W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Chelsea !!!

Wszystko co związane ze sportem w Polsce i na świecie, a co nie dotyczy Polonii

Moderatorzy: Bzyczek, Lechislaw, Vlad

Awatar użytkownika
grigu
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 494
Rejestracja: pn gru 29, 2003 21:04
Lokalizacja: ווארשע

Chelsea !!!

Post autor: grigu » ndz gru 05, 2004 0:26

Mój ulubiony klub (po Polonii) znowu wygrał !
Mam nadzieję że wkrótce Polonia będzie odnosiła takie sukcesy. Biorąc oczywiście wszelkie proporcje i uwarunkowania. Ciekaw jestem kto jeszcze z forumowiczów podziela moją sympatię do Chelsea.

Lineker
IFC POLONI@
Posty: 4292
Rejestracja: pn lip 05, 2004 11:35
Lokalizacja: >>MURANÓW<<

Post autor: Lineker » ndz gru 05, 2004 10:57

Przykro mi nie lubie Chelsea....ONLY ARSENAL!

kiwi

Post autor: kiwi » ndz gru 05, 2004 11:03

CHELSEA!!!! 8)
No i Millwal :lol:
Obydwa pod względem kibicowskim -jeb.ć Abramowicza :D

Lineker
IFC POLONI@
Posty: 4292
Rejestracja: pn lip 05, 2004 11:35
Lokalizacja: >>MURANÓW<<

Post autor: Lineker » ndz gru 05, 2004 11:07

Jakim tam kibicowskim?Dawne lata minely,ogladaliście moze wczoraj mecz Chelasea z Newacastle?Cisza jak w teatrze,nawet ostatnio trener Chelsea żalił sie nad jakościa dopingu,mówic ze w meczu z Evertonem lepiej słyszalni byli kibice z Liverpoolu.

Michu
Posty: 1021
Rejestracja: pt sty 16, 2004 17:49
Lokalizacja: Twin Peaks
Kontakt:

Post autor: Michu » ndz gru 05, 2004 11:24

Chelshit :lol:

Only West Ham in London :twisted:

Altze
Posty: 1697
Rejestracja: pn mar 08, 2004 3:02
Lokalizacja: z bagien
Kontakt:

Post autor: Altze » ndz gru 05, 2004 14:25

Lineker pisze:Jakim tam kibicowskim?Dawne lata minely,ogladaliście moze wczoraj mecz Chelasea z Newacastle?Cisza jak w teatrze,nawet ostatnio trener Chelsea żalił sie nad jakościa dopingu,mówic ze w meczu z Evertonem lepiej słyszalni byli kibice z Liverpoolu.
Byłem na meczu Aston Villa -Chelsea i musze przyznać ,ze, porównując z przyjezdnymi, brać ze sławnej Holte End zachowywała się jak w bibliotece...
A pod względem kibicowskim zupełnie gdzie indziej bywa teraz "ciekawie" (Stoke na przykład).

Ja tam ich nie lubię. Jeżeli Londyn to już prędzej Crystal Palace i WHU.

Awatar użytkownika
grigu
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 494
Rejestracja: pn gru 29, 2003 21:04
Lokalizacja: ווארשע

Post autor: grigu » ndz gru 05, 2004 21:08

Lineker pisze:Jakim tam kibicowskim?Dawne lata minely,ogladaliście moze wczoraj mecz Chelasea z Newacastle?Cisza jak w teatrze,nawet ostatnio trener Chelsea żalił sie nad jakościa dopingu,mówic ze w meczu z Evertonem lepiej słyszalni byli kibice z Liverpoolu.
Akurat na tym meczu byłem.
Murinhio mógł tak mówić, bo przyjezdni z Liverpoolu siedzieli w sile około 3 - 4 tysięcy (na wyjeździe!) tuż za nim.

Co do dopingu kibiców Chelsea to nie wydaje mi się żeby było za cicho. Nie ma po prostu młynów tak jak u nas, gniazd dla wodzirejów itp.
Jednak znajomość piosenek, skandowanie i zabawa na trybunach - to niestety inny lepszy od naszego świat. I nie ma tam flag, rac, itp. Bo to zupełnie niepotrzebne.

