W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Di Canio pozdrawia kibiców w faszystowski sposób

Wszystko co związane ze sportem w Polsce i na świecie, a co nie dotyczy Polonii

Moderatorzy: Bzyczek, Lechislaw, Vlad

Sobota
Posty: 860
Rejestracja: czw paź 23, 2003 13:52
Lokalizacja: z głębokiej rezerwy.

Post autor: Sobota » śr sty 12, 2005 15:29

NESSUNO pisze:było mocne w latach 40., potem szło im już na ogół słabiutko, a od 10-12 lat ten klub właściwie w ogóle się nie liczy. Może i ma kibiców (urządzili sobie w liczbie około 40-50 tys. marsz protestu w 2003 roku na ulicach miasta). Efektowne to było, trzeba przyznać. Ale jak to się mówi: ostatnie podrygi zdechłej ostrygi. Do Juve ten dręczony aferami i beznadziejny piłkarsko klubik po prostu się nie umywa. Pod żadnym względem.
już myślałem, że piszesz o sytuacji Polonii w Warszawie :lol: jak widać punkt widzenia zależy itd.

obawiam się, że to Juve jest dręczone aferami - od czasu kiedy znany trener ROMY Zeman ujawnił, że chłopaki za szybko rosną wszerz :roll:

NESSUNO

Post autor: NESSUNO » śr sty 12, 2005 18:50

Sobota pisze:obawiam się, że to Juve jest dręczone aferami - od czasu kiedy znany trener ROMY Zeman ujawnił, że chłopaki za szybko rosną wszerz :roll:
No, nie przeczę, to dość nieciekawa sprawa. Ale na razie klubowi to nie zaszkodziło. Natomiast Torino od 12 lat nic nie wygrało, bo miało prezesów aferzystów, miernych trenerów i jeszcze gorszych piłkarzy. Degrengolada totalna. :twisted:

Flapjack
Posty: 118
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 10:43
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: Flapjack » sob sty 15, 2005 21:53

Vlad: To była właśnie ironia i żart!!! nie wziąłeś jej na serio, prawda???

Ponury
Posty: 56
Rejestracja: pt kwie 11, 2003 16:16

Post autor: Ponury » wt mar 22, 2005 19:14

NESSUNO- co ty wypisujesz ?!?!?!

Jestem kibicem TORO od 13 lat. W Turynie mam kumpla- wielkiego fana TORO ! Koleś ma 34 lata, jest nauczycielem i potrfi być obiektywny !!! Jestem więc w tym temacie dosyć dobrze zorientowany i powiem ci, że bredzisz, normalnie bredzisz ....

Nikt nie kwestionuje ilości fanów Juve, jest ich sporo, ba, najwięcej w całej Italii ! Ale niejaki Lew ma racje ! W mieście TURYNIE bezsprzecznie rządzą fani spod znaku GRANATA! Aspekt piłkarski pomijam ! Kibice TORO są świetnie zorganizowani, mają kilka prężnych organizacji ( U G, VIKING, GRANATA KORPS, LEONI, V KOLUMNA, FEDILISSIMI ) słyną z fanatyzmu i przywiązania do tradycji !!! A fani Juve? Cóż .... jest owszem silny trzon ekipy,maja tych swoich FIGH TERS-ów , ale reszta to normale PIKNIKI, kibice sukcesu, którzy dziś są - jutro ich nie ma! Sam napisałeś, że TORO piłkarsko od lat 40- stych są cieńcy. Juve sukcesami ich dosłownie zdeklasowało- to fakt ! Mimo to sam przyznałeś, że zorganozowali manifestacje na 45 tyś ludzi. Weź mi pokaż niby upadły kibicowsko klub który stać na skrzyknięcie tylu ludzi !!! A wiesz skąd się ich tyle wzięło? Bo napewno nie pod wpływem obecnych sukcesów. Otóż oni zawsze byli !!! Wyobraź sobie, że na pogrzeb owej słynnej jedenastki GRANE TORO przyszło 700 tyś ludzi !!!! A dobrze wiesz, że we Włoszech miłość do klubu to religia , którą przechodzi z ojca na syna!

Zresztą swego czasu poruszałem ten temat na naszym forum, kto chętny niech se luknie .... http://www.kki.pl/cracovia/forum/read.p ... 41&t=42341

Wendkarz
Posty: 843
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 22:06

Post autor: Wendkarz » pn kwie 11, 2005 22:21

http://sport.onet.pl/1080235,wiadomosci.html
chociaz Livorno tez przegina - powinni sie wytluc nawzajem z Lazio za gloszone idee.

Awatar użytkownika
lew
IFC POLONI@
Posty: 2826
Rejestracja: pt mar 28, 2003 12:54

Post autor: lew » czw cze 30, 2005 22:20

A To dla tych, ktorzy twierdzili, ze Torino nie ma kibicow :wink: Fotki z tego sezonu z awansu do Serie A :P :
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony czw cze 30, 2005 22:36 przez lew, łącznie zmieniany 1 raz.

krol_olch
IFC POLONI@
Posty: 4221
Rejestracja: sob lis 01, 2003 2:21
Lokalizacja: znad jeziora
Kontakt:

Post autor: krol_olch » czw cze 30, 2005 22:25

nie wiem kto tak twierdził - przeciez w Turynie to tylko Torino :)
Stara Dama musi sobie importowac fanów az z Rzymu czy swoich fc w Warszawie ;)

ODPOWIEDZ