W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Wisła Kraków vs. Real Madryt

Wszystko co związane ze sportem w Polsce i na świecie, a co nie dotyczy Polonii

Moderatorzy: Bzyczek, Lechislaw, Vlad

[j][a][z][z][y]
IFC POLONI@
Posty: 2700
Rejestracja: pn gru 01, 2003 23:37
Lokalizacja: ZooPort

Wisła Kraków vs. Real Madryt

Post autor: [j][a][z][z][y] » pt lip 30, 2004 11:17

jak w temacie. To wynik dzisiejszego losowania.

Nie daję im żadnych szans...

:lol: :lol: :lol:
Ostatnio zmieniony pt lip 30, 2004 11:34 przez [j][a][z][z][y], łącznie zmieniany 1 raz.

Paw3l3k
Wielka Polonia
Posty: 2631
Rejestracja: sob mar 13, 2004 11:47
Lokalizacja: Praga Północ / Tarchomin / Stambuł
Kontakt:

Post autor: Paw3l3k » pt lip 30, 2004 11:20

Wisla Krakow - REAL MADRYT! - To jest wynik losowania! :) Nie wiem skad wytrzasnales te AS Monaco :)

Szkoda... Znowu nudne LM bez polskiej druzyny... Ciekawe jakie stawki beda u bukmacherow :)

Bober
Posty: 644
Rejestracja: czw lut 19, 2004 16:18
Lokalizacja: Zaragoza

Post autor: Bober » pt lip 30, 2004 13:09

Wielka Skoda. Ale jezely Wisla juz dala kiedys w dupie R.Zaragoza, to cemu nie Realu Madryt, byloby genialnie.

michalkord
Posty: 2353
Rejestracja: pn lut 09, 2004 17:02
Lokalizacja: Wilanów

Post autor: michalkord » pt lip 30, 2004 13:17

mi to szkoda Wisły, uważam że w takiej chwili jak jest szansa że Polska drużyna może zagrać w Lidze Mistrzów to wszyscy powinni trzymać za nią kciuki :!: Jeśli Wisła by awansowała może by to przyciągnęło jakichś sponsorów do polskiej ligi? Poza tym Wisła ma pecha, jest na pewno mocniejsza niż rok temu ale ma kiepskie losowanie, jak 2 lata temu gdy wojowała w Europie z Parmą, Schalke i Lazio, a rok temu była rozstawiona i wpadka. Może to jakaś zbierzność. W zimie odejdą Żurawski i Szymkowiak i kolejni polscy zawodnicy się zmarnują. Szkoda :cry:

[j][a][z][z][y]
IFC POLONI@
Posty: 2700
Rejestracja: pn gru 01, 2003 23:37
Lokalizacja: ZooPort

Post autor: [j][a][z][z][y] » pt lip 30, 2004 13:22

michalkord pisze:mi to szkoda Wisły, uważam że w takiej chwili jak jest szansa że Polska drużyna może zagrać w Lidze Mistrzów to wszyscy powinni trzymać za nią kciuki :!:

NIestety w tym miejscu się z Tobą nie zgadzam.

Nie lubię Wisły i nie życzę jej dobrze.

Myślisz, że jak sąsiedzka drużyna gra na arenie miedzynarodowej, to Cracusy też ich dopingują, bo to polska drużyna ??

Jak Wiślacy mają ambicję, to niech wygrywają a nie liczą na szczęśliwe losowanie.

Marianesco
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 821
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 9:05

Post autor: Marianesco » pt lip 30, 2004 14:03

pool pisze:
michalkord pisze:mi to szkoda Wisły, uważam że w takiej chwili jak jest szansa że Polska drużyna może zagrać w Lidze Mistrzów to wszyscy powinni trzymać za nią kciuki :!:
Jak Wiślacy mają ambicję, to niech wygrywają a nie liczą na szczęśliwe losowanie.[/b]
Mysle ze jednak wiekszosc Polakow bedzie trzymac kciuki za Wisla i nie ma w tym nic zlego. Jakby nie bylo jest to nasz najlepszy reprezentant na arenie miedzynarodowej i na pewno nie chcialbym aby "dali dupy".
Pool, ambicje to oni na pewno mają.
ja trzymam za nich kciuki, niech przegrają po pieknej walce ! A nawet jesli wygrają to nic złego !

