W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Snooker

Wszystko co związane ze sportem w Polsce i na świecie, a co nie dotyczy Polonii

Moderatorzy: Bzyczek, Lechislaw, Vlad

Awatar użytkownika
Masoh
Posty: 2786
Rejestracja: pn mar 31, 2003 22:01
Lokalizacja: Warszawa

Snooker

Post autor: Masoh » czw lis 25, 2004 20:18

pool pisze:
Masoh pisze: Pool-Snokera tez ogladąm na EuroSporcie szkoda ze Osulivan odpadł dla mnie najlepszy smokerzysta na świecie.

zgadza się. Stawiam na tego typka co ma na nazwisku Lee (zapomniałem imienia ale to taki grubszy koleżka całkiem młody - mój faworyt).

Lee Walker

http://www.snooker.pl/

Najlepsza stronka o Snokerze.

Nie rozmywajmy skoków tutaj pogadajmy o tym piekny sporcie na www.wp.pl mozna nawet pograć w snookera ja mam nick Masoh i jak by co mozemy pograć.

Natter
Posty: 1075
Rejestracja: pt paź 31, 2003 10:58
Lokalizacja: Z Kątowni

Post autor: Natter » czw lis 25, 2004 20:55

Hunter i Hendry tez odpadli ciekawy ten turniej same niespodzianki :)

McGuire wygrywa z Lee wlasnie ... 7 do 4 we frame'ach

Awatar użytkownika
ALF
Posty: 3131
Rejestracja: wt sie 24, 2004 13:50

Post autor: ALF » czw lis 25, 2004 23:05

Dott żądzi :lol: :lol: Masoh racja na wp mozna sobie fajnie pograc tylko ze gra jest troche nierealistyczna :wink:

[j][a][z][z][y]
IFC POLONI@
Posty: 2700
Rejestracja: pn gru 01, 2003 23:37
Lokalizacja: ZooPort

Post autor: [j][a][z][z][y] » pt lis 26, 2004 12:31

wczoraj John Parrot odpadł z Markiem Kingiem (wyglądał jakby się naspidował).


Kolejny z moich ulubieńców odpadł zaraz po Stevenie Lee, który dostał baty od McGuire'a.


Snooker jest elegancki. Uwielbiam wprost !!

przybysz
Posty: 508
Rejestracja: śr kwie 02, 2003 13:26
Kontakt:

Post autor: przybysz » pt lis 26, 2004 12:56

A ja jednak wole grac w... poola :D

[j][a][z][z][y]
IFC POLONI@
Posty: 2700
Rejestracja: pn gru 01, 2003 23:37
Lokalizacja: ZooPort

Post autor: [j][a][z][z][y] » sob lis 27, 2004 12:24

wczorajszy półfinał pomiędzy Davidem Grayem a Joe Perrym poprostu bajka!!

Gra się do 9 ciu wygranych frameów.
Perry prowadząc we frameach 7 do 8miu , prowadził 47 punktami a na stole było 45. Praktycznie potrzebował jednej kolorowej i jednej czerwonej i miał finał w kieszeni. Ale jak to w dobrych historiach bywa, zgubiła go pycha i pewność siebie. Nie trafił dziecinnie prostej żółtej i Gray wyszedł z tego stawiając mistrzowskie snookery i prowokując Perryego do fauli.
Przy stanie 8 do 8miu, 9ty decydujący o finale frame Gray wygrał bezdyskusyjnie nie pozwalając ani razu Perremu podejść do stołu i zaliczając brake'a około stotrzydzieści kilka punktów.

Piękne to było uwierzcie mi.

mwp
Posty: 221
Rejestracja: sob lis 20, 2004 15:56
Lokalizacja: Warszawa-Ochota

Post autor: mwp » sob lis 27, 2004 20:15

JOHN HIGGINS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
ALF
Posty: 3131
Rejestracja: wt sie 24, 2004 13:50

Post autor: ALF » sob gru 04, 2004 15:26

Moze mi ktos powiedziec kto wygral bo niestety nie mialem mozliwosci obejzenia finalu :(

Awatar użytkownika
Masoh
Posty: 2786
Rejestracja: pn mar 31, 2003 22:01
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Masoh » sob gru 04, 2004 20:57

ALF pisze:Moze mi ktos powiedziec kto wygral bo niestety nie mialem mozliwosci obejzenia finalu :(
MAGuire

Awatar użytkownika
ALF
Posty: 3131
Rejestracja: wt sie 24, 2004 13:50

Post autor: ALF » sob lut 05, 2005 11:49

Wczoraj moj ulubion y zawodnik Dott ograł Osullivana 5:0 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: CHyba Roni dawano nei poniosl tak dotkliwej porazki :twisted:

