocon, Karol Pawlonka, "Czosnek", Dominik Doliński, który już wkrótce będzie grał w barwach Polonii Warszawa. (chodzi oczywiście o juniorów..)


źródło: www.mkskozienice.one.pl

i jeszcze małe info (jak dotąd nie potwierdzone) które znalazłem na forum MKS'u:

podobno od czwartku (21.07.2005) trenerem MKS'u ma zostać Józef Antoniak który sam się zgłosi (!?!) tylko ciekawe kto mu zapłaci za to (?)
Ostatnio zmieniony czw lip 21, 2005 17:35 przez prozak, łącznie zmieniany 1 raz.

prozak
Posty: 611
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 9:35
Lokalizacja: [get.physical]
Kontakt:

nowy trener MKS'u..

Post autor: prozak » śr lip 20, 2005 10:56

nowy trener MKS'u..

Jarosław Czupryn został nowym trenerem MKS'u. Występował m.in. w Radomiaku Radom, KS Warce, Pilicy Białobrzegi.
Jego przygoda trenerska trwa od kilku lat, a w swoim czasie Czupryn prowadził drużyny Jadaru Skaryszew, Video Ciepielów, Plonu Garbatka, Orła Wierzbica, Pilicy Białobrzegi i Sokoła Przytyk.
Pierwszy miesiąc będzie miesiącem sprawdzającym współpracę między Nim a piłkarzami i jeśli wspołpraca będzie przebiegała pomyślnie to Jarosław Czupryn zostanie trenerem na dłuższy okres czasu.. pożyjemy - zobaczymy na ile pan Jarosław (jakież to piękne imię - też mam takie :lol: ) się zna na robocie (=

kiwi

Post autor: kiwi » śr lip 20, 2005 11:00

Podzielam opinie, piękne imię :>

Luiz87
Posty: 120
Rejestracja: pn paź 18, 2004 14:41
Lokalizacja: ze Stolicy

Post autor: Luiz87 » czw lip 21, 2005 14:33

Skład:
Stawiarski-Potent, Misztal, Strąg, Narojczyk- Kłos, Czaplarski, Jańczyk, Kocyk -Gosa, Seremak.


Tak trochę odbiegając od tematu ten Potent to nie ten sam co kiedyś grał w pierwszej lidze w Rakowie Częstochowa? :D

prozak
Posty: 611
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 9:35
Lokalizacja: [get.physical]
Kontakt:

Promnik Łaskarzew - MKS Kozienice 0:1 (0:0)

Post autor: prozak » czw lip 21, 2005 17:17

Promnik Łaskarzew - MKS KOZIENICE 0:1 (0:0)

MKS Kozienice pokonał grającego w niższej lidze Promnika Łaskarzew 1:0. Jedyną bramkę zdobył w drugiej połowie Arkadiusz Gosa, który zwiódł kilku zawodników gospodarzy wraz z ich bramkarzem. Nowy trener testował nowe ustawienie drużyny, które przedstawiało się jako 1-3-3-3-1.
W meczu wystąpiło kilku nowych graczy. W 10 minucie kontuzji doznał Narojczyk za którego wszedł Doliński. W pierwszej połowie mielismy bardzo niewiele okazji do zdobycia gola. Jedyne klarowne sytuacje miał Konrad Kłos i Dominik Doliński, w obydwu akcjach zabrakło tylko kilku centymetrów. W drugiej połowie na boisku pojawiła się troche inna jedenastka. Nasza drużyna przeważała cały czas. Promnik prawie nie wychodził z własnej połowy. Niestety udało się zdobyć tylko jednego gola.
Ostatnio zmieniony czw lip 21, 2005 17:34 przez prozak, łącznie zmieniany 1 raz.

prozak
Posty: 611
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 9:35
Lokalizacja: [get.physical]
Kontakt:

Post autor: prozak » czw lip 21, 2005 17:27

Luiz87 pisze:Skład:
Tak trochę odbiegając od tematu ten Potent to nie ten sam co kiedyś grał w pierwszej lidze w Rakowie Częstochowa? :D
jeśli chodzi ci o Pawła Potenta (bo pewno nie o jego brata Grześka - mojego kumpla tak na marginesie..) to zgadza sie.. zaczynał w Kozienicach, potem trafił do pierwszoligowej Stali Stalowa Wola, a następnie do Rakowa Częstochowa.. bramki zadnej nie zdobyl, ale wystepy w I lidze zaliczyl, a teraz gra w 3-ligowych Kozienicach.. szkoda..

prozak
Posty: 611
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 9:35
Lokalizacja: [get.physical]
Kontakt:

Post autor: prozak » ndz lip 24, 2005 18:46

24 lipca 2005 odbył się sparing:
Beniaminek Radom - MKS KOZIENICE 0:4
Bramki: Strąg (11.), Karaś (63., 79.), Kocoń (77.)

Spotkanie rozegrane na boisku MOSiR-u w Radomiu nie było porywającym widowiskiem. Kozieniczanie wystąpili w bardzo odmłodzonym składzie. Zabrakło w nim m.in. Grzegorza Seremaka i Arkadiusza Gosy. Co więcej, z racji, że temu ostatniemu skończyła się umowa z klubem, postanowił on zakończyć swoją przygodę z MKS'em.

W poczynania kozieniczan, zwłaszcza w pierwszej połowie, wkradło się wiele chaosu i niezrozumienia, ale to akurat na tym etapie przygotowań nie stanowiło dla nikogo zaskoczenia. - W każdym spotkaniu dysponuję inną kadrą zawodniczą, co zdecydowanie utrudnia szybką konsolidację zespołu - tłumaczy trener żółto-zielonych Jarosław Czupryn. Nie ukrywa również, że ten mecz był sprawdzianem generalnym dla młodzieżowców i zawodników wywodzących się z Kozienic. - Mogę zdradzić tylko tyle, że większość graczy go zdała - dodaje szkoleniowiec. Tą opinię trener mógł jednak wygłosić dopiero po drugiej odsłonie konfrontacji, bo o ile po przerwie inicjatywa należała do trzecioligowca, to przed nią na murawie zdecydowanie dominowali młodzi radomianie.

Kozienicki zespół na miarę swoich obecnych możliwości zagrał dopiero ostatnie pół godziny. Co więcej, w przeciągu kwadransa trzykrotnie cieszył się ze zdobycia bramki. Na szczególne uznanie w ekipie MKS'u zasłużył Andrzej Kalinka. Młody wiek i niski wzrost, które go charakteryzują, nie przeszkadzają mu w przyjęciu ciężaru gry na swoje barki i dowodzeniu poczynaniami kolegów.
Ostatnio zmieniony wt lip 26, 2005 6:24 przez prozak, łącznie zmieniany 2 razy.

u
Posty: 747
Rejestracja: wt gru 28, 2004 15:48

Post autor: u » ndz lip 24, 2005 18:49

Mam kuzyna w Kozienicach, gadałem kiedyś z nim o piłce, ale raczej trochę niekumaty. Lecz stwierdził, iż lubi Polonii, dlatego odpowiedziałem: Kozienice są spoko 8)

ODPOWIEDZ