Co do stosunku do Abramowicza - to na Stamford Bridge go kochają. A inni w Lądku zazdroszczą mu możliwości.

feemp
Posty: 1733
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 6:59
Lokalizacja: a po dwóch wu

Post autor: feemp » pn gru 06, 2004 19:32

Znów to samo... AFC :!: :twisted:

Michu
Posty: 1021
Rejestracja: pt sty 16, 2004 17:49
Lokalizacja: Twin Peaks
Kontakt:

Post autor: Michu » pn gru 06, 2004 20:23

feemp pisze:Znów to samo... AFC :!: :twisted:
Chyba Arshit FC :lol: :twisted:

[j][a][z][z][y]
IFC POLONI@
Posty: 2700
Rejestracja: pn gru 01, 2003 23:37
Lokalizacja: ZooPort

Post autor: [j][a][z][z][y] » pn gru 06, 2004 20:49

Romeo pisze:
feemp pisze:Znów to samo... AFC :!: :twisted:
Chyba Arshit FC :lol: :twisted:



stołujesz się w Mc donaldsie, że wszystko Ci gównem zalatuje ?? :roll: :roll:

przybysz
Posty: 508
Rejestracja: śr kwie 02, 2003 13:26
Kontakt:

Post autor: przybysz » pn gru 06, 2004 21:12

pool pisze:
Romeo pisze:
feemp pisze:Znów to samo... AFC :!: :twisted:
Chyba Arshit FC :lol: :twisted:



stołujesz się w Mc donaldsie, że wszystko Ci gównem zalatuje ?? :roll: :roll:
Masz cos do McDonald'sa? :D

Awatar użytkownika
grigu
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 494
Rejestracja: pn gru 29, 2003 21:04
Lokalizacja: ווארשע

Post autor: grigu » ndz gru 12, 2004 1:25

A dzisiaj o 17 wielkie derby Lądka. Arsenal - Chelsea. Z całym szacunkiem dla fanów Arsenalu, ale The Blues ten mecz wygrają !
Typuję 1-2 dla niebieskich.

Come on, Chelsea !!!

mwp
Posty: 221
Rejestracja: sob lis 20, 2004 15:56
Lokalizacja: Warszawa-Ochota

Post autor: mwp » ndz gru 12, 2004 14:39

Ja też lubie Chelsea. Była też taka fajna piosenka "I don't want go back to Chelsea" :D

Awatar użytkownika
grigu
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 494
Rejestracja: pn gru 29, 2003 21:04
Lokalizacja: ווארשע

Post autor: grigu » pn gru 13, 2004 11:19

Cieszę się że jest nas więcej.

Co do meczu, moje nadzieje nie sprawdziły się, choć remis na boisku Arsenalu też jest dobry. Moim zdaniem zwycięstwo było blisko, gdyby nie gapiostwo przy wolnym dla Arsenalu, ale z drugiej strony sędzia pokazał na gwizdek i zawodnicy Chelsea mogli spodziewać się że Henry będzie strzelał dopiero po gwizdku. Ale, stało się...

dareksp
Emeriten Gang
Posty: 2020
Rejestracja: pn paź 20, 2003 13:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: dareksp » pn gru 13, 2004 17:53

grigu pisze:Cieszę się że jest nas więcej.

Co do meczu, moje nadzieje nie sprawdziły się, choć remis na boisku Arsenalu też jest dobry. Moim zdaniem zwycięstwo było blisko, gdyby nie gapiostwo przy wolnym dla Arsenalu, ale z drugiej strony sędzia pokazał na gwizdek i zawodnicy Chelsea mogli spodziewać się że Henry będzie strzelał dopiero po gwizdku. Ale, stało się...
Sędzia nie pokazał na gwizdek tylko, zdaje się, zapytał Henry'ego, czy chce czekac na gwizdek. A on nie chcial :lol:
A Chelsea lubię... ale jak gra z Legią albo Manchesterem Utd :wink:
Z angielskich druzyn to tylko Man City (przez sentyment, coś jak Atletico Madryt).
Pozdrawiam

ceknikus
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 1815
Rejestracja: wt lut 08, 2005 11:47

Post autor: ceknikus » śr lut 09, 2005 8:00

Brawo Chelsea

Wendkarz
Posty: 843
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 22:06

Post autor: Wendkarz » śr lut 09, 2005 11:06

Jezeli Chelsea wygra LM i Premiership to oglaszam smierc pilki noznej i krolestwo pieniadza.
W Londynie tylko Q.P.R.

gm
Posty: 128
Rejestracja: pn lut 23, 2004 17:42
Lokalizacja: warszawa

Post autor: gm » czw lut 10, 2005 0:22

No nie koniecznie!!!!!

