W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Wisła Kraków vs. Real Madryt

Wszystko co związane ze sportem w Polsce i na świecie, a co nie dotyczy Polonii

Moderatorzy: Bzyczek, Lechislaw, Vlad

Lech
Posty: 1075
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 18:53
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lech » śr sie 11, 2004 18:12

Jestem zdecydowanie za REALEM !.

zurm

Post autor: zurm » śr sie 11, 2004 19:21

Wisła vs. Real 1:3

PLASTIK
Posty: 1072
Rejestracja: śr kwie 02, 2003 21:52
Lokalizacja: Bielany

Post autor: PLASTIK » śr sie 11, 2004 19:33

Wisła - Real 1 :7 a po meczu Radzio połełnia sepuku a dodzia zostaje nałożnicą Bek hama :D :wink:


Mecz jest tak naprawde mi totalnie obojętny

Bronson

Post autor: Bronson » śr sie 11, 2004 20:28

Coś nie bardzo ten Real. 0-0 do przerwy.

michalkord
Posty: 2353
Rejestracja: pn lut 09, 2004 17:02
Lokalizacja: Wilanów

Post autor: michalkord » śr sie 11, 2004 21:33

i po zawodach 0:2

zurm

Post autor: zurm » śr sie 11, 2004 21:34

2-0. Dziękuję :wink:

Bronson

Post autor: Bronson » śr sie 11, 2004 21:37

2-0 w Madrycie? Aż takim optymistą to ja nie jestem, ale zawsze można powalczyć, bo w sumie o to chodzi w tym sporcie.

Paw3l3k
Wielka Polonia
Posty: 2631
Rejestracja: sob mar 13, 2004 11:47
Lokalizacja: Praga Północ / Tarchomin / Stambuł
Kontakt:

Post autor: Paw3l3k » śr sie 11, 2004 21:40

No i puchar UEFA powital Wisle. Zle nie grali... Ciala nie dali.

Tak patrzylem na ten mecz i sobie mysle, jak ten kretyn Janas moze marnowac Zurawskiego i posylac go na skrzydla, wystawiajac na jego pozycje drewniaka?! Jest to najlepszy polski zawodnik, moim zdaniem :) Potrafil wejsc miedzy 3 zawodnikow Realu i spokojnie wyjsc z takiego pojedynku...

Bober
Posty: 644
Rejestracja: czw lut 19, 2004 16:18
Lokalizacja: Zaragoza

Post autor: Bober » śr sie 11, 2004 21:49

A ja Kur... wydalem 12 euro za "pay per view" mizlonc z bende swiatkem nowej porazki Realu Madryt :evil: :evil: :evil: .

To nic, juz tylko man nadzieje ze R.Zaragoza, jezely wylosuje polskiej druzyni to bendzie, Legia i nie Wysla.

Awatar użytkownika
Masoh
Posty: 2786
Rejestracja: pn mar 31, 2003 22:01
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Masoh » śr sie 11, 2004 21:55

Kurde a było tak fajnie dopuki nie wszedł Morientes. :cry: .2 głupie stracone bramki i został Wiśle Puchar Uefa.Ale nie schanbili się.Zagrali jak na siebie ekstra tylko ze Królewscy kazdy błąd umieją wykrzystać.

mu
Posty: 1773
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 10:03
Lokalizacja: poniekąd przymusowo - gorsza strona Warszawy ;)

Post autor: mu » śr sie 11, 2004 22:08

:? tylko tyle :?:
wynik mnie cieszy o tyle, ze w koncu Wisla poznala jak sie czuje np. Polonia grajac z nimi :P do przerwy 0:0 :twisted: a mialem nadzieje, ze pierwsza z czterech bramek straca w 65. minucie :D no ale coz, Real potraktowal ten mecz najwyrazniej jako rozgrzewke :lol: :wink:

Vlad
Moderator
Posty: 1015
Rejestracja: czw lut 26, 2004 0:09
Lokalizacja: Warszawa Praga Płn.