Awatar użytkownika
Masoh
Posty: 2786
Rejestracja: pn mar 31, 2003 22:01
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Masoh » pn lut 21, 2005 8:05

Ronnie O'Sullivan nie pozostawił żadnych złudzeń pretendentom do tytułu w tegorocznym turnieju najlepszej szesnastki snookerowej świata. W finałowym meczu z bardzo przecież dobrym przeciwnikiem, Johnem Higginsem, potrafił wymusić na swoim przeciwniku niemal debiutancki styl gry. Nie chodzi tu bynajmniej o stronę techniczną - każdy ze startujących w tym turnieju profesjonalistów ma technikę opanowaną do perfekcji. Zwłaszcza Higgins pokazał się w przekroju całości gier z jak najlepszej strony. Chodzi o stronę psychiczną: lekkość, z jaką O'Sullivan realizował swoje precyzyjnie konstruowane plany kompletowania punktów na tyle deprymowała przeciwnika, że ten grał spięty, sztywno i wyraźnie poniżej swoich potencjalnych możliwości. Ronnie wygrał nie tylko kijem i ręką, ale przede wszystkim głową. Wynik 10:3 to tylko suche liczby, nie oddają potęgi przewagi psychicznej.

Gwiazdy mają swoje prawa. Swoje, wyjątkowe. Za taki występ, jaki O'Sullivan zademonstrował na Malcie, wielu powiedziano by: Panu już dziękujemy. Nie sądzę, by tegoroczny zwycięzca turnieju Masters taką propozycję usłyszał. Nawet ci, co go nie lubią, nie odmówią mu i tego tytułu: Ronnie O'Sullivan to z pewnością snookerowa gwiazda wyjątkowej jasności.

[j][a][z][z][y]
IFC POLONI@
Posty: 2700
Rejestracja: pn gru 01, 2003 23:37
Lokalizacja: ZooPort

Post autor: [j][a][z][z][y] » pn lut 21, 2005 13:50

zgadza się. Wszystko co Masoh przekopiował w tym miejscu to prawda.

O'sullivan nie ma sobie równych. Wczoraj oglądałem większe fragmenty tej potyczki z zapartym tchem.

Higgins wyglądał jak dziecko co się dopiero uczy.



Camel
Posty: 1101
Rejestracja: śr maja 12, 2004 12:24
Lokalizacja: Śródmieście

Post autor: Camel » pn lut 21, 2005 14:27

jazzy menciu animal pisze:
O'sullivan nie ma sobie równych. Wczoraj oglądałem większe fragmenty tej potyczki z zapartym tchem.
Ciekawy jestem od czego Ci tak bardzo tchu brakowało? :wink:
kiedy kolejne zawody? mółbys koledze troszkę taktycznych zawiłości wytłumaczyć :D

pozdro dla gościnnego Jabby

[j][a][z][z][y]
IFC POLONI@
Posty: 2700
Rejestracja: pn gru 01, 2003 23:37
Lokalizacja: ZooPort

Post autor: [j][a][z][z][y] » pn lut 21, 2005 14:51

pozdro dla jabby gospodarza :D oczywiście.

Ty wiesz od czego bo też dym CI płuca przytykał co jakiś czas ;)


Awatar użytkownika
Masoh
Posty: 2786
Rejestracja: pn mar 31, 2003 22:01
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Masoh » pn lut 21, 2005 15:28

Marzec
5-6 . Mediterranean Cup Malta .
6-12 Drużynowe Mistrzostwa Europy Malta

Awatar użytkownika
Masoh
Posty: 2786
Rejestracja: pn mar 31, 2003 22:01
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Masoh » wt kwie 26, 2005 15:32

2005 Embassy World Championship

http://www.globalsnookercentre.co.uk/fi ... e4Cruc.htm

Tutaj aktualne wyniki meczów i pary.

O'SULLIVAN wygra turniejl. :wink:

Awatar użytkownika
ALF
Posty: 3131
Rejestracja: wt sie 24, 2004 13:50

Post autor: ALF » wt kwie 26, 2005 15:35

Masoh pisze:2005 Embassy World Championship

http://www.globalsnookercentre.co.uk/fi ... e4Cruc.htm

Tutaj aktualne wyniki meczów i pary.

O'SULLIVAN wygra turniejl. :wink:
Nie wygra tylko przegra ;P turniej oczywiscie wygra Stevens 8) Mistrzostwa swiata sa niestety ostatnia impreza przed dluga przerwa 5 misieczna :(
Wiec wszyscy do telewizorow kibicowac Stevensowi :!: :D

mwp
Posty: 221
Rejestracja: sob lis 20, 2004 15:56
Lokalizacja: Warszawa-Ochota

Post autor: mwp » czw kwie 28, 2005 16:33

Szkoda, że odpadł O'Sullivan :( . Jedyne pocieszenie to to, że pożegnał się z turniejem także Hendry :D . Największą niespodzianką jest Murphy, który wyskoczył jak Filip z konopii, zostawiając w pokonanym polu takie sławy jak John Higgins i Steve Davis(wiem, że Sir Steve to już dziadek i nie jest to ten sam poziom, co jeszcze pare latek temu, ale Davis to Davis :D ).

