W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

MKS Kozienice

Wszystko co związane ze sportem w Polsce i na świecie, a co nie dotyczy Polonii

Moderatorzy: Bzyczek, Lechislaw, Vlad

prozak
Posty: 611
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 9:35
Lokalizacja: [get.physical]
Kontakt:

Post autor: prozak » wt lip 26, 2005 6:29

Najbliższy sparing MKS zagra w środę z Ceramiką w Paradyżu. - to będzie idealny trening dla drużyny MKS'u - Ceramika poprzedni sezon zakończyła na miejscu 4 (o 9pkt więcej od Kozienic) zatem przeciwnik zapowiada się ciekawie - zobaczymy na ile "odmłodzona" drużyna zółto-zielonych potrafi się odnaleźć na boisku podczas konfrontacji z "teoretycznie" groźniejszym rywalem..

prozak
Posty: 611
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 9:35
Lokalizacja: [get.physical]
Kontakt:

Post autor: prozak » śr lip 27, 2005 22:05

miał być sparing z Ceramiką w Paradyżu a był z Ceramiką Opoczno(?!?). wynik spotkania na szczęście w pełni satysfakcjonujący kibiców MKS Kozienice

Ceramika Opoczno - MKS KOZIENICE 1:3
Bramki dla MKS'u zdobyli: Grzegorz Seremak, Paweł Potent i Marcin Karski.

prozak
Posty: 611
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 9:35
Lokalizacja: [get.physical]
Kontakt:

kurator

Post autor: prozak » sob lip 30, 2005 14:23

wiadomosci z kraju, tzn z Kozienic:

"Długi klubu z Kozienic w niedzielę urosną do 1 miliona złotych. Drużyna została jednak zgłoszona do rozgrywek piłkarskiej III ligi. Trener Jarosław Czupryn zgodził się pracować społecznie. W Kozienicach nie ma kto ratować klubu.."

więcej informacji na stronie www.mkskozienice.one.pl

prozak
Posty: 611
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 9:35
Lokalizacja: [get.physical]
Kontakt:

Post autor: prozak » wt sie 02, 2005 22:12

BROŃ RADOM - MKS KOZIENICE

W środę o godzinie 17:30 rozpocznie się sparingowe spotkanie pomiędzy radomską Bronią, a MKS'em Kozienice. Mecz odbędzie się na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Narutowicza 9 w Radomiu.

poza tym wiadomości z klubu: MKS otrzymał LICENCJĘ!!

"W dniu dzisiajszym nasz Klub MKS Kozienice otrzymał z MZPN licencję na grę w III lidze, więc możemy być pewni, że ujrzymy naszych ulubienców w III lidze" //www.mkskozienice.one.pl//

więcej informacji na stronie www.gazeta.pl

prozak
Posty: 611
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 9:35
Lokalizacja: [get.physical]
Kontakt:

Post autor: prozak » śr sie 03, 2005 20:05

BROŃ RADOM - MKS KOZIENICE 1:2 (1:0)
bramki zdobyli: Stępniewski (28.) - Seremak (60.), Iwanowski (84.)

W najciekawszym spotkaniu piłkarskiej środy w Radomskiem MKS Kozienice pokonał Broń Radom na jej boisku 2:1. W ekipie żółto-zielonych po raz pierwszy zagrali m.in. bramkarz Mariusz Osiński i Paweł Iwanowski.
Występ Osińskiego i Iwanowskiego był sporym zaskoczeniem dla kibiców, którzy postanowili spędzić popołudnie na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu.
- Oczywiście przydałoby się nam doświadczenie tych dwóch graczy - mówi trener MKS'u - Jarosław Czupryn. - Jednak o tym, czy będą oni reprezentować kozienicki klub w walce o ligowe punkty, zadecydują osoby obecnie odpowiedzialne za podejmowanie wszelkich decyzji - tłumaczy szkoleniowiec.
- Fajnie by było, gdyby do nas dołączyli. Stworzylibyśmy niezłą ekipę - marzy Bogumił Sobieska, który zanotował udany występ w roli stopera. Znajdował się on w kadrze zespołu w rundzie wiosennej, jednak nie miał okazji zbyt często prezentować swoich umiejętności. Ostatnio przebywał na testach w ŁKS-ie Łomża, jednak z powodów osobistych postanowił na dłużej zakotwiczyć się w Kozienicach.