MRSCKO

Paw3l3k
Wielka Polonia
Posty: 2631
Rejestracja: sob mar 13, 2004 11:47
Lokalizacja: Praga Północ / Tarchomin / Stambuł
Kontakt:

Post autor: Paw3l3k » pt lip 30, 2004 14:14

Ja oczywiscie trzymam kciuki za Wisle... Fajnie by bylo, gdyby ograli "gwiazdeczki" 8) Malo prawdopodobne, ale moze... Zeby zagrali w Krakowie jak z Barcelona (tylko z lepszym rezultatem) i na wyjezdzie nie siadla im psycha, to byloby ciekawie...

CZARNY KIBIC
Posty: 452
Rejestracja: wt sty 20, 2004 22:00
Lokalizacja: Warszawa Warszawa

Post autor: CZARNY KIBIC » pt lip 30, 2004 14:23

........ i jeszcze żeby Beckham strzelał karne :wink: .

Jako że nie jest to liga to ja też będę kibicował Wiśle :)

Lineker
IFC POLONI@
Posty: 4292
Rejestracja: pn lip 05, 2004 11:35
Lokalizacja: >>MURANÓW<<

Post autor: Lineker » pt lip 30, 2004 14:25

Ja tam za nimi kciuków trzymac nie bede,poczekam az Polonia bedzie grala w Lidze Mistrzow.Co mnie Wisla interesuje?Nie mowcie mi ze to dla dobra polskiej pilki i wogole.

Awatar użytkownika
DEADLY SIN
Posty: 9771
Rejestracja: pt lip 30, 2004 13:21

Post autor: DEADLY SIN » pt lip 30, 2004 15:10

a w dupie tam z wisłą :D :D :D :D :D :D :D :D :D :P :P :P :P :P :P :P :P :twisted: :twisted: :twisted:Obrazek

Awatar użytkownika
lew
IFC POLONI@
Posty: 2826
Rejestracja: pt mar 28, 2003 12:54

Post autor: lew » pt lip 30, 2004 16:08

Ja gtsowi zycze jak najgorzej ale dlaczego mieliby nie wygrac ??? Grcja potrafila, potrafia czeskie kluby, norweskie/norweskie.
Faktem jest, ze Polakom nic ie nie udaje - taki narod leni, pseudogwiazdorow i nieudacznikow :evil:

Awatar użytkownika
DEADLY SIN
Posty: 9771
Rejestracja: pt lip 30, 2004 13:21

Post autor: DEADLY SIN » pt lip 30, 2004 16:23

lew pisze:Ja gtsowi zycze jak najgorzej ale dlaczego mieliby nie wygrac ??? Grcja potrafila, potrafia czeskie kluby, norweskie/norweskie.
Faktem jest, ze Polakom nic ie nie udaje - taki narod leni, pseudogwiazdorow i nieudacznikow :evil:
GADASZ GŁUPOTY! POLAK POTRAFI, Z RESZTĄ...
a w dupie tam z wisłą :D :D :D :D :D :D :D :D :D :P :P :P :P :P :P :P :P :twisted: :twisted: :twisted: Obrazek

