W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

smiertelny wypadek Ivana Hlinki

Wszystko co związane ze sportem w Polsce i na świecie, a co nie dotyczy Polonii

Moderatorzy: Bzyczek, Lechislaw, Vlad

Awatar użytkownika
Jerrygo MAG
Posty: 1114
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 12:54
Lokalizacja: z domu opieki spolecznej
Kontakt:

smiertelny wypadek Ivana Hlinki

Post autor: Jerrygo MAG » pn sie 16, 2004 14:06

PAP/16 sierpnia 2004 14:30


Ivan Hlinka nie żyje

Trener hokejowej reprezentacji Czech Ivan Hlinka zmarł w szpitalu w skutek ran odniesionych w wypadku samochodowym w Karlowych Warach.

Wypadek spowodował inny kierowca, który wyjeżdżając z bocznej uliczki wymusił pierwszeństwo przejazdu i uderzył w samochód prowadzony przez Ivana Hlinkę.

54-letni Hlinka był mistrzem świata w 1972, 1976 i 1977 roku



[*]

Sobota
Posty: 860
Rejestracja: czw paź 23, 2003 13:52
Lokalizacja: z głębokiej rezerwy.

Post autor: Sobota » pn sie 16, 2004 16:43

jako trener też był mistrzem świata, a także olimpijskim.

[']

feemp
Posty: 1733
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 6:59
Lokalizacja: a po dwóch wu

Post autor: feemp » pn sie 16, 2004 17:54

słyszałem tą wiadomość, się zastanawiałem, czy samemu nie założyć takiego tematu... ;(

|`|

Awatar użytkownika
Jerrygo MAG
Posty: 1114
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 12:54
Lokalizacja: z domu opieki spolecznej
Kontakt:

Post autor: Jerrygo MAG » pn sie 16, 2004 18:01

feemp pisze:słyszałem tą wiadomość, się zastanawiałem, czy samemu nie założyć takiego tematu... ;(

|`|
no wlasnie ja tez sie zastanawialem i to zrobilem, bo ten czlowiek to na tyle wielka postac aby o nim wspomniec na tym forum. Chwala mu za to wszystko co zrobil dla hokeja, mi swoimi wynikami sprawil wiele wiele chwil radosci, i tym bardziej jak sie dowiedzialem ze zginal w wypadku to mnie to jakos poruszylo

ODPOWIEDZ