W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Polska - Anglia

Wszystko co związane ze sportem w Polsce i na świecie, a co nie dotyczy Polonii

Moderatorzy: Bzyczek, Lechislaw, Vlad

donigorro
Posty: 144
Rejestracja: śr kwie 09, 2003 21:35
Lokalizacja: kiedyś Ursynów Na Skraju

Polska - Anglia

Post autor: donigorro » śr wrz 08, 2004 9:52

Jakieś proroctwa na dzisiejszy wieczór ?

Ja daję - 0:2, 23 min. Owen, 54 min. Owen

A Wy ?

pzdr

JaRo
Posty: 289
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 14:28
Lokalizacja: prawa strona kamiennej

Post autor: JaRo » śr wrz 08, 2004 10:00

0:2
Lampard, Beckham

Roy

Post autor: Roy » śr wrz 08, 2004 10:06

2:0 dla Polski

Włodarczyk i Boruc z karnego.

Awatar użytkownika
dapoetone
IFC POLONI@
Posty: 2733
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 0:13
Lokalizacja: Warszawa, się wie! :)

Post autor: dapoetone » śr wrz 08, 2004 10:09

:lol:

_czarny_
Wielka Polonia
Posty: 2883
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 20:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: _czarny_ » śr wrz 08, 2004 10:20

:D :D :D Dobre Roy :lol:

Krzyc(H)u

Post autor: Krzyc(H)u » śr wrz 08, 2004 10:35

"Zagraliśmy bardzo dobrze,jednak przeciwnik postawił twarde warunki.Po piątym golu gra zaczeła sie nam układać,nawet dzieki błyskotliwej akcji Lewandowskiego udało sie nam wyjść z pola karnego,wynik 0:9 nie cieszy jednk gra mogła sie podobać"- P.Janas

BIG
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 668
Rejestracja: czw mar 27, 2003 21:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: BIG » śr wrz 08, 2004 10:51

heheh, albo tak:

"Niestety szybko zdobyta przez Anglików bramka ustawila spotkanie. No coz, gdyby Maciej Zurawski wykorzystal sytuacje z pierwszych minut spotkania, na pewno powalczylibysmy o remis. Niestety, Anglia byla zbyt silna, a ja moge pogratulowac chlopakom tego , ze podjeli walke" - P.Janas

[j][a][z][z][y]
IFC POLONI@
Posty: 2700
Rejestracja: pn gru 01, 2003 23:37
Lokalizacja: ZooPort

Post autor: [j][a][z][z][y] » śr wrz 08, 2004 10:58

ludzie małej wiary na tym forum tylko...

oprócz Roya :D

zobaczycie, że będzie dobrze !!

PLASTIK
Posty: 1072
Rejestracja: śr kwie 02, 2003 21:52
Lokalizacja: Bielany

Post autor: PLASTIK » śr wrz 08, 2004 11:07

Remis 2:2 :!: :!: :!:
Wszystkie bramki strzela Beckham :D

Vlad
Moderator
Posty: 1015
Rejestracja: czw lut 26, 2004 0:09
Lokalizacja: Warszawa Praga Płn.

Post autor: Vlad » śr wrz 08, 2004 11:21

Roy pisze:2:0 dla Polski

Włodarczyk i Boruc z karnego.
Wlodarczyk to dostał czerwona i nic raczej nie strzeli :twisted:

Awatar użytkownika
Kleszcz
Wielka Polonia
Posty: 2981
Rejestracja: czw kwie 03, 2003 8:14
Lokalizacja: MURANÓW

Post autor: Kleszcz » śr wrz 08, 2004 11:31

http://sport.gazeta.pl/sport/1,35335,2274119.html

Baaaardzo śmieszne Panie Janas. Podzielam opinię Tomaszewskiego.
Chyba jestem człowiekiem małej wiary ale nie wierze w zwycięstwo naszych kopaczy. To zbieranina z układów Janasowych bo jak inaczej wytłumaczyć obecnośc gości którzy grzeją ławę w swoich klubach ?
W naszej lidze są lepsi, grający w podstawowych składach i zbierający dobre recenzje piłkarze.
Remis brałbym w ciemno.

