W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Grecja w finale!

Wszystko co związane ze sportem w Polsce i na świecie, a co nie dotyczy Polonii

Moderatorzy: Bzyczek, Lechislaw, Vlad

SKJ
Posty: 2361
Rejestracja: pn mar 29, 2004 10:36
Lokalizacja: z nikąd

Grecja w finale!

Post autor: SKJ » czw lip 01, 2004 22:17

Grecja-Czechy1-0 po jakimś idiotycznym srebrnym golu?! O co chodzi? Gdzie 2 połowa dogrywki? Ten co wymyślił taki beznadziejny przepis musiał pobierać nauki w PZPN-ie! A do tego 750 pln nie wygrałem :evil: :evil: To był ostatni wynik, który MUSIAŁ wejść!! Miałem do przerwy x, potem wygrana Czechów(kurs 4.2). I jeszcze debil Collina nie dał karnego za faul na wielkoludzie :evil: Załatwili Czechów na cacy. Najpierw dali do sędziowania Collinę(po meczu z Holandią w poprzednim euro palili kukły z jego podobizną Czesi), po drugie wycięli Nedweda, nie dali im wapna(ewident, ale nie dla łysielca :evil: ) i jeszcze jakiś srebrny gol!! COLLINA oddaj moje 7 i pół stówy!!!!!!!!!!!!

krol_olch
IFC POLONI@
Posty: 4221
Rejestracja: sob lis 01, 2003 2:21
Lokalizacja: znad jeziora
Kontakt:

Post autor: krol_olch » czw lip 01, 2004 22:38

jak zobaczylem ze dal wykonac roznego na 15 sekund przed koncem to juz czulem ze siedzi :(

mu
Posty: 1773
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 10:03
Lokalizacja: poniekąd przymusowo - gorsza strona Warszawy ;)

Post autor: mu » czw lip 01, 2004 23:58

krol_olch pisze:jak zobaczylem ze dal wykonac roznego na 15 sekund przed koncem to juz czulem ze siedzi :(
eee tam... 15 sekund, prawie minutka byla :)
mnie wynik tego meczu ( podobnie jak i poprzedniego polfinalu ) malo interesowal a i meczu obejrzalem koncowke pierwszej i koncowe 2/3 drugiej polowy... powiedziec moge jedno - jak sie tak pudluje jak Czechom udalo to sie pare razy to w dogrywce sie przegrywa - ot, taki los :twisted:

tomKSP
Posty: 68
Rejestracja: pn mar 29, 2004 11:01
Lokalizacja: Muranów

Post autor: tomKSP » pt lip 02, 2004 6:19

Grecy jednak troche zaskoczyli.Nie wiem czy pamietacie ale zanim strzelili gola mieli juz pare dobrych sytuacji do strzelenia.Fakt z polotem nie grali,moga byc jednak wzorem dla Naszej Polonii,ze grajac bez nazwisk ale za to zdyscyplinowanie i madrze taktycznie mozna zajsc daleko.

Natter
Posty: 1075
Rejestracja: pt paź 31, 2003 10:58
Lokalizacja: Z Kątowni

Post autor: Natter » pt lip 02, 2004 9:48

Poziom sedziowania dzieki sedziowskiej klice Meier, Collina, Frisk jest tak nedzny ze szkoda słów. Najpierw odpadli Anglicy, po nie uznanym golu :evil: . Dzieki temu portugalce mogli rozegrac swój mecz zycia i wykolegowali Holendrów :evil: Teraz porazka Czechów załamac sie mozna

Napewno nie bede ogladac tego smiesznego finału bo zapewne juz dla portugalczyków jest ustawiony :evil:

Lipa nie mistrzostwa

Z drugiej strony mysle tak ze gdyby w ciagu paru nastepnych lat Polacy wybudowali/zmodernizowali pare stadionów. To mozna by zorganizowac ME w Polsce :wink: Wtedy napewno Polacy wyjda z grupy no i moze od razu finał bedzie. Piekna sparwa ta piłka :lol: :lol: :lol:

ODPOWIEDZ