W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

TOMASZ ZIMOCH SUPERSTARRR!

Wszystko co związane ze sportem w Polsce i na świecie, a co nie dotyczy Polonii

Moderatorzy: Bzyczek, Lechislaw, Vlad

Kim jest dla Ciebie Tomasz Zimoch?

Bogiem
4
14%
Kimś więcej niż Bogiem
24
86%
 
Liczba głosów: 28

Specjalista
Posty: 756
Rejestracja: czw mar 25, 2004 9:33
Lokalizacja: Wiadoma rzecz - Stolica

TOMASZ ZIMOCH SUPERSTARRR!

Post autor: Specjalista » czw cze 09, 2005 8:26

Słuchał ktoś jego relacji w PRI meczu Azerbejdżanu z Polską?

W drugiej połowie, gdy już mógł komentować non-stop wszedł w tempo i zaczął naprawdę ostrą jazdę. Panie Tomaszu jest Pan wielki!

Wszystkich wyznawców Zimocha zachęcam do wymiany zdań na temat mistrza!

Niewiernym już teraz nakazuje wsłuchiwać się w kolejne wrześniowe kazania wygłaszane przy okazji meczów z Austrią i Walią.

No chyba, że ktoś jest masochistą i woli oglądać mecz przy mdłym komentarzu Szpakowskiego, albo zastanawiać się kogo wielki znawca piłki-Korzeniowski zaprosi do okołomeczowego studia - Agatę Passent, syna Muńka Staszczyka, czy inną Edytę Górniak.

Awatar użytkownika
Peter
Posty: 3638
Rejestracja: pt mar 19, 2004 20:35

Post autor: Peter » czw cze 09, 2005 9:46

Relacje w radiu zawsze są najlepsze :D Pamiętam relację z Małysza z przed 2 lat: "leci nasz Adam, to ptaszysko, ten nasz biały kruk" :)
Albo obraz słowny tak plastyczny, że do dziś pamiętam (mecz Anglia-Polska na Wembley w '99 za Wójcika): Jerzy Brzęczek strzelił, ale strzelił tak, że jakby za bramką był ustawiony dźwig taki jakie są na budowie, to by trafił w sam jego szczyt :lol:

mwp
Posty: 221
Rejestracja: sob lis 20, 2004 15:56
Lokalizacja: Warszawa-Ochota

Post autor: mwp » czw cze 09, 2005 20:07

Meczu z Azerami słuchałem w radiu z musu(jechałem autokarem), ale po raz kolejny nie żałuje wybrania tej opcji :D . Ten człowiek jest fenomenalny!!! Mało jest istot na tym świecie, które na jednym oddechu potrafiłyby wypowiedzieć(a raczej wykrzyczeć) tyle słów co Zimoch. Czasem się gubi, ale potem jest z czego się pośmiać :) . Dzięki niemu można się wczuć w atmosfere na stadionie, jak również i w grę, bo reaguje spontanicznie, jak kibic siedzący na trybunach i przeżywający mecz swojej drużyny. Dlatego tak wiele osób chce pana Tomka słuchać. Oby jego gardło jak najdłużej było zdrowe :wink:

Pozdrawiam

gm
Posty: 128
Rejestracja: pn lut 23, 2004 17:42
Lokalizacja: warszawa

Post autor: gm » czw cze 09, 2005 23:20

W moim przypadku jak go słucham przez radio,to dostaje palpitacji serca. :?

skibi
Posty: 419
Rejestracja: pn mar 15, 2004 2:17
Lokalizacja: z Loży Szyderców

Post autor: skibi » pt cze 10, 2005 0:22

Nie wiem czy to Zimoch czy ktos inny, ale w ubieglych eliminacjach nasz kadra grala ze Szwecja. Wlaczylem transmisje radiowa i komentator pieprznal przez radio "prosze spojrzec". To bylo mistrzowskie, a jesli to byl ten Wasz Zimoch to rzeczywiscie jest on Bogiem.

bruno
Posty: 1154
Rejestracja: pn mar 31, 2003 23:43

Post autor: bruno » pt cze 10, 2005 1:56

Zimoch to zjawisko
Zimoch to potęga

Turku kończ ten mecz!