Bober
Posty: 644
Rejestracja: czw lut 19, 2004 16:18
Lokalizacja: Zaragoza

Post autor: Bober » śr wrz 08, 2004 12:09

2:1 dla polski.

Pozdro.

P.D: O ktorej mecz?

[j][a][z][z][y]
IFC POLONI@
Posty: 2700
Rejestracja: pn gru 01, 2003 23:37
Lokalizacja: ZooPort

Post autor: [j][a][z][z][y] » śr wrz 08, 2004 12:40

transmisja zaczyna się o 20:00 bodajże...

_czarny_
Wielka Polonia
Posty: 2883
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 20:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: _czarny_ » śr wrz 08, 2004 12:44

a meczyk startuje o 20:30

Jorge Colmenares
Posty: 863
Rejestracja: śr kwie 28, 2004 16:00

Post autor: Jorge Colmenares » śr wrz 08, 2004 12:46

Mysle, ze bedzie 2:1 dla Polski (ale tak naprawde mysle, ze bedzie 1:3).

[j][a][z][z][y]
IFC POLONI@
Posty: 2700
Rejestracja: pn gru 01, 2003 23:37
Lokalizacja: ZooPort

Post autor: [j][a][z][z][y] » śr wrz 08, 2004 12:54

Jorge Colmenares pisze:Mysle, ze bedzie 2:1 dla Polski (ale tak naprawde mysle, ze bedzie 1:3).


oto i cały Ty. Myślisz, że coś jest białe ale w gruncie rzeczy jest czarne...

myślisz, że jesteś??? bo ja czasami myślę, że Ciebie nie ma...

może mi się śnisz ??? a może jesteś koszmarem....


Sobota
Posty: 860
Rejestracja: czw paź 23, 2003 13:52
Lokalizacja: z głębokiej rezerwy.

Post autor: Sobota » śr wrz 08, 2004 13:10

oj, będzie w plecy.

Camel
Posty: 1101
Rejestracja: śr maja 12, 2004 12:24
Lokalizacja: Śródmieście

Post autor: Camel » śr wrz 08, 2004 13:27

pool pisze:
Jorge Colmenares pisze:Mysle, ze bedzie 2:1 dla Polski (ale tak naprawde mysle, ze bedzie 1:3).
oto i cały Ty. Myślisz, że coś jest białe ale w gruncie rzeczy jest czarne...

myślisz, że jesteś??? bo ja czasami myślę, że Ciebie nie ma...

może mi się śnisz ??? a może jesteś koszmarem....

No i co tak podskakujesz Malutki? :twisted: :twisted:

Jorguś nie może się zdecydować, a Ty się nabijasz? Nie wiesz? To niezdecydowanie jest przez piwo, a tam jak wiadomo dużo kobiecych chormonów.......:lol: :lol: :lol:

Wracając do tematu:
Będzie do przodu, a jak nie to za karę przygotuje torbę konfetti albo coś innego :wink:
Jak wygramy Beckham wyleci z kadry, Victoria nie da mu........buzi, a potem wezmą rozwód, Sven Goran w wielkiej rozpaczy bzyknie sekretarkę (najlepiej swojego szefa), Owen wpadnie w depresję i zacznie ćpać, a reszta kadry Anglii będzie w rozsypce i w rewanżu skopiemy im tyłki. Dzięki temu wreszcie skończą się wywodu naszego jedynego człowieka , który powstrzymał Anglię, no chyba że wtedy Jasio będzie chciał robić za eksperta, weterana od siedmiu boleści.......
LUDZIE MAŁEJ WIARY: UWIERZCIE WRESZCIE!!!!!!!! :P :P

jacek_hc
Posty: 937
Rejestracja: pt sty 16, 2004 12:48
Lokalizacja: Ipswich

Post autor: jacek_hc » śr wrz 08, 2004 13:27

tez sie na to nastawiam.. przy duzym szczesciu remis
chociaz z drugiej strony, fuksy czasem sie zdazaja :wink:

Jorge Colmenares
Posty: 863
Rejestracja: śr kwie 28, 2004 16:00

Post autor: Jorge Colmenares » śr wrz 08, 2004 13:49

Camel pisze:
pool pisze:
Jorge Colmenares pisze:Mysle, ze bedzie 2:1 dla Polski (ale tak naprawde mysle, ze bedzie 1:3).
oto i cały Ty. Myślisz, że coś jest białe ale w gruncie rzeczy jest czarne...

myślisz, że jesteś??? bo ja czasami myślę, że Ciebie nie ma...

może mi się śnisz ??? a może jesteś koszmarem....

No i co tak podskakujesz Malutki? :twisted: :twisted:

Jorguś nie może się zdecydować, a Ty się nabijasz? Nie wiesz? To niezdecydowanie jest przez piwo, a tam jak wiadomo dużo kobiecych chormonów.......:lol: :lol: :lol:
Czy przedstawiciele miejscowej elity intelektualnej, czyli Pool alias Oxford i Camel alias Cambridge, nie maja wlasnych problemów, którymi mogliby sie zajmowac?
W mojej wypowiedzi chodzi o to, ze bardzo chcialbym aby wygrala Polska, ale mysle, ze jednak przegra. Tym bardziej, ze zagra prawdopodobnie w pierwszym skladzie zagraja: Rasiak, Baszczynski, Kosowski, Lewandowski i Kukielka. Zalosne. Mam nadzieje, ze to nieprawda, ale takie sa doniesienia...

donigorro
Posty: 144
Rejestracja: śr kwie 09, 2003 21:35
Lokalizacja: kiedyś Ursynów Na Skraju

Post autor: donigorro » śr wrz 08, 2004 14:01

a co takiego złego jest w Kosowskim, Baszczyńskim i tej wymienionej przez Ciebie reszcie ??? Pokaż lepszych na ich pozycjach, udowodnij, że są cieciami ! :evil:

Bronson

Post autor: Bronson » śr wrz 08, 2004 14:01

A ja wierze w naszych piłkarzy, bo czemu mam nie wierzyć? Co z tego że słabo grali wcześniej, że Janas to gajowym powinien zostać a nie trenerem. Mimo wszystko wierzę zawsze, że Reprezentacja wygra. Bo na tym polega Futbol wychodzisz na murawę, żeby wygrać. Siadasz na trybunach z wiarą w zwycięztwo..
Nie wiem jak wy, ale ja tam wole wierzyć, że nawet grająca piach Polska Reprezentacja, jest lepsza od, jakichś "fajfokloków', metroseksualnych gwiazd popkultury, zmutowanych nastolatków (wiem, wiem ten to nie zagra) czy znaturalizowanych przedstawicieli mniejszości etnicznych Common Welthu. Każdy Polak powinien być dumny z tego, że jest Polakiem, a jak pokazuje przykład tego forum i wogóle dyskusji wokół polskiego sportu, to większość Polaków ma po prostu kompleksy z powodu swojej narodowości. Że "jak Polak to zpieprzy" to chyba już zapisane w naszej świadomości. Jak macie jakieś kompleksy to je leczcie. Ja tam wierze w Zwycięztwo w Chorzowie, 2:1 będzie, oczywiście Anglicy strzelą pierwsi, nasi bohatersko i ambitnie odrobią straty. Strzlcy bramek- Żurawski, Krzynówek.
Ostatnio zmieniony śr wrz 08, 2004 14:03 przez Bronson, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
DEADLY SIN
Posty: 9771
Rejestracja: pt lip 30, 2004 13:21

Post autor: DEADLY SIN » śr wrz 08, 2004 14:03

Ludzie, więcej optymizmu. Brytyjskie media mówią, że nie wolno lekceważyć Polski (m.in. 3:1 z Włochami), ale inny wynik niż zwycięstwo Anglików będzie sensacja, a co za tym idzie - dymisja Svena Gorana Erikssona. No cóż oglądam mecz na BBC Sport i trzymam kciuki za Naszych! Polska! Biało - czerwoni!!! :lol:

Jorge Colmenares
Posty: 863
Rejestracja: śr kwie 28, 2004 16:00

Post autor: Jorge Colmenares » śr wrz 08, 2004 14:15

donigorro pisze:a co takiego złego jest w Kosowskim, Baszczyńskim i tej wymienionej przez Ciebie reszcie ??? Pokaż lepszych na ich pozycjach, udowodnij, że są cieciami ! :evil:
O, jestem daleki od nazwania kogokolwiek cieciem tylko dlatego, ze slabo gra w pilke, albo wyznaje inne wartosci niz ja. Ale po kolei. Kosowski nie gra w klubie, dlaczego mialby grac wreprezentacji? Mysle, ze Zienczuk jest jednak lepszy. Kukielka... no to chyba nie wymaga komentarza, ale... facet sie nie lapie w Wisle, poza tym to bardzo przecietny grajek. to moja opinia. Gdybys przeanalizowal mecz Polski z Irlandia Pn. dojdziesz do wniosku, ze Lewandowski zagralk wyjatkowo slaby mecz i tracil wszystko, co bylo do stracenia. Jezeli zagra w srodku z Kukielka, nie wierze w mozliwosc zzdobycia jakichkolwiek punktów.
Co zas sie tyczy Rasiaka, to dziwie sie, ze o to pytasz. A co do Baszczynskiego, to akurat najlepszy w wymienionych graczy, ale tez uwazam, ze za slaby na Anglie. Kogo bym chcial? Dokladnie tych, którzy zagrali z Irlandia, wiec np. Mila Rzasa i zamiast Wlodarczyka Kryszalowicz. Jezeli jednak niezbyt wysoko ceniony przeze mnie Rasiak strzeli bramke, albo dwie, nie bede zalowal.

Camel
Posty: 1101
Rejestracja: śr maja 12, 2004 12:24
Lokalizacja: Śródmieście

Post autor: Camel » śr wrz 08, 2004 14:17

Jorge Colmenares pisze:
Camel pisze:[No i co tak podskakujesz Malutki? :twisted: :twisted:

Jorguś nie może się zdecydować, a Ty się nabijasz? Nie wiesz? To niezdecydowanie jest przez piwo, a tam jak wiadomo dużo kobiecych chormonów.......:lol: :lol: :lol:
Czy przedstawiciele miejscowej elity intelektualnej, czyli Pool alias Oxford i Camel alias Cambridge, nie maja wlasnych problemów, którymi mogliby sie zajmowac?
W mojej wypowiedzi chodzi o to, ze bardzo chcialbym aby wygrala Polska, ale mysle, ze jednak przegra. Tym bardziej, ze zagra prawdopodobnie w pierwszym skladzie zagraja: Rasiak, Baszczynski, Kosowski, Lewandowski i Kukielka. Zalosne. Mam nadzieje, ze to nieprawda, ale takie sa doniesienia...
Jorguś luzik. Nie napuszaj sie tak (słowa: inteligencja. intelekt, kompleksy już są lekko nie modne. Jak chcesz to możesz walnąć coś na temat mojej paskudnej facjaty, garba, grubego tyłka itd :lol: )
Odpowiem na Twoje pytanie: problemy jakieś tam mam, ale nie na tyle poważne aby nie mieć czasu na chwilke zapomnienia.......
Twoje obawy są pewnie takie same jak każdego bo poprostu Ci zależy, jak chyba wszystkim. A ja poza obawami mam jeszcze wiarę. Mnóstwo wiary. Tak dużo, że do dzis wierzę w św. Mikołaja, krasnoludki i dobrych ludzi. Jak chcesz to Ci trochę jej użyczę. I uśmiechnij sie Jorguś :lol: :lol:
POLSKA GOLA!!!!!

ODPOWIEDZ