W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Wybory prezesa PZPN

Wszystko co związane ze sportem w Polsce i na świecie, a co nie dotyczy Polonii

Moderatorzy: Bzyczek, Lechislaw, Vlad

G
IFC POLONI@
Posty: 351
Rejestracja: pt sie 08, 2003 17:19

Wybory prezesa PZPN

Post autor: G » pn gru 06, 2004 20:21

Wdg TV Michał L. jest jedynym kandydatem na to stanowisko...
...a więc banda trzyma sie dobrze.

keeper
Posty: 1747
Rejestracja: czw sie 05, 2004 11:22
Lokalizacja: b. ładna
Kontakt:

Post autor: keeper » wt gru 07, 2004 11:54

Qrwa , chyba szykuje nam sie taka druga Białoruś zamiast kompetentnego zwiazku pilkarskiego :evil:

CruelDemon
Posty: 431
Rejestracja: pt kwie 02, 2004 8:00
Lokalizacja: Ochota!!
Kontakt:

Post autor: CruelDemon » wt gru 07, 2004 12:59

Narazie jest jeden . Z tym ze według statusu nawet na 3 godziny przed głosowaniem moze sie pojawić jakiś ukryty kontrkandydat . Z tym ze jak jeszcze sie nie pojawił to myśle ze karty zostały juz rozdane i wiadomo ze zostanie wybrany Listkiewicz :?

JD
Posty: 388
Rejestracja: pt wrz 17, 2004 14:14
Lokalizacja: Bródno
Kontakt:

Post autor: JD » wt gru 07, 2004 16:04

Kiedyś, jeżeli się nie mylę chyba Zbigniew Boniek, powiedział że Listkiewicz musi być prezesem PZPN dlatego, że nic innego nie potrafi :D . Niestety wg mnie nie potrafi także kierować związkiem. Bałagan jest potworny, gdziekolwiek człowiek spojrzy. :(

kiwi

Post autor: kiwi » wt gru 07, 2004 16:58

Składam propozycje aby w ramach protestu zamknąć ten temat i w ten sposób pokazać jak bardzo Listkiewicza i te Jego pzpn-owskie przekręty mamy w d... 8)

pk
Posty: 4164
Rejestracja: ndz mar 21, 2004 19:49
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: pk » wt gru 07, 2004 17:00

Czyli za sp. Dziurowicza bylo lepiej??
Nie odmawiajcie Listkiewiczowi sukcesow. Zauwazcie, ze kazdy stadion pierwszoligowy ma sztuczne oswietlenie, podnoszone sa standarty trybun, stadiony staly sie bezpieczniejsze...
Oczywiscie Listkiewiczowi nalezy przypisac sporo chybionych pomyslow (chociazby polityka w stosunku do kibicow), ale zastanowcie sie czy na prawde mozna wymienic wiecej minusow niz plusow.

Jesli o mnie chodzi to nie mam wyrobionego zdania. Chcialbym przy opiniach krytycznych przeczytac jakies sensowne argumenty, moze zdolacie mnie przekonac do swoich pogladow.

kiwi

Post autor: kiwi » wt gru 07, 2004 17:12

pk-a no co nam teraz nowe trybuny, światła,stadiony skoro już niedługo nie będzie komu na nich grać; kto przyjdzie ogłądać amatorów?!Podaj mi jeden przykład, gdzie Listkiewicz doprowadził do inwestowania w młodziez, hale sportowe, sprzęt sportowy dla szkół?Czy wiesz ile boisk treningowych można było wybudować za cene oświetlenia w Nowotworze?Na co im te wymuszone oświetlenie jak i tak niedługo polecą do 3 ligi-bez kasy, przyszłości, piłkarzy?-jak cała polska piłka.Listkiewicz dobrze się ustawił.I tyle.