Jeżeli chodzi o samo spotkanie, to nie wzbudziło ono zbyt wielu emocji. Broń pomimo ciągłych kłopotów z kadrą zawodniczą stanowiła równorzędnego rywala dla trzecioligowców. W pierwszej odsłonie pojedynku była nawet zespołem zdecydowanie lepszym. Jednak doświadczenie podopiecznych Jarosława Czupryna wzięło górę w końcówce meczu. Wtedy to kozieniczanie przejęli inicjatywę i zdobyli dwie bramki.

SKŁADY:

- Broń: Wójcik - Głogowski, Jackowski, Trojanowski, Bochniak, Taras, Stępniewski, Banaszkiewicz, Różański, Puźniak, Ławrecki oraz Wrzesiński, Kapusta, Cieśla, Bandyk, Kogut, Tomczyk, Bińkowski, Banachowicz.

- Kozienice: Osiński - Zajączkowski, Sobieska, Potent, Godlewski, Molendowski, Karski, A.Strąg, Czaplarski, Iwanowski, Seremak oraz Kłos, Chmielewski, Kocyk, Kowalczyk.


źródło: http://miasta.gazeta.pl/radom/1,35220,2853917.html

Badenow
Posty: 2319
Rejestracja: ndz wrz 14, 2003 19:14
Lokalizacja: Anglia

Post autor: Badenow » śr sie 03, 2005 20:10

tak własciwie po co ten temat o Kozienicach :?:

Awatar użytkownika
Oiolosse
Posty: 4121
Rejestracja: sob maja 31, 2003 23:13
Lokalizacja: Bielany | Marymont | Ruda
Kontakt:

Post autor: Oiolosse » śr sie 03, 2005 20:23

Bo glupio pisac o Kozienicach w temacie o Realu Saragossa? :>

Badenow
Posty: 2319
Rejestracja: ndz wrz 14, 2003 19:14
Lokalizacja: Anglia

Post autor: Badenow » śr sie 03, 2005 20:33

Oiolosse pisze:Bo glupio pisac o Kozienicach w temacie o Realu Saragossa? :>
rozumiem ze jest duze zapotrzebowanie na temat tego co sie dzieje w Kozienicach spoko 8)

prozak
Posty: 611
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 9:35
Lokalizacja: [get.physical]
Kontakt:

Post autor: prozak » śr sie 03, 2005 20:48

to sie nazywa REKLAMA.. :wink:

prozak
Posty: 611
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 9:35
Lokalizacja: [get.physical]
Kontakt:

Post autor: prozak » sob sie 06, 2005 23:08

niektórzy się dziwią po co..ale co tam..niech się dziwią..

kolejny sparing wygrany przez drużyne żółto-zielonych:

Czarni Dęblin - MKS Kozienice 0:2 (0:2)

W dzisiejszym (06.08.2005) meczu sparingowym MKS wygrał z Czarnymi Dęblin 2:0. Bramki dla żółto zielonych zdobyli: Konrad Kłos i Grzegorz Seremak

Łukasz...KSP
Posty: 87
Rejestracja: czw cze 16, 2005 17:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Łukasz...KSP » ndz sie 07, 2005 22:23

bardzo dobrze ze ktos zalozyl taki tamat..mnie naprzyklad interesuje..i kilka osob sie znajdzie jeszcze napewno...ale oczywiscie trzeba sie czepiac...o cos zawsze..a swoja droga to jak zawsze Vlad musial wtracic swoje trzy grosze...jak tylko pojawia sie cos o komunizmie...hehe..nie wytrzymalby..ot teraz czekam kto sie do mnie przyczepi..bo ktos napewno..

