W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Gdzie Rasiak i Mila!!!!!!!!!!!!!!!!

Wszystko co związane ze sportem w Polsce i na świecie, a co nie dotyczy Polonii

Moderatorzy: Bzyczek, Lechislaw, Vlad

Awatar użytkownika
ALF
Posty: 3131
Rejestracja: wt sie 24, 2004 13:50

Gdzie Rasiak i Mila!!!!!!!!!!!!!!!!

Post autor: ALF » ndz paź 10, 2004 8:41

Wczoraj oglądając mecz czułem sie załamany chociaż jestem pod wrażeniem reszty dróżyny że potrafili wygrać mecz w 9. To co Pokazali panowie Rasiak i Mila było tragiczne każda akcja kończyła sie stratą piłki. Jestem za usunięciam ich z reprezentacji!!!!!!!!!! :evil:

Awatar użytkownika
Masoh
Posty: 2786
Rejestracja: pn mar 31, 2003 22:01
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Masoh » ndz paź 10, 2004 9:18

Mila moze być grał dobrze.Ale Rasiak do wymiany.

Luke
Posty: 444
Rejestracja: ndz mar 14, 2004 20:03
Lokalizacja: sk±din±d

Post autor: Luke » ndz paź 10, 2004 10:01

Mila wcale nie zagral tragicznie, nawet jesli zagral nieco slabiej niz z regoly, to wywalanie go z reprezentacji byloby kretynizmem! Cala Europa sie nim zachwyca, wiec cos w tym musi byc, nie weim czemu zes sie czepnal tego Mili. Natomiast co do Rasiaka sprawa jest jasna. Jest tak slaby, ze az nie da sie tego opisac. Powinno mu sie podziekowac, i to juz pol roku temu.

Awatar użytkownika
ALF
Posty: 3131
Rejestracja: wt sie 24, 2004 13:50

Post autor: ALF » ndz paź 10, 2004 10:13

chodzi mi o to że Mila dobrze gra w klubie natomiast w reprezentacji beznadziejnie, nie wiem co sie z n im dzieje może trema go zjada ale gra tragicznie . Wczoraj przez cały mecz miał 2 dobra podania

keeper
Posty: 1747
Rejestracja: czw sie 05, 2004 11:22
Lokalizacja: b. ładna
Kontakt:

Post autor: keeper » ndz paź 10, 2004 11:51

Wczorajsza gra Mili na pewno nie zachwycala , ale tez gosciu nie zaprezentowal sie strasznie zle . Nie ma co go tak wczesnie skreslac.

Co do Rasiaka ?

SZKODA SŁÓW...

Awatar użytkownika
ALF
Posty: 3131
Rejestracja: wt sie 24, 2004 13:50

Post autor: ALF » ndz paź 10, 2004 12:22

co do Rasiaka?? a powiedz mi ile razy zrobił dobrą akcje?? zawsze tracił piłke albo strzelał 10 m od bramki . Rasiak to największa pomyłka reprezentacji!!!!!!!

Wendkarz
Posty: 843
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 22:06

Post autor: Wendkarz » ndz paź 10, 2004 15:06

Mila to obraz nedzy i rozpaczy, jest beznadziejny, traci kazda pilke, a jego podania albo sa przecinane, albo laduja na trybunach. W jednym procencie rehabilituje go strzal, ktory byl minimalnie niecelny i minal slupek. Praca trenera-menagera polega chyba na tym, zeby do reprezentacji powolywac zawodnikow, ktorzy sa w formie. Ci z naszej repry sa dobrymi zawodnikami, ale kompletnie bez formy: wyjatek to Krzynowek, Frankowski, Dudek, Zurawski, Wlodarczyk.

SKJ
Posty: 2361
Rejestracja: pn mar 29, 2004 10:36
Lokalizacja: z nikąd

Post autor: SKJ » ndz paź 10, 2004 20:21

Wendkarz pisze:Mila to obraz nedzy i rozpaczy, jest beznadziejny, traci kazda pilke, a jego podania albo sa przecinane, albo laduja na trybunach. W jednym procencie rehabilituje go strzal, ktory byl minimalnie niecelny i minal slupek. Praca trenera-menagera polega chyba na tym, zeby do reprezentacji powolywac zawodnikow, ktorzy sa w formie. Ci z naszej repry sa dobrymi zawodnikami, ale kompletnie bez formy: wyjatek to Krzynowek, Frankowski, Dudek, Zurawski, Wlodarczyk.
No szczególnie Włodarczyk jest w formie :shock: :shock:
Swoją wiedeńską szansę to on już miał w pucharach(piękny strzał z 2 metrów w słupek). Co do zawodników w formie to wymieniłeś 5, a jedenastka jak nazwa wskazuje składa się z 11. Pokaż mi innych kopaczy, którzy są w formie. Mila jest zajebiście ambitny i powinien grać. Tylko czasu potrzeba,że to udowodni w drużynie gorących kubków

Wendkarz
Posty: 843
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 22:06

Post autor: Wendkarz » pn paź 11, 2004 12:37

KJUS pisze:
Wendkarz pisze:Mila to obraz nedzy i rozpaczy, jest beznadziejny, traci kazda pilke, a jego podania albo sa przecinane, albo laduja na trybunach. W jednym procencie rehabilituje go strzal, ktory byl minimalnie niecelny i minal slupek. Praca trenera-menagera polega chyba na tym, zeby do reprezentacji powolywac zawodnikow, ktorzy sa w formie. Ci z naszej repry sa dobrymi zawodnikami, ale kompletnie bez formy: wyjatek to Krzynowek, Frankowski, Dudek, Zurawski, Wlodarczyk.
No szczególnie Włodarczyk jest w formie :shock: :shock:
Swoją wiedeńską szansę to on już miał w pucharach(piękny strzał z 2 metrów w słupek). Co do zawodników w formie to wymieniłeś 5, a jedenastka jak nazwa wskazuje składa się z 11. Pokaż mi innych kopaczy, którzy są w formie. Mila jest zajebiście ambitny i powinien grać. Tylko czasu potrzeba,że to udowodni w drużynie gorących kubków
Mysle, ze Wlodarczyk jest w lepszej formie niz Rasiak - zreszta pokazal to mecz z Irlandia Pln. Masz racje, ze ciezko znalezc zawodnikow znajdujacych sie w tej chwili w formie: jednym z nich jest np. Golos, ktoremu Janas powinien sac szanse, Lukasiewicz zamiast Hajty (no ale juz dosc Polonii :)), moj atak wygladalby Wlodarczyk Frankowski, a za nimi Zurawski zamiast Mili. Ciezko znalezc bocznych obroncow, sam nie wiem kogo bym wstawil, ale Rzase i Baszczynskiego tak jechali Austriacy jak amatorow.

pk
Posty: 4164
Rejestracja: ndz mar 21, 2004 19:49
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: pk » pn paź 11, 2004 19:49

Mysle, ze chociazby kosmalski lub Kluzek wniesli by wiecej do gry reprezentacji niz Rasiak...

Sobota
Posty: 860
Rejestracja: czw paź 23, 2003 13:52
Lokalizacja: z głębokiej rezerwy.

Post autor: Sobota » śr paź 20, 2004 13:08

no i oczywiście Stoki zamiast Rząsy...

ODPOWIEDZ