Badenow
Posty: 2319
Rejestracja: ndz wrz 14, 2003 19:14
Lokalizacja: Anglia

Post autor: Badenow » wt gru 07, 2004 18:09

ja uwazam ze Listkiewicz wcale nie jest złym prezesem PZPN a na pewno nie najgorszym wiec nie dziwie sie ze ponownie nim zostanie. Uwazam ze nie ma w Polsce osoby która gdyby została prezesem PZPN zmieniłaby jakos polityke wiec Listkiewicz to wybranie mniejszego zła. Zreszta lepszy znany wróg niz nie znany :D

El Torrero
Posty: 1546
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 10:51
Lokalizacja: z daleka

Post autor: El Torrero » wt gru 07, 2004 18:10

zly dobry ? jest jaki jest byli gorsi :roll:

a macie lepszego kandydata :?:

Awatar użytkownika
ALF
Posty: 3131
Rejestracja: wt sie 24, 2004 13:50

Post autor: ALF » wt gru 07, 2004 18:43

Tomaszewski no i ozywiscie JA :lol:

Awatar użytkownika
Jardel
Posty: 4188
Rejestracja: pn cze 07, 2004 23:01
Lokalizacja: Warszawa - Wawer
Kontakt:

Post autor: Jardel » śr gru 08, 2004 11:31

Jedna rzecz nie daje mi spokoju. Kiedy prezesem był ŚW. Pamięci Marian Dziurowicz towarzystwo pokroju Listkiewicza, Bońka i innych ,,listków’’ krzyczało, że będzie dążyć do usamodzielnienia się ligi i jej uniezależnienie od PZPN tym czasem nic takiego nie nastąpiło. Autonomiczna Liga Polska czy piłkarska { sam nie wiem jak to się nazywa} :?: jest chyba jakimś kwiatkiem ozdobnym, bo specjalnie nie widzę efektów jej działalności, PZPN jest organizacją, która tak naprawdę wszystkim trzęsie. Jedynym pozytywem jego działalności jest mimo wszystko wprowadzenie wymogów licencyjnych, bo jak znam życie do dziś nie mieli byśmy oświetlenia ani dachu, gdyby groźbą nie zostało to przez związek wymuszone. Jeśli chodzi o szkolenie młodzieży to faktycznie na tej płaszczyźnie nic się nie robi, może dobrze by było wymóc na klubach działalność tego typu. Były takie próby{ konieczność posiadania iluś drużyn młodzieżowych} niestety tutaj nie zachowano do końca konsekwencji pozwalając choćby pewnemu kreowanemu przez panów Romana K, Krzysztofa S ze znanego brukowca, na pewną manipulacje, jaką było: przejęcie drużyny młodzieżowej innego klubu. :evil: Podsumowując nie wszystko wygląda tak różowo jak miało być w szumnych zapowiedziach.

El Torrero
Posty: 1546
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 10:51
Lokalizacja: z daleka

Post autor: El Torrero » śr gru 08, 2004 17:23

ALF pisze:Tomaszewski no i ozywiscie JA :lol:
z tych dwu to ja glosuje na tego JA

a Wy :?:

Jersy
Posty: 2948
Rejestracja: pt maja 23, 2003 20:01
Lokalizacja: Piaski

Post autor: Jersy » ndz gru 12, 2004 20:22

Dla mnie cytat nowego-starego prezesa w pełni obrazujący to co się dzieje w PZPN:

"Teraz wypalę cygaro i wypiję z panem Kaziem Górskim kieliszek metaxy. Słyszałem, że Jacek Gmoch ma ze sobą butelkę..."

CruelDemon
Posty: 431
Rejestracja: pt kwie 02, 2004 8:00
Lokalizacja: Ochota!!
Kontakt:

Post autor: CruelDemon » pn gru 13, 2004 15:42

pk pisze:Czyli za sp. Dziurowicza bylo lepiej??
Lepiej może nie było ale za to wesoło .
A co do tematu . Jak czytam wywiad z Listkiewiczem i mówi on , ze po meczu z Danią zastanawiał sie nad wyrzuceniem Janasa i wzamian za niego selekcjonerem chciał zrobić kogos z grona Piechniczek :lol: , Strejlau :x Klejndinst 8) , Żmuda :? to ja dziękuje za takiego prezesa .

ODPOWIEDZ