Post autor: Vlad » śr sie 11, 2004 23:12

mu pisze:no ale coz, Real potraktowal ten mecz najwyrazniej jako rozgrzewke :lol: :wink:
Gowno prawda...
Real to nie jacys zakichani bogowie - sezon u nich jeszcze nie w pelni i zagrali jak potrafili - czyli slabo.
Sa do ogrania jak kazdy - ale przyjdzie czas ze Polonia im poikaze miejsce w szeregu :D :twisted:

mu
Posty: 1773
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 10:03
Lokalizacja: poniekąd przymusowo - gorsza strona Warszawy ;)

Post autor: mu » czw sie 12, 2004 0:24

Vlad pisze: Gowno prawda...
Real to nie jacys zakichani bogowie - sezon u nich jeszcze nie w pelni i zagrali jak potrafili - czyli slabo.
cicho... bo sie jeszcze kibice Wisly zalamia :lol:
z reszta czego by nie mowic - Real po naszpikowaniu go gwiazdami nie jest duzo lepszy niz przed :? ( chodzi mi o to, ze gorzej sie rozkreca przed sezonem :? )
Vlad pisze: Sa do ogrania jak kazdy - ale przyjdzie czas ze Polonia im poikaze miejsce w szeregu :D :twisted:
no a co do tego to nie ma watpliwosci :twisted:

Jaklata
Posty: 314
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 7:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jaklata » czw sie 12, 2004 7:19

Wszystko przez sedziego.
Nie dał czerwonej hiszpanom i musieli grac po 11, a to nie sprawiedliwe.
Przeciez w Krakowie graja 11 na 10 :lol:

REALnie patrząc to pies spuszczony z łańcucha tez jest psem, tym bardziej jak był na łańcuchu 40 lat.

Jersy
Posty: 2948
Rejestracja: pt maja 23, 2003 20:01
Lokalizacja: Piaski

Post autor: Jersy » czw sie 12, 2004 7:37

Real zagrał bardzo przeciętnie, widać że Camacho ich jeszcze nie zdążył poustawiać i grali bardzo prostymi schematami czyli piłka na skrzydło i wrzutka, które zdecydowanie wystarczyły na Wisłę. Może wyglądałoby to wszystko lepiej gdyby taki Uche czy Zieńczuk zamiast prób uprawiania nędznej autokreacji grali wspólnie z zespołem i pomagali w grze defensywnej bo to że Roberto Carlos będzie biegał lewym skrzydłem było raczej oczywiste. Na pewno po tym meczu w Madrycie nie ulegnie zmianie zdanie o polskiej piłce czyli prowincja. Najbardziej mi się jak każdy zawodnik Wisły po faulu musiał koniecznie poklepać, przytulić, pogłaskać jakiegoś Figo czy Zidana a po gwizdku wszyscy rzucili się na ich koszulki.

Specjalista
Posty: 756
Rejestracja: czw mar 25, 2004 9:33
Lokalizacja: Wiadoma rzecz - Stolica

Post autor: Specjalista » czw sie 12, 2004 7:38

Real słabiutki aż strach, a i tak wygrał.

Widzieliście jak Uche srał po gaciach? Gorawski o dwie klasy lepszy.

Awatar użytkownika
Kleszcz
Wielka Polonia
Posty: 2981
Rejestracja: czw kwie 03, 2003 8:14
Lokalizacja: MURANÓW

Post autor: Kleszcz » czw sie 12, 2004 8:00

Myślę, że Real nie włożył w mecz wszystkich sił. Starali sie wygrać tak żeby się nie przytrafiła jakaś kontuzja. Do dupy tradycyjnie zagrał i Ronaldo i Figo, aMorientes pozamiatał. Może to mu otworzy drogę do gry w I składzie Realu.
Momentami Wisła prowadziła wyrównaną grę. Było to wtedy gdy Real zwalniał tempo.

Awatar użytkownika
Jerrygo MAG
Posty: 1114
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 12:54
Lokalizacja: z domu opieki spolecznej
Kontakt:

Post autor: Jerrygo MAG » czw sie 12, 2004 8:14

Bober pisze:A ja Kur... wydalem 12 euro za "pay per view" mizlonc z bende swiatkem nowej porazki Realu Madryt :evil: :evil: :evil: .

To nic, juz tylko man nadzieje ze R.Zaragoza, jezely wylosuje polskiej druzyni to bendzie, Legia i nie Wysla.
Czesc Bober
Eee tam nie jest tak zle bo meczyk chyba mogl sie podobac ;)
A jesli chodzi o to "pay per view" to jak to u Was funkcjonuje, dla kazdego to jest dostepne? Czy tez ktos musi miec cos w stylu Canal+?

pozdrawiam

Bober
Posty: 644
Rejestracja: czw lut 19, 2004 16:18
Lokalizacja: Zaragoza

Post autor: Bober » czw sie 12, 2004 10:03

Jerrygo MAG pisze: Czesc Bober
Eee tam nie jest tak zle bo meczyk chyba mogl sie podobac ;)
A jesli chodzi o to "pay per view" to jak to u Was funkcjonuje, dla kazdego to jest dostepne? Czy tez ktos musi miec cos w stylu Canal+?

pozdrawiam
Trzeba miec Canal+. U naz TV ma tylko 7 kanalow, z tych tylko 3 mogom sie jako tako oglondac, a ja, tak samo jak moj ojciec, kocham kino. Pierwszy raz zkorzystalismy z PPW i chyba ostatni :P .