Specjalista
Posty: 756
Rejestracja: czw mar 25, 2004 9:33
Lokalizacja: Wiadoma rzecz - Stolica

Post autor: Specjalista » pt cze 10, 2005 7:53

Jak zaczął o tym, jak bardzo są zmęczeni, spragnieni, o tych wielbłądach, o tych karawanach, to myślałem, że nie wytrzymam. Ale generalnie cały czas ostro dawał - o Cezarym Baryce, o szklanych domach, o Szymkowiaku jako najlepszym wiertniczym w poskiej drużynie, który ze złóż azerskiego boiska wydobył to co najlepsze dla naszej kadry, o Janasie jako szachu itd. itp. A to wszystko bez zwilżenia ust wodą, bez chwili przerwy - bite 45 minut. Tylko raz się zająknął. Maestro!

SKJ
Posty: 2361
Rejestracja: pn mar 29, 2004 10:36
Lokalizacja: z nikąd

Post autor: SKJ » pt cze 10, 2005 16:08

Zimoch jest zajebisty! Już kilka miesięcy szukam jego relacji z Kopenhagi gdzie Widzew walczy o ligę mistrzów. Kto mi pomoże??

mwp
Posty: 221
Rejestracja: sob lis 20, 2004 15:56
Lokalizacja: Warszawa-Ochota

Post autor: mwp » pt cze 10, 2005 16:28

Na www.sports.pl w dziale Mp3 znajdziesz na pewno :wink: .

Pozdro

Bronson

Post autor: Bronson » pn cze 20, 2005 17:38

Tomasz Zimoch, według mnie, jest najlepszym komentatorem sporotowym na tej planecie... a jeżeli założyć, że jesteśmy sami w nieskończonej pustce kosmosu, to jest najlepszym komentatorem sportowym w całym wszechświecie.
Nikt tak jak On, nie jest w stanie w tak, rzetelny, niesamowity, obrazowy i literacki, a jednocześnie, kipiący emocjami sposób, przekazać tego, co dzieje się, na arenie sportowej, a już na boisku do piłki nożnej to już w ogóle.
Naprawde nie wyobrażam sobie, kto mógł by mu dorównać.
Prawdziwy wirtuoz, komentatorskiego mikrofonu.
Za każdym razem kiedy słyszy się, te jego zapierające dech w piersiach porównania, trudno nie odnieść wrażenia, obecności na stadionie i to na najlepszym miejscu.
No a Broendyb - Widzew... to już w ogóle było nieziemskie:
http://www.90minut.pl/download/zimoch.mp3

Specjalista
Posty: 756
Rejestracja: czw mar 25, 2004 9:33
Lokalizacja: Wiadoma rzecz - Stolica

Post autor: Specjalista » pt sie 26, 2005 11:18

Wszyscy tylko o tym Brondby - Widzew, a tu wystarczy posłuchać pierwszego lepszego meczu i już się ma arcydzieło. Nie inaczej było w dwumeczu Wisły z Panathinaikosem. Uczulam wszystkich!
Mecze repry oglądać z wyłączonym głosem i nastawionym PR1 na Zimocha!!!!!!

Awatar użytkownika
DZIADEKKSP
Posty: 1304
Rejestracja: ndz paź 12, 2003 15:26
Lokalizacja: W-wa

Post autor: DZIADEKKSP » pt sie 26, 2005 16:50

"To nie jest sprzedany mecz to Łks tak pięknie gra ..T.Zimoch w 93 r. w pewną "cudowną niedzielę":-)

Ciano
Posty: 99
Rejestracja: ndz sie 21, 2005 19:01

Post autor: Ciano » sob sie 27, 2005 1:24

Oj tak, Brondby - Widzew i "Turku kończ ten mecz". Dzięki Zimochowi to jeden z najwspanialszych meczów jakie zapamiętałem:D

dareksp
Emeriten Gang
Posty: 2020
Rejestracja: pn paź 20, 2003 13:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: dareksp » wt wrz 06, 2005 13:15

Zimoch jest wielki :!:

W chwilach emocji dorównuje mu Artur Kulikowski z "trójki".

Proszę o nieporównywanie Szpakowskiego z Tymi Panami :wink:

Bronson.