Badenow
Posty: 2319
Rejestracja: ndz wrz 14, 2003 19:14
Lokalizacja: Anglia

Post autor: Badenow » pt lip 30, 2004 17:37

szans 0 moze za za rok :D

Bronson

Post autor: Bronson » pt lip 30, 2004 18:03

Badenow pisze:szans 0 moze za za rok :D
Szanse to może jakieś są, ale faktycznie będzie trudno Wiśle coś ugrać. Z drugiej strony nie zapominajmy że w piłce nie zawsze wygyrwają faworyci, a poza tym Real ma pewne słabości, które ekipa p. Kasperczaka może wykorzystać.
Real teraz robi za "objazdowy cyrk" w Azji, zamiast trenować, tak więc z ich formą w Krakowie może być różnie. Poza tym jak gwizadeczkom przyjdzie gryźć polską nierówną trawę, też mogą stracić trochę animuszu.
Cieszył bym się, gdyby Wisła awansowała do LM, na wypadek gdybyśmy zajęli w tym sezonie drugie miejsce. Przyznacie, że lepiej żeby Polonia grała w Lidze Mistrzów niż w Pucharze UEFA.

[j][a][z][z][y]
IFC POLONI@
Posty: 2700
Rejestracja: pn gru 01, 2003 23:37
Lokalizacja: ZooPort

Post autor: [j][a][z][z][y] » pt lip 30, 2004 23:38

POstawcie się na miejscu Cracusów.

Ich największa kosa ogrywa Real. Krakowa częśc się wówczas cieszy, prasa i telewizja pieją z zachwytu, reszta Polski liże im dupska, a co poniektórzy z nas im gratulują. Ja byłbym wściekły :evil:

Teraz odwróćmy sytuację i zamiast Wisły podstawmy khmm drużynę znad kanałku. Co to by się działo gdyby ograli Real, którego notabene niecierpię, ale wiem jak by się wtedy wozili wszem i wobec i wogóle...

Czy kibice Cracovii kibicowali by wtedy centralnej wojskowej k sportowej ???

nie sądzę.

to tyle w temacie...

kemotom
Posty: 103
Rejestracja: sob lis 15, 2003 11:00
Lokalizacja: Kozienice

Post autor: kemotom » sob lip 31, 2004 6:13

pool sytuacja jest troche bardziej skomplikowana bo jesli o mistrza walczy Wisla i cwks to patrząc z NASZEJ strony lepiej aby ugrał go Gts a od strony KSC będzie wyglądało to odwrotnie (wyszlo troche pokrętnie ale chodzi mi o to ze są sytuacje gdzie MY bedziemy za gtsem )
i gdy za rok POLONIE bedą losować w LM to lepiej zeby teraz Wisła ugrała cos do rankingu krajowego

Bronson

Post autor: Bronson » sob lip 31, 2004 8:27

pool pisze:[b

Teraz odwróćmy sytuację i zamiast Wisły podstawmy khmm drużynę znad kanałku. Co to by się działo gdyby ograli Real, którego notabene niecierpię, ale wiem jak by się wtedy wozili wszem i wobec i wogóle...

to tyle w temacie...[/b]
Nie miał bym nic przeciwko temu, żeby najpierw ograli Real a potem żeby przegrali z nami mecz derbowy.
Bo naprawde uważam, że zwycięztwo nad największym rywalem w sytuacjii w której nie jest on żadnym wyzwaniem nie daje tyle satysfakcji. Może prymitywna publiczność z nad kanałku uważa to za wielki sukces, że ich silna drużyna ogrywa naszą słabą, ale gdyby sytuacja była odwrotna, ja czuł bym pewien niedosyt. Uważam że Polonia powinna wygrywać z silną Legią, bo to wtedy naprawde da to do myślenia wszystkim i dopiero wtedy będzie (powszechnie) wiadomo która drużyna jest Dumą Stolicy. Takie jest moje zdanie, może to niezbyt popularny pogląd, ale cóż.

