W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Bijatyka piłkarzy na meczu Gwardia - Unia

Wszystko co związane ze sportem w Polsce i na świecie, a co nie dotyczy Polonii

Moderatorzy: Bzyczek, Lechislaw, Vlad

michalkord
Posty: 2353
Rejestracja: pn lut 09, 2004 17:02
Lokalizacja: Wilanów

Bijatyka piłkarzy na meczu Gwardia - Unia

Post autor: michalkord » ndz lis 07, 2004 16:49

Bijatyka piłkarzy na meczu Gwardia - Unia
Do prawdziwego skandalu doszło dziś w Warszawie podczas trzecioligowego meczu pomiędzy Gwardią a Unią Skierniewice.

W 65. minucie spotkania, przy stanie 0-1, prowadząca zawody Iwona Małek-Wybraniec z Lublina pokazała czerwony kartonik zawodnikowi gospodarzy Sebastianowi Rymbiewskiemu, który uderzył przeciwnika bez piłki.

Schodząc z boiska, piłkarz Gwardii znokautował prowokującego go zawodnika gości, a gdy zbliżał się do ławki rezerwowych Unii, na boisko wbiegł trener skierniewiczan, Piotr Kupka i ruszył w jego stronę, po czym został powalony kopnięciem w klatkę piersiową. Wywiązała się regularna bijatyka pomiędzy zawodnikami obu drużyn, w której dotkliwie ucierpiał rezerwowy napastnik gości, Piotr Bajdziak, odwieziony do szpitala z rozbitym nosem i głową.

Pani sędzia nie zakończyła spotkania ani nie ukarała bijących się czerwonymi kartkami. Mecz został wznowiony po pięciominutowej przerwie, a jego wynik nie uległ zmianie. 26-letni Sebastian Rymbiewski, czołowy snajper grupy pierwszej III ligi, tym postępkiem najprawdopodobniej przekreślił swoją dalszą karierę.


8) I LOVE THIS GAME 8)

Wilk

Post autor: Wilk » ndz lis 07, 2004 23:25

Chore.....

Kaminero
Posty: 5229
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 10:07
Lokalizacja: Warszawa - (P)owiśle
Kontakt:

Post autor: Kaminero » ndz lis 07, 2004 23:32

Nic dziwnego - Gwardia zawsze miała silną sekcję bokserską. Może typ tam zaczynał karierę?

W każdym razie jak go zdyskwalifikują będzie mógł przerzucić się na boks, albo kick-boxing. :wink:

A poza tym to normalne, że zomowcy lubią się trochę rozerwać od czasu do czasu.

lewar
Posty: 384
Rejestracja: czw kwie 03, 2003 12:24

Post autor: lewar » ndz lis 07, 2004 23:43

Dawać go z Saletą do K1.

Vlad
Moderator
Posty: 1015
Rejestracja: czw lut 26, 2004 0:09
Lokalizacja: Warszawa Praga Płn.

Post autor: Vlad » pn lis 08, 2004 0:02

Kaminero pisze: A poza tym to normalne, że zomowcy lubią się trochę rozerwać od czasu do czasu.
Kaminero - bez urazy - czy Ty też masz jakis uraz głowy jak obecny prezydent W-wy, który wszędzie widzi komunistów?
Blisko połowa Twoich postów ostatnio sie na tym opiera :D

Kaminero
Posty: 5229
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 10:07
Lokalizacja: Warszawa - (P)owiśle
Kontakt:

Post autor: Kaminero » pn lis 08, 2004 0:08

Nie. Ja to nawet zasadniczo jestem komunistą.

Precz z kapitałem! Niech żyje dyktatura proletariatu!

Tyle, że fakty historyczne są takie, że ZOMO było "bijącym sercem partii", a Gwardia to klub o tradycjach zomowskich, stąd wysuwam wniosek, że chłopak ma zomowskie inklinacje. :wink:

SKJ
Posty: 2361
Rejestracja: pn mar 29, 2004 10:36
Lokalizacja: z nikąd

Post autor: SKJ » pn lis 08, 2004 1:05

I w dodatku ten gość jest strasznie zieloniutki. Piszę też jak najbardziej poważnie. To się dobrali i klub i kopacz :roll:

Camel
Posty: 1101
Rejestracja: śr maja 12, 2004 12:24
Lokalizacja: Śródmieście

Post autor: Camel » pn lis 08, 2004 13:24

Kaminero pisze:Nie. Ja to nawet zasadniczo jestem komunistą.
Nie chce wyjść na nieuka bądź ignoranta, więc jak możesz to powiedz czy komunista to taki człowiek który:

-już przyjął pierwszą komunię świętą

-przyjmuje regularnie co niedziela

-a może ten, który produkuje komunikanty (dla tych co nie wiedzą- to takie jakby opłatki, używa się ich podczas komunii)
:?: :?: :?:
pytam bo chciałbym wiedzieć z kim mam do czynienia
:lol: :lol: :lol:
a do tematu: czytałem o tym ale nie widziałem żadnych zdjęć- ma ktoś linki?

Bronson

Post autor: Bronson » pn lis 08, 2004 14:41

Kaminero pisze:Tyle, że fakty historyczne są takie, że ZOMO było "bijącym sercem partii", a Gwardia to klub o tradycjach zomowskich, stąd wysuwam wniosek, że chłopak ma zomowskie inklinacje. :wink:
Czyli jak ktoś pracuje w PKO, albo w Spółdzielni Mieszkaniowej, to też jest komunistą, bo za komuny to były instytucje komunistyczne?
Jak dla mnie Kaminero to przesadzasz.
Nie myślisz chyba, że te chłopaki grają w Gwardii dlatego, że mają lewicowy światopogląd, albo są fanami ZOMO?
Większość gra tam dlatego, że nie udało im się dostać do szkółek warszawskich klubuów pierwszoligowych i tyle.
A dorabianie ideologii do czystej głupoty jaką było całe zajście na gwardii to jak dla mnie pomyłka.

Kaminero
Posty: 5229
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 10:07
Lokalizacja: Warszawa - (P)owiśle
Kontakt:

Post autor: Kaminero » pn lis 08, 2004 15:56

Może i masz rację, ale ja w tej sprawie dostrzegam jednak drugie dno.

Jorge Colmenares
Posty: 863
Rejestracja: śr kwie 28, 2004 16:00

Post autor: Jorge Colmenares » pn lis 08, 2004 16:53

A zabójcą zawsze jest kamerdyner... co się dzieje? Oto "Sebanek" zakończył swoją karierę. Pamiętam jak przed laty mówiono, że napadzior Delty Warszawa to będzie jeden z lepszych napadziorów w Polsce. Ale wkręcał ludzi w ziemię... Miał grać w Polonii. Ale miał zawsze jeden mały problem... drugiego takiego chlora nie ma na całym Mazowszu. Totalne dno. Nikt go nie chciał. Aż skończył w Gwardii. Może właśnie miał kaca?

ODPOWIEDZ