Pozdro

Awatar użytkownika
Jerrygo MAG
Posty: 1114
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 12:54
Lokalizacja: z domu opieki spolecznej
Kontakt:

Post autor: Jerrygo MAG » czw sie 12, 2004 12:17

Bober pisze:
Jerrygo MAG pisze: Czesc Bober
Eee tam nie jest tak zle bo meczyk chyba mogl sie podobac ;)
A jesli chodzi o to "pay per view" to jak to u Was funkcjonuje, dla kazdego to jest dostepne? Czy tez ktos musi miec cos w stylu Canal+?

pozdrawiam
Trzeba miec Canal+. U naz TV ma tylko 7 kanalow, z tych tylko 3 mogom sie jako tako oglondac, a ja, tak samo jak moj ojciec, kocham kino. Pierwszy raz zkorzystalismy z PPW i chyba ostatni :P .

Pozdro
ale to co ciebie tak znechecilo, zwyciestwo Realu czy slaby mecz?
Pytam sie bo ja choc ogladalem ten mecz troche na raty to w sumie to co widzialem nawet mi sie podobalo, ladne skladne akcje, no nie byly to przyslowiowe "flaki z olejem"

pzdr

fraDiavolo

Post autor: fraDiavolo » czw sie 12, 2004 15:32

Ech, jestem zniesmaczony. Od małego gówniarza jestem fanem Realu, jeszcze od czasów Hugo Sancheza i Butragueno. Odkąd pamiętam, to zawsze była doskonała drużyna. Ale muszę przyznać, że obecnie ten zespół naprawdę gra słabo... To znaczy - biorąc pod uwage jego potencjał. Mając takich piłkarzy i pieniądze można by chyba zrobić dużo więcej. Tak mi się przynajmniej wydaje.
Myślałem, że Camacho wniesie nowego ducha do tej drużyny, że Realowi uda się w Krakowie zatrzeć złe wrażenie z końcówki minionego sezonu. Ale gdzie tam. Obrona nadal niepewna, atak nijaki - pomijąc będącego w kapitalnej formie Morientesa. Pomyślcie tylko, jaki byłby wynik, gdyby Moro został w AS Monaco... Przecież Ronaldo czy Raul tylko człapią po boisku i nic z ich gry nie wynika. To samo Zidane (jedna blyskotliwa akcja w ciągu 65 min.) czy Beckham (1 dobre podanie w całym meczu, za to z asystą).
Oczywiście na Wisłę to spokojnie wystarczyło i przez 90 proc. czasu gry Real panował na boisku. Ale w takich meczach Real zawsze jest faworytem. Gdyby to był jeden mecz, to może się zdarzyć cud. Ale to jest dwumecz, więc nawet gdyby Królewscy potknęli się w Krakowie, to w Madrycie na pewno byliby górą. Kto myśli inaczej, nie zna się na piłce. Real nawet w najsłabszej formie zawsze stać co najmniej na ćwierćfinał LM i żadna tam Wisła nie ma szans mu w tym przeszkodzić. Problem w tym (dla mnie jako fana Królewskich), że taka dyspozycja raczej na pewno nie wystarczy na Valencię, czy AC Milan.

SKJ
Posty: 2361
Rejestracja: pn mar 29, 2004 10:36
Lokalizacja: z nikąd

Post autor: SKJ » czw sie 12, 2004 19:38

Metoh pisze:
KJUS pisze:Za Legię też byście trzymali, bo Polski klub? Gratuluję :? . Jak dla mnie to niech wygra lepszy. Obejrzeć, obejrzę, ale bez zbytniej podniety
Bez przesady i nie musisz nam gratulowac a w podtekscie obrażać..
Legia to wyjątek wiadomo.. :evil: A Wisła niech wygra dziś 4-0 hehehehe :wink:


sorki za off ale dla tych u których nienawiść większa od ciekawości do dobrej piłeczki - kilka alternatywnych propozycji TV
PR 1 „Trudny powrót do domu” – dramat USA 1999 podobno w końcu dochodzą.. :wink:
PR 2 "M jak miłość” a potem „Gala Lata z Radiem” czyli uczta konesera.. 8)
Polsat “Death Wish II” film USA 1982 z Bronsonem !!
Puls “Gospoda Jamajka” thriller angielski na pewno trzyma w napięciu jak dobry blant..
TV 4 “Komenda” fascynujący document o pracy Policji – jeżdżą po mieście i gadają przez krótkofalówki..
Tele5 „Pokaż co potrafisz” komedia angielska.. no taka że można umrzeć ze śmiechu :lol: :lol:

MILEGO WIECZORU
Przecież ja nikogo nie zniechęcałem do tego,żeby nie oglądał meczu?! Chodziło mi o to,że niektórzy strasznie się jarają tą Wisła iich meczem z Realem! A to już jest niezdrowe jak dla Polonisty :wink:
P.S. No i wygrał lepszy!! Ale prezes tego Realu musi być kompletnym idiotą,że nie chce Morientesa!! To jest ich najlepszy napastnik. Znowu go gdzieś odda to znowu wywali Real z ligi mistrzów to się może opamięta. Brawo Fernando naprawdę jesteś dobry. A mecz też oglądałem :D

Bober
Posty: 644
Rejestracja: czw lut 19, 2004 16:18
Lokalizacja: Zaragoza

Post autor: Bober » czw sie 12, 2004 20:57

Jerrygo MAG pisze: ale to co ciebie tak znechecilo, zwyciestwo Realu czy slaby mecz?
Pytam sie bo ja choc ogladalem ten mecz troche na raty to w sumie to co widzialem nawet mi sie podobalo, ladne skladne akcje, no nie byly to przyslowiowe "flaki z olejem"

pzdr
Zwyciestwo Realu Madryt,
nie przepadam za bardzo za klubow ktorzy poswalajom sobie na wszystko, i robiom ogromni cirk z gracamy. W wiadomosciach (jak u was fakty ci Panorama) majom 10 min. a wiadomosci wiglondajom tak ze Ronaldo stracil pare kilo i Beckham ma nowom wrizure. O proc tego jego kibice som faszisci, ale nie mowiem o ultrasow, mowiem ogolnie o jego abonamentow.

Po co was mencic, mogbym pizac i pizac na ten temat :twisted:

Pozdro

Luke
Posty: 444
Rejestracja: ndz mar 14, 2004 20:03
Lokalizacja: sk±din±d

Post autor: Luke » czw sie 12, 2004 20:59

NO i gramy jak Hiszpanie. CZyli gramy jak nigdy przegrywamy jak zawsze. Taka nasza przypadlosc, przegrywamy pieknie, bo nie da sie ukryc ze Wisla zagrala naprawde niezle. Tylko gdzie byl Szymkowiak????????

dareksp
Emeriten Gang
Posty: 2020
Rejestracja: pn paź 20, 2003 13:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: dareksp » pt sie 13, 2004 12:04

Bober pisze:
Jerrygo MAG pisze: ale to co ciebie tak znechecilo, zwyciestwo Realu czy slaby mecz?
Pytam sie bo ja choc ogladalem ten mecz troche na raty to w sumie to co widzialem nawet mi sie podobalo, ladne skladne akcje, no nie byly to przyslowiowe "flaki z olejem"

pzdr
Zwyciestwo Realu Madryt,
nie przepadam za bardzo za klubow ktorzy poswalajom sobie na wszystko, i robiom ogromni cirk z gracamy. W wiadomosciach (jak u was fakty ci Panorama) majom 10 min. a wiadomosci wiglondajom tak ze Ronaldo stracil pare kilo i Beckham ma nowom wrizure. O proc tego jego kibice som faszisci, ale nie mowiem o ultrasow, mowiem ogolnie o jego abonamentow.

Po co was mencic, mogbym pizac i pizac na ten temat :twisted:

Pozdro
Nie lubię Realu, ale teraz przynajmniej wiem dlaczego :wink: A tak poważnie to ze swoimi gwiazdami, wyjątkowym "szczęściem" do sędziów szczególnie na własnym boisku, życzliwością mediów i kibicami, o których wspomina Bober przypomina mi Legię :evil:
A co do meczu, to Real był po prostu znacznie lepszy, może nie jako drużyna, ale jeśli chodzi o indywidualne umiejętności poszczególnych zawodników. Kto ma lepszą technikę, ten zużywa mniej sił, więc można się było spodziewać, oglądając pierwszych kilkanaście minut meczu i porównując zawodników obu drużyn, że Real straci mniej sił i w kńcówce strzeli Wiśle bramkę. Szymkowiak mnie nie zawiódł, bo od dawna twierdzę, że to zapłakany drewniak, który pół meczu leży na boisku i się zwija z bólu, a drugie pół lata za sędzią i kłóci się z nim. Szkoda że Uche nie był jeszcze w najwyższej formie :(

ODPOWIEDZ