Post autor: Bronson. » wt wrz 06, 2005 20:30

Specjalista pisze: Mecze repry oglądać z wyłączonym głosem i nastawionym PR1 na Zimocha!!!!!!
Ja tak oglądam zawsze... czasami może jak jest Janisz to daje szansę komentatorom z TV... ale od kiedy gdzieś wsiąkł najlepszy komentator TVP Tomasz Jasina to coraz żadziej tą szansę dostają.

Awatar użytkownika
Kleszcz
Wielka Polonia
Posty: 2981
Rejestracja: czw kwie 03, 2003 8:14
Lokalizacja: MURANÓW

Post autor: Kleszcz » czw wrz 08, 2005 19:04

Ciano pisze:Oj tak, Brondby - Widzew i "Turku kończ ten mecz". Dzięki Zimochowi to jeden z najwspanialszych meczów jakie zapamiętałem:D
Dokładnie było: "Panie Turek, kończ Pan ten mecz"
Gość jest super. Szpakowski przy nim to wyrobnik i pajac

Ankieta do dupy.
"Nie wzywaj imienia Pana Boga swego na daremno" ..........
Tak ad hoc.

prozak
Posty: 611
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 9:35
Lokalizacja: [get.physical]
Kontakt:

Post autor: prozak » czw wrz 08, 2005 19:14

"GOOOOOOOOOOOOOOoooooooooooooooooooooool....GOOOOOOOOOOOOOOoooooooooooooooooooool.."

zdziera sie Tomuś jak Chylińska na koncertach ;)
NAJLEPSZY TO ON JEST.. po prostu THE BESCIAK!!

Awatar użytkownika
Peter
Posty: 3638
Rejestracja: pt mar 19, 2004 20:35

Post autor: Peter » pt lip 31, 2009 8:09

Słuchałem przedwczoraj w radio relacji na żywo z pływackich mistrzostwa świata z Rzymu gdzie Paweł Korzeniowski srebro zdobył. Relacjonował oczywiście Tomasz Zimoch. Paweł na początku był czwarty, ale po tym jak Mistrz Tomasz relacjonował wyścig i mówił, że będzie srebro wiedziałem, że to się po prostu musi stać.
Jestem pewien, że Paweł Korzeniowski nawet w wodzie słyszał ten bezbłędny komentarz (tafla wody jest jak piękny marmur szlifowany gdzieś w Hiszpanii, Paweł macha rękami jakby dwoma koszami nabierał wody) i to dzięki niemu wspiął się na wyżyny i o 9 setnych sekundy pokonał Japońca.
Panie Tomku - dziękujemy :)

Awatar użytkownika
Zbyniu
Posty: 1900
Rejestracja: pt maja 07, 2004 13:34
Lokalizacja: z bródnej dzielnicy ;)

Post autor: Zbyniu » pn sie 03, 2009 22:36

Info dla fanów talentu p. Zimocha - jest nominowany do tytułu Mistrza Mowy Polskiej. Istnieje możliwość wybrania go mistrzem w kategorii VOX POPULI czyli przez głosy publiczności m.in. na stronie konkursu. Ja już zagłosowałem :D

Awatar użytkownika
Peter
Posty: 3638
Rejestracja: pt mar 19, 2004 20:35

Post autor: Peter » czw sie 13, 2009 9:38

Na razie prowadzi niejaki Krzysztof Jakubiec :? Głosować można na http://www.mistrzmowy.pl/

Awatar użytkownika
Peter
Posty: 3638
Rejestracja: pt mar 19, 2004 20:35

Re: TOMASZ ZIMOCH SUPERSTARRR!

Post autor: Peter » wt cze 05, 2012 14:48

Odświeżam temat przed EURO na wszelki wypadek.

Felicja
Posty: 6
Rejestracja: czw mar 14, 2013 10:37

Re: TOMASZ ZIMOCH SUPERSTARRR!

Post autor: Felicja » czw mar 14, 2013 10:54

Tomasz Zimoch jest moim guru. Ostatnio w radio relacjonował bieg Justyny Kowalczyk, używając przy tym takich określeń, że nie mogłam się nasłuchać.Jeden minus a w zasadzie jedyny czasami nie wiadomo, o co mu chodzi;-)pozdrawiam wszystkich miłośników Tomasza Zimocha

ODPOWIEDZ