Awatar użytkownika
Oiolosse
Posty: 4121
Rejestracja: sob maja 31, 2003 23:13
Lokalizacja: Bielany | Marymont | Ruda
Kontakt:

Post autor: Oiolosse » ndz sie 07, 2005 23:21

Łukaszu: proponuje Ci opisac historie swojego zycia w Lidze Typerow. Bedziesz wtedy mogl pomarudzic, ze ktos sie przyczepia :)
Po co w temacie o Kozienicach piszesz o Vladzie? ;)

i zeby moj post byl na temat:
w Remes Cup Kozienice wygraly z Polonia '87 :/

Łukasz...KSP
Posty: 87
Rejestracja: czw cze 16, 2005 17:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Łukasz...KSP » ndz sie 07, 2005 23:40

Oiolosse pisze:Łukaszu: proponuje Ci opisac historie swojego zycia w Lidze Typerow. Bedziesz wtedy mogl pomarudzic, ze ktos sie przyczepia :)
Po co w temacie o Kozienicach piszesz o Vladzie? ;)

i zeby moj post byl na temat:
w Remes Cup Kozienice wygraly z Polonia '87 :/
a po co Vlad pisze w temacie o Kozienicach nic zwiazanego z nimi..ale ok..zapewne jego post byl na temat..przepraszam

Awatar użytkownika
Oiolosse
Posty: 4121
Rejestracja: sob maja 31, 2003 23:13
Lokalizacja: Bielany | Marymont | Ruda
Kontakt:

Post autor: Oiolosse » pn sie 08, 2005 7:44

Bo Vlad jest moderatorem, a Masoh w temacie o Kozienicach komentuje prace moderatorow.
Dobra, konczmy offtopic.

[j][a][z][z][y]
IFC POLONI@
Posty: 2700
Rejestracja: pn gru 01, 2003 23:37
Lokalizacja: ZooPort

Post autor: [j][a][z][z][y] » pn sie 08, 2005 12:19

Oiolosse pisze: w Remes Cup Kozienice wygraly z Polonia '87 :/

to ja już nie lubię tych Kozienic.

A tak a propos to czy ja kiedykolwiek lubiłem Kozienice ??

Dawno dawno temu miałem w pracy kierownika, który pochodził właśnie stamtąd. Niejaki "pieczara" albo "yellow". Kawał skurczysyna. Frajerzyna jakich mało - typowy dorobkiewicz na wygnaniu. Wchodził szefowi w dupsko i podpierdalał pracowników za ich plecami snując najróżniejsze intrygi niczym Kardynał Richelieu.

Znalem też jednego typka z kozienic, który też chodził na k6 i swego czasu handlował w swojej miejscowości amfetaminą. W Warszawie jak był to woził się jak starej qrwie cycki ale od owego wyżej wspomnianego "pieczary" dowiedziałem się, że w kozienicach wszyscy się z niego nabiją i ogólnie szakalaka

Nie wiem która z tych historii jest prawdziwa (pierwsza napewno) ale nie o to w tym chodzi. Chodzi o to że zawsze chciałem wypowiedzieć się w tym temacie i teraz czuję się spełniony. Ot taki mini storytelling.


prozak
Posty: 611
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 9:35
Lokalizacja: [get.physical]
Kontakt:

Post autor: prozak » pn sie 08, 2005 14:49

jazzy menciu animal pisze:.."pieczara" albo "yellow"..
jesli chodzi o kolesia tak w wieku 24-26 lat to wiem co za typek.. bo ten o ktorym mysle to taki cwaniaczek.. niby go znalem.. niby kumpel, ale z mordy to tak mu zle patrzylo.. feeee.. taka wazelina, włazirów.. [sorka za wyrażenia].. więc pasowałby do twojego opisu.. natomiast tego drugiego pewno tez znam tylko jakos z opisu nie wiem czy na pewno.. ogolnie ma mieścina duza nie jest wiec ciezko kogokolwiek nie znać 8) jak by nie bylo.. lubie tą dziurę.. nie chce mi sie tam jezdzic ale jak juz tam jestem to mi sie wracac nie chce.. jak sobie po nocach czasem wracam zakrecony to jakos nie pękam ze mnie ktos "oklepie", natomiast bylem sobie teraz tak-o w wyszkowie (posdro dla geloe) i normalnie strach isc wieczorem po piwo.. no takie menty sie po ulicach krecą.. łyse, odrapane.. jednym slowem podziekowałem.. i wrócilłem do stolicy..

