W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Pozdrowienia dla Mariusza Liberdy :)

Wszystko co związane ze sportem w Polsce i na świecie, a co nie dotyczy Polonii

Moderatorzy: Bzyczek, Lechislaw, Vlad

Sobota
Posty: 860
Rejestracja: czw paź 23, 2003 13:52
Lokalizacja: z głębokiej rezerwy.

Pozdrowienia dla Mariusza Liberdy :)

Post autor: Sobota » ndz paź 17, 2004 13:37

http://pilka.interia.pl/news?inf=553036
Liberda lubi grać na Legii
17.10.2004 08:17

Mariusz Liberda lubi grać na Łazienkowskiej / legia.net
- Bardzo lubię grać na Legii. Może wreszcie kibice tego klubu zrozumieją, że wyzywając mnie, tylko motywują mnie do jeszcze lepszej gry - powiedział po meczu Legia - Groclin Mariusz Liberda.

- Czekam z utęsknieniem na to, aż na Łazienkowskiej wybudują stadion na 40 tysięcy ludzi. Wtedy przy takim "dopingu" każdą piłkę lecącą na moją bramkę, obronię bez problemu - powiedział po zakończeniu spotkania bramkarz zespołu gości.

- Na pewno w dzisiejszym meczu dopisało mi szczęście. Mecz się dobrze dla nas ułożył. Kiedy w pierwszej połowie nie wyszedłem do dośrodkowania, a któryś z zawodników Legii (Jakub Rzeźniczak - przyp.red.) nie trafił z czterech metrów pomyślałem sobie, że na pewno tego meczu nie przegramy. Koledzy spisali się bardzo dobrze, dopomogli sprzyjającemu nam szczęściu, zdobyli gola i z bardzo ciężkiego terenu wywieźliśmy trzy punkty - dodał Liberda.

(legia.net)

chłopak ma dobre wspomnienia z Łazienkowskiej :) pamiętam, że mecz, który najlepiej pamięta, to jeden taki właśnie tam :D a najlepsze jest to, że przesiedział go na ławce...

MICHAL KSP
Posty: 1212
Rejestracja: śr lip 09, 2003 2:18
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: MICHAL KSP » ndz paź 17, 2004 14:57

To jest nasz człowiek.
Mam nadzieję, że jeszcze stanie w bramce Polonii.
Dla mnie to obecnie numer jeden w Polsce. Jego niesdzczęście, że mecze Groclinu nie często są transmitowane w C+ i komentowane w Warszawce zapatrzonej w Legiunię.

SKJ
Posty: 2361
Rejestracja: pn mar 29, 2004 10:36
Lokalizacja: z nikąd

Post autor: SKJ » ndz paź 17, 2004 15:58

A moim zdaniem jest trochę drewniany. I nieważne w tym momencie jest to,że też Go lubię. Pozdrawiam Mariuszów w barwach Dyskobolii

Awatar użytkownika
Lechu579
Posty: 1527
Rejestracja: sob kwie 03, 2004 15:56
Lokalizacja: Warszawa-Wola

Post autor: Lechu579 » ndz paź 17, 2004 16:19

Mariusz wybronił to zwycięstwo, był tego dnia nie do pokonania. Legia rozegrała jeden z lepszych meczów w tym sezonie i ... przegrała tak jak z Austrią w Wiedniu.

Mariusz nr 1 na boisku.

keeper
Posty: 1747
Rejestracja: czw sie 05, 2004 11:22
Lokalizacja: b. ładna
Kontakt:

Post autor: keeper » ndz paź 17, 2004 17:09

Jak wracalem w sobote z kosza to do mojego autobusu wsiadła grupka cweli...

Ich głowną przyspiewka bylo:
A Liberda stary gej , stary gej , stary gej... czy cos w tym stylu

Starasznie sie tym debile podniecali... :shock:

Humorki im troche zrzedly jak ktorys przypomnial o wyniku :wink:

Pozdro dla Mariusza

Marianesco
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 821
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 9:05

Post autor: Marianesco » pn paź 18, 2004 8:03

Liberda zagrał super meczyk. legionisci ( bo chyba raczej nie kibice Legii ;) ) swoją irytacje i uwielbienie do Mariusza wyrażali wspaniałymi przyspiewkami " .....Ci na imie,Liberda..." No cóż, co kto lubi :D

pozdr
MRSCKO

ODPOWIEDZ