Mam zapytanie do Was: jaki finał typujecie i kto, wg Was, będzie Mistrzem świata??

Moje typy to:
FINAŁ: Stevens-Ebdon
MISTRZ: Ebdon

Lordi
Posty: 4160
Rejestracja: pt sty 30, 2004 14:13
Lokalizacja: STARÓWECZKA

Post autor: Lordi » czw kwie 28, 2005 17:07

FINAŁ: Stevens-Ebdon
MISTRZ: Ebdon

Otórz to ze wskazaniem na Ebdona!!!Wczoraj dał do pieca,kłopoty z oczami(widzieliście jak mu oczy łzawiły),a wyd........ł O'Sullivana jak chciał!!!
Ale Ronnie jest sam sobie winien,prowadzić taką przewagą i dać ciałą to sztuka!!!

Awatar użytkownika
ALF
Posty: 3131
Rejestracja: wt sie 24, 2004 13:50

Post autor: ALF » czw kwie 28, 2005 17:14

Nareszcie osCHUJlivan dostal wpierdziel :D Za bardzo zarozumialy jest jak dla mnie i dlatego sie ciesze ze odpadl :) DOTT MISTRZ :!: :P

Lordi
Posty: 4160
Rejestracja: pt sty 30, 2004 14:13
Lokalizacja: STARÓWECZKA

Post autor: Lordi » czw kwie 28, 2005 17:21

A oto wiadomości od Ronniego:
Snooker: Przyszły sezon bez O'Sullivana!

Aktualny jeszcze mistrz globu w snookerze, Ronnie O'Sullivan, odpadł w 1/4 finału z rozgrywanych w Sheffield mistrzostw świata. Anglik przegrał z Peterem Ebdonem 11-13.

- Najprawdopodobniej nie będę grał w snookera w przyszłym sezonie. Zrobię sobie roczną przerwę. To nie jest decyzja podjęta pod wpływem chwili, po porażce. Dużo się nad tym wcześniej zastanawiałem i myślę, że tak będzie dla mnie najlepiej - powiedział O'Sullivan.

Dwukrotny mistrz świata dodał, że czuje przesyt. Snooker nie sprawia mu radości. - Być może przerwa potrwa nie rok, a dwa lata. Zobaczymy - dodał.

Zwrócił się także do swoich wiernych fanów: - Wszyscy macie szczególne miejsce w moim sercu. Dziękuję za wasz doping, za wasze wsparcie.

Pogromca O'Sullivana, Peter Ebdon, gdy dowiedział się o decyzji mistrza powiedział: - Mam nadzieję, że to nieprawda. Snooker bez niego nie będzie już ten sam. Ronnie mnie i innych graczy inspiruje. Powiem szczerze, że nie nie bawi mnie oglądanie snookera. Wyjątek robię tylko wtedy, gdy gra Ronnie. Oglądam jego grę z zapartym tchem, On jest geniuszem.

Awatar użytkownika
ALF
Posty: 3131
Rejestracja: wt sie 24, 2004 13:50

Post autor: ALF » ndz maja 01, 2005 20:55

Włączajcie telwizory wlasnie trwa 2 sesja finalu :!:

Awatar użytkownika
ALF
Posty: 3131
Rejestracja: wt sie 24, 2004 13:50

Post autor: ALF » pn maja 02, 2005 23:42

no i po mistrzistwach :( Sensacyjnym zwyciezca zostal Murphy :shock: Jest to 22 letni zawodnik ktory po raz pierwszy przebil sie przez eliminacje do jakiegos turnieju :? W finale pokonał Stevensa 18;16 :cry:

Michu
Posty: 1021
Rejestracja: pt sty 16, 2004 17:49
Lokalizacja: Twin Peaks
Kontakt:

Post autor: Michu » pn maja 02, 2005 23:49

ALF hehe a jednak wygram u buka...:P miałem nosa ze postawiłem na grubasa :D

Lordi
Posty: 4160
Rejestracja: pt sty 30, 2004 14:13
Lokalizacja: STARÓWECZKA

Post autor: Lordi » wt maja 03, 2005 8:55

No cóż na koniec sezonu dwie sensacje,najpierw w China Open wygrywa chunol co nawet punktów do statystyki nie może sobie dopisać,a teraz grubasek z twarzą downa jest mistrzem świata .
Koniec świata!!! :lol: :lol: :lol:

ODPOWIEDZ