to było "mini storytelling" 2.. reaktywacja 8)

[j][a][z][z][y]
IFC POLONI@
Posty: 2700
Rejestracja: pn gru 01, 2003 23:37
Lokalizacja: ZooPort

Post autor: [j][a][z][z][y] » pn sie 08, 2005 17:32

24 - 26 lat - dokładnie tak a i opi sryja dałeś prawilny 8)

prozak
Posty: 611
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 9:35
Lokalizacja: [get.physical]
Kontakt:

Post autor: prozak » sob sie 13, 2005 18:15

i zaczęło się:

Unia Skierniewice - MKS Kozienice 1:1 (0:1)

W inauguracyjnym spotkaniu I grupy III ligi piłki nożnej, nasza drużyna zremisowała w spotkaniu wyjazdowym po bardzo dobrej grze z Unią w Skierniewicach 1:1. Prowadzenie dla MKS'u padło po strzale z rzutu wolnego. Unia wyrównała chwilę po rozpoczęciu II połowy spotkania.

geloe
Posty: 267
Rejestracja: pt maja 07, 2004 15:42
Lokalizacja: z roznych stron..

Post autor: geloe » pn sie 15, 2005 12:08

prozak pisze:Unia Skierniewice - MKS Kozienice 1:1 (0:1)
uu.. slabiutko..


ps. z kad wiesz, ze po dobrej grze?? byle$??
zrodlo: wlasne..

prozak
Posty: 611
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 9:35
Lokalizacja: [get.physical]
Kontakt:

Post autor: prozak » pn sie 15, 2005 13:42

geloe pisze:
prozak pisze:uu.. slabiutko..
ps. z kad wiesz, ze po dobrej grze?? byle$??
ponoć to ja mam jakieś kompleksy.. no cóż.. słabiutko? mecz wyjazdowy.. drużyna Kozienic w całkowicie nowym składzie, w ogóle cudem jest fakt, że w ogóle wystartowała w lidze.. po drugie: pozwolę sobie przedstawić kilka wyników z poprzedniego sezonu (wykaże sie w ten sposób umiejętnością buszowania po internecie):
25 sierpnia 2004: MG MZKS Kozienice 0-2 Unia Skierniewice
24 marca 2005: Unia Skierniewice 0-2 MG MZKS Kozienice
wnioski niech sobie każdy sam wyciągnie.. kolega jeśli potrafi to również..

natomiast chciałem powiedzieć, że nie byłem, a cytuję wypowiedź osoby, która ów dobry mecz widziała..

geloe
Posty: 267
Rejestracja: pt maja 07, 2004 15:42
Lokalizacja: z roznych stron..

Post autor: geloe » pn sie 15, 2005 14:10

prozak pisze:natomiast chciałem powiedzieć, że nie byłem, a cytuję wypowiedź osoby, która ów dobry mecz widziała..
to napisz, ze cytujesz wypowiedz kogo$-tam, a nie kolegow forumowiczow i kolezanki forumowiczki w blad wprowadzasz..
przeciez, to czysta prowokacja jest!!
ty prawa autorskie naruszyle$!!

prozak
Posty: 611
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 9:35
Lokalizacja: [get.physical]
Kontakt:

Post autor: prozak » pn sie 15, 2005 14:31

geloe pisze:to napisz, ze cytujesz wypowiedz kogo$-tam, a nie kolegow forumowiczow i kolezanki forumowiczki w blad wprowadzasz..przeciez, to czysta prowokacja jest!!ty prawa autorskie naruszyle$!!
ja juz nie mam sily do ciebie.. ale ostattkiem owych sił podam przykład twojego naruszania praw autorskich.. podajesz wynik meczu, ot choćby wczoraj - Heko Czermno 0-1 Jagiellonia Białystok - nie widziałeś tego meczu, nie byłeś na nim, więc twoje informacje są nie z "źródła własnego", a piszesz jawnie o tym, nie wspominając nic o cytowaniu.. zatem również naruszasz prawa autorskie kogoś, kto ów wynik podał, a skad ty go "skopiowałeś".. może również w błąd wprowadzasz "kolegow forumowiczow i kolezanki forumowiczki"(?) zastanów sie nad tym, bo chyba z powodu dzisiejszego święta masz za dużo wolnego i nie wykorzystanego czasu.. to tyle z mej strony.. do uslyszenia.. pewno już niedługo.. znów sie zechcesz przyczepić do kolejnej mej wypowiedzi.. zatem czekam znudzony.. 8)

geloe
Posty: 267
Rejestracja: pt maja 07, 2004 15:42
Lokalizacja: z roznych stron..