Badenow
Posty: 2319
Rejestracja: ndz wrz 14, 2003 19:14
Lokalizacja: Anglia

Post autor: Badenow » sob lip 31, 2004 8:37

Trzeba zyczyc Wisle sukcesu bo to wszytsko dla dobra polskiej piłki całej :!: :!: :!:

Ozi
Posty: 3
Rejestracja: wt mar 30, 2004 12:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ozi » sob lip 31, 2004 21:17

Ja uwazam ze maja szanse i to serio!!! dlaczego mieliby sie przestraszyc jakiegos Realu ktory rok temu dostawal w dupe od druzyn duuzo gorszych niz Wisla ps dostana od nas za tydzien i odegraja sie na slabym hehe Realu

Luke
Posty: 444
Rejestracja: ndz mar 14, 2004 20:03
Lokalizacja: sk±din±d

Post autor: Luke » sob lip 31, 2004 22:08

Badenow pisze:Trzeba zyczyc Wisle sukcesu bo to wszytsko dla dobra polskiej piłki całej :!: :!: :!:


Zgadzam sie calkowicie. Nie wazne czy lubimy Wisle czy nie, punkty do rankingu sa niezbedne.

Ziołas
Posty: 291
Rejestracja: sob lip 10, 2004 15:12
Kontakt:

Post autor: Ziołas » sob lip 31, 2004 22:10

pool pisze:POstawcie się na miejscu Cracusów.

Ich największa kosa ogrywa Real. Krakowa częśc się wówczas cieszy, prasa i telewizja pieją z zachwytu, reszta Polski liże im dupska, a co poniektórzy z nas im gratulują. Ja byłbym wściekły :evil:

Teraz odwróćmy sytuację i zamiast Wisły podstawmy khmm drużynę znad kanałku. Co to by się działo gdyby ograli Real, którego notabene niecierpię, ale wiem jak by się wtedy wozili wszem i wobec i wogóle...

Czy kibice Cracovii kibicowali by wtedy centralnej wojskowej k sportowej ???

nie sądzę.

to tyle w temacie...
Kibice Cracovii wysłali pismo w 2002 roku do kibiców Legii gratulując im mistrzostwa. I tyle w tym temacie

Lordi
Posty: 4160
Rejestracja: pt sty 30, 2004 14:13
Lokalizacja: STARÓWECZKA

Post autor: Lordi » pn sie 02, 2004 8:25

Wracamy do sytuacji jak przy meczach pucharowych z Lazio,Shalke itd.
Nie życzę Wiśle wygranej z kilku powodów.
- nie lubię GTS-u i tyle
- zgoda z Cracovią zobowiązuje
- 0 kasy dla Wisły,jeżeli dostaną kasę z Ligi Mistrzów to mamy najnudniejsze lata w lidze Polskiej,supremacja Wisły na każdym froncie!
- niech inne druzyny np Lrch nabijają nam pkt, w Europie
-nie mam ochoty oglądać "krakowskich" bufonów w tv
-nie dla Wisły na całej linii itd,itd

Awatar użytkownika
lew
IFC POLONI@
Posty: 2826
Rejestracja: pt mar 28, 2003 12:54

Post autor: lew » pn sie 02, 2004 10:09

Ziołas pisze:
pool pisze:POstawcie się na miejscu Cracusów.

Ich największa kosa ogrywa Real. Krakowa częśc się wówczas cieszy, prasa i telewizja pieją z zachwytu, reszta Polski liże im dupska, a co poniektórzy z nas im gratulują. Ja byłbym wściekły :evil:

Teraz odwróćmy sytuację i zamiast Wisły podstawmy khmm drużynę znad kanałku. Co to by się działo gdyby ograli Real, którego notabene niecierpię, ale wiem jak by się wtedy wozili wszem i wobec i wogóle...

Czy kibice Cracovii kibicowali by wtedy centralnej wojskowej k sportowej ???

nie sądzę.

to tyle w temacie...
Kibice Cracovii wysłali pismo w 2002 roku do kibiców Legii gratulując im mistrzostwa. I tyle w tym temacie
Jezeli mowisz o pismy, ktore bylow IchL. to Cracusy - te wlasnie od listow - nie zabardzo wiedza kto napisal i wyslal ow list.