Jacek Herbert

Post autor: Jacek Herbert » czw lut 10, 2005 10:04

cyrk i komercha -Chelsea :evil: Arsenal :twisted: WHU :x Fulham :?

LICZY SIĘ TYLKO TOTTENHAM :D :D :D

Michu
Posty: 1021
Rejestracja: pt sty 16, 2004 17:49
Lokalizacja: Twin Peaks
Kontakt:

Post autor: Michu » czw lut 10, 2005 10:13

Że co? :evil: :twisted: :evil: WHU cyrk komercha? :evil: Zobacz na swoich Tottejewish i te ich piosenki żydowskie :evil:

Smash the jewish :twisted:

Altze
Posty: 1697
Rejestracja: pn mar 08, 2004 3:02
Lokalizacja: z bagien
Kontakt:

Post autor: Altze » czw lut 10, 2005 15:25

WHU, C.Palace ,Tottenham , QPR na tak
Chelsea,Arsenal,Millwall na nie
Charlton i Fulham obojętne.

A jeszcze jakieś 10 lat temu Chelsea nic nie grało ciekawego. I sponsorem było ...Commodore :).

Lineker
IFC POLONI@
Posty: 4292
Rejestracja: pn lip 05, 2004 11:35
Lokalizacja: >>MURANÓW<<

Post autor: Lineker » czw lut 10, 2005 20:57

Nie no nie przesadzajcie z tym Arsenalem,jak dla mnie to jest różnica w budowaniu drużyny miedzy Arsenalem i Chelsea.Sprowadzeni zawodnicy dopiero w Arsenalu staja sie gwiazdami i świecą pełnym blaskiem,a Wenger nie wydaje na nich zbyt dużo kasy,jak byście prześledzili ostatnie lata to Arsenal wychodzi na zero,a nawet lepiej bo uzyskuje wiecej kasy ze sprzedazy zawodników niz na nich wydał.Przykladm moze byc tu Overmars,Petit,Anelka.Poza tym potęge Arsenalu Wenger jakiś czas budował.Natomiast Chelsea to już przegięciea to co teraz probują zrobic z Ashleyam Cole to juz chamstwo!

Altze
Posty: 1697
Rejestracja: pn mar 08, 2004 3:02
Lokalizacja: z bagien
Kontakt:

Post autor: Altze » czw lut 10, 2005 21:29

Takie samo chamstwo jak zrobił ARSEnal kupując Campbella z Tottenhamu. :) Inne chamstwa: Defoe i Carrick -WHU--> Spurs ,Lampard i Cole WHU-->Chelsea.
Przykłady ,ze pieniądz i możliwość gry w silniejszym klubie przełamały granice lojalności. Niedługo będzie się mówić "Co w Londynie to nie zginie".

Lineker- Ksywka obliguje Ciebie do kibicowania Tottenhamowi ;).
Pozdro

Lineker
IFC POLONI@
Posty: 4292
Rejestracja: pn lip 05, 2004 11:35
Lokalizacja: >>MURANÓW<<

Post autor: Lineker » czw lut 10, 2005 22:41

Altze pisze:Takie samo chamstwo jak zrobił ARSEnal kupując Campbella z Tottenhamu. :) Inne chamstwa: Defoe i Carrick -WHU--> Spurs ,Lampard i Cole WHU-->Chelsea.
Przykłady ,ze pieniądz i możliwość gry w silniejszym klubie przełamały granice lojalności. Niedługo będzie się mówić "Co w Londynie to nie zginie".

Lineker- Ksywka obliguje Ciebie do kibicowania Tottenhamowi ;).
Pozdro
Z tego co pamiętam to Campbellowi skończył sie kontrat z Tottenhamem dostał większą kase z Arsenalu to i tam poszedł.Może i masz rację z ksywą ale to musiałbym jeszcze kibicować co najmniej Evertonowi i Barcelonie,ale istotnie może to dziwne ale czuję do Spursów cień sympatii,może dlatego,że mój pierwszy mecz ligi angielskiej,bodajże w 95r. to własnie mecz Spursów no i te czasy kiedy tam Klinsmann wywijał.

michalkord
Posty: 2362
Rejestracja: pn lut 09, 2004 17:02
Lokalizacja: Wilanów

Post autor: michalkord » czw lut 10, 2005 23:20

tylko Luton Town

ODPOWIEDZ