Post autor: geloe » pn sie 15, 2005 14:36

wiesz.. ja sie nikogo nie czepiam.. to ty zaczale$.. i brniesz dalej paprajac sie w (..)..

widzisz.. nie wiem czy zauwazyle$, ale od nikogo tego wyniku nie skopiowalem - zauwaz, ze nikt nie mowi od polowy zdania w kolorach zolto-czerwonych.. a ja wla$nie takich slow uzylem (kolorowych)..

zrodlo: wlasne..

prozak pisze:..do uslyszenia..
chyba do czytania??

prozak
Posty: 611
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 9:35
Lokalizacja: [get.physical]
Kontakt:

Post autor: prozak » pn sie 22, 2005 0:08

2 kolejka III ligi..

Stal Głowno - MKS Kozienice 0:1 (0:0)
67' Seremak (głową, po dośrodkowaniu Iwanowskiego)

MG MZKS Kozienice niespodziewanie wygrał ze Stalą w Głownie 1:0. Tym samym żółto-zieloni dali jasno do zrozumienia ligowym rywalom, że w tym sezonie nie wolno ich lekceważyć

Kluczem do pierwszego zwycięstwa kozieniczan okazał się spokój i ogromne zaangażowanie, z jakim piłkarze MKS-u przystąpili do meczu w Głownie. Ich mądra gra w defensywie pozwoliła zniwelować do minimum ataki gospodarzy. W przeciągu całego spotkania, a właściwie tylko w pierwszej jego odsłonie piłkarze Stali trzykrotnie zagrozili bramce Roberta Stawiarskiego. - To konsekwencja w realizowaniu założeń taktycznych pozwoliła nam wybić gospodarzy z rytmu - tłumaczy Czupryn.

Tuż po przerwie wśród kibiców w Głownie zapanowała konsternacja, gdyż plac gry został zupełnie zdominowany przez ekipę gości. Coraz odważniejsze ataki podopiecznych Jarosława Czupryna przyniosły efekt. W 67. minucie po dośrodkowaniu Pawła Iwanowskiego z rzutu rożnego najwyżej do piłki wyskoczył Grzegorz Seremak i mocnym strzałem głową pokonał Mariusza Jabłońskiego. - Po prostu się udało - podsumował skromnie swoje osiągnięcie doświadczony napastnik. Zdobyta bramka dodała skrzydeł kozieniczanom, którzy od tej pory rozpoczęli szturm na bramkę gospodarzy. Przed szansą zdobycia gola stanęli również Edward Czaplarski i Michał Chmielewski, ale ich strzały nie były precyzyjne. - Ten komplet punktów, podobnie jak poprzednia zdobycz w Skierniewicach, kosztował nas bardzo wiele sił - przyznaje Czupryn.

źródło: www.gazeta.pl

następny mecz: 28 sierpnia: MKS Kozienice - RKS Radomsko

prozak
Posty: 611
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 9:35
Lokalizacja: [get.physical]
Kontakt:

Post autor: prozak » ndz sie 28, 2005 19:27

3 kolejka III ligi..

MKS Kozienice - RKS Radomsko 2:0
obydwie bramki zdobywa Seremak, w 68' i 86'

MKS dzieki temu zwycięstwu awansował na pierwsze miejsce w tabeli (tzn jednocześnie z ŁKS'em Łomża..) posiadając 7 pkt'ów.. oby tak dalej.. do boju MKS..

następny mecz: 3(4) września: MKS Mława - MKS Kozienice
Ostatnio zmieniony ndz wrz 04, 2005 11:45 przez prozak, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