Badenow
Posty: 2319
Rejestracja: ndz wrz 14, 2003 19:14
Lokalizacja: Anglia

Post autor: Badenow » pn sie 02, 2004 10:18

Lordi pisze:Wracamy do sytuacji jak przy meczach pucharowych z Lazio,Shalke itd.
Nie życzę Wiśle wygranej z kilku powodów.
- nie lubię GTS-u i tyle
- zgoda z Cracovią zobowiązuje
- 0 kasy dla Wisły,jeżeli dostaną kasę z Ligi Mistrzów to mamy najnudniejsze lata w lidze Polskiej,supremacja Wisły na każdym froncie!
- niech inne druzyny np Lrch nabijają nam pkt, w Europie
-nie mam ochoty oglądać "krakowskich" bufonów w tv
-nie dla Wisły na całej linii itd,itd
to sie nazywa patrzyenie tylko na czybek własnego nosa. Zrozum że to tu chodzi o dobro polskiej piłki jak jedne klub sie zakwalifikuje do LM to odrazu zostanie wyprowany on POLSKA i liga nasz co moze rodzic rózne korzysci dla klubow polskich

Awatar użytkownika
Kleszcz
Wielka Polonia
Posty: 2981
Rejestracja: czw kwie 03, 2003 8:14
Lokalizacja: MURANÓW

Post autor: Kleszcz » pn sie 02, 2004 10:33

Badenow pisze:
Lordi pisze:Wracamy do sytuacji jak przy meczach pucharowych z Lazio,Shalke itd.
Nie życzę Wiśle wygranej z kilku powodów.
- nie lubię GTS-u i tyle
- zgoda z Cracovią zobowiązuje
- 0 kasy dla Wisły,jeżeli dostaną kasę z Ligi Mistrzów to mamy najnudniejsze lata w lidze Polskiej,supremacja Wisły na każdym froncie!
- niech inne druzyny np Lrch nabijają nam pkt, w Europie
-nie mam ochoty oglądać "krakowskich" bufonów w tv
-nie dla Wisły na całej linii itd,itd
to sie nazywa patrzyenie tylko na czybek własnego nosa. Zrozum że to tu chodzi o dobro polskiej piłki jak jedne klub sie zakwalifikuje do LM to odrazu zostanie wyprowany on POLSKA i liga nasz co moze rodzic rózne korzysci dla klubow polskich
Badenow deko pier.... . Nie jestem kibicem GTS-u i nie będę. Wali mnie to czy zarwą w dupę od Realu czy od kogo innego. Jest to taka sama opcaja jak zieLoni i tak samo zadufana w sobie. I dla jednych i dla drugich nie ma innych drużyn tylko ich własne. A według nich najlepiej by było jakby w I lidze były tylko: GTS i ich zgody i zieLoni i ich zgody.
A niech idą w piz.....
A promocje ? Jaka qur...., promocja ? Czego ? Jednego klubu ?
Co Ci się marzy ? Wejscie zachodniego kapitału ? Jakikolwiek sukces GTS-u zostanie przełożony na wymierne finansowe korzyści. Kraków jako miasto już pompuje kasę w Reymonta, a po wygranej z Realem worek otworzy sie jeszcze bardziej. Inwestycje na Craxie, Hutniku czy innych małopolskich obiektach sportowych zejdą na dalszy plan. To samo masz w Warszawie, tylko tu idzie trochę wolniej bo Kaczor nie za bardzo się lubi z Walterem i Wejhertem.
Polska to nie jest niestety normalny kraj. U nas wszystko jest popier... i postawione na głowie. Zamiast promocji polskiej piłki noznej bedzie promocja GTS-u jako rozpoznawalnej drużyny z Polski.
Lordi tym razem ma 100 % racji.
Morientes grabarzem GTS-u !!!! :twisted:

ODPOWIEDZ